PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kenny és csebi a PC-sek, v van még vki?

bazze este toltam ut online idényt egy csávóval, fullos reál margitja volt(egyedül CR7 nem volt)...igen gyenge volt 3-0-ra levertem, de h pitsába rakott össze ilyen csapatot??Divat
Gondolom fifa pontokat vett. Amúgy nem kell összeszarni az ilyenektől, tavaly azt tapasztaltam, hogy akiknek nagyon brutál csapatjuk van általában gyengébbek. Persze vannak kivételek is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kenny és csebi a PC-sek, v van még vki?

bazze este toltam ut online idényt egy csávóval, fullos reál margitja volt(egyedül CR7 nem volt)...igen gyenge volt 3-0-ra levertem, de h pitsába rakott össze ilyen csapatot??

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Okés, ugyanez a nickem originen is 😀 Hányan vagyunk még? Lehetne nyomatni akár 2 vs 2-t is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szíjjelvágjalak Téged is? Kenny elvtárs már párszor beleszaladt a késbe... 😀😀😀

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fifa 14 "legszebb" góljaim 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
alakul az UT-m...kész a tervezett argentin-német vonulat, 76ovr rating 100-as kémiával! mondjuk többet voltam átigazolási piacon, mint a futballpályán, de végre minden poszton normális playám van!
jöhet a gyűjtés Agüero-ra!! 😀

|
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerk.: ahogy nézem az EA szerverek nem bírják a terhelést, még a transfereket sem véglegesíti a neten sem, játékban sem... hagyom is mára, nem játszom!csebi
nem csak eleinte nem bírják a terhelést, az a baj. Remélem sikerül fixálni.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na nekem meg valószínűleg hétfőig várnom kell erre a szarra 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
nekem szerencsére csak egyszer kifagyott, meg egyszer kilépett az ellenfelem... most a webes alkalmazás szarakodik (naponta felmész, akkor kapsz 1000 pontot)
szerk.: ahogy nézem az EA szerverek nem bírják a terhelést, még a transfereket sem véglegesíti a neten sem, játékban sem... hagyom is mára, nem játszom!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Majd a PES 😊JoeyPorter
SOHA 😀
Amúgy tegnap több meccset is játszottunk, annyira azért nem rossz ez az új FIFA 😊 De haver mondta, hogy 2szer is ledobta az EA szerver tegnap, ma is szintén 2szer...ez miatt nem vettem meg, mert egy rothadt fos a netes felület


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Nektek nem fagyogat ki össze-vissza?
Játszottam 5 idénymeccset abból 3 azért lett loss mert kifagyott a játék..

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
én Rickyt vettem 500-ért talán...Husztit nézegettem, egész olcsón elhozhattam volna, de nem fért volna be, meg elől az argentin vonalat nyomom, védelmem a német, WB-nek Träsch-t akarom (Jansen geci drága), de még ő is húzós nekem perpill..
contractokról nem is tudtam, néztem egyet mikor írta, h vki ez miatt nem játszhat...szerencsére van pár kártyám, de ezekre akkor oda kell figyelni. kezdő kupákat tolom most, abból akad némi della, v ez ua mint amit Te írtál offline cucc??

nyomhatunk IRL-t is, nekem tök8! 😛Divat
én most sztem átnyargalok a holland bronz csapatra, mert nagyon messzi álom, hogy összejön az arany bundás csapat egyből... WB-nek én Scháfert néztem, de őt sem tudom elhozni 😀csebi
őt is néztem, még jobb is, mint Tress, de van stuttgarti RM-m, így RB fontosabb, mint LB...de amúgy LB a másik lyukas posztom, vmi 60-as Buballa bohóckodik ott! 😀
többi poszton amúgy rendben vok!Divat
na én közben kaptam egy championship manager változtatót, szóval most a bronz csapatom inkább championshipből lesz... a jobb hátvédet ki is húztam csomagból ráadásul ritka kivitelben 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én Rickyt vettem 500-ért talán...Husztit nézegettem, egész olcsón elhozhattam volna, de nem fért volna be, meg elől az argentin vonalat nyomom, védelmem a német, WB-nek Träsch-t akarom (Jansen geci drága), de még ő is húzós nekem perpill..
contractokról nem is tudtam, néztem egyet mikor írta, h vki ez miatt nem játszhat...szerencsére van pár kártyám, de ezekre akkor oda kell figyelni. kezdő kupákat tolom most, abból akad némi della, v ez ua mint amit Te írtál offline cucc??

nyomhatunk IRL-t is, nekem tök8! 😛Divat
én most sztem átnyargalok a holland bronz csapatra, mert nagyon messzi álom, hogy összejön az arany bundás csapat egyből... WB-nek én Scháfert néztem, de őt sem tudom elhozni 😀csebi
őt is néztem, még jobb is, mint Tress, de van stuttgarti RM-m, így RB fontosabb, mint LB...de amúgy LB a másik lyukas posztom, vmi 60-as Buballa bohóckodik ott! 😀
többi poszton amúgy rendben vok!

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hogy tudtál úgy huzamosabb ideig FUT-ozni hogy nem figyelted a szerződéseket?Kb a legfontosabb része a FUT-nak.Kenny
aza huzamosabb idő az 7 meccs... 😀

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Hogy tudtál úgy huzamosabb ideig FUT-ozni hogy nem figyelted a szerződéseket?Kb a legfontosabb része a FUT-nak.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
én Rickyt vettem 500-ért talán...Husztit nézegettem, egész olcsón elhozhattam volna, de nem fért volna be, meg elől az argentin vonalat nyomom, védelmem a német, WB-nek Träsch-t akarom (Jansen geci drága), de még ő is húzós nekem perpill..
contractokról nem is tudtam, néztem egyet mikor írta, h vki ez miatt nem játszhat...szerencsére van pár kártyám, de ezekre akkor oda kell figyelni. kezdő kupákat tolom most, abból akad némi della, v ez ua mint amit Te írtál offline cucc??

nyomhatunk IRL-t is, nekem tök8! 😛Divat
én most sztem átnyargalok a holland bronz csapatra, mert nagyon messzi álom, hogy összejön az arany bundás csapat egyből... WB-nek én Scháfert néztem, de őt sem tudom elhozni 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én Rickyt vettem 500-ért talán...Husztit nézegettem, egész olcsón elhozhattam volna, de nem fért volna be, meg elől az argentin vonalat nyomom, védelmem a német, WB-nek Träsch-t akarom (Jansen geci drága), de még ő is húzós nekem perpill..
contractokról nem is tudtam, néztem egyet mikor írta, h vki ez miatt nem játszhat...szerencsére van pár kártyám, de ezekre akkor oda kell figyelni. kezdő kupákat tolom most, abból akad némi della, v ez ua mint amit Te írtál offline cucc??

nyomhatunk IRL-t is, nekem tök8! 😛

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
na Divi éjféltől mennyi idő kellett, hogy megtaláld az első bugot?csebi
áááá, 10-kor olyan szépen alukáltam már... 😀
reggel viszont félálomba játszottam egyet FUT-al, tizenegyesekkel lealáztam Alabáékat! 😊
nyitottam egy arany csomagot, volt benne egy fasza 75-ös védő, mondom berakom a mostani 63-as helyet a kezdőbe, erre összehasonlításnál látom, h a papíron gyengébbnek jobbak a statjai..wtf???Divat
nekem van 81-es Rakitic ami még ritka lap is egyben... már a megálmodott 11emből 2 ember megvan 😀csebi
nekem van egy Ricky Alvarez-em, mondjuk nem egy Rakitic...Coutinhot nézegettem, de q.va drága! 😊
Te melyik vonulatot nyomod? én egyenlőre igazi internazionale vagyok lóf.sz kémiával(argentin, német vonalon kéne haladnom első blikkre)...ja és a legfontosabb: mikor szeretnél elverni? 😛Divat
azt a ricky alvarezt mki megkapja akkor úgy néz ki 😀 jó spíler én csípem
én is Alaba-t akartam megvenni először, vagy Thomas Müllert, de hát mind2 eszméletlen drága, Jansenre nem tudok licitálni, sőt Huszti is 2 óra volt, míg normális áron elhoztam

én német vonalon mozgok arany lapokból, ezütsből majd francia bajnokság, bronz meg holland
arany lapokból megvan Huszti és Szalai, most akarok venni még egyet... tolom az off-line idényt, így legalább kapok pontokat, már majdnem van elég pénzem egy arany csomagra, szerződésekkel kicsit rosszul állok, mert az idénynél az új lapokat játszattam, akiknek 8-9 volt, most már offline-ban csak a sok szerződéses lapokkal tolom
tegnap toltam 2 egyszeri meccset, az első megszakadt 0-1nél de végig én nyomtam 2 kapufás semmi, 7-1 a lövési arány...másodikon meg egy oroszt vertem el 3-2-re úgy, hogy neki már egész pofás orosz ligás csapata volt, de jó meccs volt, 0-1 oda aztán fordítottam 3-1-re, majd 87. percben talált egy gólt (röhejes volt, beadás, védőm ugrok elszáll felette, támadó fejel, kapus véd, az előbb felugró játékos lábáról ellenfélhez pattan, ő meg besétál az üres kapuba...), de lenyeltem a labdát!
kapusok picit gyengék, legalább is ilyen 18ról lapos nem túl jó lövésem is akadt már be!

játszhatunk, csak előtte még picit kipofoznám a csapatom, de akár tolhatunk IRL kerettel is először!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na Divi éjféltől mennyi idő kellett, hogy megtaláld az első bugot?csebi
áááá, 10-kor olyan szépen alukáltam már... 😀
reggel viszont félálomba játszottam egyet FUT-al, tizenegyesekkel lealáztam Alabáékat! 😊
nyitottam egy arany csomagot, volt benne egy fasza 75-ös védő, mondom berakom a mostani 63-as helyet a kezdőbe, erre összehasonlításnál látom, h a papíron gyengébbnek jobbak a statjai..wtf???Divat
nekem van 81-es Rakitic ami még ritka lap is egyben... már a megálmodott 11emből 2 ember megvan 😀csebi
nekem van egy Ricky Alvarez-em, mondjuk nem egy Rakitic...Coutinhot nézegettem, de q.va drága! 😊
Te melyik vonulatot nyomod? én egyenlőre igazi internazionale vagyok lóf.sz kémiával(argentin, német vonalon kéne haladnom első blikkre)...ja és a legfontosabb: mikor szeretnél elverni? 😛

|
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem annyira nem jön be mint az előző.
Amúgy ez a FUT tényleg ennyire jó?előző verzióban kipróbáltam,de elakadtam,mert szerintem valamit rosszul csináltam mert elfogytak a szerződéseim és a pénzem😀Kenny
Nekem egyáltalán nem jött be a tavalyi FUT.
Idén már meg sem veszem a játékot, inkább majd a GTA 5-t, de csak pár hét múlva.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
4-én indul nyílt béta. ^^
Battlefield 4 - íme, a teljes térképlista:  www.gamekapocs.hu/hir/36877

Addig pedig pont kitart az ingyenes GW2 hét:  register.guildwars2.com/trial

Azért is kibírom valahogy GTA nélkül !
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Nekem annyira nem jön be mint az előző.
Amúgy ez a FUT tényleg ennyire jó?előző verzióban kipróbáltam,de elakadtam,mert szerintem valamit rosszul csináltam mert elfogytak a szerződéseim és a pénzem😀

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
na Divi éjféltől mennyi idő kellett, hogy megtaláld az első bugot?csebi
áááá, 10-kor olyan szépen alukáltam már... 😀
reggel viszont félálomba játszottam egyet FUT-al, tizenegyesekkel lealáztam Alabáékat! 😊
nyitottam egy arany csomagot, volt benne egy fasza 75-ös védő, mondom berakom a mostani 63-as helyet a kezdőbe, erre összehasonlításnál látom, h a papíron gyengébbnek jobbak a statjai..wtf???Divat
nekem van 81-es Rakitic ami még ritka lap is egyben... már a megálmodott 11emből 2 ember megvan 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
hát tegnap havernál kipróbáltuk a Fifa-t, de nem győzött meg. Kikúrt körülményesen, már-már liptáki szinten fordulnak meg a játékosok, sprint nyomás nélkül. lassabb is maga a játékmenet mint eddig (nyílván ebbe bele lehet nyúlni), a hangok meg olyan ratyik néha.
Az új menürendszer tetszik, a meccs közbeni is sokkal jobb lett.
Az is jó, hogy most a gyengébb játékosokkal sokkal jobban meg kell izzadni, hogy megverj egy jobb játékosokat tartalmazó csapatot.
Összességében nem bántam meg, hogy nem vettem meg.Habi
Majd a PES 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amiben mindig erős volt a FIFA az a zene,hát most is brutál zenéket tettek bele.Kenny
Végül is az fontos szempont a fociban. 😊

CDG-n előjegyezhető a GTA V PC-s változata:
A játék PC változatát a kiadó még nem jelentette be, de korábbi tapasztalatok alapján várható a megjelenése. A megjelenés ideje illetve rendszerigény ezért nem ismert, becsült adatok, az ár becsült ár.
😊