PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 945 — Jó ötletnek tűnt!
TF2-t játszik valaki ?süti
jelen.Kenny
én is játszok

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
TF2-t játszik valaki ?süti
jelen.

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Undisputedly,köszönöm!Ezek szerint nem csak nekem volt ezzel problémám ha még youtubeon is van róla tutorial.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TF2-t játszik valaki ?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
playstation storeban hogy lehet kivenni a kosaramból a játékokat?tehát kettő van benne nekem csak az egyik kéne de sehogy se tudok rájönni hogy lehet kidobni.Mindkettőt meg nem akarom megvenni.Cowboykarcsi
erre senki?elég fontos lenne születésnapra innen vásárolnék de így esélytelenCowboykarcsi
A hozzáadott item bal sarkára klikkelj és megjelenik egy x.

 youtu.be/3fOR4s0e0ko?t=1m14s
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
playstation storeban hogy lehet kivenni a kosaramból a játékokat?tehát kettő van benne nekem csak az egyik kéne de sehogy se tudok rájönni hogy lehet kidobni.Mindkettőt meg nem akarom megvenni.Cowboykarcsi
erre senki?elég fontos lenne születésnapra innen vásárolnék de így esélytelen

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Semennyire.
Kurva gyors, de még csak ki se kapcsoltam a laptopot az elmúlt 2 évben. Csak volt pár újraindítás.
SSD nagyon fasza.Sobri Jóska
Köszi, nekem mondjuk a régi HDD-vel a laptop 2 hét után már nagyon belassul. Igaz adatmozgatás is megy közben😊

ipon, korrekt árak, korrekt minőség, és ilyen szinten minimális áron szerelik össze helyetted a dolgokat kristof
azaz, köszi! És tényleg van összeszerelés, mikor tavaly néztem még nem volt😊

Más: soha nem értettem ezt a proci felpörgetést, dehát én egy senki vagyok😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀somoskovig
Röviden annyi, hogy annál meg lehet emelni órajelet. Nem egy nehéz folyamat, de kell hozzá valaki aki ért hozzá.Asbee
És az a proci, amit írtatok, az olyan? Ezt a bios-ban lehet állítgatni az elején, ugye? Vagy az már régen volt? 😊somoskovig
K-s proci van nekem is, tuti lehet. Úgy emlékszem öcsém anno bios-ban csinálta.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀somoskovig
Röviden annyi, hogy annál meg lehet emelni órajelet. Nem egy nehéz folyamat, de kell hozzá valaki aki ért hozzá.Asbee
És az a proci, amit írtatok, az olyan? Ezt a bios-ban lehet állítgatni az elején, ugye? Vagy az már régen volt? 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀somoskovig
Röviden annyi, hogy annál meg lehet emelni órajelet. Nem egy nehéz folyamat, de kell hozzá valaki aki ért hozzá.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Lap: ASROCK Z87M Extreme4 ~ 33k
Proci: INTEL Core i5-4670 ~58k
VGA: Sapphire Radeon R9 280X ~85k
RAM: Kingston HyperX 8GB ~23k
Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda ~16k
Táp: 500W-t kell neki, de sose tudtam követni mikor melyik márkát ~15k
Ház: Tetszés szerint ~15k

Össz.: ~245k
Így kihoztam a két ár közé, még egy proci hűtő ajánlott, később meg egy SSD.
Vázlatos még, de megörültem, hogy végre valaki nem 80 ezerért akkar gépet venni. 😊
Ha akarsz tuningolni akkor K-s proci és egy fasza hűtű, ha nem akkor faraghatsz az árából, és olcsóbb lap is megteszi. R9 szerintem nagyon fasza kártya lett, főleg ennyi pénzért. Vagy a 770 van hasonló árazással az nvidiától.süti
Tápból FSP Hexa 500W iponnál 13157 ft. Szerintem mindenképp K-s procit érdemes, főleg ennyi pénzért. Procihűtőből pedig ezt. Házból Coolermastert tudom ajánlani. Szerintem mindenképp érdemes egy hangkártyát is, sokan megelégednek az alaplapival, de azon sokat tud dobni. Asus Xonar D1 kb. 17 ezer ft, ha annyit nem érne az egész, akkor DS 13 ezer.Asbee
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Lap: ASROCK Z87M Extreme4 ~ 33k
Proci: INTEL Core i5-4670 ~58k
VGA: Sapphire Radeon R9 280X ~85k
RAM: Kingston HyperX 8GB ~23k
Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda ~16k
Táp: 500W-t kell neki, de sose tudtam követni mikor melyik márkát ~15k
Ház: Tetszés szerint ~15k

Össz.: ~245k
Így kihoztam a két ár közé, még egy proci hűtő ajánlott, később meg egy SSD.
Vázlatos még, de megörültem, hogy végre valaki nem 80 ezerért akkar gépet venni. 😊
Ha akarsz tuningolni akkor K-s proci és egy fasza hűtű, ha nem akkor faraghatsz az árából, és olcsóbb lap is megteszi. R9 szerintem nagyon fasza kártya lett, főleg ennyi pénzért. Vagy a 770 van hasonló árazással az nvidiától.süti
Tápból FSP Hexa 500W iponnál 13157 ft. Szerintem mindenképp K-s procit érdemes, főleg ennyi pénzért. Procihűtőből pedig ezt. Házból Coolermastert tudom ajánlani. Szerintem mindenképp érdemes egy hangkártyát is, sokan megelégednek az alaplapival, de azon sokat tud dobni. Asus Xonar D1 kb. 17 ezer ft, ha annyit nem érne az egész, akkor DS 13 ezer.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a madden 25-ben van-e rá lehetőség, hogy az owner modban aktuális draft class berakjak? Most kezdem a 2. szezonomat és szedtem le egy 2014-est de az importálás menünél nem látja a játék. Most kezdeném az alapszakaszt de nem tudok rájönni, hogyan tudnám belevarázsolni ezt a classt....Xbox 360-on játszok
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
playstation storeban hogy lehet kivenni a kosaramból a játékokat?tehát kettő van benne nekem csak az egyik kéne de sehogy se tudok rájönni hogy lehet kidobni.Mindkettőt meg nem akarom megvenni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Lap: ASROCK Z87M Extreme4 ~ 33k
Proci: INTEL Core i5-4670 ~58k
VGA: Sapphire Radeon R9 280X ~85k
RAM: Kingston HyperX 8GB ~23k
Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda ~16k
Táp: 500W-t kell neki, de sose tudtam követni mikor melyik márkát ~15k
Ház: Tetszés szerint ~15k

Össz.: ~245k
Így kihoztam a két ár közé, még egy proci hűtő ajánlott, később meg egy SSD.
Vázlatos még, de megörültem, hogy végre valaki nem 80 ezerért akkar gépet venni. 😊
Ha akarsz tuningolni akkor K-s proci és egy fasza hűtű, ha nem akkor faraghatsz az árából, és olcsóbb lap is megteszi. R9 szerintem nagyon fasza kártya lett, főleg ennyi pénzért. Vagy a 770 van hasonló árazással az nvidiától.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egyszer láttam egy pesti webshopot is, ott korrekt árak voltak, hátránya, hogy magadnak kell összerakni a gépet. ÉN ezt szakemberre bíztam inkább...NB2
ipon, korrekt árak, korrekt minőség, és ilyen szinten minimális áron szerelik össze helyetted a dolgokat
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
*Akinek van ssd winyója és netezik vele, mennyire lassult be? Közel egy év telepítés óta kb 15 játék lett rá fel és leszedve, a felhasználónév választásig 12 mp, utána a betöltés másik 10 mp. NB2
Semennyire.
Kurva gyors, de még csak ki se kapcsoltam a laptopot az elmúlt 2 évben. Csak volt pár újraindítás.
SSD nagyon fasza.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Öcsémtől rákérdezek majd holnap mit érdemes venni. Múltkor összerakott magának vízhűtést, talán ért hozzá 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Nekem az asztali "játszóson" van egy 120 gigás ssd winyó és egy 500 gigás hdd. A rendszer és a játékok vannak az ssd-n és adattárolásra a régi 500 gigás. Múltkor is irtam, ámulatbaejtően gyors az ssd winyó. Igaz netmentes, szóval nagy szemétlerakat nincs benne.* Ez csak az én amatőr javaslatom, Asbee összedob neked egy gépet, aztán még lehet rajta finomítani. Ha esetleg megvan a hely ahol vennéd és van áruk, úgy könnyebb dolga lenne. Egyszer láttam egy pesti webshopot is, ott korrekt árak voltak, hátránya, hogy magadnak kell összerakni a gépet. ÉN ezt szakemberre bíztam inkább...


*Akinek van ssd winyója és netezik vele, mennyire lassult be? Közel egy év telepítés óta kb 15 játék lett rá fel és leszedve, a felhasználónév választásig 12 mp, utána a betöltés másik 10 mp. A netes laptop hdd-s winyóval nagyon lassú ehhez képest, nem mértem, de 3 perc tuti van mire teljesen kész lesz minden.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
azt a rohadt, Tomb Raider csak 10 euró steamen!!! instant buy!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Monitorral együtt? 😀Asbee
Egyenlőre nélküle, azt megírhatod külön pluszban! 😊 Egyébként sok fogalmam nincs, mennyibe kerül most egy normális konfig.somoskovig
ebből kijön egy szép, pláne perifériák nélkül

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Monitorral együtt? 😀Asbee
Egyenlőre nélküle, azt megírhatod külön pluszban! 😊 Egyébként sok fogalmam nincs, mennyibe kerül most egy normális konfig.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Monitorral együtt? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Az szép összeg😊 Ennél jóval olcsóbban is egész pofás gépet össze lehet hozni, én nem tennék bele 100e-s videókártyát. Bocs a belepof-ért😊