PC és Konzol

20 feliratkozó

8 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 564 — 1/1
kérhetnénk egy kitűzött post-ot, amibe szépen beírom mindenki twitch-ét?

saját: twitch.tv/jsanyo (rendkívül szellemes), általában CS:GO, abszolút családbarát egész addig, amíg az ellenfél be nem kapcsolja

Negritis: www.twitch.tv/negritis (szintén copy-paste-tel regisztrált, imádom)

Szerkesztette: JSanyo
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Top Spin 4 demo kötelező ps3-ra. nagyon eltalálták a játékot. meg kellene venni a fullt is 😕Habi
Basszák meg, hogy PC-re ezer éve nem adtak ki normális teniszjátékot sem, normális verekedős mellett...Schleck
Áldom az eszem, hogy anno a 360 mellett döntöttem...

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Top Spin 4 demo kötelező ps3-ra. nagyon eltalálták a játékot. meg kellene venni a fullt is 😕Habi
Basszák meg, hogy PC-re ezer éve nem adtak ki normális teniszjátékot sem, normális verekedős mellett...

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Top Spin 4 demo kötelező ps3-ra. nagyon eltalálták a játékot. meg kellene venni a fullt is 😕

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sapphire HD5770 Vapor-X nem érdekelne vkit óccsóért? :rolleyes:

|
több mint 8 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tervezem, hogy előveszem a régi szeretett játékaimat, ezért gondoltam megkérdezem, hogy játszott valaki anno az albionnal vagy a star wars rebellionnal?
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 311
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀Vadkender
Inkább ki az, akinek ez nem mond semmit? 😀vassadi
Végre valaki. Már kezdtem egyedül érezni magam. Multizol is vagy csak singlebe tengeted a napjaidat?Vadkender
Egyik se, szimplán csak ismerem a játékot. 😀
több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Batman: Arkham city
20 perces gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=dqi3QXYohScHabi
jöjjön mááááár...Naomi kisasszony pedig (L)

|
több mint 8 éve
Batman: Arkham city
20 perces gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=dqi3QXYohSc

JT Daniels fan
több mint 8 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 284 — Amerikai sportok rajongója
Azt hiszem ennyire játékkal már rég nem akartam játszani,így elsőre ez kegyetlenül el lett találva...Tényleg kell majd egy konzol....

http://videoteka.web4.hu/cikk/la-noire-fokuszban-a-jatekmenet-magyar-felirattalNewman
ezt a játékot rengeteg ideig fejlesztették. 10000 bűnesetet néztek át, képekkel, gyilkossági helyszínek minden. Árlapokon megnézték mi mennyibe került, várostérképekről modellezték le az egész játékot. Óriási munka van ennek a hátterében.

A zavvi rendelésnél meg dombornyomott kártya kell ha jól tudom, nekem haverom rendeli mindig. Játékonként 1 fontos postaköltség van. Kurva nagy raktárkészletük van és viszik a játékokat tőlük mint a cukrot. Sokat szállítanak magyarba is és mindenki csak pozitívan vélekedik róluk.

Vaterás rendelésnél meg shoptól kell rendelni, ahol nagy a pozitív visszajelzés.Habi
Köszi szépen!
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 599 — Winter is still here - in the books.
else hiszem ... Duke Nukem Forever ... pár perc és fent lesz ...Drip
Hail to the King, baby 😊 Mondjuk, annyira nem jó 😂
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 7 255 — Undertaker of the Cleveland graveyard
else hiszem ... Duke Nukem Forever ... pár perc és fent lesz ...

több mint 8 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Driver frissítés?

Amúgy melyik pálya? 😀shawnka
A Warmachineos vagy mi a neve. Mikor el kell égetni a tervrajzokat de közbe nem vehetnek észre. Ott miután felrobbantom a hordókat bedobja az animációt, és lefagy.Double B
Az pont mellékküldetéseket bevezető misszió, de sajnos anélkül nem lehet továbbmenni. Próbáld meg updatelni a játékot, vagy frissítsd a videókarid driverét. Esetleg ha nem eredeti, akkor egy újracrackelés is segíthet.shawnka
Valamiért nem engedi a patcheket. Azt írja, hogy nem kompatibilis a játékommal.
több mint 8 éve
pc_x 943 — Red Fist
Minecraft alap játék 😉 és az eredeti is simán megéri a 4k forintot 😀

persze még nem vettem meg 😂

több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 141 — Hivatásos fürkész (portyázó)
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagyDouble B
Driver frissítés?

A Warmachineos vagy mi a neve. Mikor el kell égetni a tervrajzokat de közbe nem vehetnek észre. Ott miután felrobbantom a hordókat bedobja az animációt, és lefagy.Double B
Az pont mellékküldetéseket bevezető misszió, de sajnos anélkül nem lehet továbbmenni. Próbáld meg updatelni a játékot, vagy frissítsd a videókarid driverét. Esetleg ha nem eredeti, akkor egy újracrackelés is segíthet.

több mint 8 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Inkább ki az, akinek ez nem mond semmit? 😀vassadi
Végre valaki. Már kezdtem egyedül érezni magam. Multizol is vagy csak singlebe tengeted a napjaidat?

Vadkender on Twitter
több mint 8 éve
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagyDouble B
Driver frissítés?

A Warmachineos vagy mi a neve. Mikor el kell égetni a tervrajzokat de közbe nem vehetnek észre. Ott miután felrobbantom a hordókat bedobja az animációt, és lefagy.
több mint 8 éve
Inkább ki az, akinek ez nem mond semmit? 😀
több mint 8 éve
pixelkockák, szédülés.

több mint 8 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Minecraft. Mond valakinek valamit? 😀

Vadkender on Twitter
több mint 8 éve
Driver frissítés?shawnka
Vagy patch, crack.
több mint 8 éve
Driver frissítés?

Amúgy melyik pálya? 😀

több mint 8 éve
Nem tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy az AC: Brotherhoodban az egyik pályán lefagy a kép, és bár a hangot hallom, hogy megy tovább nem történik semmi, és egy idő után véglegesen lefagy
több mint 8 éve
Eredeti, PC-s Halo 2-t hol lehetne beszerezni?
több mint 8 éve
Azt hiszem ennyire játékkal már rég nem akartam játszani,így elsőre ez kegyetlenül el lett találva...Tényleg kell majd egy konzol....

http://videoteka.web4.hu/cikk/la-noire-fokuszban-a-jatekmenet-magyar-felirattalNewman
ezt a játékot rengeteg ideig fejlesztették. 10000 bűnesetet néztek át, képekkel, gyilkossági helyszínek minden. Árlapokon megnézték mi mennyibe került, várostérképekről modellezték le az egész játékot. Óriási munka van ennek a hátterében.

A zavvi rendelésnél meg dombornyomott kártya kell ha jól tudom, nekem haverom rendeli mindig. Játékonként 1 fontos postaköltség van. Kurva nagy raktárkészletük van és viszik a játékokat tőlük mint a cukrot. Sokat szállítanak magyarba is és mindenki csak pozitívan vélekedik róluk.

Vaterás rendelésnél meg shoptól kell rendelni, ahol nagy a pozitív visszajelzés.

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble

http://videoteka.web4.hu/cikk/la-noire-fokuszban-a-jatekmenet-magyar-felirattal