PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van már ilyen is 😊  www.handball-challenge.com/en/news/gameJoeyPorter
Bár ne lenne.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Van már ilyen is 😊  www.handball-challenge.com/en/news/game

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
nálam kevésbé analfabétáktól kérdezném:
pattintottam egy NFS: Porsche Unleashed-et, persze a virtuális lemezes verziót. valami 7zip-pel lett tömörítve, winrar-ral tömörítettem ki, telepítettem, futtattam - és a betöltős oldalnál úgy is maradt, aztán 5 perc után kaput, a rendszer hibát észlelt a porsche.exe futtatása során, stb stb.
lehetséges, hogy a 7zip winrar-os kitömörítése okozta a hibát, vagy utóbbi viszi az előbbit is, és valami más a probléma oka?
köszislowmotion
Az lehet bármi miatt, (na ezt jól megmondtam 😀) arra gondolok, hogy nekem teljesen eredeti Cossacks -m volt semmi hiba karc stb és az intro után mindig kilépett, hasonló szöveggel, akár mit csináltam. Ha újra telepítés után próbálkoztam akkor is. Hiába ez sokszor olyan mint a női kedv (már bocsánat 😉) teljesen kiszámíthatatlan. Tudom ezzel nem lettél okosabb de talán vigasztal, hogy nem vagy egyedül 😀dande
ja, azóta varázsoltam egy másik verziót, azzal elindult.
most csak annyi van, hogy az evo módban nem látom a számokat (bankroll, car attribute rating), meg az 'y' betűket viccesen írja ki. meg az egyik pályánál kilépett, de az ott típushiba ennél a forrásnál, szerencsére a harmadik kanyarban lép ki, és nem a végén. ezeken meg túl tudom magam tenni 😊
jó, egy kicsit néha kimarad a kép, és mire utoléri magát, addigra már a szikláról pattanok vissza, de gyanítom az megint kiküszöbölhető lesz a wifi-adapter meg a vírusirtó kikapcsolásával. hiába na, régi a vas...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
nálam kevésbé analfabétáktól kérdezném:
pattintottam egy NFS: Porsche Unleashed-et, persze a virtuális lemezes verziót. valami 7zip-pel lett tömörítve, winrar-ral tömörítettem ki, telepítettem, futtattam - és a betöltős oldalnál úgy is maradt, aztán 5 perc után kaput, a rendszer hibát észlelt a porsche.exe futtatása során, stb stb.
lehetséges, hogy a 7zip winrar-os kitömörítése okozta a hibát, vagy utóbbi viszi az előbbit is, és valami más a probléma oka?
köszislowmotion
Az lehet bármi miatt, (na ezt jól megmondtam 😀) arra gondolok, hogy nekem teljesen eredeti Cossacks -m volt semmi hiba karc stb és az intro után mindig kilépett, hasonló szöveggel, akár mit csináltam. Ha újra telepítés után próbálkoztam akkor is. Hiába ez sokszor olyan mint a női kedv (már bocsánat 😉) teljesen kiszámíthatatlan. Tudom ezzel nem lettél okosabb de talán vigasztal, hogy nem vagy egyedül 😀
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Há reaper of souls kurvajó lett.
Igazából nem is bánom h amikor kijött D3 nem ilyen volt, könnyen komoly függőségi gondok alakulhattak volna ki nálam 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
nálam kevésbé analfabétáktól kérdezném:
pattintottam egy NFS: Porsche Unleashed-et, persze a virtuális lemezes verziót. valami 7zip-pel lett tömörítve, winrar-ral tömörítettem ki, telepítettem, futtattam - és a betöltős oldalnál úgy is maradt, aztán 5 perc után kaput, a rendszer hibát észlelt a porsche.exe futtatása során, stb stb.
lehetséges, hogy a 7zip winrar-os kitömörítése okozta a hibát, vagy utóbbi viszi az előbbit is, és valami más a probléma oka?
köszi
több mint 10 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Volt régen pc-re (még a 90-es években) egy játék mikor tankokat rakott le a gép véletlenszerűen és egymást kellett lőni. Volt röppálya meg erősség, szóval tényleg gagyi, nah fateromnak ilyen játék kellene tabletre. Tudtok segíteni? Nem muszáj tankkal lehet bármivel is. Köszi előre is.NB2
Nem a Pocket Tanks??

