PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
a thiefet már elő is lehet rendelni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF4 second assaultban Gulf of Oman nagyon állat😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Thief első küldetés:


Viszont a South Park most mindent visz nálam, pedig sose voltam nagy rajongója:
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 910
es mas uton😀ezt ismerem.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
elerheto a pes2014 ps2re angolul?ZoliMP
 www.konzolvilag.hu/playstation2/pro-evolution-soccer-2014-pes-14-/11960

több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 910
elerheto a pes2014 ps2re angolul?
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan

(elvileg)az egyetlen single player DLC ma jön ki a LoUhoz,a Left Behind,nagyon tetszetős,ha lenne pénz most ilyenekre már biztos ráraboltam volna,nem baj,ami késik nem múlik 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Europa Universalis 4el játszott valaki?
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az mi már, hogy pár hónap után előveszem a Fifa 13-at, elkezdek egy karriert, és a 3. szezonom közepén egyszer csak beáll a játék és se kép, se hang?Stez
Nekem is csinálta, ha mákom volt, akkor beléptem a naptárba és szimulációval átugrottam a problémás dátumot, ha nem volt szerencsém, akkor baszhattam az addigi karriert. Nem valószínű, hogy van összefüggés, de nekem akkor csinált többnyire ilyet, amikor a rosterem nagyon tele volt (7-8 üres slotnál nem szarakodott).Imitheking
Az érdekes, mert nekem nincsen pont nagyon tele. Elég aktívan adogattam el a játékosokat, meg kölcsönbe mentek a fiatalok, így mindig olyan 5-6 tartalékom volt csak, plusz cserepad. Alapból kezdésnél is több tartalék van sokkal, szóval passz, de nem hinném, hogy nekem ez a baj..

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na én csak most vettem meg 13-t 6000-rt XBOX-n😛 .
A Fifa 08 PCn időnként nálam is csinálta, de szerencsére voltak korábbi nem oly régi mentések és más néven újra mentettem és mehetett tovább.
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Az mi már, hogy pár hónap után előveszem a Fifa 13-at, elkezdek egy karriert, és a 3. szezonom közepén egyszer csak beáll a játék és se kép, se hang?Stez
Nekem is csinálta, ha mákom volt, akkor beléptem a naptárba és szimulációval átugrottam a problémás dátumot, ha nem volt szerencsém, akkor baszhattam az addigi karriert. Nem valószínű, hogy van összefüggés, de nekem akkor csinált többnyire ilyet, amikor a rosterem nagyon tele volt (7-8 üres slotnál nem szarakodott).
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az mi már, hogy pár hónap után előveszem a Fifa 13-at, elkezdek egy karriert, és a 3. szezonom közepén egyszer csak beáll a játék és se kép, se hang? Újraindítom, ismét beáll. Háromszor egymás után keret beállításánál, amikor visszalépnék a meccs lejátszásához, utána még az az előtti napon, majd most már harmadszorra magát a karriert sem tölti be, hanem se kép se hang, a zene abbamarad, és befagy az egész...
A CD-t megnéztem, egy kibaszott karcolás és kosz sincsen rajta, semmi baja... De meg is törölgettem azért. A gépen minden más tökéletesen megy, szerintem nem azzal van bibi. Rohadt ideges vagyok, mert nagyon jó karriert toltam épp, király fiatalokat fedeztem fel, nagyon jól fejlődtek. Mi a pöcsömet tegyek, hogy valamilyen módon még folytathassam ezt a karriert? Valakinek ismerős ez a beállós sztori Fifában?
Szerintem szánalmas, hogy nem tudok pár szezonnál többet lejátszani a Fifában, mert már régebben is volt 1-2 olyan alkalom, amikor néhány lejátszott év után egyszerűen standardan befagyott a játék, szinte mindig ugyanott.
Mindezt 15 ezerért vettem egy éve, amikor ez az aktuális Fifa 13 megjelent, rögtön első nap.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
dzsárekek... a kettes számú tárolót a lakásban kettes számú gyerekszobává minősítettük át, és ez a régi pc előásását is jelentette. gondoltam megnézem a régi programot (pc-re legújabb Madden ugye a 08), és annyira szaggat, hogy az már fájdalmas.
elvileg minden más programot kilőttem a gépen közben, a vírusirtó meg nem foglalt túl sok memóriát a task manager szerint...
ha másfél éve (amikor egyébként utoljára játszottam ezzel) nem produkálta ezt egyáltalán, akkor mi lehet a probléma?
ötletek?

előre is köszi
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Beléptem a madden ligába, amit kreáltatok.
De előre szólok, hogy manapság rohadt kevés időm van, így légyszi PM-et írjatok, ha játszanom kell, vagy valami van.
A másik pedig, hogy wifivel szoktam játszani, szóval sajnos előfordulhat hogy laggolni fog, vagy lassabb lesz a velem való játék.
Ha ilyen gond lenne, előre is elnézést kérek, vagy ha gondoljátok, akkor ebből kimaradok, nekem az sem probléma. 😊

több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nincs valakinek egy feleslegessé vált Madden 13 PS3-ra?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a kérdésem XBOX 360-n F1 2012-s verzióban nem lehet valahogy kivenni a zászlóbüntetéseket? Teljesen indokolatlanul eltilt kitilt diszkvalifikál stb amikor a másik csúszik be az ember elé és úgy megyek bele akkor is. Élvezhetetlen lesz így...... köszi a segítséget!!!!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Majd lehet én is megyek, de csak Kóc.Stez
Na megcsináltam a ligát.Küldtem invitet is nektek,a a jelszó:bowlhu
Habi már tegnap csatlakozott,gyertek ti is!

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd lehet én is megyek, de csak Kóc.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Habival holnap indítunk egy coachos online ligát Madden 25-ben, PS3-on. aki jönne, az szólaljon fel!shawnka
Írt habi facebook-on,jövök én is.Majd küldjetek invitet.

több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
Kár, de ha vagyunk páran xboxosok(360), indíthatnánk ott egy másikat. 😊bjarte90
Februárban szerzem meg a Maddent, szal mehetne😀

több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Kár, de ha vagyunk páran xboxosok(360), indíthatnánk ott egy másikat. 😊
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ja, ps3 😀
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Habival holnap indítunk egy coachos online ligát Madden 25-ben. aki jönne, az szólaljon fel!shawnka
Ha xbox akkor jönnék.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Habival holnap indítunk egy coachos online ligát Madden 25-ben. aki jönne, az szólaljon fel!shawnka
liveon vagy hogy ?