PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erről ennyit, a kurva nagy All-pro pack 3 goldot rejtett, 77-es Jordan, 81-es Robison és 74-es Barron.
Kurva szánalmas. Ahogy az is, hogy ilyen 70+-os ratinges csávók rohangálnak goldként.

Konkrétan kuka az egész pack.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Köcipuszinyuszi, nézem is. 😀
Mondjuk azt remélem sejted te is, hogy ez tutira 3 gold kártya lesz, ilyen 80-82-es játékosok, melléjük pedig 7 fos card. 😀
Nekem már az eddigi Pro packokban is általában volt 2 gold kártya, csak elég fos az egész, miután ebben az idei szériában már egy csomó 77-78-as játékos is gold minősítést kapott.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Stez!All pro pack akció van!25k egy,Elvileg így írja,hogy 3 gold,elite or legendary and mix 7 other player and team item.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
 www.ultimateteam.co.uk/

Itt van egy csomó hír FUT-ról, hogy mikor van akció, különböző csomagok stb. Érdemes őket követni twitteren és/vagy fb-nAsbee
tegnap kaptam a webes alkalmazásban 3 gold pakkot,a legjobb ter stegen volt benne😀Kenny
jó de abban eleve 4 item van...
én múltkor vettem egyet és volt benne egy árnyékék vmi, el is ment 10000-ért

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem hiszem már el,hogy nem akar lejjebb menni a Steelers collectible ára...Folyamatosan 76-80k már vagy 1 hete,észrevehetnék már,hogy annyiért nem fog elkelni,nekem is csak 60k-m van 😕

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 www.ultimateteam.co.uk/

Itt van egy csomó hír FUT-ról, hogy mikor van akció, különböző csomagok stb. Érdemes őket követni twitteren és/vagy fb-nAsbee
tegnap kaptam a webes alkalmazásban 3 gold pakkot,a legjobb ter stegen volt benne😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.ultimateteam.co.uk/

Itt van egy csomó hír FUT-ról, hogy mikor van akció, különböző csomagok stb. Érdemes őket követni twitteren és/vagy fb-n


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez bazdmeg most komoly???
Összeszedtem nagy nehezen az 56K coint, erre meg most eltűnt a legandary lehetőség? Frankón kevesebb, mint egy napig volt? Hát kapja be tövig, aki ezt kitalálta, rohadt féreg.
Undorító.Stez
Én most csináltam meg a Steelers 12emberes bronze collection-jét.Azt írta,hogy ad egy packot két exclusive steelers collectible item-mel,ami a lényeg lett volna,mert így a 12 játékos kijött 15ezerből,a steelers offensive collectible meg alsó hangon is 70k.Ehelyett adott egy redskins és egy broncos collectible-t,egy 81-es RTPO Harrison-t és egy 89-es RTPO Romo-t.ViccJoeyPorter
Ja hát az is aranyos...
De nem tudok napirendre térni a legendary csodás akció felett, ami kevesebb, mint egy napig élt. Hülyére toltam a regular kihívásokat, egész nap azon lógtam, hogy meglegyen, eladogattam a reward packokból kapott kártyákat, aztán összegyűlt a pénz nagy nehezen és frankón azt látom, hogy se híre se hamva az akciónak?
Hát nevetséges bazmeg, talán egy órával előtte néztem és még vígan ki volt rakva az akció.
Ez csodás volt. Sikeresen kibasztak azokkal, akik nem online ligákat tolnak és kevesebb coint tudnak összeszedni rövid idő alatt, meg azokkal, akik mondjuk az elit meg a legendary kihívásokat nem tudják még megcsinálni, mert a gép nem engedi valami miatt.
És most ott állok, hogy van 56K-m és nem tudok vele mit kezdeni. Nyilván nem fogom felakasztani magam, de szerintem most ezt elkölteni sem fogom, maximum veszek majd 3-4 játékost ilyen 4-5K körül, a többit meghagyom, hátha lesz megint valami okos akció...Stez
Vagy vedd meg nekem belőle a hiányzó steelers offensive play of the year collectible-t,cserébe adok bárkit a csapatomból 😀
szerk:Nekem a futókat fossa ész nélkül,már nem győzöm betenni őket a reservbe,Rice, 2 Beast Mode,AP,Forte...JoeyPorter
Most nem nagyon volt időm játszani az utóbbi napokban és a következőkben sem lesz sajnos, szóval nem várok jelentős javulást a csapatnál. 😀
De szólj mindenképp, ha van valami új pack, ami engem érdekelhet, mert akkor valamelyik délután rászánok egy órát és felugrom. 😊

