PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.pcguru.hu/hirek/gc-2014-xbox-one-exkluziv-a-rise-of-the-tomb-raider/28467
elmehet a Microsoft a ......-ba, remélem csak valami ideiglenes exkluzivitás lesz.Raven17
Megnyugodhatsz nem lesz Xbox One exluzív. 360-ra is jön. 😀😀😀

Cserébe Snake uraság végre tiszteletét teszi PC-ra is.

Ez meg 6 perc újabb Vajákos videó:
Igaz újdonság nincs benne, de jól néz ki.

Bejelentették az új Heroest, alant a trailer:
Valami zeneszerzőt szerezhettek volna, mert a rongyosra hallgatot Two Steps from Hell muzsikával nem az igazi...
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eladnám a PS3-mam és a játékaim, valaki tud valami üzletet, ahol jó áron beveszik őket? Olyat, ahol játékot vesznek be tudok, de a konzolt is elpasszolnám.Stez
hardverapró


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eladnám a PS3-mam és a játékaim, valaki tud valami üzletet, ahol jó áron beveszik őket? Olyat, ahol játékot vesznek be tudok, de a konzolt is elpasszolnám.

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.pcguru.hu/hirek/gc-2014-xbox-one-exkluziv-a-rise-of-the-tomb-raider/28467

elmehet a Microsoft a ......-ba, remélem csak valami ideiglenes exkluzivitás lesz.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van Football Mogul is:


Meg új MK trailer:

Eszméletlen jól néz ki, a dizájn is nagyon bejön.
Eddig viszont elég kevés environment támadást láttunk, a másik pályarészre átverekedőset pedig egyáltalán nem.
Remélem ezeket még átveszik az Injustice-ból.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kaptabaggio
Ez nagyon érdekelne engem!!!Egon
A licenszek hogy lesznek ? NFL csapatok vagy kitalált csapatok ?Drip
benne lesz az összes nfl és div1-es ncaa csapat, bár csak az előbbieket lehet majd irányítani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kaptabaggio
Ez nagyon érdekelne engem!!!Egon
A licenszek hogy lesznek ? NFL csapatok vagy kitalált csapatok ?

több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kaptabaggio
Ez nagyon érdekelne engem!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
meg akartam venni Radót a Fradiba. Pénzem volt rá, le is szurkoltam a Halinak, jön a szerződés egyeztetés, magas fizut kér, de bőven belefér, viszont az ügynök 10 misit kért, és ezen az egy dolgon megbukott a dolog, hát azt hittem fejbe lövöm magam.
Első BL meccsen viszonylag helytálltam 4-0-ra kaptam ki otthon a Benfica ellen, de 2. percben Brachi összehozott egy tizit, meg Balázs Benjámint kiállították a 40. percben. Bajnokságra gyúrok most nagyon, mert az első helyezett már elment 8 ponttal, az meg elég sok.csebi
Ennyire reális az FM! (Vladan Filipovic)Schleck
azt azért megnézném, hogy egy 200.000 Eurós játékosért Filipovic mikor kérne 10 millió eurós díjat ...
közben bajnokságban féltáv van már, 3 ponttal vagyok lemaradva a debrecen mögött a 2. helyen.
BL-ben ahogy várható volt 5ből 5 szopacs. Benfica otthon vert 0-4re, Dortmund idegenben 5-0ra, Pool ellen meg az Anfielden majdnem meglett a pont, 3-2re kaptam ki, és az utolsó negyed órában beszorítottam őket, de sajnos nem jött össze. Otthon 4-1re kaptam ki, de 2-1nél a 78. percben még ziccerben kapufát lőttem.
BTW rohadtul bemérgesedtem az FM-re, sikerült egy ilyen hetet összehoznia nekem:
Szombat bajnoki, Kedd elmaradt bajnoki (BL miatt), Csütörtök Magyar Kupa, Vnap bajnoki.
Alapjáraton is megterhelő lenne, de mikor a legfontosabb posztjaimra (ez a 3 középpályás DM/AMC-2MC felállástól függően) a körülbelül 7 játékosból 4 sérült, akkor kapja be. Kb egyszerre volt sérült: Kleinheisler, Holman, Ionescu, Gyömbér.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
meg akartam venni Radót a Fradiba. Pénzem volt rá, le is szurkoltam a Halinak, jön a szerződés egyeztetés, magas fizut kér, de bőven belefér, viszont az ügynök 10 misit kért, és ezen az egy dolgon megbukott a dolog, hát azt hittem fejbe lövöm magam.
Első BL meccsen viszonylag helytálltam 4-0-ra kaptam ki otthon a Benfica ellen, de 2. percben Brachi összehozott egy tizit, meg Balázs Benjámint kiállították a 40. percben. Bajnokságra gyúrok most nagyon, mert az első helyezett már elment 8 ponttal, az meg elég sok.csebi
Ennyire reális az FM! (Vladan Filipovic)

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
ha már egy sportmenedzser játék volt a téma, akkor illik megemlíteni, hogy most jött ki az FM baseballos megfelelője, az Out of The Park 15



meglehetősen jó értékeléseket kapott, ami már csak azért is örömteli, mert ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kapta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Be lehet zárni az internetet, minden megtörtént immár!

 www.gamestar.hu/a-vilag-legszerencsesebb-counter-strike-jatekosa.html?fb_action_ids=808601882514090&fb_action_types=og.recommends

Mindig jövőre
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
meg akartam venni Radót a Fradiba. Pénzem volt rá, le is szurkoltam a Halinak, jön a szerződés egyeztetés, magas fizut kér, de bőven belefér, viszont az ügynök 10 misit kért, és ezen az egy dolgon megbukott a dolog, hát azt hittem fejbe lövöm magam.
Első BL meccsen viszonylag helytálltam 4-0-ra kaptam ki otthon a Benfica ellen, de 2. percben Brachi összehozott egy tizit, meg Balázs Benjámint kiállították a 40. percben. Bajnokságra gyúrok most nagyon, mert az első helyezett már elment 8 ponttal, az meg elég sok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ekkora adatbázis újabb erősebb gépen sem lesz kurvagyorsbriareos
kurva gyors nem is lesz de ezt a szintet kéne tartani
A 2012 és a 2011 között már akkora volt a különbség hogy nem érte meg onnantól újítani.

egyébként aki magyar bajnoksággal tolja, az állítsa be a brazil bajnokságot harmadosztályig, onnan már lehet fillérekért magyar szinten elit embereket kukázni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
17-18 ország 35 bajnokság, nem csoda h lassú 😀briareos
első 2-3 év nem vészes, utána lassul be 😀 főleg igazolós szezonba.eaglesmcnabb
amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ekkora adatbázis újabb erősebb gépen sem lesz kurvagyors

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
17-18 ország 35 bajnokság, nem csoda h lassú 😀briareos
első 2-3 év nem vészes, utána lassul be 😀 főleg igazolós szezonba.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
mekkora player adatbázissal játszol?briareos
adatbázis kicsire van állítva, csak kb 17-18 ország +35 bajnokság be van állítva.
Muszáj annyit bekapcsolni, mert ebbe még nem lehet utólag új bajnokságot állítani, csak azokkal lehet játszani amiket az elején beállítok.eaglesmcnabb
17-18 ország 35 bajnokság, nem csoda h lassú 😀

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
mekkora player adatbázissal játszol?briareos
adatbázis kicsire van állítva, csak kb 17-18 ország +35 bajnokság be van állítva.
Muszáj annyit bekapcsolni, mert ebbe még nem lehet utólag új bajnokságot állítani, csak azokkal lehet játszani amiket az elején beállítok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
azért szokták mondani h könyebb mert kiválasztasz x taktikát 4-6 meccsen át feledzed maxra, azt onnan winning. 13-14 ben már nem így műkszikbriareos
jaja nekem is ezt mondta, illetve a játékoskereskedelmet sem lehet ipari módon űzni.
Majd ha lesz új gépem beújítok, de addig nem mert így is felbasz hogy lassúeaglesmcnabb
mekkora player adatbázissal játszol?

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
azért szokták mondani h könyebb mert kiválasztasz x taktikát 4-6 meccsen át feledzed maxra, azt onnan winning. 13-14 ben már nem így műkszikbriareos
jaja nekem is ezt mondta, illetve a játékoskereskedelmet sem lehet ipari módon űzni.
Majd ha lesz új gépem beújítok, de addig nem mert így is felbasz hogy lassú

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
Hamár FM
Én a 2011-el tolom, tesóm szerint szar mert sokkal könnyebb mint az újabbak.

3 középhátvéddel, 2 vkp-val, 1 irányítóval, 2 szélsővel és 2 csatárral támadófocit játszok, mindig, bárki az ellenfél, ha behúzom védekezőre csak szopok.
Az Evian TG-vel kezdtem francia kettőből, egyből feljutottam, első Ligue 1-es szezonomban 71 gólt lőttem és 79-et(!) kaptam, 3. szezontól már európában nyomulok. 4. év végére eljutottam BL 4 közé, a barca kivert idegenben lőtt góllal. 5. szezonomat taposom, idén szerintem meglesz a bajnoki cím, végre sikerült elérni hogy nem csak jó a kezdőcsapat, hanem elég bő a keret is. 3. szezonomban pl. 17 játékosom volt a kezdőcsapatban, és 8 a tarcsiban, eladtam fűt fát is hogy meg tudjam venni neymart a santosból 😀

jelenleg a Jack Butland/Varane-Rafael Toloi-Phil Jones/Steven Zonzi, Sandro/Ganso-Hamesz Rodriguez, Eden Hazard/Yaya Sanogo-Erick Torres kezdő nyomul.
a 2011-es verzióban a fiatalokból nagyon faszán meg lehet élni.
Saját nevelésű fiatalok sajnos nincsenek, átlagnézőszám 8k, ezekre nem lehet alapozni, de pénz van dögivel, Neymart pl. 60 Milla+50%-ért sikerült elpasszolni a Realnak.eaglesmcnabb
azért szokták mondani h könyebb mert kiválasztasz x taktikát 4-6 meccsen át feledzed maxra, azt onnan winning. 13-14 ben már nem így műkszik

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Hamár FM
Én a 2011-el tolom, tesóm szerint szar mert sokkal könnyebb mint az újabbak.

3 középhátvéddel, 2 vkp-val, 1 irányítóval, 2 szélsővel és 2 csatárral támadófocit játszok, mindig, bárki az ellenfél, ha behúzom védekezőre csak szopok.
Az Evian TG-vel kezdtem francia kettőből, egyből feljutottam, első Ligue 1-es szezonomban 71 gólt lőttem és 79-et(!) kaptam, 3. szezontól már európában nyomulok. 4. év végére eljutottam BL 4 közé, a barca kivert idegenben lőtt góllal. 5. szezonomat taposom, idén szerintem meglesz a bajnoki cím, végre sikerült elérni hogy nem csak jó a kezdőcsapat, hanem elég bő a keret is. 3. szezonomban pl. 17 játékosom volt a kezdőcsapatban, és 8 a tarcsiban, eladtam fűt fát is hogy meg tudjam venni neymart a santosból 😀

jelenleg a Jack Butland/Varane-Rafael Toloi-Phil Jones/Steven Zonzi, Sandro/Ganso-Hamesz Rodriguez, Eden Hazard/Yaya Sanogo-Erick Torres kezdő nyomul.
a 2011-es verzióban a fiatalokból nagyon faszán meg lehet élni.
Saját nevelésű fiatalok sajnos nincsenek, átlagnézőszám 8k, ezekre nem lehet alapozni, de pénz van dögivel, Neymart pl. 60 Milla+50%-ért sikerült elpasszolni a Realnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 930
fuuuu mennyit menefzsereztem en is.mondjuk a a champ 97/98 volt.
no meg vmi meg regebbi ahol a vilag legrosszabb angol csapatat felturboztam minden megnyertem a stadiont kibovitettem maxra.boltokat letesitettem de egyszeruen alig par ezren lezengtek csak😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀ghstzR
köszi a tippet ,akkor kiküldök az ebola irányába 1-2 scoutotcsebi
nem toltam még magyar teammel hosszabb ideig, de általában az ilyen kis csapatoknál kell pár év míg scoutolhatsz afrikában, nem?

általában rostockkal tolom bundesliga 3.ból indulva, ottaniakból indulok kibriareos
hát nemt'om, én újpesttel voltam 2017-ben és az akkori figyelővel nem lehetett. leszerződtettem egy másikat, aztán az egész világot meg tudta figyelni 😀 szerintem ez figyelőtől függghstzR
hát most bejutottam a BATE testén keresztül a BL csoportkörbe (otthon 4-1 nagyon jó játékkal, idegenben 1-1, kontrolláltam a meccset, 1-0ra mentek de kaptam egy tizit és piros lap is volt, onnan kb csak az volt a kérdés, hogy nyerek-e), ezért kaptam több, mint 7 millió eurót, mentem is Kubatovhoz, hogy most már nem csak Európában lehessen scoutolni, azóta ki is küldtem 1 embert ...

Bajnokságban picit hátul vagyok, de 5 ponttal maradtam le még csak, innentől ez lesz a fókusz, Benfica, Liverpool, Dortmund ellen még a 3. helyre sincs esélyem, sajnos a Koppenhága másik csoportba került 3. kiemeltként.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
több részből áll össze szerintem:
1) figyelő milyen országokat, régiókat ismer
2) board milyen budgetet ad neked scoutingra. Kis szar csapatokkal, míg nincs lóvé, sokszor csak a te közvetlen régiódat engedik scoutolnibriareos
hát végülis ja, ez lenne a logikus. akkor hát vmi afrikánó scoutot szerződtess le, hátha 😀