Már megcsinálták droidra is.
 play.google.com/store/apps/details?id=com.blitwise.ptankshd
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
ilyen éjfélkor indul a játék mindenki készüljön eseményeken szokott az is lenni, hogy 5 perc után meghalnak a szerverek és majd csak fél nap múlva lesznek jók, nem? 😀 szal a helyedben annyira nem élném bele magam 😀Raven17
hát gyermekeim, ez fut minden para nélkül. 😊
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
ilyen éjfélkor indul a játék mindenki készüljön eseményeken szokott az is lenni, hogy 5 perc után meghalnak a szerverek és majd csak fél nap múlva lesznek jók, nem? 😀 szal a helyedben annyira nem élném bele magam 😀
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez a game csak multit tartalmaz? Érdekelne a véleményed a játékról. Elsőre nem nézett ki rosszul. 😊Greengo
jaja, multi only. de van valami sztori is a multin belül. mindenesetre a respawn azért állt el a kampány módtól, hogy az összes erőforrásukat a többjátékos módra irányítsák. az első kritikák nagyon biztatóak.

viszont éjfélig nem enged játszani az Origin, ugye hivatalosan akkor jelenik meg 😕shawnka
Megszívtad :p De már csak 40 percet kell várnod, hogy ledaráljanak 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Ez a game csak multit tartalmaz? Érdekelne a véleményed a játékról. Elsőre nem nézett ki rosszul. 😊Greengo
jaja, multi only. de van valami sztori is a multin belül. mindenesetre a respawn azért állt el a kampány módtól, hogy az összes erőforrásukat a többjátékos módra irányítsák. az első kritikák nagyon biztatóak.

viszont éjfélig nem enged játszani az Origin, ugye hivatalosan akkor jelenik meg 😕
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Viszlát élet!

shawnka
Ez a game csak multit tartalmaz? Érdekelne a véleményed a játékról. Elsőre nem nézett ki rosszul. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Viszlát élet!

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért a South Park: The stic of truth sem semmi 😀 kb 1,5 órám van még benne de eddig zseniális 😀 !

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
húúú basszus nem hittem volna, hogy a 2. TWD szezon megtudja majd közelíteni az elsőt, de végigjátszva a 2. epizódot azt mondom, hogy még jobb is, főleg az utolsó 20 perc nagyon brutál volt. Megmerem kockáztatni, hogy az eddigi legjobb epizódot hozta össze a Telltale Games. Alapból itt valahogy a döntéseimnek is olyan nagyobb befolyása van, már most úgy érzem, hogy ha pár helyen mást csináltam volna totál máshogy alakultak volna a dolgok, aztán lehet tévedek és végül az 5. epizódra itt is minden ugyan úgy lesz mindenkinél. Mindenesetre aki még nem próbálta ki annak nagyon ajánlom, ha TWD fan az illető ha nem. Ha nem cseszik el az utolsó 3 részt akkor tuti évjátéka (még ha ez nem is igazán játék) nálam ez is, csak úgy, mint a season 1 volt.Raven17
elképesztő magasságokban a játék, valóban.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
húúú basszus nem hittem volna, hogy a 2. TWD szezon megtudja majd közelíteni az elsőt, de végigjátszva a 2. epizódot azt mondom, hogy még jobb is, főleg az utolsó 20 perc nagyon brutál volt. Megmerem kockáztatni, hogy az eddigi legjobb epizódot hozta össze a Telltale Games. Alapból itt valahogy a döntéseimnek is olyan nagyobb befolyása van, már most úgy érzem, hogy ha pár helyen mást csináltam volna totál máshogy alakultak volna a dolgok, aztán lehet tévedek és végül az 5. epizódra itt is minden ugyan úgy lesz mindenkinél. Mindenesetre aki még nem próbálta ki annak nagyon ajánlom, ha TWD fan az illető ha nem. Ha nem cseszik el az utolsó 3 részt akkor tuti évjátéka (még ha ez nem is igazán játék) nálam ez is, csak úgy, mint a season 1 volt.

