PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Most fejeztem be AC3-at, tök friss az élmény. Követni kell a csajt, egyszer én is elakadtam, de azon a sárga oszlopokon ugrálva el lehet jutni a csajhoz a kaputól jobbra fel. És akkor elmész a kapuhoz, jön az animáció.

Nekem a lista volt durva, hogy 13 percig ment a felirat a készítőkről😊 Még vadászgatok egy picit, aztán uninstall. Engem ez a sok felesleges gyűjtögetés idegesített, illetve az, hogy a gép "kikötötte", hogy csináljam meg a küldetést (teljes szinkornizációra gondoltam).NB2
Elvileg én ezeket megcsináltam, csomó ideig követgettem, beraktam mindkét energiaforrást is a helyére, leugrottam uttána vissza az embereimhez, és akkor utána már újra nem kell gondolom tovább a csajt megint még keresgetni nem? Aztán néztem meg süti végigjátszás videóját akinek meg ahogy belép egyből mehetett a kapuhoz, én meg majdnem órákig bolyogtam ezután a szellem után, aztán utána se lett animáció kicsit felhúztam magam😊zavi27
Az előző részekkel meg nem játszottam, lehet azért vol ilyen zavgyvaság ez a mátrixos finálé, nemtudom. Meg én tartom továbbra is hogy nem kellenének ezek a modernkori, high tech megszakítások, olyan fura utána nekem visszaugrani a történelembe. És ez a rohadt sok pályatöltés is a negatívumok között van a sok-sok pozitív, felejthetlen élmény mellé.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Most fejeztem be AC3-at, tök friss az élmény. Követni kell a csajt, egyszer én is elakadtam, de azon a sárga oszlopokon ugrálva el lehet jutni a csajhoz a kaputól jobbra fel. És akkor elmész a kapuhoz, jön az animáció.

Nekem a lista volt durva, hogy 13 percig ment a felirat a készítőkről😊 Még vadászgatok egy picit, aztán uninstall. Engem ez a sok felesleges gyűjtögetés idegesített, illetve az, hogy a gép "kikötötte", hogy csináljam meg a küldetést (teljes szinkornizációra gondoltam).NB2
Elvileg én ezeket megcsináltam, csomó ideig követgettem, beraktam mindkét energiaforrást is a helyére, leugrottam uttána vissza az embereimhez, és akkor utána már újra nem kell gondolom tovább a csajt megint még keresgetni nem? Aztán néztem meg süti végigjátszás videóját akinek meg ahogy belép egyből mehetett a kapuhoz, én meg majdnem órákig bolyogtam ezután a szellem után, aztán utána se lett animáció kicsit felhúztam magam😊
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Az hogy lehet, hogy ezzel a végigjátszással (Assassins Creed 3) ellentétben az én PS3as verziómban miután kiássák Desmondék a végén a medált akkor utána nekik egyből az jön hogy, megnyilik a kapu a medál által, és utána már a konkrét párbeszédek és lezárás jön, míg nálam totál más, fel kell mennem magasabbra csomót kovályogva valami erőforrásokat behelyezni először, és ezt a szellemcsaj üldözni és végighallgatni sokszor, majd mikor végre ezen túlvagyok akkor se történik semmi és nem tudom a kaput kinyitni az amulettel?
 www.youtube.com/watch?v=WhcElKRvzlo
Ritka zagyvaság és hülyeség amúgy a játék befejezése ahogy végignéztem amúgy, az az egész Animus baromság nem kéne bele amúgy szerintem. (Meg már a Lee elleni csata is nagyon gyengus volt.)zavi27
elvileg utána ki lehet nyitni 😊 persze ha a darabkák megszerzése után egyből aktiváltad is őket, akkor a medál után egyből nyitható az ajtó.

nekem nagyon bejött a vége, szerintem egy éve eléggé alaposan ki is beszéltük az egészet. a Black Flaget el se mertem indítani még, mert nekem annyira kerek lett az egész, hogy nem akarom elrontani. pedig csak dicséretet hallottam róla 😀

szerk: meg is van a megaírásom:  bowl.hu/forum/egyeb_temak/pc_es_konzol/689601shawnka
Oh, köszi ezt a beszúrást, elolvasgattam. Majd kipróbálom újra ezt az uccsó részt. Milyen darabkák amúgy? Na, de láttam, hogy te is csak 7,5et adtál rá. Én is a 7-8 között vacilállok kb. Én mondjuk előző részekkel nem játszottam,de 2. részt végig fogom tolni majd mindenképp, meg a Black Flaget is majd valamikor.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
Most fejeztem be AC3-at, tök friss az élmény. Követni kell a csajt, egyszer én is elakadtam, de azon a sárga oszlopokon ugrálva el lehet jutni a csajhoz a kaputól jobbra fel. És akkor elmész a kapuhoz, jön az animáció.

Nekem a lista volt durva, hogy 13 percig ment a felirat a készítőkről😊 Még vadászgatok egy picit, aztán uninstall. Engem ez a sok felesleges gyűjtögetés idegesített, illetve az, hogy a gép "kikötötte", hogy csináljam meg a küldetést (teljes szinkornizációra gondoltam).
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az hogy lehet, hogy ezzel a végigjátszással (Assassins Creed 3) ellentétben az én PS3as verziómban miután kiássák Desmondék a végén a medált akkor utána nekik egyből az jön hogy, megnyilik a kapu a medál által, és utána már a konkrét párbeszédek és lezárás jön, míg nálam totál más, fel kell mennem magasabbra csomót kovályogva valami erőforrásokat behelyezni először, és ezt a szellemcsaj üldözni és végighallgatni sokszor, majd mikor végre ezen túlvagyok akkor se történik semmi és nem tudom a kaput kinyitni az amulettel?
 www.youtube.com/watch?v=WhcElKRvzlo
Ritka zagyvaság és hülyeség amúgy a játék befejezése ahogy végignéztem amúgy, az az egész Animus baromság nem kéne bele amúgy szerintem. (Meg már a Lee elleni csata is nagyon gyengus volt.)zavi27
elvileg utána ki lehet nyitni 😊 persze ha a darabkák megszerzése után egyből aktiváltad is őket, akkor a medál után egyből nyitható az ajtó.

