PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Witcher 3 ... azt a kurva ... az a 36 fajta befejezés nem semmi 😊 Lehet elkezdem megint az egészet 😊

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
gta 5 PC: ősszel. a jó k**va anyukat kellett elhuzni eddig a bejelentést...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Far Cry 4 hét perces gameplay, ha már a hivatalos bemutatóból kimaradt :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondjuk én egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez a Rainbow6 megállja a helyét. 5 embert összeverbuválni, aztán még egy értelmes ellenfelet is kifogni. Ne legyen igazam, mert tényleg jól néz ki, és kell már egy ilyen is a piacra.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Far Cry 4 nagyon várós lesz illetve a Star Wars Battlefront nagyon meggyőzően nézett ki. (persze a látványt majd elosztom kettővel 😊 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nálam eddig ez viszi a műsort:


Assasin's Creed és a The Division sem rossz, viszont a Tomb Raider bejelentésnek jobban örültem.
Volt Mass Effect 4 és Battlefront 3 is, de ezekből eddig még nem sokat tudtunk meg.

Az Ubi és a Sony még hátra van.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 922
Sziasztok!

Régi módi vagyok.
PS2 játékok érdekelnének főleg a Pro evolution soccer 2014, és utolsó kiadott NBA NHL és MLB játékok főleg.
Szörfözgettem a neten, de nagyon nem leltem ezeket.
Talán valaki rutinosabb ebben. Hol kéne megnéznem még?

Köszi előre is.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Elkezdtem a Dark Souls 2-t.
Mínusz egy egér.

Imádom 😀
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Brutális ! Egyik kedvenc játék / könyv sorozatom 😊 a gépem tuti nem bírja majd, úgyhogy muszáj lesz egy ps4et beszerezni addig 😀Drip
Kíváncsi vagyok, hogy marad-e ilyen szép a megjelenésig is. Ugye a Watch Dogsból is bőven visszavettek. Bár remélem addigra én is megengedhetek magamnak egy PS4-et.

Charles Dance (Tywin Lannister) megszerzésével mindenesetre már most megvettek.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Brutális ! Egyik kedvenc játék / könyv sorozatom 😊 a gépem tuti nem bírja majd, úgyhogy muszáj lesz egy ps4et beszerezni addig 😀

ráadásul 1 nappal születésnapom előtt jön 😀

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan




Február 24.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
24 óráig ingyenes a Sniper Elite V2:  store.steampowered.com/app/63380/
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én még wotnak estem neki keményen, végül kb egy hete össze is jött superpershing. Annyira nem gáz mint gondoltam, ha ismeri az ember a gyenge pontokat korrekt csatákat nyomhat.

Viszont az valami egészen hihetetlen sokszor milyen csapatba rak be. 3/4-e full vörös, eskü mintha szándékosan rosszul akarnának játszani (TD-vel lerohan, heavy-vel marad hátul). Majd jön 10-ből kb 3 győzelem. Egyik csata közben be is írtam h kellene egy külön lengyel szerver, hát páran egyetértettek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a Watch Dogs-t viszont nem tudom hova tenni...baggio


Amúgy nem rossz, csak a hype igen sokat ártott neki.
Azért is jó, hogy a Murderedről egy héttel a megjelenés előtt, pár traileren kívül nem is találni mást...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Nekem a Wolfenstein 3D volt az első lövöldés élményemsüti
Örök kedvenc volt, legalább 10x mindegyik pályát😊 De a Return... amikor jöttek a nem emberek nekem onnan már nem vonzott... A sok rémisztő miatt, nem is játszottam végig (lehet röhogni😊 )NB2
Viszont ezt az új részt nagyon dicsérik...Le is tesztelem a hétvégén.Greengo
én már megnéztem a végigjátszást, az alapján csak ajánlani tudom 😊 van persze pár bugyutaság benne, de ezeket is inkább wolfensteines stílusjegyeknek tulajdonítanám

a Watch Dogs-t viszont nem tudom hova tenni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Örök kedvenc volt, legalább 10x mindegyik pályát😊 De a Return... amikor jöttek a nem emberek nekem onnan már nem vonzott... A sok rémisztő miatt, nem is játszottam végig (lehet röhogni😊 )NB2
Én még a rebootot is végigszenvedtem. Eddig a (2 órában), ha ijesztővel nem is találkoztam, de nagyon, nagyon elborul elméjű nácikkal annál inkább. Néhol kissé gyomorforgató is lehet, de a szád is tátva marad néha.
Aki nem látta még a játék első 5 percét, és nem szeretné tudni mivel kezdődik a játék:
| Az Allied Assault óta nem volt még ilyen jó partra szállni. 😉 |

Mostantól pedig lehet menni tankozni a War Thunderben, azoknak akik velem együtt kiábrándultak a WoT-ből.


