PC és Konzol

21 feliratkozó

10 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 630 — 1/1
kérhetnénk egy kitűzött post-ot, amibe szépen beírom mindenki twitch-ét?

saját: twitch.tv/jsanyo (rendkívül szellemes), általában CS:GO, abszolút családbarát egész addig, amíg az ellenfél be nem kapcsolja

Negritis: www.twitch.tv/negritis (szintén copy-paste-tel regisztrált, imádom)

Szerkesztette: JSanyo
több mint 8 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 310 — Amerikai sportok rajongója
Nemrég megvett PS3amon megkezdetm az Uncharted nevű csoda első részét, fantasztikus!
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 1 612 — Illegális gyakorló
A Max Payne 2 PC játékot keresném. Sehol nem találtam egy használható linket, tudna valaki segíteni? Torrent nem érdekel, gyors linkek érdekelnének.
Előre is köszönöm ha valaki tud ebben a kérdésben segíteni.danyly
http://cdgalaxis.hu/PC/17563/max-payne-antologia-1-es-2.html

Ennyiért van eredeti, minek torrentezni? Nem egy tízezres játék...

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 6 693 — Bradynek 10 gyűrűje legyen, ujja egy se
gondolom páran játszottatok a gta 4-el és talán annak kiegészítőjével is. jelen esetben a gay tony-ban lenne gondom. méghozzá, hogy arra már rájöttem, hogy kell táncolni, de mikor maximumra viszem az értéket, akkor a csaj csak egy csókot ad, de semmi több. a videókban meg elmennek a wc-be "lövöldözni"
ha többször egymás után ezt megcsinálom, hogy maximumra viszem akkor is csak olyan interakció jön, hogy csoportos tánc, de még egyszer sem adta be, hogy félremegyünk a wc-be. tán a patchben kivették ezt vagy mi? nektek sikerült már ez egyáltalán?

#19 Jakeem Grant & #15 Albert Wilson /2018 week 3: 3-0/
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kijött a Space Marine. Lehet menni hentelni. 😛

Akinek eltudta indítani a From Dust nevezetű játékot megkeresne PM-ben?
Köszönöm.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 432 — Dolphins fan
A Max Payne 2 PC játékot keresném. Sehol nem találtam egy használható linket, tudna valaki segíteni? Torrent nem érdekel, gyors linkek érdekelnének.
Előre is köszönöm ha valaki tud ebben a kérdésben segíteni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerintem a BF3 az lesz. októberben érkezik.shawnka
sztem jó lesz az optimalizálva, bár ultrán biztos megizzaztja a gépeket...jöhetne már amúgy, Batman:AA-al egyetemben...Divat
Arkham City az 😛shawnka
jogos, a lényeg h a kezembe akarom már!!! 😀

|
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 279 — Hivatásos fürkész (portyázó)
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?briareos
sztem jó lesz az optimalizálva, bár ultrán biztos megizzaztja a gépeket...jöhetne már amúgy, Batman:AA-al egyetemben...Divat
Arkham City az 😛

több mint 8 éve
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?briareos
sztem jó lesz az optimalizálva, bár ultrán biztos megizzaztja a gépeket...jöhetne már amúgy, Batman:AA-al egyetemben...

|
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 279 — Hivatásos fürkész (portyázó)
szerintem a BF3 az lesz. októberben érkezik.

több mint 8 éve
gta4

|
több mint 8 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 017 — StuG Life
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mivel rendelkezem egy xbox 360-nal, ezert mar nagyon vartam az NCAA footballt, de amikor megtudtam, hogy nekunk nem lesz moka, mert csak NTSC-ben adja ki az EA, nos akkor nagyon kiakadtam. Ma reggel azonban csak a poen kedveert leszedtem az NCAA 12 demojat, es legnagyobb meglepetesemre mukodik, Texassal alaposan el is vertem az Oregont. Na, most akkor ez mit jelent?? Marmint, az, hogy egy elvileg kizarolag NTSC-s jatekot a PAL-os gepemen jatszottam. (Megneztem az oldalt, ahol elemzik, hogy melyik jatek milyen rendszereken mukodik, es ott azt talaltam, hogy az NTSC-s NCAA nem fog mukodni PAL-os gepen.)

http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-v.html#list

Valaszokat elore is koszonom!lotus86
Hello!

Nem fog működni xboxon! A letöltött tartalom (ld. demo) megy, tehát, ha DLC-n, letöltős verzióban meg lehetne venni, akkor működne xbox-on is, a dvd-s verzió viszont sajna nem fog.
Én két évet vártam, hogy ezt megoldják valahogy, nem tették, így két hete lecseréltem a boxot PS3-ra. Azon viszont hibátlan!!!

üdv
több mint 8 éve
Vettem vegre egy PS3at. Volt valami kulfoldi odlal ahol "fillerekert" lehet jatekokat venni, de nem remlik mi volt az oldal cime. Valami vasarnapi akcio is remlik rajta. Meg tudnatok mondani?zavi27
a neved? 😀 (zavvi)Divat
jaa, tényleg! 😀 Ezt nem tudtam. És akkor a rendelés onnan hogy működik, sima bankkártya, paypal, csomagban akciósabb?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vettem vegre egy PS3at. Volt valami kulfoldi odlal ahol "fillerekert" lehet jatekokat venni, de nem remlik mi volt az oldal cime. Valami vasarnapi akcio is remlik rajta. Meg tudnatok mondani?zavi27
a neved? 😀 (zavvi)Divat
és hétfői eksön van rajta, de nagyjából ua azok az árak pénteken is mint hétfőn
pár hsz-el fentebb hirdettem pár fasza játékot, nézz rájuk 😊
assassins creed 2 már elment

JT Daniels fan
több mint 8 éve
a neved? 😀 (zavvi)

|
több mint 8 éve
Vettem vegre egy PS3at. Volt valami kulfoldi odlal ahol "fillerekert" lehet jatekokat venni, de nem remlik mi volt az oldal cime. Valami vasarnapi akcio is remlik rajta. Meg tudnatok mondani?
több mint 8 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mivel rendelkezem egy xbox 360-nal, ezert mar nagyon vartam az NCAA footballt, de amikor megtudtam, hogy nekunk nem lesz moka, mert csak NTSC-ben adja ki az EA, nos akkor nagyon kiakadtam. Ma reggel azonban csak a poen kedveert leszedtem az NCAA 12 demojat, es legnagyobb meglepetesemre mukodik, Texassal alaposan el is vertem az Oregont. Na, most akkor ez mit jelent?? Marmint, az, hogy egy elvileg kizarolag NTSC-s jatekot a PAL-os gepemen jatszottam. (Megneztem az oldalt, ahol elemzik, hogy melyik jatek milyen rendszereken mukodik, es ott azt talaltam, hogy az NTSC-s NCAA nem fog mukodni PAL-os gepen.)

http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-v.html#list

Valaszokat elore is koszonom!

Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 8 éve
pc_x 943 — Red Fist
Fifa 11 és Batman AA 😊 Miben fájna? 😊

több mint 8 éve
Valakit érdekelnének a köv játékok ps3-ra?
-Assassins Creed 2 Complete Edition + bónusz kódok
-Uncharted 2 Among Thieves platinum edition
-Batman Arkham Asylum platinum edition
-Fifa10&11
-NBA live 09
-Call of duty 4 (MW1) game of the year edition

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 6 693 — Bradynek 10 gyűrűje legyen, ujja egy se
nem tudja e nagyon véletlenül valaki, hogy a tropico 4-et magyarul adták e ki vagy adják e majd ki? a google-n még fórumokat sem nagyon találtam. csak ha valaki véletlen értesült róla...

#19 Jakeem Grant & #15 Albert Wilson /2018 week 3: 3-0/
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 143 — Pittsburgh finished it
Szeretnék venni egy controllert a laptophoz. Viszont nem szeretnék sokat költeni rá, max 2-3000t. Ilyen árban lehet találni valami normálisat (és ha igen milyen márka/típust)? 😊fetomy
Én a logitechre esküdtem régen még nem volt ps-em,igaz kicsit drágább(5körül már kapsz) de elég jól bírta a gyűrődést még le nem öntöttem 1,5 dl kávéval 😀
Tescosat nem ajánlom,több ismerősömnek is volt/van és sokszor behülyülnek

több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Szeretnék venni egy controllert a laptophoz. Viszont nem szeretnék sokat költeni rá, max 2-3000t. Ilyen árban lehet találni valami normálisat (és ha igen milyen márka/típust)? 😊
több mint 8 éve
nhl 2012 demo és pes 2012 (1) demo letöltve, kipróbálva

hát az nhl sokat fejlődött tavalyhoz képest, gyorsabb-jobb-szebb-hangulatosabb-játszhatóbb lett
a pes meg szar. nem tudok mit mondani 😀

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azzal szívtam meg, hogy a Crysis 2-nél is jött az update, meg most is. Gondoltam akkor minden oké volt most is az lesz... :/

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Értem köszi szépen 😊 Most mennyi egy flashalés kb?habib
Olyan 4-7 ezer között szokott lenni. Hol mennyiért vállalják.Delete
Értem, köszi szépen a segítséget.