PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jiracek helyett jobb Rode


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fifa fut-ban el kezdtem építeni egy Seria A csapatot, a bundásból jelenleg kihoztam a legjobbat, amit tudok, majd szép lassan jönnek a nagy igazolások így néz ki amúgy a csapat
Benaglio - Trasch/Rafinha, Boateng, Badstuber, Schmelzer - Sven Bender/Jiracek - Thiago, Draxler - Elia/Huszti, Mandzukic/ Kiessling, Shaqiri/Sam
Seria jelenleg így:
Storari - Torosidis, Rolando, Andreolli, Radu - Gargano - Ricky Alvarez, Biglia - Gervinho, Pazzini, Niang, ilyenkor legalább tudom pihentetni az alacsonyabb fintessű német játékosaimat...csebi
gyenge az olaszod... 😛
enyimé:
Handanovity/Marchetti - Constant, Caceres/Campagnaro, Zapata/Juan Jesus, Abate/Maicon - Vidal/Hernanes, Guarín/Zuniga, Pogba - El Shaarawy/Mertens, Ibarbo/Palacio, Cuadrado/Candreva

most Super Mariora gyűjtők... 😀

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
fifa fut-ban el kezdtem építeni egy Seria A csapatot, a bundásból jelenleg kihoztam a legjobbat, amit tudok, majd szép lassan jönnek a nagy igazolások így néz ki amúgy a csapat
Benaglio - Trasch/Rafinha, Boateng, Badstuber, Schmelzer - Sven Bender/Jiracek - Thiago, Draxler - Elia/Huszti, Mandzukic/ Kiessling, Shaqiri/Sam
Seria jelenleg így:
Storari - Torosidis, Rolando, Andreolli, Radu - Gargano - Ricky Alvarez, Biglia - Gervinho, Pazzini, Niang, ilyenkor legalább tudom pihentetni az alacsonyabb fintessű német játékosaimat...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az egésszel a gond az, hogy én nem nevezném 4nek... de még AC-nek sem ... Ha Black Flag néven kidobták volna kalózos játéknak tök jó lenne, max azon rinyálnánk, hogy vannak benne AC-s elemek ... de hogy így ilyen "történettel" 😕

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Én mindig le vagyok maradva😊 amikor ti itt gta5-ztetek én épp a gta4-et toltam
most az AC3-et kezdtem (egyenlőre a 2 jobban bejött, de nagyon az elején vagyok), a fél világ meg az AC4-ért őrül meg.
Mondjuk nem tudom mennyi van még az AC-ben, úgy értem hány rész. Én max 2-öt adok, de abból az egyik bukta lesz.NB2
az a baj, hogy nekem a 3 annyira szépen lezárta az egész sztorit, hogy semmi kedvem nekilátni a négynek. már bent van a kosárban, de nem merem elindítani.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
FIFA FUT,
Valakinek van cserélendő spanyol játékosa?

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Én mindig le vagyok maradva😊 amikor ti itt gta5-ztetek én épp a gta4-et toltam
most az AC3-et kezdtem (egyenlőre a 2 jobban bejött, de nagyon az elején vagyok), a fél világ meg az AC4-ért őrül meg.
Mondjuk nem tudom mennyi van még az AC-ben, úgy értem hány rész. Én max 2-öt adok, de abból az egyik bukta lesz.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Igen felemás érzéseim vannak eddig az új Assassins Creed-del. Igaz még csak 12 %nál járhatok. Maga a játékmenet és a hangulat nagyszerű, de történetileg eddig nagyon gyengeDrip
Történet elvileg nem is lesz jobb, de azon kívül minden mást dicsérnek rajta.
Azt akkor megerősíted te is ?
Sid Meier Pirates!-e óta várok egy újabb jó kis kalózkodásra, remélem ebben már nem fogok csalódni.süti
Igen a kalózkodós hangulat nagyon megvan, öröm siklani a vízen és hallgatni a legénységet ahogy matrózdalokat énekelnek 😊 Ellenben a történet még mindig nem javul semmit és ha úgy van ahogy mondod akkor sajnos még mindig csalódott vagyok 😕 Pedig amúgy Edward karaktere se rossz

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igen felemás érzéseim vannak eddig az új Assassins Creed-del. Igaz még csak 12 %nál járhatok. Maga a játékmenet és a hangulat nagyszerű, de történetileg eddig nagyon gyengeDrip
Történet elvileg nem is lesz jobb, de azon kívül minden mást dicsérnek rajta.
Azt akkor megerősíted te is ?
Sid Meier Pirates!-e óta várok egy újabb jó kis kalózkodásra, remélem ebben már nem fogok csalódni.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Igen felemás érzéseim vannak eddig az új Assassins Creed-el. Igaz még csak 12 %nál járhatok. Maga a játékmenet és a hangulat nagyszerű, de történetileg eddig nagyon gyenge

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Rohadjon meg a buzi EA...Ma lehúztak 3 packal is.Nyomom az MUT seasont és ugye ott +coin meg pack jutalmak járnak ha bejutsz po-ba vagy first round bye-os vagy stb...Előző szezonomban bejutottam a po-ba,kiírta,hogy x coin meg 1 pack jutalmat kaptam + szintet is léptem.Na mondom fasza akkor kilépek a főmenübe,megnézem a packot.0 unopened pack,itt már gyanús volt,na mindegy következő meccsen ki is kaptam mondom biztos most kapom meg,mert vége a szezonnak,de semmi.Elkezdtem a következő szezont,megint po+most first round bye is így 2 packot kellett volna kapnom,de ismét semmi,következő meccsen ugyanúgy kikaptam és a packok sehol...Elmehetnek a fas*omba

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
csaszi elkezdte csinálni a bf4 túravezetéseket, amellett, hogy jól is játszik, röhögni is lehet a dumáján rendesen 😀
Ha vkinek van tapasztalata a játékról, ne féljen leírni 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
irigykedem, h Nektek választani kell, új sportjátékok között, nekünk jut ami jut + közel 6 éves madden! 😕

de persze maradok alássan PC-s! nem engedek a konzolnak (még)... 😀


fifába most van amúgy jumbo premium gold pack, elég fasza playákat lehet így nyitni!

|
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ehh eddig 2 győzelmet számlálok ebben a kihívásban, a 2 packból jött egy most feard player, Goldson. Nem baj, majd jön a többi. Örülök, hogy maddenbe ruháztam be, az UT és minden más mód fényévekkel veri a Fifa-t.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Most már bánom,hogy korábban ellövöldöztem a trick or treat packos challengeket amikből szinte alig jött valami,most meg az utóbbi két napban 6 packból 8 játékos,még előtte kb 15-ből 1-2 volt az arány...
Elég jól festenek a roster elején:Lynch 99,Lynch 99,Forte 99,Harrison 99,Watt 99,Gronker 99,Goldson 99,Suggs 99.Még ha holnaptól vissza is esik a rating akkor is max 87-es lesz a legrosszabb 😊 Viszont nem értem,hogy a sok barom minek rak ki trade-re játékost ha nem is érdekli...Már vagy ötödjére szívom meg,hogy nyomok egy offert valakiért és lejár a trade ideje így törlődik az egész...Lynchet sem lehet elsózni senkinek,hiába 88-as alapból,mindenki speedster futóval nyomul,aminek nem sok értelmét látom,egyrészt sokkal többet fumble-znek,másrészt online a legegyszerűbb levédekezni a szélre futásaikat.Én meg Lynchel egy sima Iso futásból is kihozok min 5 yardot playenként,mert fellök bármilyen védőt 😊 Most valami jó KR/PR WR-t keresek,akit lehet használni passzjátéknál is.Eddig Jacoby Jones/Antonio Brown duóval nyomultam visszahordásoknál,de közülük csak Brown tud normálisan besegíteni a passzjátéknál is.

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:Asbee
Tavaly már írtam, hogy a Fifa unalmas volt nekem.
Tolok bajnokságot, de ott is ennyi, különböző ellenfelek, különböző erősségek, más bajnokságot, ennyi, de ezt hamar megunom.
Maddenben viszont nem pusztán ennyi van. Itt lejátszhatod az összes csapat összes előszezon és alapszakasz meccsét, mindegyikért pontot, esetleg kártyát, csomagot is kapsz.
De ez sokkal sokszínűbb, itt egy csomó más meccs, kihívás, küldetés is van, ami élvezhetőbbé teszi a játékot és nem unalmas.
Vannak elit kihívások, fantasy kihívások, a hét játékosainak kihívásai, plusz a legjobb játékosok is csinálnak külön kihívásokat és folyamatosan frissül az egész, mert minden eseménynél újabb kihívásokat raknak be. Most ugye hálaadásnapi challange jött vagy 10 darab. és ami jó, hogy egyébként mindegyik kártyából ezer féle van. Van a hét játékosa Peterson, van rookie verzió, van sima Vikesos, van MVP verzió, van fantasy week verzió, van hálaadásnapi most feared is. És ez minden játékosnál kb.
Ez meg így tök jóvá teszi az egészet, a Fifában negyed ennyi kártya sincsen szerintem.
Abba hamar beleun az ember, ebbe koránt sem.

Közben Pats is kicsinálva, két contract kártya, egy 500-as coin up és egy 99-es INCOGNITO! 😀
AZTAKURVA! 😀Stez
minden most feared playa 99-es lesz halloween környékénWester
Igen, most látom.
Csak amikor megkaptam, 99-es volt már, aztán nem esett le, mivel fél órával előtte Revis még 87-es volt, pont közben váltott mindegyik akkor 99-esre.
Így viszont nem látom mondjuk az eredeti ratingjét, de biztosan upgrade. Most egyébként jött egy Suggs kártya is, gondolom 87-88 körül van az is alapból, de most épp 99-es. 😊
Az is upgrade.Stez
85-ös

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:Asbee
Tavaly már írtam, hogy a Fifa unalmas volt nekem.
Tolok bajnokságot, de ott is ennyi, különböző ellenfelek, különböző erősségek, más bajnokságot, ennyi, de ezt hamar megunom.
Maddenben viszont nem pusztán ennyi van. Itt lejátszhatod az összes csapat összes előszezon és alapszakasz meccsét, mindegyikért pontot, esetleg kártyát, csomagot is kapsz.
De ez sokkal sokszínűbb, itt egy csomó más meccs, kihívás, küldetés is van, ami élvezhetőbbé teszi a játékot és nem unalmas.
Vannak elit kihívások, fantasy kihívások, a hét játékosainak kihívásai, plusz a legjobb játékosok is csinálnak külön kihívásokat és folyamatosan frissül az egész, mert minden eseménynél újabb kihívásokat raknak be. Most ugye hálaadásnapi challange jött vagy 10 darab. és ami jó, hogy egyébként mindegyik kártyából ezer féle van. Van a hét játékosa Peterson, van rookie verzió, van sima Vikesos, van MVP verzió, van fantasy week verzió, van hálaadásnapi most feared is. És ez minden játékosnál kb.
Ez meg így tök jóvá teszi az egészet, a Fifában negyed ennyi kártya sincsen szerintem.
Abba hamar beleun az ember, ebbe koránt sem.

Közben Pats is kicsinálva, két contract kártya, egy 500-as coin up és egy 99-es INCOGNITO! 😀
AZTAKURVA! 😀Stez
minden most feared playa 99-es lesz halloween környékénWester
Igen, most látom.
Csak amikor megkaptam, 99-es volt már, aztán nem esett le, mivel fél órával előtte Revis még 87-es volt, pont közben váltott mindegyik akkor 99-esre.
Így viszont nem látom mondjuk az eredeti ratingjét, de biztosan upgrade. Most egyébként jött egy Suggs kártya is, gondolom 87-88 körül van az is alapból, de most épp 99-es. 😊
Az is upgrade.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én meg most kaptam agyfaszt...szerver leállás van/volt fifában, simán megcsinálhattam volna, hogy előtte licitálok valami igen pöpec játékosra és akkor megszerzem aprópénzért 😀 hát erről lecsúsztam...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:Asbee
Tavaly már írtam, hogy a Fifa unalmas volt nekem.
Tolok bajnokságot, de ott is ennyi, különböző ellenfelek, különböző erősségek, más bajnokságot, ennyi, de ezt hamar megunom.
Maddenben viszont nem pusztán ennyi van. Itt lejátszhatod az összes csapat összes előszezon és alapszakasz meccsét, mindegyikért pontot, esetleg kártyát, csomagot is kapsz.
De ez sokkal sokszínűbb, itt egy csomó más meccs, kihívás, küldetés is van, ami élvezhetőbbé teszi a játékot és nem unalmas.
Vannak elit kihívások, fantasy kihívások, a hét játékosainak kihívásai, plusz a legjobb játékosok is csinálnak külön kihívásokat és folyamatosan frissül az egész, mert minden eseménynél újabb kihívásokat raknak be. Most ugye hálaadásnapi challange jött vagy 10 darab. és ami jó, hogy egyébként mindegyik kártyából ezer féle van. Van a hét játékosa Peterson, van rookie verzió, van sima Vikesos, van MVP verzió, van fantasy week verzió, van hálaadásnapi most feared is. És ez minden játékosnál kb.
Ez meg így tök jóvá teszi az egészet, a Fifában negyed ennyi kártya sincsen szerintem.
Abba hamar beleun az ember, ebbe koránt sem.

Közben Pats is kicsinálva, két contract kártya, egy 500-as coin up és egy 99-es INCOGNITO! 😀
AZTAKURVA! 😀Stez
minden most feared playa 99-es lesz halloween környékén

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:Asbee
Tavaly már írtam, hogy a Fifa unalmas volt nekem.
Tolok bajnokságot, de ott is ennyi, különböző ellenfelek, különböző erősségek, más bajnokságot, ennyi, de ezt hamar megunom.
Maddenben viszont nem pusztán ennyi van. Itt lejátszhatod az összes csapat összes előszezon és alapszakasz meccsét, mindegyikért pontot, esetleg kártyát, csomagot is kapsz.
De ez sokkal sokszínűbb, itt egy csomó más meccs, kihívás, küldetés is van, ami élvezhetőbbé teszi a játékot és nem unalmas.
Vannak elit kihívások, fantasy kihívások, a hét játékosainak kihívásai, plusz a legjobb játékosok is csinálnak külön kihívásokat és folyamatosan frissül az egész, mert minden eseménynél újabb kihívásokat raknak be. Most ugye hálaadásnapi challange jött vagy 10 darab. és ami jó, hogy egyébként mindegyik kártyából ezer féle van. Van a hét játékosa Peterson, van rookie verzió, van sima Vikesos, van MVP verzió, van fantasy week verzió, van hálaadásnapi most feared is. És ez minden játékosnál kb.
Ez meg így tök jóvá teszi az egészet, a Fifában negyed ennyi kártya sincsen szerintem.
Abba hamar beleun az ember, ebbe koránt sem.

Közben Pats is kicsinálva, két contract kártya, egy 500-as coin up és egy 99-es INCOGNITO! 😀
AZTAKURVA! 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊Stez
Nekem a Jordy Nelsonosért jött egy 1000 coinos discard,egy contract,egy 87es Gronker meg egy 88as Beast Mode.Ráadásul Lynch már meg van egyszer ugyanilyen most feared verzióba így megy is trade-re 😊
szerk:Nem akarsz egy Atkins-Beast Mode cserét nyélbe ütni? 😀JoeyPorter
Kösz nem, speed rushert használok.
Közben 2. packban csak szerződések és egy coin up volt, a harmadikban meg 3 szerződés, meg egy 87-es Revis. 😊Stez
de jó nektek 😀Wester
Kijárt már, azért untam meg a játékot sok hete, mert egy rakat pro packom vettem, de 82-83-as volt a legjobb játékos, amit dobott. 😊

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊Stez
Nekem a Jordy Nelsonosért jött egy 1000 coinos discard,egy contract,egy 87es Gronker meg egy 88as Beast Mode.Ráadásul Lynch már meg van egyszer ugyanilyen most feared verzióba így megy is trade-re 😊
szerk:Nem akarsz egy Atkins-Beast Mode cserét nyélbe ütni? 😀JoeyPorter
Kösz nem, speed rushert használok.
Közben 2. packban csak szerződések és egy coin up volt, a harmadikban meg 3 szerződés, meg egy 87-es Revis. 😊Stez
de jó nektek 😀

Lesz ez még így se!