NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuh, rohadt unalmas ez a coingyűjtés.
56K kell a legendary packra, most járok 40-nél, de szerintem kb. a 7 órás meccsekre tudom összeszedni a maradékot kb... Úgy, hogy így is eladok minden lapot, amit rewardból kapok.
Nagyon lassan megy sajnos.
A jó kezdőim meg nyilván nem fogom eladni csak azért, hogy gyorsabban coint szerezzek.

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Valaki játszott már a Football Manager 2014-el? Mik a vélemények? Az előző pár rész elég gyengére sikeredett.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.Asbee
nekem még szerencsére ilyen problémám nem volt, de tényleg nagyon-nagyon jóra sikeredettHabi
Öcsémnek ugyanezt eljátszotta néhányszor, de remélhetőleg kijavítják. Mondjuk nem tudom, hogy pc-s vagy konzolos verziót játszod-e. De egyébként tényleg lenyűgöző az egész. Főleg ahogy változik az időjárás, egyik pillanatban süt a nap, majd elkezd szakadni az eső és kegyetlen nagy szél lesz. Szinte érzi is az ember 😊 Környezet is nagyon át tud alakulni, csata végére máshogy néznek ki az épületek 😀Asbee
ps3-ra szedtem le store-ról. sokan mondták h stabilabb így a játék mint lemezről, plusz így csak 7700 forintomba került.
külön tetszik, hogy az elején egy fegyvert ha elkezdesz fejleszteni, akkor nagyon kijön egy-egy új kütyü, mert a szimpla fegyverek nagyon-nagyon húznak. rosszabbra számítottam.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.Asbee
nekem még szerencsére ilyen problémám nem volt, de tényleg nagyon-nagyon jóra sikeredettHabi
Öcsémnek ugyanezt eljátszotta néhányszor, de remélhetőleg kijavítják. Mondjuk nem tudom, hogy pc-s vagy konzolos verziót játszod-e. De egyébként tényleg lenyűgöző az egész. Főleg ahogy változik az időjárás, egyik pillanatban süt a nap, majd elkezd szakadni az eső és kegyetlen nagy szél lesz. Szinte érzi is az ember 😊 Környezet is nagyon át tud alakulni, csata végére máshogy néznek ki az épületek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
erről a Maddenes cserélgetésről meg aukcióról nekem a sundayleague jut eszembe. persze az abszolúte komolytalan volt, és még véletlenül sem volt benne user skill, de ott is lehetett teljesítményből adódó bónuszt csapatépítésre fordítani 😊
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.Asbee
nekem még szerencsére ilyen problémám nem volt, de tényleg nagyon-nagyon jóra sikeredett


JT Daniels fan
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Elkaptam egy 88-as Sean Smitht 4464-ért, mellé vettem egy 86-os Scandricket, ami 3500 volt.
Ezzel meg is van a 88-87-86-os CB trióm, mindegyik 90 fölött vagy körül van emberezésben, de zónázásban is, szóval remélhetőleg a pass D#-vel nem lesz sok problémám a jövőben. Még kicsit megokoskodom az LB sort is ma, hogy a TE-k ellen is meglegyen a jó védelem. 😀
Utána jöhet a WR sor meg szerzek szerintem egy 90 körüli futót is végre.Stez
88-as Beast Mode-om még mindig eladó/cserélhető vagy a 87-es Forte-m 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Beraktk a Legend packot végre. Laza pár hónao után...
Szerintem egyre gyűjtök, emglesem, hogy milyen playákat ad. Remélem nem 80-82-es legendákat. 😀

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma estétől Blizzcon, minden bizonnyal új WoW kiegészítő, részletek a D3 és SC2 kiegről + az év (számomra) legjobban várt játékáról, a Hearthstone-ról Happyhappyhappy. 😊Gyurma Pappa
Hearthstonet Én is várom, (főleg, hogy még mindig nincs hozzá beta keyem) bár videók alapján annyira nem jön be, mint mondjuk a Duel of Champions, sokkal kevesebb taktikai lehetőséget látok benne, de persze ha kijön rendesbe és kipróbálhatom akkor lehet változni fog a véleményem. 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkaptam egy 88-as Sean Smitht 4464-ért, mellé vettem egy 86-os Scandricket, ami 3500 volt.
Ezzel meg is van a 88-87-86-os CB trióm, mindegyik 90 fölött vagy körül van emberezésben, de zónázásban is, szóval remélhetőleg a pass D#-vel nem lesz sok problémám a jövőben. Még kicsit megokoskodom az LB sort is ma, hogy a TE-k ellen is meglegyen a jó védelem. 😀
Utána jöhet a WR sor meg szerzek szerintem egy 90 körüli futót is végre.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Áh nem, ha valamire költök, akkor az legyen 90+-os, vagy ha jó árban van, akkor 88 körüli.
Így vettem tegnap egy 88-as Osi-t 2500-ért. De úgy döntöttem, hogy a CB posztra hozok Revis mellé két jó cornert, hogy a passz elleni védekezésem jó legyen, mert azt nehéz megállítani a gépnél.
Az offensem a 75-ös CJ2K-val és a 80-80-79-es WR triómmal is jó, azt csinálok, amit akarok szinte. 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Floppyn jön az új Bioshock kiegészítő!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.Stez
Azért nem kell elkeseredni.10k-ból már simán tudsz 88-90-es playát venni,én is így építgettem szépen a csapatom.Packot csak egy alkalommal vettem,de akkor 3-mat is és rá is jöttem azonnal,hogy felesleges.Ilyen szar 70-80-as játékosokat még a collectionbe sem tudom betenni,ráadásul kb 3000-ből megvettem volna őket aukción,úgy hogy átverés az egész.Normális collectible darabot sem láttam még packból.Inkább megveszem a steelers collectible-t is 80k-ért biztosra,mint hogy lutrizzak.Egy csapat road to the playoff challenge-ért úgy is 10500-at kapsz minimum +egy coin packot ami vagy 3000 még pluszba szóval gyorsan össze lehet szedni,főleg hogy egy meccs max 10 perc vagy még annyi sem.JoeyPorter
Ja tudom, én is így csinálom általában, hogy veszek aukción inkább játékosokat 8-10K-ért.
De premier posztokra viszont annyiból is nehéz mondjuk. Legalábbis WR-HB-CB-t 93+-osakat például.
Csak hát néha mindig csorog a nyálam, hogy na majd most, hátha beüt a MUT 2013-as szériából valami szerencseperc és akkor bead valami nagyot a pro pack. 😀
Csak hát szépen gyűjtögetem a pénzt, nyerem a meccseket, de kezd unalmassá válni most egy kicsit.Stez
Nem kell feltétlen 90+-os playákat venni.Én szépen elkaristolgatok 85+-osokkal,azokat 4-5-6K-ért már meg lehet kapni egyedül Dez került 8k-ba

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.Stez
Azért nem kell elkeseredni.10k-ból már simán tudsz 88-90-es playát venni,én is így építgettem szépen a csapatom.Packot csak egy alkalommal vettem,de akkor 3-mat is és rá is jöttem azonnal,hogy felesleges.Ilyen szar 70-80-as játékosokat még a collectionbe sem tudom betenni,ráadásul kb 3000-ből megvettem volna őket aukción,úgy hogy átverés az egész.Normális collectible darabot sem láttam még packból.Inkább megveszem a steelers collectible-t is 80k-ért biztosra,mint hogy lutrizzak.Egy csapat road to the playoff challenge-ért úgy is 10500-at kapsz minimum +egy coin packot ami vagy 3000 még pluszba szóval gyorsan össze lehet szedni,főleg hogy egy meccs max 10 perc vagy még annyi sem.JoeyPorter
Ja tudom, én is így csinálom általában, hogy veszek aukción inkább játékosokat 8-10K-ért.
De premier posztokra viszont annyiból is nehéz mondjuk. Legalábbis WR-HB-CB-t 93+-osakat például.
Csak hát néha mindig csorog a nyálam, hogy na majd most, hátha beüt a MUT 2013-as szériából valami szerencseperc és akkor bead valami nagyot a pro pack. 😀
Csak hát szépen gyűjtögetem a pénzt, nyerem a meccseket, de kezd unalmassá válni most egy kicsit.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.Stez
Azért nem kell elkeseredni.10k-ból már simán tudsz 88-90-es playát venni,én is így építgettem szépen a csapatom.Packot csak egy alkalommal vettem,de akkor 3-mat is és rá is jöttem azonnal,hogy felesleges.Ilyen szar 70-80-as játékosokat még a collectionbe sem tudom betenni,ráadásul kb 3000-ből megvettem volna őket aukción,úgy hogy átverés az egész.Normális collectible darabot sem láttam még packból.Inkább megveszem a steelers collectible-t is 80k-ért biztosra,mint hogy lutrizzak.Egy csapat road to the playoff challenge-ért úgy is 10500-at kapsz minimum +egy coin packot ami vagy 3000 még pluszba szóval gyorsan össze lehet szedni,főleg hogy egy meccs max 10 perc vagy még annyi sem.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rode>>>JiracekAsbee
és valóban Rode nagyon jó kis játékos főleg, hogy 300 körül vettem...csebi
Majd ma nyomhatunk egy meccset, csak tegnap beszívott wot 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Rode>>>JiracekAsbee
és valóban Rode nagyon jó kis játékos főleg, hogy 300 körül vettem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mi az a Jumbo Coin pack, amit az új Road to Playoffs kihívásnál ad a gép?
A Reward pack kidobott egy 89-es Albertet, a játék során a legjobb lap kb, amit kaptam. 😊Stez
Én kaptam egyet délután.Nem sok minden van benne,discardolni való coin volt 3250+2 contract meg egy collectible azt hiszem

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan


Bárcsak egyszer ilyen rare card lenne a pakkomban..Kenny
szerintem rosszul járnál vele. végtelen sebesség mellett kicsit hozzáérsz az irányítófelülethez, és már a pályán kívül van a csávó, aztán az ellenfél jön bedobással.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az a Jumbo Coin pack, amit az új Road to Playoffs kihívásnál ad a gép?
A Reward pack kidobott egy 89-es Albertet, a játék során a legjobb lap kb, amit kaptam. 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ma estétől Blizzcon, minden bizonnyal új WoW kiegészítő, részletek a D3 és SC2 kiegről + az év (számomra) legjobban várt játékáról, a Hearthstone-ról Happyhappyhappy. 😊

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!


Bárcsak egyszer ilyen rare card lenne a pakkomban..