PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én most pár napig wotot nyomatom. vmire kaptam 8 nap prémiumot, most 3 napig meg kétszeres xp minden csata után 😀 szépen haladok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
35 óra + az apró. Jöhet a LEGO Babó. 😉


Addig is egy új trailer a Thiefről:

Jó kezekben van a Eidos Montreal - Square Enix párosnál.
Már több mindenen változtattak a játékosok nyomására, és Lara kisasszonyból is kiváló rebootot készítettek.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
egyik volt oszttársam már kipostolta fb-ra, hogy vett, de vele nem beszélek 😀Asbee
érthető 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
egyik volt oszttársam már kipostolta fb-ra, hogy vett, de vele nem beszélek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PS4-et valaki előrendelte innen?JoeyPorter
én is kíváncsi lennék ráDrip
Bár így utólag lehet hülye kérdés volt,mert ha igen,akkor nyilván már eldicsekedett volna vele 😊 Vagy azóta nem tud szabadulni előle 😀

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
PS4-et valaki előrendelte innen?JoeyPorter
én is kíváncsi lennék rá

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PS4-et valaki előrendelte innen?

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ingyen Fallout 1-2 és Tactics:  www.gog.com/promo/fallout_series_giveaway_winter_promo_2013
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
na meg is volt az első 3 meccs a magyar válogatottal:
3-3 gsz: huszti, bodor, varga józsi (87. percben egyenlített)
4-3 (Dzsudzsák 3, Szalai) 0-3ról fordítottam
2-0 (Dzsudzsák, Vadócz) szegény Vanczákot kiállították a meccsen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
nekem meg már alakul a magyar válogatottam a FUT-ban... amúgy vicc, hogy nincs jobb bekk magyar játékos a Fifa-ban, nembaj jó lesz oda lovrencsics...csebi
láttam egy képet fb-s fifa csoportban ahol a srác 11 magyarral feljutott az első osztályba és megnyerte.
Tedd be Vilit jobbra.Kenny
ja csak vilmost kb lehetetlen megszerezni, nincs a piacon, szóval ha vki behúzza, akkor szívesen cserélnék!
a csapat amúgy ez: Megyeri - Korcsmár, Otigba, Bodor - Vadócz, Hajnal, Koman - Huszti, Dzsudzsi, Szalaicsebi
most már értem, hogy IRL miért szívunk általában... és ki az az egy ember hátrány, akit fel sem soroltál? 😊slowmotion
épp az hiányzott h kit tegyek jobb védőnek, de azóta behúztam vilit szóval megoldottam! 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap volt Legend pack akció ismét, 56K-ért vettem egyet, két 80-as legend volt benne, nagyon megérte. 😀 😀 😀
Egészen nevetséges, komolyan mondom. 😀Stez
Engem már nem vernek át az ilyenekkel.56k-ért már min 2 93-94-es playát tudtál volna venni aukciónJoeyPorter
Nyilván, de mivel manapság viszonylag könnyedén csinálom a pénzt, meg megveszik a lapjaimat jó pénzért, így mostanság annyira nem érdekelt, hogy ezen spóroljak. Egy 89-es ILB-t vettem csak, mert adott +1 overallt, de most annyira nincsenek kint olyan lapok, amik nagyon elnyernék a tetszésem. Futó 95+-os kellene, meg ROLB, de futóra most nem akarok kiadni ennyit, ROLB meg nem volt kint olyan, aki érdekelt volna.
Csak hát mondjuk előző évi UT-ban ennyi idő után amúgy már 90+-os játékosokat bőven találtál 4-5-6-7K-ért, na most ezek ilyen 10-20-tól kezdődnek. Az év vicce, hogy megcsináltam offenseive playbook collectiont, és volt vagy 7-8 book, amit 2-3K alatt nem tudtam megvenni aukción. 😀 Ezeknek igazából már rég minimum körül kellene kint lenniük. 😊Stez
Ezek az új pistol offense-es playbookok drágábbak.Én most megcsináltam az Antonio Brown-os next gen egyik collection-jét így megkaptam a 93-as verzióját.Nekem már csak normális FS és LE kellene,csak man defense chemistryből nem túl nagy a választék 😕JoeyPorter
Én meg letojom a chemistryt is már, olyan játékost hozok, akit bírok és jó árban is van a lap.
A csapatom 87-es overallos, de már most simán verem az All-Pro csapatokat, meg kihívásokat, annyira nem nehéz. Az utóbbi egy hétben amikor játszottam, már nem is nagyon meccseltem, inkább összeszedtem et a 3-4 collectiont, mert kaptam értük két plusz jutalom packot is. Habár nem upgrade, de 88-as Ryan Kalil jött például, a 96os Berrym meg kipakoltam piacra és 77K-ért megvették. 😊
Abból vettem mondjuk a jó fos legend packot, meg collection raktam belőle ki, aztán a visszaforgatott pénzből és játékosokból ismét kiraktam packokat.
De most nem játszom egy ideig, unalmas jelenleg, kell egy kis pihi.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tegnap volt Legend pack akció ismét, 56K-ért vettem egyet, két 80-as legend volt benne, nagyon megérte. 😀 😀 😀
Egészen nevetséges, komolyan mondom. 😀Stez
Engem már nem vernek át az ilyenekkel.56k-ért már min 2 93-94-es playát tudtál volna venni aukciónJoeyPorter
Nyilván, de mivel manapság viszonylag könnyedén csinálom a pénzt, meg megveszik a lapjaimat jó pénzért, így mostanság annyira nem érdekelt, hogy ezen spóroljak. Egy 89-es ILB-t vettem csak, mert adott +1 overallt, de most annyira nincsenek kint olyan lapok, amik nagyon elnyernék a tetszésem. Futó 95+-os kellene, meg ROLB, de futóra most nem akarok kiadni ennyit, ROLB meg nem volt kint olyan, aki érdekelt volna.
Csak hát mondjuk előző évi UT-ban ennyi idő után amúgy már 90+-os játékosokat bőven találtál 4-5-6-7K-ért, na most ezek ilyen 10-20-tól kezdődnek. Az év vicce, hogy megcsináltam offenseive playbook collectiont, és volt vagy 7-8 book, amit 2-3K alatt nem tudtam megvenni aukción. 😀 Ezeknek igazából már rég minimum körül kellene kint lenniük. 😊Stez
Ezek az új pistol offense-es playbookok drágábbak.Én most megcsináltam az Antonio Brown-os next gen egyik collection-jét így megkaptam a 93-as verzióját.Nekem már csak normális FS és LE kellene,csak man defense chemistryből nem túl nagy a választék 😕

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 970 — The Mathematician
Eldöntöttem, veszek egy konzolt, ebben jönne jól kis segítség. Használtan tervezem, az összeg amit rászánok durván 50k, ami azért irányár, kicsit mozdítható még felfelé. Az első gondom, azt se tudom, xbox 360 vagy ps3 legyen. Olvasgattam mindkettőről, egyelőre egyik sem győzött meg.
A másik nagy dillemám, flasheltessem (vagy valami hasonló hangzatos nevű dolgot) vagy ne? Nem vagyok az a tipikusan kijön egy játék és rá kell kattannom típus, de nagy multiplayer fan sem. Szóval vélemények, ellenvélemények egyik, másik oldal mellett, illetve javaslatok jöhetnek, és köszi 😊Deny
már sztem 55-60 körül találsz új xbox 360-t ahogy láttam, mert én is nézelődtem!csebi
én mutertól kapom ezt "karácsonyra"  tinyurl.com/q9rsyru
tudom h az 576 nem az ideális bolt, nézelődök is
e mellé akarok majd venni 1 nfl, 1 nhl gamet, vmi DBZ-t (talán ami most jön ki)
RDR se ártana 😀
de a fifát továbbra is PC-n tolom majd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
nekem meg már alakul a magyar válogatottam a FUT-ban... amúgy vicc, hogy nincs jobb bekk magyar játékos a Fifa-ban, nembaj jó lesz oda lovrencsics...csebi
láttam egy képet fb-s fifa csoportban ahol a srác 11 magyarral feljutott az első osztályba és megnyerte.
Tedd be Vilit jobbra.Kenny
ja csak vilmost kb lehetetlen megszerezni, nincs a piacon, szóval ha vki behúzza, akkor szívesen cserélnék!
a csapat amúgy ez: Megyeri - Korcsmár, Otigba, Bodor - Vadócz, Hajnal, Koman - Huszti, Dzsudzsi, Szalaicsebi
most már értem, hogy IRL miért szívunk általában... és ki az az egy ember hátrány, akit fel sem soroltál? 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap volt Legend pack akció ismét, 56K-ért vettem egyet, két 80-as legend volt benne, nagyon megérte. 😀 😀 😀
Egészen nevetséges, komolyan mondom. 😀Stez
Engem már nem vernek át az ilyenekkel.56k-ért már min 2 93-94-es playát tudtál volna venni aukciónJoeyPorter
Nyilván, de mivel manapság viszonylag könnyedén csinálom a pénzt, meg megveszik a lapjaimat jó pénzért, így mostanság annyira nem érdekelt, hogy ezen spóroljak. Egy 89-es ILB-t vettem csak, mert adott +1 overallt, de most annyira nincsenek kint olyan lapok, amik nagyon elnyernék a tetszésem. Futó 95+-os kellene, meg ROLB, de futóra most nem akarok kiadni ennyit, ROLB meg nem volt kint olyan, aki érdekelt volna.
Csak hát mondjuk előző évi UT-ban ennyi idő után amúgy már 90+-os játékosokat bőven találtál 4-5-6-7K-ért, na most ezek ilyen 10-20-tól kezdődnek. Az év vicce, hogy megcsináltam offenseive playbook collectiont, és volt vagy 7-8 book, amit 2-3K alatt nem tudtam megvenni aukción. 😀 Ezeknek igazából már rég minimum körül kellene kint lenniük. 😊