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
mostanában a Fut online szervere eléggé kidobál a webes felületről...csebi
engem is, képzeld nagy nehezen(össze-vissza ledobált, utolsó pillbe engedett csakbe) vettem egy 25k-s pakkot: Joaquín, Fletcher, Morata, Ricky Álvarez volt a legnagyobb név, akkor megérte nem?! 😀Divat
jó, hogy meg 😀 én vettem most egy 7500-et benne volt egy Sturridge
amúgy nagy nehezen összegyűjtöttem múlt héten 15K-t erre már nem volt az jumbo pack, eléggé ideges lettem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mostanában a Fut online szervere eléggé kidobál a webes felületről...csebi
engem is, képzeld nagy nehezen(össze-vissza ledobált, utolsó pillbe engedett csakbe) vettem egy 25k-s pakkot: Joaquín, Fletcher, Morata, Ricky Álvarez volt a legnagyobb név, akkor megérte nem?! 😀

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
mostanában a Fut online szervere eléggé kidobál a webes felületről...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ez bazdmeg most komoly???
Összeszedtem nagy nehezen az 56K coint, erre meg most eltűnt a legandary lehetőség? Frankón kevesebb, mint egy napig volt? Hát kapja be tövig, aki ezt kitalálta, rohadt féreg.
Undorító.Stez
Én most csináltam meg a Steelers 12emberes bronze collection-jét.Azt írta,hogy ad egy packot két exclusive steelers collectible item-mel,ami a lényeg lett volna,mert így a 12 játékos kijött 15ezerből,a steelers offensive collectible meg alsó hangon is 70k.Ehelyett adott egy redskins és egy broncos collectible-t,egy 81-es RTPO Harrison-t és egy 89-es RTPO Romo-t.ViccJoeyPorter
Ja hát az is aranyos...
De nem tudok napirendre térni a legendary csodás akció felett, ami kevesebb, mint egy napig élt. Hülyére toltam a regular kihívásokat, egész nap azon lógtam, hogy meglegyen, eladogattam a reward packokból kapott kártyákat, aztán összegyűlt a pénz nagy nehezen és frankón azt látom, hogy se híre se hamva az akciónak?
Hát nevetséges bazmeg, talán egy órával előtte néztem és még vígan ki volt rakva az akció.
Ez csodás volt. Sikeresen kibasztak azokkal, akik nem online ligákat tolnak és kevesebb coint tudnak összeszedni rövid idő alatt, meg azokkal, akik mondjuk az elit meg a legendary kihívásokat nem tudják még megcsinálni, mert a gép nem engedi valami miatt.
És most ott állok, hogy van 56K-m és nem tudok vele mit kezdeni. Nyilván nem fogom felakasztani magam, de szerintem most ezt elkölteni sem fogom, maximum veszek majd 3-4 játékost ilyen 4-5K körül, a többit meghagyom, hátha lesz megint valami okos akció...Stez
Vagy vedd meg nekem belőle a hiányzó steelers offensive play of the year collectible-t,cserébe adok bárkit a csapatomból 😀
szerk:Nekem a futókat fossa ész nélkül,már nem győzöm betenni őket a reservbe,Rice, 2 Beast Mode,AP,Forte...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez bazdmeg most komoly???
Összeszedtem nagy nehezen az 56K coint, erre meg most eltűnt a legandary lehetőség? Frankón kevesebb, mint egy napig volt? Hát kapja be tövig, aki ezt kitalálta, rohadt féreg.
Undorító.Stez
Én most csináltam meg a Steelers 12emberes bronze collection-jét.Azt írta,hogy ad egy packot két exclusive steelers collectible item-mel,ami a lényeg lett volna,mert így a 12 játékos kijött 15ezerből,a steelers offensive collectible meg alsó hangon is 70k.Ehelyett adott egy redskins és egy broncos collectible-t,egy 81-es RTPO Harrison-t és egy 89-es RTPO Romo-t.ViccJoeyPorter
Ja hát az is aranyos...
De nem tudok napirendre térni a legendary csodás akció felett, ami kevesebb, mint egy napig élt. Hülyére toltam a regular kihívásokat, egész nap azon lógtam, hogy meglegyen, eladogattam a reward packokból kapott kártyákat, aztán összegyűlt a pénz nagy nehezen és frankón azt látom, hogy se híre se hamva az akciónak?
Hát nevetséges bazmeg, talán egy órával előtte néztem és még vígan ki volt rakva az akció.
Ez csodás volt. Sikeresen kibasztak azokkal, akik nem online ligákat tolnak és kevesebb coint tudnak összeszedni rövid idő alatt, meg azokkal, akik mondjuk az elit meg a legendary kihívásokat nem tudják még megcsinálni, mert a gép nem engedi valami miatt.
És most ott állok, hogy van 56K-m és nem tudok vele mit kezdeni. Nyilván nem fogom felakasztani magam, de szerintem most ezt elkölteni sem fogom, maximum veszek majd 3-4 játékost ilyen 4-5K körül, a többit meghagyom, hátha lesz megint valami okos akció...

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ez bazdmeg most komoly???
Összeszedtem nagy nehezen az 56K coint, erre meg most eltűnt a legandary lehetőség? Frankón kevesebb, mint egy napig volt? Hát kapja be tövig, aki ezt kitalálta, rohadt féreg.
Undorító.Stez
Én most csináltam meg a Steelers 12emberes bronze collection-jét.Azt írta,hogy ad egy packot két exclusive steelers collectible item-mel,ami a lényeg lett volna,mert így a 12 játékos kijött 15ezerből,a steelers offensive collectible meg alsó hangon is 70k.Ehelyett adott egy redskins és egy broncos collectible-t,egy 81-es RTPO Harrison-t és egy 89-es RTPO Romo-t.Vicc

több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Valaki játszott már a Football Manager 2014-el? Mik a vélemények? Az előző pár rész elég gyengére sikeredett.Sebii
Túl sok változás nincs. Ami nekem mindenféleképpen plusz az a "felhős" mentés, ami nagyon nem tetszik, az pedig az, hogy nem tudom beállítani a letámadást.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Valaki játszott már a Football Manager 2014-el? Mik a vélemények? Az előző pár rész elég gyengére sikeredett.Sebii
Én most indítom a menedzser módot, úgy félév környékén írok majd róla egy rövidke véleményt.

szerk: az viszont poén, hogy már a várost is be lehet állítani ahol a menedzser született 😀 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez bazdmeg most komoly???
Összeszedtem nagy nehezen az 56K coint, erre meg most eltűnt a legandary lehetőség? Frankón kevesebb, mint egy napig volt? Hát kapja be tövig, aki ezt kitalálta, rohadt féreg.
Undorító.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuh, rohadt unalmas ez a coingyűjtés.
56K kell a legendary packra, most járok 40-nél, de szerintem kb. a 7 órás meccsekre tudom összeszedni a maradékot kb... Úgy, hogy így is eladok minden lapot, amit rewardból kapok.
Nagyon lassan megy sajnos.
A jó kezdőim meg nyilván nem fogom eladni csak azért, hogy gyorsabban coint szerezzek.

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Valaki játszott már a Football Manager 2014-el? Mik a vélemények? Az előző pár rész elég gyengére sikeredett.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.Asbee
nekem még szerencsére ilyen problémám nem volt, de tényleg nagyon-nagyon jóra sikeredettHabi
Öcsémnek ugyanezt eljátszotta néhányszor, de remélhetőleg kijavítják. Mondjuk nem tudom, hogy pc-s vagy konzolos verziót játszod-e. De egyébként tényleg lenyűgöző az egész. Főleg ahogy változik az időjárás, egyik pillanatban süt a nap, majd elkezd szakadni az eső és kegyetlen nagy szél lesz. Szinte érzi is az ember 😊 Környezet is nagyon át tud alakulni, csata végére máshogy néznek ki az épületek 😀Asbee
ps3-ra szedtem le store-ról. sokan mondták h stabilabb így a játék mint lemezről, plusz így csak 7700 forintomba került.
külön tetszik, hogy az elején egy fegyvert ha elkezdesz fejleszteni, akkor nagyon kijön egy-egy új kütyü, mert a szimpla fegyverek nagyon-nagyon húznak. rosszabbra számítottam.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.Asbee
nekem még szerencsére ilyen problémám nem volt, de tényleg nagyon-nagyon jóra sikeredettHabi
Öcsémnek ugyanezt eljátszotta néhányszor, de remélhetőleg kijavítják. Mondjuk nem tudom, hogy pc-s vagy konzolos verziót játszod-e. De egyébként tényleg lenyűgöző az egész. Főleg ahogy változik az időjárás, egyik pillanatban süt a nap, majd elkezd szakadni az eső és kegyetlen nagy szél lesz. Szinte érzi is az ember 😊 Környezet is nagyon át tud alakulni, csata végére máshogy néznek ki az épületek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
erről a Maddenes cserélgetésről meg aukcióról nekem a sundayleague jut eszembe. persze az abszolúte komolytalan volt, és még véletlenül sem volt benne user skill, de ott is lehetett teljesítményből adódó bónuszt csapatépítésre fordítani 😊
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.Asbee
nekem még szerencsére ilyen problémám nem volt, de tényleg nagyon-nagyon jóra sikeredett


JT Daniels fan
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Elkaptam egy 88-as Sean Smitht 4464-ért, mellé vettem egy 86-os Scandricket, ami 3500 volt.
Ezzel meg is van a 88-87-86-os CB trióm, mindegyik 90 fölött vagy körül van emberezésben, de zónázásban is, szóval remélhetőleg a pass D#-vel nem lesz sok problémám a jövőben. Még kicsit megokoskodom az LB sort is ma, hogy a TE-k ellen is meglegyen a jó védelem. 😀
Utána jöhet a WR sor meg szerzek szerintem egy 90 körüli futót is végre.Stez
88-as Beast Mode-om még mindig eladó/cserélhető vagy a 87-es Forte-m 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF4...Nagyon állat azt leszámítva, hogy bármelyik pillanatban ledobhat szerverről és sokszor csomó pontot nem számol bele.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER