PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Eldöntöttem, veszek egy konzolt, ebben jönne jól kis segítség. Használtan tervezem, az összeg amit rászánok durván 50k, ami azért irányár, kicsit mozdítható még felfelé. Az első gondom, azt se tudom, xbox 360 vagy ps3 legyen. Olvasgattam mindkettőről, egyelőre egyik sem győzött meg.
A másik nagy dillemám, flasheltessem (vagy valami hasonló hangzatos nevű dolgot) vagy ne? Nem vagyok az a tipikusan kijön egy játék és rá kell kattannom típus, de nagy multiplayer fan sem. Szóval vélemények, ellenvélemények egyik, másik oldal mellett, illetve javaslatok jöhetnek, és köszi 😊Deny
már sztem 55-60 körül találsz új xbox 360-t ahogy láttam, mert én is nézelődtem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eldöntöttem, veszek egy konzolt, ebben jönne jól kis segítség. Használtan tervezem, az összeg amit rászánok durván 50k, ami azért irányár, kicsit mozdítható még felfelé. Az első gondom, azt se tudom, xbox 360 vagy ps3 legyen. Olvasgattam mindkettőről, egyelőre egyik sem győzött meg.
A másik nagy dillemám, flasheltessem (vagy valami hasonló hangzatos nevű dolgot) vagy ne? Nem vagyok az a tipikusan kijön egy játék és rá kell kattannom típus, de nagy multiplayer fan sem. Szóval vélemények, ellenvélemények egyik, másik oldal mellett, illetve javaslatok jöhetnek, és köszi 😊
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként ha valakit érdekel Xbox 360-tól megválnék, jöhetnek az ajánlatok pm-ben 😀Asbee
írtam facsen, ne áruld tovább, megegyezünk 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ha valakit érdekel Xbox 360-tól megválnék, jöhetnek az ajánlatok pm-ben 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tegnap én is lecsaptam rá, ennyiért egy ilyen játék "szinte ingyen" van. 😊

Téli vásárban remélem, hogy a DLC-k is hasonlóan kedvező árban lesznek hozzá.xrace77
Gondolkodás nélkül én is beszereztem. Fémtokom már régóta van a polcomhoz, illő, hogy a Steam könyvtárban is ott legyen. 😊
1999-es módban még végig kéne tolni... 😀

Már december 19-én fog kezdődni, és elvileg mivel kevés idő telik el a két leárazás között, ugyanezek az akciók lesznek akkor is. Meg azért a DLC-k még elég frissek is. Ráadásul annyira nem is sikerültek jól.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Tegnap én is lecsaptam rá, ennyiért egy ilyen játék "szinte ingyen" van. 😊

Téli vásárban remélem, hogy a DLC-k is hasonlóan kedvező árban lesznek hozzá.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
7,5 euoró (!!!) a Bioshock (!!!)
 store.steampowered.com/app/8870/



Ráadásul Szirmai Gergely (Hollywood Hírügynökség) is ezzel indította az új gamer csatornát:
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
viccesek az EA serverek megnyerem azt a meccset amivel bajnoki címet szereztem volna a harmadosztályban erre meccs végén közli hogy megszakadt a kapcsolat és vereségként könyveli el.(6-3-ra nyertem).
Igy csak feljutás lett 3500 zsetonnal kevesebb.nagyszeru és ez harmadjára fordul elő..Kenny
ismerős, én volt, hogy így estem ki...csebi
feljutottam a másodosztályba ahol úgy néz ki hogy konstans az a menő hogy elviszem a szélen beadom fej gól.3meccs 3 vereség.azt hittem kettétöröm a kontrollert mikor a harmadik meccsen is igy kaptam ki.
ja és a ráadás,összegyüjtöttem 25k-t a pakkra,amiben Adler volt a legjobb játékos.konkrétan az egész csomag használhatatlan szar.Kenny
még csak most találkozol ezzel? én már kb. 8. osztályban észrevettem... hihetetlen amúgy, sokan csak erre mennek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
7560 coinom volt, nyitottam egy Pro packot szórakozásból, erre azonnal kidobott egy 96-os Eric Barryt.
Ez megérte. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezért nem Fifa UT-zem.
Már a tavalyi Fifa UT-ban is annyi fos meg rendszerhiba volt, hogy egy hónap után elment a kedvem az egésztől, az idei szériát inkább meg sem vettem, miután alapból az online része lenne a legszórakoztatóbb.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
viccesek az EA serverek megnyerem azt a meccset amivel bajnoki címet szereztem volna a harmadosztályban erre meccs végén közli hogy megszakadt a kapcsolat és vereségként könyveli el.(6-3-ra nyertem).
Igy csak feljutás lett 3500 zsetonnal kevesebb.nagyszeru és ez harmadjára fordul elő..Kenny
ismerős, én volt, hogy így estem ki...csebi
feljutottam a másodosztályba ahol úgy néz ki hogy konstans az a menő hogy elviszem a szélen beadom fej gól.3meccs 3 vereség.azt hittem kettétöröm a kontrollert mikor a harmadik meccsen is igy kaptam ki.
ja és a ráadás,összegyüjtöttem 25k-t a pakkra,amiben Adler volt a legjobb játékos.konkrétan az egész csomag használhatatlan szar.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
viccesek az EA serverek megnyerem azt a meccset amivel bajnoki címet szereztem volna a harmadosztályban erre meccs végén közli hogy megszakadt a kapcsolat és vereségként könyveli el.(6-3-ra nyertem).
Igy csak feljutás lett 3500 zsetonnal kevesebb.nagyszeru és ez harmadjára fordul elő..Kenny
ismerős, én volt, hogy így estem ki...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
viccesek az EA serverek megnyerem azt a meccset amivel bajnoki címet szereztem volna a harmadosztályban erre meccs végén közli hogy megszakadt a kapcsolat és vereségként könyveli el.(6-3-ra nyertem).
Igy csak feljutás lett 3500 zsetonnal kevesebb.nagyszeru és ez harmadjára fordul elő..

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
XCOM-EW-t még ki se mertem próbálni.... az alap 7,x giga tárhelyet kért, 5g-s lemezből... a kieg 18,8G! mennyiségben jött ki... ki se bírja majd a merevlemezem... törölni kell majd valamit... de tetszik, hogy az ötlet, hogy 8 egyforma hang és akcentus helyett pluszt kapunk ezen a téren is... a cuccok és a medálrendszer is jól hangzik... de ami tök jó lett benne, leírás alapján az a géntekk. 😀 Kár, hogy nincs annyi időm mint kéne rá 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
XCOM-Enemy Unknown... nem egy mai játék, de hozzám most jutott el, és tetszik, van hangulata... kevesebb benne a lehetőség, mint a széria indító UFO1,2-ben, de határozottan jó.... és unreal engine is jó hozzá az animációkhoz...Collapo
Óóó, hogy azóta én, hogy megutáltam a Firaxist.
Nem elég a hülye Civük, még van pofájuk kijönne ezzel is.
Ráadásul most meg még kiadták hozzá a Enemy Withint.
Na mindegy, majd karácsonykor leszek a családdal is...

Hearthstone-t meg sikerült kiváltanom a Might & Magic Duel of Championsszel.
Majd egy éves már, de csak most, hogy felkerült Steamre ismertem meg, és eddig sokkal jobban bejön.
Több lehetőséget látok benne, meg azért még is csak egy Heroeson nőttem fel, így a világa is elég a szívemhez nőtt.süti
Na végre még egy ember aki nem a HS-ért van oda hanem megtalálta a sokkal több taktikai lehetőségeket rejtő Duel of Championst. 😀 (Y)

XCOM Enemy Within meg brutál jó lett, már az alapot is imádtam, de ezzel a kieggel szinte tökéletes lett a játék. Medál rendszer, az új egységek meg ellenségek, csomó új cucc, végre nem mindenki angolul dumál, (jó ez nem nagy dolog, de engem idegesített, hogy az Orosz csávóm is ugyan úgy beszélte az Angolt, mint az Amcsi. 😀) új nyersanyag, imádom! 😊
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
XCOM-Enemy Unknown... nem egy mai játék, de hozzám most jutott el, és tetszik, van hangulata... kevesebb benne a lehetőség, mint a széria indító UFO1,2-ben, de határozottan jó.... és unreal engine is jó hozzá az animációkhoz...Collapo
Óóó, hogy azóta én, hogy megutáltam a Firaxist.
Nem elég a hülye Civük, még van pofájuk kijönne ezzel is.
Ráadásul most meg még kiadták hozzá a Enemy Withint.
Na mindegy, majd karácsonykor leszek a családdal is...

Hearthstone-t meg sikerült kiváltanom a Might & Magic Duel of Championsszel.
Majd egy éves már, de csak most, hogy felkerült Steamre ismertem meg, és eddig sokkal jobban bejön.
Több lehetőséget látok benne, meg azért még is csak egy Heroeson nőttem fel, így a világa is elég a szívemhez nőtt.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
XCOM-Enemy Unknown... nem egy mai játék, de hozzám most jutott el, és tetszik, van hangulata... kevesebb benne a lehetőség, mint a széria indító UFO1,2-ben, de határozottan jó.... és unreal engine is jó hozzá az animációkhoz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
na Fifa FUT-ban végre megvan a 2. kupa, méghozzá a bajnokok címere! Mhiktaryan amúgy nagyon jó, Thiago-t ki is szorította egyből, és ha a bundásból akartok jó áron egy nagyon ügyes JK-JSZ, aki ballábas, akkor Sam-et vegyétek meg, nálam lassan Shaqiri elé kerül...

most megpróbálom majd összeszedni az ezüst csapattal a kupát, így meglesz akkor már mind3 állandó!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Stez: Holnap megnézhetem Boxon ha gondolod.

És, hogy ne csak maddenről essen szó:
Ki tervez PS4-et, Xbox One-t a debütálás utáni hónapokban ? 😀 Kicsit túl van árazva úgy érzem 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valaki, aki PS3-mon Maddenezik!!!
Leszedtem a friss rostert, de hogy a frászba tudok új connected franchiset indítani azokkal a ratingekkel?
Próbálkoztam, már aktiváltam is a letöltött rostert, de akár PS 75 man rosterrel indítok franciset, akár custon rosterrel, mindig egy másikat hoz be, amiben tök mások a ratingek.
Valaki tudja, mi a megoldás?Stez
nem tudom én sem...nem sikerült sehogy sem behozni azokat a ratingeket amik vannak az új töltésekben. nem mintha a legtöbbet letöltött rosterrel ment volna a dolog. Mindig kisebbek a ratingek, és úgy nem akartam kezdeni, hogy Chandler Jones 73-as...viszont a jags roster meg vmiért jónak nézett ki, így velük kezdtem, aztán második évben már California Aftershocks néven fut a csapat egy rohadt jó futurisztikus stadionban 😀 kár h nem tudok vele sokat foglalkozni 😕Habi
Na igen, nekem is ez a bajom, hogy tökre mások a ratingek. Nincsen kedvem a szezon eleji Colts ratingekkel játszani, Hilton ilyen 77-es, míg a letöltött rosterben már 85-ös. Engem ezek a különbségek zavarnak. A legfrissebb értékekkel játszanék, de mekkora gány ez így, hogy hiába loadolom be kétszer egymás után, hiába töröltem az azon kívüli roster fájlokat, hogy csak ez az egyetlen maradjon, hiába próbáltam custom rosterrel kezdeni, utána pedig PS 75 man rosterrel, semelyiknél sem a friss ratingek jöttek be. Ez engem rohadtul zavar, hogy őszinte legyek, így kitörölhetem a seggemet a roster update-ekkel.Stez
the cfm's goes by scheme so the players overall's will be different for how they fit that scheme.
ezt a választ kaptam egy fórumon, mondjuk nem tudom mitől lesz Chandler Jones értéke a pats védelmében 73as RDE poszton. Talán CB lenne a jó posztja? max annyit kell kipróbálni, hogy a frissített rosterekben mit mutat az egyes képessége a játékosnak, és akkor azt csekkolni a karrierben. mert én is már mindent bepróbáltam. sokat jelent az ideiben a séma, úgy fest...


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki, aki PS3-mon Maddenezik!!!
Leszedtem a friss rostert, de hogy a frászba tudok új connected franchiset indítani azokkal a ratingekkel?
Próbálkoztam, már aktiváltam is a letöltött rostert, de akár PS 75 man rosterrel indítok franciset, akár custon rosterrel, mindig egy másikat hoz be, amiben tök mások a ratingek.
Valaki tudja, mi a megoldás?Stez
nem tudom én sem...nem sikerült sehogy sem behozni azokat a ratingeket amik vannak az új töltésekben. nem mintha a legtöbbet letöltött rosterrel ment volna a dolog. Mindig kisebbek a ratingek, és úgy nem akartam kezdeni, hogy Chandler Jones 73-as...viszont a jags roster meg vmiért jónak nézett ki, így velük kezdtem, aztán második évben már California Aftershocks néven fut a csapat egy rohadt jó futurisztikus stadionban 😀 kár h nem tudok vele sokat foglalkozni 😕Habi
Na igen, nekem is ez a bajom, hogy tökre mások a ratingek. Nincsen kedvem a szezon eleji Colts ratingekkel játszani, Hilton ilyen 77-es, míg a letöltött rosterben már 85-ös. Engem ezek a különbségek zavarnak. A legfrissebb értékekkel játszanék, de mekkora gány ez így, hogy hiába loadolom be kétszer egymás után, hiába töröltem az azon kívüli roster fájlokat, hogy csak ez az egyetlen maradjon, hiába próbáltam custom rosterrel kezdeni, utána pedig PS 75 man rosterrel, semelyiknél sem a friss ratingek jöttek be. Ez engem rohadtul zavar, hogy őszinte legyek, így kitörölhetem a seggemet a roster update-ekkel.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valaki, aki PS3-mon Maddenezik!!!
Leszedtem a friss rostert, de hogy a frászba tudok új connected franchiset indítani azokkal a ratingekkel?
Próbálkoztam, már aktiváltam is a letöltött rostert, de akár PS 75 man rosterrel indítok franciset, akár custon rosterrel, mindig egy másikat hoz be, amiben tök mások a ratingek.
Valaki tudja, mi a megoldás?Stez
nem tudom én sem...nem sikerült sehogy sem behozni azokat a ratingeket amik vannak az új töltésekben. nem mintha a legtöbbet letöltött rosterrel ment volna a dolog. Mindig kisebbek a ratingek, és úgy nem akartam kezdeni, hogy Chandler Jones 73-as...viszont a jags roster meg vmiért jónak nézett ki, így velük kezdtem, aztán második évben már California Aftershocks néven fut a csapat egy rohadt jó futurisztikus stadionban 😀 kár h nem tudok vele sokat foglalkozni 😕


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki, aki PS3-mon Maddenezik!!!
Leszedtem a friss rostert, de hogy a frászba tudok új connected franchiset indítani azokkal a ratingekkel?
Próbálkoztam, már aktiváltam is a letöltött rostert, de akár PS 75 man rosterrel indítok franciset, akár custon rosterrel, mindig egy másikat hoz be, amiben tök mások a ratingek.
Valaki tudja, mi a megoldás?

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Azt miért csinálhatja pár napja a PS3 kontrolerem, hogy fel van töltve rendesen,de amikor vezeték nélkül akarom használni, akkor nem működik úgy, csak ha visszadugom a zsinórt bele?zavi27
Újra kell indítani. A alján van egy kis rés a középső csavar mellett, oda nyúlj be egy tűvel vagy valamivel, ami befér - lehet majd érezni a nyomáspontot. Bekapcsolt állapotban, kábellel.gdavid
Ok, koszi, kiprobalom majd!