PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Játékra félretett pénzem nagyrészét ugyan elköltöttem már a Madden 25-re, de annyi jót írtok róla, (meg úgy az egész világon mindenki) hogy eddig bírtam ellenállni. GTA V megrendelve. 😊
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.Stez
Hidd el megéri kiadni rá a pénzt. Nekem kedden hozta a futár,kb a függője vagyok,nekem nagyon adja a gta érzést,gyönyörű az egész,órákat el lehet tölteni úgy hogy semmilyen küldetést nem csinálsz csak mászkálsz a városban amit még mindig nem jártam be teljesen. Azzal vigyázz hogy ami érzésre kb fél óra az a valóságban majdnem 3 óra,jártam már így 😊Joco
csatlakozom, legjobb játék ever 😊 megérte minden forintját
vegyetek fel psn-re (kinghabi), aztán október elején indul az online karrier, tudnánk nyomulni együtt. Shawnka is jön úgy fest, nagy magyar maffia lenne 😀Habi
Felveszlek,megbeszéltük csak nem ma mert foglalt az összes platform amin tv-t lehetne nézni a meccsek miatt 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.Stez
Hidd el megéri kiadni rá a pénzt. Nekem kedden hozta a futár,kb a függője vagyok,nekem nagyon adja a gta érzést,gyönyörű az egész,órákat el lehet tölteni úgy hogy semmilyen küldetést nem csinálsz csak mászkálsz a városban amit még mindig nem jártam be teljesen. Azzal vigyázz hogy ami érzésre kb fél óra az a valóságban majdnem 3 óra,jártam már így 😊Joco
csatlakozom, legjobb játék ever 😊 megérte minden forintját
vegyetek fel psn-re (kinghabi), aztán október elején indul az online karrier, tudnánk nyomulni együtt. Shawnka is jön úgy fest, nagy magyar maffia lenne 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Mass Effect trilógia kivégezve, 110 óra felejthetetlen élmény volt, durva befejezéssel!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Maddenben találkozott már valaki hasonló problémával ? : Tegnap kezdtem bele a 3. szezononba owner módban. Vígan mennék tovább scoutolni erre fel ugyanaz a draft class van mint 1. szezonban... ugyanazokkal a storykkal stb. Ez mi a picsa EA ?

több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.Stez
Hidd el megéri kiadni rá a pénzt. Nekem kedden hozta a futár,kb a függője vagyok,nekem nagyon adja a gta érzést,gyönyörű az egész,órákat el lehet tölteni úgy hogy semmilyen küldetést nem csinálsz csak mászkálsz a városban amit még mindig nem jártam be teljesen. Azzal vigyázz hogy ami érzésre kb fél óra az a valóságban majdnem 3 óra,jártam már így 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A segítségeteket,véleményeteket kérném: vásároltam a közelmúltban ps3-at és kb 1 hónap múlva jön az f12013. Kérdésem az lenne hogy ha nem szeretnék kormányt külön venni,mennyire játszható a kontrollerrel?Nem akarok én szimulátori babérokra törni pusztán az élvezhetőség miatt érdeklődök.Joco
Az eddigi részek simán játszhatóak voltak. Csakúgy, mint az összes többi autós játék. Én kormánnyal nyomom/nyomtam, de ha csak valamelyik pár körös seasonal eventre ültem le a GT5 elé, akkor joyjal operáltam és nem okozott gondot. Szóval kontrollerrel is élvezet vezetni.

Egyébként üdv a PS3 tulajok klubjában! 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
A segítségeteket,véleményeteket kérném: vásároltam a közelmúltban ps3-at és kb 1 hónap múlva jön az f12013. Kérdésem az lenne hogy ha nem szeretnék kormányt külön venni,mennyire játszható a kontrollerrel?Nem akarok én szimulátori babérokra törni pusztán az élvezhetőség miatt érdeklődök.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ennyire szar Gündogan? mert akkor eladom 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használniAsbee
mázlista... Gündogan nálam is sanszos h kezdő lesz az UT csapatban 😀
tényleg Divat az első UT csapat milyen legyen? bronz, ezüst, arany, már rágom a körmömet...csebi
és az mér jó Nektek?? demóba elég sokat toltam BVB-el, és hát Benderrel együtt mindig lefele lógtak ki nálam..bezzeg a Reus+Mkhitaryan+Kuba támadószekció!! 😛
platina...mittudomain, még azt se tudom, h eszik v isszák UT-t..meg különben is Kenny már úgy befenyített, h az se tudom fiú vagyok-e v lány... 😕 😀

