PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
WoT=primitív játék, a primitív tömegnek. Siemka. Próbáld ki a Mechwarrior Onlinet, egy amőba szellemi kapacitásánál kicsit több kell, hogy az ember érvényesülni tudjon benne, ez rengeteg kretént megszűr önmagában. Hasonló kategória mint a wot, csak épp kb mindenben jobb és szintén f2p.gyeek
Ez túl futurisztikusnak tűnik nekem😊 Igazából még így sem rossz wot, csak hát kis odafigyeléssel sokkal jobb is lehetne. Idén folyamatosan jön majd a grafikai update, remélem azért optimalizálni sem felejtik el a játékot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Rég mmorpg-ztem (kb 4 éve a megboldogult Warhammer Onlinenal), de most benevezek az Elder Scrolls Onlinera. Amit eddig láttam és tapasztaltam az rohadt jó.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
WoT=primitív játék, a primitív tömegnek. Siemka. Próbáld ki a Mechwarrior Onlinet, egy amőba szellemi kapacitásánál kicsit több kell, hogy az ember érvényesülni tudjon benne, ez rengeteg kretént megszűr önmagában. Hasonló kategória mint a wot, csak épp kb mindenben jobb és szintén f2p.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
D3-nál ez a free starter edition ér valamit vagy inkább vegyem meg instant a teljest? D1-2-vel nem játszottam, az egyetlen ARPG amivel játszok az a Marvel Heroes az bejön csak gondoltam belenézek egy fantasysba is, POE-t néztem, de az nem tetszik, aztán láttam, hogy D3-nak van ez az ingyenes része is csak épp valami 25 GB-t lekéne szedni, érdemes vele "szenvedni"?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
 us.battle.net/d3/en/blog/12671560

Megjött a 2.0-ás patch, végre kaptunk egy kiváló játékot 😊 Este nyomom is, hardcore barbarian ftw 😀😀Gyurma Pappa
GL 😀briareos
52-es barbárom a 2. elite packtól meghalt 😀 kell a gear 2.0-ás gear, MP5-nek megfelelő nehézség is játszhatatlan magas szinten. Annyira nem bánt, végre megint úgy érzem hogy van kihívás a játékban. Lehet kicsit szüneteltetem a SC2 ladder 😉 (nem)

Egyébként ha valaki még sosem próbált ki MMO-t, de valamennyire érdekli, javaslom kipróbálásra a Guild Wars 2-t. Pre-orderes voltam, de amikor kijött a WoW kieg, hagytam, meg nem is éreztem hogy egy kész játékot vettem volna, gyakorlatilag 0 endgame mellett, nem kaptam meg a játékélményt, amit megszoktam a más MMO-kban, ugye főleg 6 év WoW után. Most, új géppel, ahol minden grafika high felett pörög, nagyon elégedett vagyok, és annyira baromira casual friendly az egész, hogy tényleg napi 1 órával is ad funt a játék. Érdemes volt várni vele egy-másfél évet. (Mondjuk az SWTOR óta megfogadtam, hogy minden játékkal várok ennyi, na az mostanra sem lett értelmes élményt adó játék sajnos...)

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
 us.battle.net/d3/en/blog/12671560

Megjött a 2.0-ás patch, végre kaptunk egy kiváló játékot 😊 Este nyomom is, hardcore barbarian ftw 😀😀Gyurma Pappa
GL 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
Mostanában az új patch miatt rengeteg nagyon frusztráló hiba került elő, tényleg még több türelem kell mint eddig. De fel a fejjel 😊Hanni
Azokkal még nincs is olyan nagy bajom. De mikor:
-Az elején össze-vissza ütköznek egymásnak, nem tudnak figyelni a másikra. Érdekes legfőképp azoknál van ez, akik full noobok.
-Mountain pass, ARL 44-gyel megyek, beállok pozíciómba és látom kb 10 játékos elment a másik irányba. Nem tűnik fel nekik hogyha 4-5 ott van már nem kéne még követni őket?
-Erlenberg védekezés. Alulról nézve jobb oldalon (nem ott ahol a kastély van, hanem a másikon) megyünk négyen-öten. Egyik IS nagy hévvel megy előre és írja is chatbe, hogy támadjon mindenki. Talán ki is lőtt egyet, de majdnem kamikaze volt az egész. Utána mi nyugodtan várakozunk és elkezd osztani minket, hogy mekkora camper köcsögök vagyok és report meg stb. Mondom neki, hogy nézzen már körbe. Ő kinyúlt már, mi életben vagyunk és nem is toltuk rosszul. Erre hogy scoutol. Igen, mert az IS az scoutra való...
Ez a mai termés, de szerintem tudnék még nem egy ilyet mesélni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
Mostanában az új patch miatt rengeteg nagyon frusztráló hiba került elő, tényleg még több türelem kell mint eddig. De fel a fejjel 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
 us.battle.net/d3/en/blog/12671560