"Rossz" hír, hogy csak jövőre jön a Quantum Break.
Jó viszont, hogy van új teaser:
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nekem a Wolfenstein 3D volt az első lövöldés élményemsüti
Örök kedvenc volt, legalább 10x mindegyik pályát😊 De a Return... amikor jöttek a nem emberek nekem onnan már nem vonzott... A sok rémisztő miatt, nem is játszottam végig (lehet röhogni😊 )NB2
Viszont ezt az új részt nagyon dicsérik...Le is tesztelem a hétvégén.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Nekem a Wolfenstein 3D volt az első lövöldés élményemsüti
Örök kedvenc volt, legalább 10x mindegyik pályát😊 De a Return... amikor jöttek a nem emberek nekem onnan már nem vonzott... A sok rémisztő miatt, nem is játszottam végig (lehet röhogni😊 )
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Bf3 amúgy ingyenes az originen!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
május 23-án kijött a tropico 5. valaki nyomatja már? én most próbálgatom, de majd csak otthon tudom kiélvezni (a grafikát) maximálisan, mert a laptopot itt nem akarom meghajtani.Ventura
Tervbe volt véve de a héten van még egy nyelvvizsga. Aztán meg csak is a Wolfenstein.
Nem bírtam ki, hogy legalább bele ne nézzek. Két órát ha játszottam vele, de már így is biztos a tuti vétel.
Nekem a Wolfenstein 3D volt az első lövöldés élményem, és szinte pontosan ugyanazt a hangulatot adja vissza, mint amit akkor átéltem. Megvan benne minden, amit akkor szerettem, csak modern köntösben. Szinte végig mosolyogtam játék közben, mert annyira feldobja az embert. Mai szemmel már gagyi, hogy bárhol találod el a nácikat egy késsel meghalnak vagy, hogy a kutyakaját felzabálva töltődik a HP-d. 😊 De úristen mekkora játékélmény volt ez akkor. Náci ereklyéket meg titkos folyosókat keresni, miközben Rambóként irtod a nácikat.

Emellett kapott egy pörgős, jól megírt történetet. Ami számomra a legfontosabb egy játéknál. Ráadásul lehet lopakodni is, és még jól is működik! De nem vagy rákényszerítve, ha jól esik mehetsz ugyanúgy tovább agyatlanul előre és darálhatod a nácikat dual-wielddel.

Nekem nagyon jó élmény, és annak ellenére, hogy csomó olyan funkció is helyett kapott, amik miatt egy CoD-ot már törölnék is, itt egész egyszerűen működik. Jól felépített, hangulatos, nosztalgikus, élvezetes. Nem egy kiváló játék, sőt, de a Wolfenstein rajongók biztos szeretni fogják, de igen sok új rajongót is szerezhet most a franchise.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
május 23-án kijött a tropico 5. valaki nyomatja már? én most próbálgatom, de majd csak otthon tudom kiélvezni (a grafikát) maximálisan, mert a laptopot itt nem akarom meghajtani.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sziasztok,

valaki aki jártas a témában, összedobna nekem egy gamer pc-t konfigot ami pár évig elkaristol további upgrade-k nélkül?
mondjuk olyan max 300k körül.
perifériák nem kellenek.briareos
Ha van rá annyi pénzed, akkor körülbelül bemész bármelyik PC boltba, és megmondod nekik, hogy mindenből a legjobbat kéred. 😀

i7-4770K ~85k
GTX760 2GB ~65k
16GB HyperX ~45k
ASUS B85M ~20k
2TB merevlemez ~20k

És még maradt 60-ad egy fasza házra, táppal, és még mellé vagy 2-3 plusz ventilátorral.
Meg akkor már egy SSD is ajánlott.

Szerintem még 5 év múlva is mindent maxra húzva, full HD-ben játszhatnál bármivel. 😊
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Sziasztok,

valaki aki jártas a témában, összedobna nekem egy gamer pc-t konfigot ami pár évig elkaristol további upgrade-k nélkül?
mondjuk olyan max 300k körül.
perifériák nem kellenek.

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan