PC és Konzol

21 feliratkozó

11 hónapja
JSanyo Indianapolis Colts 2 643 — 1/1
kérhetnénk egy kitűzött post-ot, amibe szépen beírom mindenki twitch-ét?

saját: twitch.tv/jsanyo (rendkívül szellemes), általában CS:GO, abszolút családbarát egész addig, amíg az ellenfél be nem kapcsolja

Negritis: www.twitch.tv/negritis (szintén copy-paste-tel regisztrált, imádom)

Szerkesztette: JSanyo
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.vassadi
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.shawnka
Soap?
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 292 — Hivatásos fürkész (portyázó)
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.vassadi
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 451
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sziasztok nézzetek be ide www.gamersroom.hu mindent megtaláltok ami konzol van pc!GamersRoom
fasza nyelvhelyességi könyvet kerestem, de nem találtam...

JT Daniels fan
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 292 — Hivatásos fürkész (portyázó)
Jólvan, nem csalódtam a Saints Row: The Thirdben. Nagyon elborultak a készítők 😀

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az sokkal jobb?az SBK08at kipróbáltam még annó de engem nem győzött megCowboykarcsi
Próbáld ki pc-n, nekem Sbk X bejött, meg az előző is.

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az sokkal jobb?az SBK08at kipróbáltam még annó de engem nem győzött meg

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki innen esetleg tolta a MotoGP 10/11et ps3on?Mennyire arkád?Nekem az utolsó motorversenyes játékom a MotoGP2004 volt(szintén a PS verzió,PC-re már a 2002 is iszonyat gagyi volt)ha kikapcsoltál minden segítséget az még fasza kis szimulátor volt,de mióta átvette a Capcom nem mertem próbálkozni a sorozattal mert hihetetlen mennyire le lett butítva,de az új részről most nagyon azt mondják abszolút be lehet állítani a saját magunknak megfelelő nehézséget.Szóval valakinek van tapasztalata innen?Cowboykarcsi
Hát pár órát el lehet hülyülni vele. Igaz én xbox360-n toltam, de kb annyi, kíméletlenül félreraktam. Inkább Sbk sorozat...

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valaki innen esetleg tolta a MotoGP 10/11et ps3on?Mennyire arkád?Nekem az utolsó motorversenyes játékom a MotoGP2004 volt(szintén a PS verzió,PC-re már a 2002 is iszonyat gagyi volt)ha kikapcsoltál minden segítséget az még fasza kis szimulátor volt,de mióta átvette a Capcom nem mertem próbálkozni a sorozattal mert hihetetlen mennyire le lett butítva,de az új részről most nagyon azt mondják abszolút be lehet állítani a saját magunknak megfelelő nehézséget.Szóval valakinek van tapasztalata innen?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve
Darksun3 1 196 — Yankees fan
Egyik haver vett egy 250gb-s X-box 360-at, amihez adtak egy autós játékot meg a Crysis 2-t "Full game download" opcióval. Kérdésem az lenne, hogy a letöltés ingyenes, vagy perkálni kell érte? Mert kiír valami 9k HUF összeget, de a fizetési módnál ha a Redeem card számát bepötyögjük, akkor azt írja, hogy ez a Redeem Card már használva volt (X-box live-ra regisztrálás során írtuk be először a számát, akkor elfogadta).
Előre is köszi!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
aki szeretne venni fasza ps3-mat az nyugodtan írjon rám. Eladom az enyémet pár játékkal aztán beruházok egy újra, remélhetőleg fehérre 😊

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki nem tud egy olyan listát, ahol le vannak írva a FIFA 12 csapatai a csillagszámukkal együtt?

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem is jött. Kezdődik az open beta.Delete
Azóta már az összes kocka haverom is írt, hogy nekik is ment... 😕
Pedig annyira örültem, hogy felvághatok előttük. 😂
Viszont jöhetne valami konkrétum is, mert ez a várakozás megőrjít... :/
több mint 8 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mw3 kikészített... 😀 sztem simán tartotta a szintet az előző kettőhöz képest, és nem maradtak el a sokkoló jelenetek sem... na irány a multi
több mint 8 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Most kaptam egy mailt a következő címmel:
You Have Been Selected to Test STAR WARS: The Old Republic! :rolleyes: :cool:süti
Nekem is jött. Kezdődik az open beta.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 451
Mennyivel kell neki nagyobb gép, mint az Oblivionnak?Schleck
Minimum: Dual core 2Ghz, 2GB RAM, 512MB VGA (DirectX 9.0c, Shader 3.0), 6GB HDD
Ajánlott: Quad-core 2Ghz, 4GB RAM, 1GB VGA (DirectX 9.0c, Shader 3.0)

Most töltöm, MW3 után kipróbálom.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.Sebii
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
Azt hiszem, így tudnám legjobban kifejezni mennyire jó.
süti
Annyira nem fogja odavágni a szabadidőmet, mert csak hétvégén tudok vele játszani. (a laptop nem viszi)Sebii
Mennyivel kell neki nagyobb gép, mint az Oblivionnak? Én Mage Guild párti vagyok egyébként. 😉

több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 711
hát skyrim keményen oda fog verni a szabadidőmnek 😊briareos
A guildek melyik városokban vannak? Főleg a dark brotherhood érdekel ha valaki tudja, az ő questjeik az Oblivionban is istenkirályak voltak.
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
süti
Annyira nem fogja odavágni a szabadidőmet, mert csak hétvégén tudok vele játszani. (a laptop nem viszi)
több mint 8 éve
Most kaptam egy mailt a következő címmel:
You Have Been Selected to Test STAR WARS: The Old Republic! :rolleyes: :cool:
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
A tavalyiban,ha fel akartál menni online gamelni,akkor csatlakozott az ea szerverhez,aztán automatán frissítette,az idei nincs meg így nem tudok nyilatkozniJoeyPorter
Köszi srácok 😊

"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 046 — StuG Life
hát skyrim keményen oda fog verni a szabadidőmnek 😊

több mint 8 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En a Ghost Recon vonulatra bukom, taktika, lapitas, lopakodas, es neha 40 perc szintenkent. Lehet be fogom szrezni a Battlefield 3-at, arrol azt hallottam, hogy hasonlo a jatekmenete.lotus86
BF3-ról meg tudom erősíteni ezeket. Nekem ps-re van meg, a story állítólag annyira nem jó (nem is nyomok single playert, azért 1-2szer majd ledarálom trófeáért) de én multizok. Rengeteg mód van, és itt nem arról van szó mint a Cod-ban. Ide kell taktika, nagyon fasza magyar klánok is vannak és hát a Frosbite 2 motor odavág nagyon.
ha multizni szeretsz, ezt imádni fogod
Habi
Most kezdtem el igazan multizni, es a sok elet nelkuli, kanyarban futtaban fejest oszto japan geci felidegesitett. 😀
Forza 4-ben imadok multizni, foleg angol haverokkal kiralysag. Autos foci-ban szerencsetlenek mindenfele Lamborghinivel meg sufnituningos Nissannal probalkoztak, en bevillantottam a Hummert, majd minden alkalommal, amikor felkentem oket a falra, elnyomtam a "The barbarian hungarian prevailed again!" mondatot. Szerettek nagyon. 😀 😀

Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 8 éve

Uh, basszus, jó, hogy mondod. 😊Newman
Engem most nagyon felbaszott. Nem igaz, hogy ennyire bonyolult lenne egy PC-s kiadáshoz átírni azokat a kurva billentyűkiosztást...
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 711
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 159 — Pittsburgh finished it
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
A tavalyiban,ha fel akartál menni online gamelni,akkor csatlakozott az ea szerverhez,aztán automatán frissítette,az idei nincs meg így nem tudok nyilatkozni