ja és storyról nem akarok nagyon spoilerezni, de annyit elárulok, hogy úgy tűnik kaptunk egy olyan "főgonoszt" is aki simán felveheti a versenyt az élőszereplős sorozat Kormányzójával.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Volt régen pc-re (még a 90-es években) egy játék mikor tankokat rakott le a gép véletlenszerűen és egymást kellett lőni. Volt röppálya meg erősség, szóval tényleg gagyi, nah fateromnak ilyen játék kellene tabletre. Tudtok segíteni? Nem muszáj tankkal lehet bármivel is. Köszi előre is.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hol tudok a legolcsóbban hozzájutni az idei madden xbox változatához?Kenny
csak új v használt is játszik? ha csak új akkor végig kell nyálazni a konzolboltokat(konzolvilág lesz szerintem legolcsóbb, és onnan szoktam rendelni), ha utóbbi is akkor hardverapró, apród netán jófogás..Divat
a jatekaimponthu-n van használt is és új is,magánszemélyek és konzolboltok is hirdetnek rajta,szerintem az a legegyszerűbb,én most vettem meg onnan egy sráctól három batman részt (Arkham Asylum,Arkham City és Arkham Origins) 15k-ért,szerintem elég korrekt 😊

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hmmmmm....


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hol tudok a legolcsóbban hozzájutni az idei madden xbox változatához?Kenny
csak új v használt is játszik? ha csak új akkor végig kell nyálazni a konzolboltokat(konzolvilág lesz szerintem legolcsóbb, és onnan szoktam rendelni), ha utóbbi is akkor hardverapró, apród netán jófogás..

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Hol tudok a legolcsóbban hozzájutni az idei madden xbox változatához?

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az Uncharted trilógáról mik a vélemények? Lehet belekezdnék a sorozatba,a Last of Us-t imádtam,tudom hogy eléggé különböző játékokról van szó,de mindkettő a Naughty Dog gyereke,ami azért nem rossz ajánló levél.Javaslatok?Cowboykarcsi
Ha a Tomb Raider játékokat szeretted vágj bele. Sokáig munkacíme se volt, és csak a "férfi tomb raider" (vagy ilyesmi)-ként emlegették. Illetve ha szeretnéd bele élni magad Indiana Jones életébe akkor főleg ajánlott.
Ahogy említette zavi is, PS egyik zászlóshajója, úgyhogy csalódni nem nagyon fogsz benne.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Az Uncharted trilógáról mik a vélemények? Lehet belekezdnék a sorozatba,a Last of Us-t imádtam,tudom hogy eléggé különböző játékokról van szó,de mindkettő a Naughty Dog gyereke,ami azért nem rossz ajánló levél.Javaslatok?Cowboykarcsi
Örök klasszikus játékok a PS3 királyai!😊
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.youtube.com/watch?v=f74AQUeXfBY
ooooh yes!! Végre jön a rendes folytatás!Raven17
Remélem in game engine-es a videó. 😛süti
Hogyne... 😊

|
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az Uncharted trilógáról mik a vélemények? Lehet belekezdnék a sorozatba,a Last of Us-t imádtam,tudom hogy eléggé különböző játékokról van szó,de mindkettő a Naughty Dog gyereke,ami azért nem rossz ajánló levél.Javaslatok?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen