PC és Konzol

21 feliratkozó

10 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 630 — 1/1
kérhetnénk egy kitűzött post-ot, amibe szépen beírom mindenki twitch-ét?

saját: twitch.tv/jsanyo (rendkívül szellemes), általában CS:GO, abszolút családbarát egész addig, amíg az ellenfél be nem kapcsolja

Negritis: www.twitch.tv/negritis (szintén copy-paste-tel regisztrált, imádom)

Szerkesztette: JSanyo
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 279 — Hivatásos fürkész (portyázó)
eléggé sajnálom, hogy nem jön PS2-re. pedig a 11-el elszórakoztam 😀

több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀Divat
nagyon gondolkodtam rajta hogy waterboy vagy running black de végül úgy döntöttem hogy a tiszteletedre meghagyom neked a waterboy szerepét 😛Joci
áááá engem a juve draftolt... 😀

|
több mint 8 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀Divat
nagyon gondolkodtam rajta hogy waterboy vagy running black de végül úgy döntöttem hogy a tiszteletedre meghagyom neked a waterboy szerepét 😛

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 8 éve
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
haha 😛

RB? nem waterboy? 😀

|
több mint 8 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Hát remélem meg tudják úgy oldani, hogy idén kiadják, örülnék neki 😊

több mint 8 éve
miilann Philadelphia Eagles 358 — Eagles fan
úgy tudom még nincs kint a béta, amit egyébként q3ra ígértek szal legkésőbb szeptemberben jönnie kell, viszont való igaz, hogy holnap este zárja a blizzard a gazdasági beszámolóját és a rajongók arra számítanak, hogy ezzel együtt bejelentik a closed beta indítását is. a blizzard májusban azt mondta h szeretnék ha még idén megjelenne a játék, úgyhogy van remény egy decemberi megjelenésre.

child please!
több mint 8 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Úgy hallottam ki jött a Diablo 3 béta verzió, akkor nem sokára ki kell jönnie az egésznek? 😊

több mint 8 éve
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 6 693 — Bradynek 10 gyűrűje legyen, ujja egy se
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.

#19 Jakeem Grant & #15 Albert Wilson /2018 week 3: 3-0/
több mint 8 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valaki le bírta már szedni a Madden 12 demót?szelim
én se usa se angol store kínálatában nem találkoztam vele. Ellenben most jött le az ncaa 12 demó, mindjárt megy is a próba vele.Habi
Usa idő szerint este 7kor teszik fel,szóval nálunk holnap lesz belőleJoeyPorter
Nekem még mindig nincs fent.
több mint 8 éve
abba is utolsó vagy?

|
több mint 8 éve
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-ben

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én se usa se angol store kínálatában nem találkoztam vele. Ellenben most jött le az ncaa 12 demó, mindjárt megy is a próba vele.Habi
Usa idő szerint este 7kor teszik fel,szóval nálunk holnap lesz belőleJoeyPorter
sztem még mindig nincs fent. legalábbis usa accról ps storeon nem találom. nem hinném, hogy az angolon már fent lenne...

JT Daniels fan
több mint 8 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Madden 12 rosterről tud már valaki valami infót, melyik játékosnak mik a ratingjei...?Gege55
http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/madden12ratings/_/team/buf/id/2/buffalo-bills
Az AFC East már fent van, és naponta 2 csapat kerül fel.
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Madden 12 rosterről tud már valaki valami infót, melyik játékosnak mik a ratingjei...?
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 143 — Pittsburgh finished it
Usa idő szerint este 7kor teszik fel,szóval nálunk holnap lesz belőle

több mint 8 éve
Amadeus Las Vegas Raiders Nevada Wolf Pack 22 330
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).

Gruden Grinder
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én se usa se angol store kínálatában nem találkoztam vele. Ellenben most jött le az ncaa 12 demó, mindjárt megy is a próba vele.

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Komoly a kérdés? 😀

Amúgy Fable III! Kurva jó! Sose nyomtam szerepjátékot, ezt is csak azért kezdtem el, mert x-boxra véleletlen leszedtük demóját. De nagyon jó!Deny
hát mivel fogalmam sincs mit kavarnak EA-nál ezért igen 😛Hall Of Green
Szerintem ha nem ruházol be egy konzolra 2020-ban is a 08-al fogod tolni 😊 Én már beletörődtem 😊Rataxes
akkor viszont kecseg EA .

több mint 8 éve
Rataxes Philadelphia Eagles 9 896 — Eagles fan
pc-re kijön vagy a 08-al kell játszanunk még 1 évet? 😀Hall Of Green
Komoly a kérdés? 😀

Amúgy Fable III! Kurva jó! Sose nyomtam szerepjátékot, ezt is csak azért kezdtem el, mert x-boxra véleletlen leszedtük demóját. De nagyon jó!Deny
hát mivel fogalmam sincs mit kavarnak EA-nál ezért igen 😛Hall Of Green
Szerintem ha nem ruházol be egy konzolra 2020-ban is a 08-al fogod tolni 😊 Én már beletörődtem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
több mint 8 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Na Madden 12 demo júli 25 😊JoeyPorter
pc-re kijön vagy a 08-al kell játszanunk még 1 évet? 😀Hall Of Green
Komoly a kérdés? 😀

hát mivel fogalmam sincs mit kavarnak EA-nál ezért igen 😛

több mint 8 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valaki le bírta már szedni a Madden 12 demót?
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Grafika nálam nem számított soha szinte, szóval akkor majd egyet is bepróbálom. Ezerér' meg lehet eredetiben.
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 1 612 — Illegális gyakorló
És egyből a harmadikkal kezded? 😊Bálesz
Ilyenek sose zavartak 😊

Egyébként értelmesnek tűnik a történet, szerintem 1-2 nélkül is simán játszható. Persze, ha valaki játszott azokkal, az mondja már meg, érdemes-e velük (2 alapból kilő, nincs Pc-re, x-box meg csak kölcsönbe van itt)Deny
Az első baromi jó. Ha nem zavar, hogy nem full hd a graf és nincs tele mindenféle mai cicomával, akkor érdemes 😊 (amúgy egy ezres alatt már kapható, nem pénz érte)
A második is tetszett. Az irányítást nem tudom összevetni, mert az egyiket pc-n, a másikat boxon játszottam, de kézre esik mindkettő. A harcrendszer egy picit más és a második részben több dolgot csinálhatsz, de alapvetően maradt az a szerethető Fable, ami az első rész is volt.
A harmadikkal még nem játszottam, de tervben van 😊

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 006 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Az első rész szerintem veri a 3.at.
A másodikkal én se játszottam, de azt mondják gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz, mint a harmadik, ami nem sok újítást hozott.