PC és Konzol

20 feliratkozó

8 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 564 — 1/1
kérhetnénk egy kitűzött post-ot, amibe szépen beírom mindenki twitch-ét?

saját: twitch.tv/jsanyo (rendkívül szellemes), általában CS:GO, abszolút családbarát egész addig, amíg az ellenfél be nem kapcsolja

Negritis: www.twitch.tv/negritis (szintén copy-paste-tel regisztrált, imádom)

Szerkesztette: JSanyo
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyiresapka
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.vadibandi
igazad van ebben, mert egy heavyt kb. lehetetlen leszedni, ha akár 1 tierrel van feletted, és neked TD-d van 😊sapka
mér lenne lehetetlen? csapatjáték. nem egyedül kell leszedni.
tier4 ig kurva idegesítő amit művelnek a csapattársak. mindenki csak megy amerre lát. 0 taktika.
ha heavy cuccal bekerülsz egy low tier csatába akkor véged. senki nem megy veled mert heavyd van intézd el egyedül...

tier5+ már értelmesebb csaták vannak.
több mint 8 éve
sapka Washington Redskins 6 344
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
Megyek is inkább Witcher 2-zni...süti
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.vadibandi
igazad van ebben, mert egy heavyt kb. lehetetlen leszedni, ha akár 1 tierrel van feletted, és neked TD-d van 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 9 668 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛tenorx
Azt hittem, hogy ha király leszel, akkor vége a játéknak. Én még csak most szerveztem be a légiósokat, szóval van még mit tennem 😊Chevy
Áh nem, lesz még ott is dolgod (hozzáteszem, főleg ha a jó úton haladsz kezdj el pénzt gyűjteni, mert kelleni fog)
több mint 8 éve
gyeek Dallas Cowboys 5 071 — Stromfeld Aurél fan
Bandi, az ezüst számok a platoonokat jelölik, egy platoonban max 3an lehetnek, a létrehozásdához meg kell valaki akinek van aranya.

Jó cimborám (a játékban Legitimista néven fut) próbál összehozni egy elkötelezett ügyes társaságot akikkel lehet a Clan Warsban hatékonyan harcolni. Az előfeltétel egy minimum tier 6os harckocsi, aki szeretné a játék minden adottságát kihasználni, keresse meg őt a játékban (vagy PMeljen nekem)! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛tenorx
Azt hittem, hogy ha király leszel, akkor vége a játéknak. Én még csak most szerveztem be a légiósokat, szóval van még mit tennem 😊
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ujjongva, mint egy kisgyerek sikerült felszerelnem a 152 mm-est. Első csatám Tiger II-es, második meg IS-4-esek ellen volt... Nemhogy leszedni nem tudtam senkit, mégcsak kipróbálni se tudtam az új ágyút...
nem. ott egyszerűen idegesítő a puska szerű ágyúk hangja.
több mint 8 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem egy I-II. szintű kimaxolt vas is megfelelő játékélményt nyújt, mert nem kell monszterek közt vedrgődni.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 9 668 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Imádom a Fable 3at 😀 Bár 6.5 millió aranyat gyűjtögetni annyira nem fun királyként 😛
több mint 8 éve
ezért jobb kimaxolni egy tier 5-6-ost és jó játékok vannak 😊, többnyire

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megyek is inkább Witcher 2-zni...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ne játszatok clan wart a WOT-ban.
csodás ellenfelek vannak. 7 IS/IS-3, T-44, GW Tiger(nem is láttam még a játékban) volt az enemy. 1 percig tartott a csata...
Mi persze tier 5-6-7 cuccokkal...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Igen, de ha megvan ez az egy csata utána bármilyen járművel részt vehetsz a harcokban.
Melyik klánban vagy?Ace7
HTD(hungarian tank destroyers)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ajánlom minden WoT-os játékostársnak, hogy azonnal keressen egy klánt, ugyanis tegnaptól elkezdődött a Clan Wars.
Hatalmas élmény, több ezer részre osztott kis kontinensünkön vívhatjuk csatáinkat. (Stratégiai elem a játékban)
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)Ace7
ahhoz hogy clan warozhass kell legalább 1 csata amit lenyomtál Tier6 vagy a fölötti tankkot vezetve.

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.haromt
Igen, de ha megvan ez az egy csata utána bármilyen járművel részt vehetsz a harcokban.
Melyik klánban vagy?
több mint 8 éve
visi_b New England Patriots 702 — Comeback

Én 5. tiert láttam, de lehet, hogy elnéztem. Nekem se sok kell már a VK 3601hez. Nekem még nincs klánom, de majd kerítek egyet.visi_b
Each of these 15 clan members must have played at least one battle on a tank, higher than Tier 5.haromt
Yepp 😀 Késő volt már tegnap este mikor néztem 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó

Én 5. tiert láttam, de lehet, hogy elnéztem. Nekem se sok kell már a VK 3601hez. Nekem még nincs klánom, de majd kerítek egyet.visi_b
Each of these 15 clan members must have played at least one battle on a tank, higher than Tier 5.
több mint 8 éve

Én 5. tiert láttam, de lehet, hogy elnéztem. Nekem se sok kell már a VK 3601hez. Nekem még nincs klánom, de majd kerítek egyet.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó

emiatt még szenvedek mert kell 4000xp az M6hoz. csak utána játszhatok. pedig klánom van.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mindenkit szívesen fogadnak szerintem a klánok, de a konkrét csatába nem biztos, hogy bekerülsz a tankod miatt, tegnap pl. 4 db Maus és mellé 11db 9-es osztályú tank volt az ellenfél 😕 (De a kicsik is kellenek azért.)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
mikor jön majd WoT-ban az új tech tree?, már nagyon nézem a nashornt...sapka
azt folyamatosan fejlesztik. Szerintem kb egy hónap múlva lesz új update. Nem tudni ott mit adnak hozzá. De kedden jött ki a legutóbbi. A Nashorn mondjuk csak aranyért lesz vehető, mert Premium tank leszharomt
értem, csak a főoldalukon már hirdetik a bővebb tree-t míg a gameben...
sajnálnám, ha csak premium lenne 😕 😕sapka
elnéztem valóban standard lesz a Nashorn, de még soká lesz
több mint 8 éve
azt folyamatosan fejlesztik. Szerintem kb egy hónap múlva lesz új update. Nem tudni ott mit adnak hozzá. De kedden jött ki a legutóbbi. A Nashorn mondjuk csak aranyért lesz vehető, mert Premium tank leszharomt
értem, csak a főoldalukon már hirdetik a bővebb tree-t míg a gameben...
sajnálnám, ha csak premium lenne 😕 😕

több mint 8 éve
szelim Cleveland Browns 61
Eladó MK9 PS3-ra. Használt, de hibátlan állapotban.
több mint 8 éve
Én tegnap nagyon örültem. Leszedtem egy Tigrist a PZ IVesemmel. 😀visi_b
A fiamnak hála (ő tudta, hogy lehet ilyet) tegnap 1-1 elleni párbajt vívtunk haromt-tal.
Persze a BT-2-vel meg sem karcoltuk a Hetzerét. 😊vadibandi
Lehet ilyet??? Ezt ki kell majd próbálnom 😀

több mint 8 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én tegnap nagyon örültem. Leszedtem egy Tigrist a PZ IVesemmel. 😀visi_b
A fiamnak hála (ő tudta, hogy lehet ilyet) tegnap 1-1 elleni párbajt vívtunk haromt-tal.
Persze a BT-2-vel meg sem karcoltuk a Hetzerét. 😊

több mint 8 éve
Én tegnap nagyon örültem. Leszedtem egy Tigrist a PZ IVesemmel. 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
azt folyamatosan fejlesztik. Szerintem kb egy hónap múlva lesz új update. Nem tudni ott mit adnak hozzá. De kedden jött ki a legutóbbi. A Nashorn mondjuk csak aranyért lesz vehető, mert Premium tank lesz