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tegnap volt Legend pack akció ismét, 56K-ért vettem egyet, két 80-as legend volt benne, nagyon megérte. 😀 😀 😀
Egészen nevetséges, komolyan mondom. 😀Stez
Engem már nem vernek át az ilyenekkel.56k-ért már min 2 93-94-es playát tudtál volna venni aukción

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
nekem meg már alakul a magyar válogatottam a FUT-ban... amúgy vicc, hogy nincs jobb bekk magyar játékos a Fifa-ban, nembaj jó lesz oda lovrencsics...csebi
láttam egy képet fb-s fifa csoportban ahol a srác 11 magyarral feljutott az első osztályba és megnyerte.
Tedd be Vilit jobbra.Kenny
ja csak vilmost kb lehetetlen megszerezni, nincs a piacon, szóval ha vki behúzza, akkor szívesen cserélnék!
a csapat amúgy ez: Megyeri - Korcsmár, Otigba, Bodor - Vadócz, Hajnal, Koman - Huszti, Dzsudzsi, Szalai

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
nekem meg már alakul a magyar válogatottam a FUT-ban... amúgy vicc, hogy nincs jobb bekk magyar játékos a Fifa-ban, nembaj jó lesz oda lovrencsics...csebi
láttam egy képet fb-s fifa csoportban ahol a srác 11 magyarral feljutott az első osztályba és megnyerte.
Tedd be Vilit jobbra.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
nekem meg már alakul a magyar válogatottam a FUT-ban... amúgy vicc, hogy nincs jobb bekk magyar játékos a Fifa-ban, nembaj jó lesz oda lovrencsics...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap volt Legend pack akció ismét, 56K-ért vettem egyet, két 80-as legend volt benne, nagyon megérte. 😀 😀 😀
Egészen nevetséges, komolyan mondom. 😀

több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Madden 25-el játszik valaki Xboxon? Ha igen, vegyen fel liveon, tolhatnánk 1-2 meccset. Gamertag: Bjarte1990. Ugyanitt Fifa 14 meccs is lehetséges 😊
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 920
kerdes: a pes14 ps2re miert csak spanyolul es portugalul elerheto?a tavalyi is igy volt.Mondjuk a spanyol nem jon rosszul...de az angol lenne az idealis
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk az egész szerintem érzelmi alapon múlik. Xboxok attól kezdve, hogy Jasper alaplaposak lettek tök megbízhatóak voltak, nekem a 4 év alatt semmi gondom nem volt vele. Később a Slimeket pedig még tovább javították. Az meg hogy most az egyikben valamelyik hardver jobb, a másikban meg egy másik úgysem lesz észrevehető. Most ha elkezd valaki mondjuk Fifázni egyik konzollal, aztán átül másikhoz, nem hiszem hogy számottevő különbség lenne élményben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Osztom. En mar olyan 13 eves korom ota PS-es vagyok, meg a PS1 volt az elso Sony konzolom. Amit imadok benne, hogy akar hulyere is jatszhatom magam vele, birja a strapat. 😊
Nekem a kontroller is jobban tetszik, nincs rajta sok gomb, egyszeru megtanulni es kezelni. Xboxrol szinten sok erdekes dolgot hallottam, mar csak ezert sem jutott eszembe sosem, hogy egyszer azt vegyek, ne pedig Playstationt. EN nem Flasheltetnem, de Te tudod. Nyilvan a jatek nem olcso, de az Xboxra sem, hogy ha nem flashelteted, viszont akkor online tudsz jatszani, manapsag meg mar sok jatekban az a legjobb, az teszi elvezhetove, en errol nem mondanek le. 😊

Madden: Jatszottam egy piciket tegnap, hat amugy ezek a collectionok nem tetszenek, ahogy meg lettek oldva. Egy csoportnal akar van 50-70 colletcion is, most, csak sok het utan sikerult megtalalnom, hogy basszus van HC base set collection, bronze stadium meg Home-Away mez is.
Na ezeket osszeszedtem ugy 4 ora alatt, konkretan kivetel nelkul az osszes HC 150-es minimumert kint van aukcion. 😊
A stadionok es a mezek kozott van par, ami azert nem alaparon van, de meg igy sem veszes az osszegyujtesuk.
Csak idegesit, hogy mivel ilyen nagy csoportokba bepakoltak a collectionoket, igy eszre sem vettem, hogy ezek vannak, es hol talalom oket, mert akkor mar regen osszeszedtem volna oket. 😊 Es szerintem lehet meg jo 2-3-5 hasonlo collection, amit szinten ilyen egyszeru lenne osszeszedni. Ugye kapok 5K coint, meg 2 jumbo packot. A jumbo pack nem volt eddig olyan kiraly, bar kidobott egy 86-os fantasy Cyprient, meg kidobott egy 88-as Kalilt, illetve 84-es Cherilust, ami meg upgrade is volt a falamba. 😊
A tobbit eladtam szepen sorjaban.
Lassan tervezgetem, hogy veszek egy 92+-os ROLB-t, illetve 95 koruli RB-t, azok meglenne a 90-es overall. 😊

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Eldöntöttem, veszek egy konzolt, ebben jönne jól kis segítség. Használtan tervezem, az összeg amit rászánok durván 50k, ami azért irányár, kicsit mozdítható még felfelé. Az első gondom, azt se tudom, xbox 360 vagy ps3 legyen. Olvasgattam mindkettőről, egyelőre egyik sem győzött meg.
A másik nagy dillemám, flasheltessem (vagy valami hasonló hangzatos nevű dolgot) vagy ne? Nem vagyok az a tipikusan kijön egy játék és rá kell kattannom típus, de nagy multiplayer fan sem. Szóval vélemények, ellenvélemények egyik, másik oldal mellett, illetve javaslatok jöhetnek, és köszi 😊Deny
Én pl a mostani PS3 gépem(160gigás) 40k-ért vettem 1 játékkal és egy Sony távirányítóval.Szerintem semmiképp se flasheltesd,ha PS-t veszel az amúgy is macerásabb,a Boxnál nem tudom,hogy működik.Viszont így mindkettőnél oda az online funkció kb,ami nagyon gáz.Én a PS 3-at javaslom,2009 óta van és eddig semmilyen probléma nem volt vele (na jó,egyszer lefagyott a böngésző amikor streamet kerestem az egyik NFL meccsre).A Boxról viszont hallottam érdekes dolgokat.De várj még pár Boxos véleményt,annak én nem tudom az előnyeit,mivel sosem volt nekem.