Megjött a 2.0-ás patch, végre kaptunk egy kiváló játékot 😊 Este nyomom is, hardcore barbarian ftw 😀😀

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem túl rózsásak a Theif kritikák :-/ :
 www.ign.com/videos/2014/02/24/thief-review
 www.pcgamer.com/review/thief-pc-review
 www.eurogamer.net/articles/2014-02-24-thief-review
 www.metacritic.com/game/playstation-4/thiefsüti
😥

|
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem túl rózsásak a Theif kritikák :-/ :
 www.ign.com/videos/2014/02/24/thief-review
 www.pcgamer.com/review/thief-pc-review
 www.eurogamer.net/articles/2014-02-24-thief-review
 www.metacritic.com/game/playstation-4/thief
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Köszi, de valamiért ez is csak megosztólinket ad... Nekem az lenne a cél hogy online lapozható legyen, mint ez:
 www.demos.cz/hu/dokumentumok/Arlistak_katalogusok/Butorvasalatok_katalogusa/katalogus_DT_2012/Catalogue_HU_2012_2.pdf

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Melyik webtárhelyet érdemes használni ha nagy méretű (~200 MB) pdf-et szeretnék feltölteni és megosztani, ami aztán online böngészhetővé válik? Eddig google drive-ot használtam, de túl nagy neki, és csak letöltési linke ad: (A(z) xy.pdf (192M) meghaladja azt a maximális méretet, amelyet a Google át tud vizsgálni. Ennek tudatában letölti ezt a fájlt?Rataxes
Dropboxot elvileg nem zavarja a méret, és meg is osztható.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Melyik webtárhelyet érdemes használni ha nagy méretű (~200 MB) pdf-et szeretnék feltölteni és megosztani, ami aztán online böngészhetővé válik? Eddig google drive-ot használtam, de túl nagy neki, és csak letöltési linke ad: (A(z) xy.pdf (192M) meghaladja azt a maximális méretet, amelyet a Google át tud vizsgálni. Ennek tudatában letölti ezt a fájlt?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
most h mindjárt itt a ROS, érdekel valakit egy bowl.hu-s klán?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
a thiefet már elő is lehet rendelni...csebi
elő is rendeltem! a Titanfallt 😀shawnka
bétát próbáltad? én hétvégén csapattam vele kicsit, érdekes lesz...bár nekem 9.5k-t(+pár k DLC-kre) egy multi only játék nem ér, de ha óccsób lesz lehet lecsapok rá én is!


Thief nálam is előrendelve, remélem nem basszák elDivat
jaja, bepróbáltam. haverhoz majdnem vittem a sátor-hálózsák kombót, de kiderült, hogy van élete 😕
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a thiefet már elő is lehet rendelni...csebi
elő is rendeltem! a Titanfallt 😀shawnka
bétát próbáltad? én hétvégén csapattam vele kicsit, érdekes lesz...bár nekem 9.5k-t(+pár k DLC-kre) egy multi only játék nem ér, de ha óccsób lesz lehet lecsapok rá én is!


Thief nálam is előrendelve, remélem nem basszák el

|
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 aprod.hu/hirdetes/samsung-playstation-2-ID1SOVZ.html
Ilyen van? 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a thiefet már elő is lehet rendelni...csebi
Ha valaki megtenné, és nincs szüksége a fémtokra, írjon egy PM-et. 😉
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
a thiefet már elő is lehet rendelni...csebi
elő is rendeltem! a Titanfallt 😀
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
a thiefet már elő is lehet rendelni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF4 second assaultban Gulf of Oman nagyon állat😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Thief első küldetés:


Viszont a South Park most mindent visz nálam, pedig sose voltam nagy rajongója:
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 858
es mas uton😀ezt ismerem.