nekem nagyon bejött a vége, szerintem egy éve eléggé alaposan ki is beszéltük az egészet. a Black Flaget el se mertem indítani még, mert nekem annyira kerek lett az egész, hogy nem akarom elrontani. pedig csak dicséretet hallottam róla 😀

szerk: meg is van a megaírásom:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
PC és Konzol - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Az hogy lehet, hogy ezzel a végigjátszással (Assassins Creed 3) ellentétben az én PS3as verziómban miután kiássák Desmondék a végén a medált akkor utána nekik egyből az jön hogy, megnyilik a kapu a medál által, és utána már a konkrét párbeszédek és lezárás jön, míg nálam totál más, fel kell mennem magasabbra csomót kovályogva valami erőforrásokat behelyezni először, és ezt a szellemcsaj üldözni és végighallgatni sokszor, majd mikor végre ezen túlvagyok akkor se történik semmi és nem tudom a kaput kinyitni az amulettel?

Ritka zagyvaság és hülyeség amúgy a játék befejezése ahogy végignéztem amúgy, az az egész Animus baromság nem kéne bele amúgy szerintem. (Meg már a Lee elleni csata is nagyon gyengus volt.)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a hülyének történő kérdésért de mintha olvastam volna ilyet valahol. A fiam (na jó én is 😛) megkapta az XBox 360 kinect konzolját. Az a kérdésem, esetleg lehet DVD lejátszóként is használni? Ne haragudjatok, ha idiótaságot kérdezek, csak mondom mintha találkoztam volna ezzel valahol. Köszi a választ!dande
Lehet.bjarte90
Köszi
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Bocs a hülyének történő kérdésért de mintha olvastam volna ilyet valahol. A fiam (na jó én is 😛) megkapta az XBox 360 kinect konzolját. Az a kérdésem, esetleg lehet DVD lejátszóként is használni? Ne haragudjatok, ha idiótaságot kérdezek, csak mondom mintha találkoztam volna ezzel valahol. Köszi a választ!dande
Lehet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Ha valakit érdekel, és nincs meg neki, a Steamen borzasztóan olcsó a Skyrim. Kár kihagyni 😊

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a hülyének történő kérdésért de mintha olvastam volna ilyet valahol. A fiam (na jó én is 😛) megkapta az XBox 360 kinect konzolját. Az a kérdésem, esetleg lehet DVD lejátszóként is használni? Ne haragudjatok, ha idiótaságot kérdezek, csak mondom mintha találkoztam volna ezzel valahol. Köszi a választ!
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem tudtok valami autós játékot, ami hasonlít a TDU-ra, csak mondjuk nem Hawaiion játszódik, hanem valami havas városban? lényeg hogy autókáznék kicsit hóban, ami nem rally, hanem szabad pályás 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
én elvből nem szoktam pakkokat nyitogatni,mert mocskos nagy lehúzás,most kereskedek hogy ha jönnek a kék év játékosai kártyák akkor tudjak venni belőlük.
már csábító lesz a 100k pakk,de nem szabad venni belőle 😀

több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
Jelentem a PS4 fantasztikus megéri a pénzét! 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Majd tessék kipróbálni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Nem tudjátok az NCAA Football 14 miért nem elérhető magyar Xbox Live-on (míg a Madden igen)? Most olvastam, hogy ma karácsonyi akció keretein belül 15$ lenne.bjarte90
gondolom régiókorlátAsbee
jaja NTSC onlyDrip
Kár érte, köszi a válaszokat.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem tudjátok az NCAA Football 14 miért nem elérhető magyar Xbox Live-on (míg a Madden igen)? Most olvastam, hogy ma karácsonyi akció keretein belül 15$ lenne.bjarte90
gondolom régiókorlátAsbee
jaja NTSC only

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudjátok az NCAA Football 14 miért nem elérhető magyar Xbox Live-on (míg a Madden igen)? Most olvastam, hogy ma karácsonyi akció keretein belül 15$ lenne.bjarte90
gondolom régiókorlát


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Nem tudjátok az NCAA Football 14 miért nem elérhető magyar Xbox Live-on (míg a Madden igen)? Most olvastam, hogy ma karácsonyi akció keretein belül 15$ lenne.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
hello, játszik valaki NFL head coach-al PC-n?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok!Ha ki van chipeltetve,vagy süttetve az xbox(ki,hogy hívja) akkor utána már tuti nem lehet neten játszani azzal az xboxal?Előre is köszi.Dezito88
ne erőltesd


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Sziasztok!Ha ki van chipeltetve,vagy süttetve az xbox(ki,hogy hívja) akkor utána már tuti nem lehet neten játszani azzal az xboxal?Előre is köszi.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én most pár napig wotot nyomatom. vmire kaptam 8 nap prémiumot, most 3 napig meg kétszeres xp minden csata után 😀 szépen haladok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
35 óra + az apró. Jöhet a LEGO Babó. 😉


Addig is egy új trailer a Thiefről:

Jó kezekben van a Eidos Montreal - Square Enix párosnál.
Már több mindenen változtattak a játékosok nyomására, és Lara kisasszonyból is kiváló rebootot készítettek.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
egyik volt oszttársam már kipostolta fb-ra, hogy vett, de vele nem beszélek 😀Asbee
érthető 😀