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 957 — Lucas Scott
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használniAsbee
mázlista... Gündogan nálam is sanszos h kezdő lesz az UT csapatban 😀
tényleg Divat az első UT csapat milyen legyen? bronz, ezüst, arany, már rágom a körmömet...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használniAsbee
én is ezt gyanítom... 😊

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Még csak pár órát volt időm játszani vele, de eddig nálam visz mindent ez a GTA 5. Asszem jó időre félre lesz dobva minden más.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
kibaszott nagy hír
 us.battle.net/d3/en/blog/10974978/briareos
én annyira nem bánom. tökéletesen elszállt árak vannak, kezelhetetlen az egész, és nincs olyan gold sucker mint a wow-ban mondjuk a repair vagy mountok/alapanyagok. így teljesen elinflálódott a gold a d3-ban, és a tárgyak ára, de főleg a kövek ára elszállt, durván. értelmetlen fenntartani a AH-t, marad a csere, működött az d2-ben is, én pl. úgy voltam 96-os HC paladin hogy egyszer cseréltem guilden belül egy stone of jordant, meg kaptam ajándékba egy ritka rúnát 😊Gyurma Pappa
ez kurva nagy lépés a jó irányba, loot 2.0-val már elég komoly kis game lesz. Ha még az online kötelezettséget is kiveszik single player alól végre elkezdek HC-zni is 😀

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...

|
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NHL14: Elég sok újítást eszközöltek a játékban, amik be is jönnek kellőképpen. Maga a gameplay továbbra is nagyon jó, az új be a pro játékmód pedig szintén egy jó újítás volt.Habi
erről tudnál kicsit mesélni ?

a GTA V nekem csak hétvégén kerül sorra

több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
 index.hu/tech/2013/09/18/gta_5_a_bun_kifizetodo/

 index.hu/tech/2013/09/18/mi_kerul_egy_videojatekon_60_milliardba/

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kihagyni meg nem fogom ha egyszer le lehet tölteni...Asbee
boltból is lophatsz, adót is csalhatsz, etc...akkor már azokat se hagyd ki! 😉


hoho, még1 leendő fifa14 user, lassan bowl.hu mini cup is lesz, aminek mondanom se kell ki a torony magas esélyese...nem Kenny nem Te vagy az! 😀

|
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
GTA V: még csak 1-1,5 órát tudtam vele játszani, de nem láttam még ennyire hangulatos játékot. Nagyjából 5-10 percnek tűnt a játékkal eltöltött idő. Csak single playert nyomattam eddig, de hát remek. Ez lesz az a játék, ahol minden beszélgetést meg fogok nézni, annyira betegek a karakterek. 😀 A várost nagyon eltalálták, a fejlődési rendszer nagyon tetszik. A zenéket pedig szintén eltalálták. Minden forintot megért a játék.

NHL14: Elég sok újítást eszközöltek a játékban, amik be is jönnek kellőképpen. Maga a gameplay továbbra is nagyon jó, az új be a pro játékmód pedig szintén egy jó újítás volt.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
kibaszott nagy hír
 us.battle.net/d3/en/blog/10974978/briareos
én annyira nem bánom. tökéletesen elszállt árak vannak, kezelhetetlen az egész, és nincs olyan gold sucker mint a wow-ban mondjuk a repair vagy mountok/alapanyagok. így teljesen elinflálódott a gold a d3-ban, és a tárgyak ára, de főleg a kövek ára elszállt, durván. értelmetlen fenntartani a AH-t, marad a csere, működött az d2-ben is, én pl. úgy voltam 96-os HC paladin hogy egyszer cseréltem guilden belül egy stone of jordant, meg kaptam ajándékba egy ritka rúnát 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
diszlájk....ez a játék simán megéri a pénzét, hihetetlen, h sokan ezért se hajlandóak fizetni!!! 😕(Divat
Csak single playerben játszanék, azért meg nem veszem meg. majd max ha egyszer kijön pc-re talán megveszem akkor. Lehet most fifára se futja majd 1-2 hétig, így értelemszerűen GTA-ra sem futná. Kihagyni meg nem fogom ha egyszer le lehet tölteni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!Divat
én kijátszottam 😀Asbee
Azt hogy? 😀 Csak végigrohantál a küldetéseken? De még úgy is érthetetlenül gyors lenne mert gondolom megint csak egy hosszabb történet. Vagy 0-24-ben pizza és redbull hegyekkel ? 😀Greengo
Legfőképp küldetések, de azért csináltam mást is. Mondjuk virágbolti változat jó pár napja megvan már, szóval annyira nem volt nagy mutatvány végigvinni 😀Asbee
diszlájk....ez a játék simán megéri a pénzét, hihetetlen, h sokan ezért se hajlandóak fizetni!!! 😕(

|