PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
bár még keveset játszottam demoval, de nekem is tetszik, és úgy látszik next-gent leszámítva, azért jutott nekünk PC-seknek is bőven újdonság!
gyűlünk azért szépen előrendelők! ződ tezsvírem ha gondolod csebi után téged is elverhetlek a nyitónapon... 😀😀😀Divat
amúgy én is zöld-fehér vagyok, csak nem adok itt hangot, amikor megy a vita székletfehérváriakkal pl. csak jókat nevetek rajtuk 😀
ja és én nem ígérem, hogy nyitónapon ráérek, de majd igyekszem összehozni egy minél előbbi meccset, azért egy kis UT-ban is benne lennék, ahogy Szalaival lövök neked egy mesterhámast... 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bár még keveset játszottam demoval, de nekem is tetszik, és úgy látszik next-gent leszámítva, azért jutott nekünk PC-seknek is bőven újdonság!
gyűlünk azért szépen előrendelők! ződ tezsvírem ha gondolod csebi után téged is elverhetlek a nyitónapon... 😀😀😀

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Kijött Fifa 14 demo. Kissé más lett mint a korábbi évek játékai, újra meg kell tanulni játszani. Néha profin is szenvedtem gép ellen. Igaz szerintem élethűbb lett. Nagyon remélem a jövőben együtt fejlődik majd a pc-s és a PS4/XboxOne verzió...Asbee
Nekem nagyon tetszik,Ibrával,Neymarral mi trükköket lehet csinálni úristen,már elő is rendeltem az 576-nál.
Jobb a fizikája mint a mostaninak,

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Kijött Fifa 14 demo. Kissé más lett mint a korábbi évek játékai, újra meg kell tanulni játszani. Néha profin is szenvedtem gép ellen. Igaz szerintem élethűbb lett. Nagyon remélem a jövőben együtt fejlődik majd a pc-s és a PS4/XboxOne verzió...Asbee
én is tettem egy próbát. sztem is jobb lett a fizika, a párharcok élethűbbnek tűnnek.
azt vettem észre, hogy a gép alkalmazkodik a taktikámhoz, UT-ben 4-4-2vel kaptam a csapatot (összesen 5 csatár volt benn a kezdőben), miután váltottam a kedvenc taktikámhoz a 4-3-3ra, a cpu szépen lekettőzte a tükör szélsőimet...
a saját védőim még mindig elég buták...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Madden ultimate team-ben hogy tudom megnézni, hogy mennyiért mentek el a kártyáim? Mert hírt nem ad róla, auction részlegen meg már nem aktív. És azt hol tudom megnézni, hogy akire licitáltam, de nem én nyertem meg, mennyiért ment el?
Egyébként tegnap beruháztam vmi rookie packra, ami 250.000 coin lenne. 0,79GBP volt, kíváncsi voltam mit ad 😀 Cutler-DeMarco-Dustin Keller-Kalil-Corey Redding-Dont'a Magastorony-Mark Barron-Webster-Foote meg még talán 1-2 arc,Habi
Sehogy.
Nekem van, amikor ad róla értesítést, de van amikor nem. Azt vettem észre, hogy akkor nem küld semmit, hogy ha 17-24 órára rakom ki aukcióra a kártyát és másnap lépek be ismét.
Én is észrevettem már, hogy nem tudom megnézni sem ezt, sem pedig azt, hogy target lapjaim mennyiért vitték el előlem, csak azt írja, hogy mennyiért volt kirakva aukcióra, bár az pont nem érdekelne igazából.
Idegeskedtem is rajtuk, ez a 13-ban asszem sosem volt gond, remélem javítják majd. Mondjuk most nem játszottam kb. egy hete, kicsit várok, hogy lemenjenek a lapok árai például.
Meg hát közben elkezdtem egy connected franchiset. 😀 Direkt ki akartam próbálni, milyen a relocation cucc, szóval a Chargerst választottam, át is neveztem a csapatot, kapott új mezt, stadiont. 😀
Az nem tetszik, hogy 10-12 stadion közül lehet választani, nem pedig én határozom meg, hogy mi és hová kerüljön bele, egyebek, a régi részekben emlékeim szerint ez volt pedig.
De az tök fasza, hogy egy hét után jön egy lista, hogy mely városokban költöztethetem a csapatot, mekkora a támogatottság a szurkolóktól és a várostól. Elköltöztem Torontoba, nyitott stadionba, de direkt azért, hogy itt majd december-január környékén havas meccseket játszhatok, de egyelőre egy szem havat sem láttam még. 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden ultimate team-ben hogy tudom megnézni, hogy mennyiért mentek el a kártyáim? Mert hírt nem ad róla, auction részlegen meg már nem aktív. És azt hol tudom megnézni, hogy akire licitáltam, de nem én nyertem meg, mennyiért ment el?
Egyébként tegnap beruháztam vmi rookie packra, ami 250.000 coin lenne. 0,79GBP volt, kíváncsi voltam mit ad 😀 Cutler-DeMarco-Dustin Keller-Kalil-Corey Redding-Dont'a Magastorony-Mark Barron-Webster-Foote meg még talán 1-2 arc,


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kijött Fifa 14 demo. Kissé más lett mint a korábbi évek játékai, újra meg kell tanulni játszani. Néha profin is szenvedtem gép ellen. Igaz szerintem élethűbb lett. Nagyon remélem a jövőben együtt fejlődik majd a pc-s és a PS4/XboxOne verzió...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezeket a Pirate ship, The Hogs, 12th Man kártyákat csak mezekre lehet beváltani vagy később máshoz is kellhetnek? (nem tudom, hogy a tavalyiban volt-e ilyen) Csak, mert most kaptam egy ilyet egy reward packből és ha csak mezhez lehet használni akkor inkább eladom.Raven17
Nem tudom, nem néztem meg. 😀
Én eladtam az összeset. Már most is 1-2 ezret adnak értük max, szóval úgy gondoltam, ha majd kellenének később, akkor úgy is sokkal kevesebbért szerzek aukción.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
NHL 14 megjött virágboltból. Rosterek katasztrofálisak. Devils-ben még Kovalchuk és Clarkson...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lassan már megjelenés előtt fent lesz az egész játék, mindenesetre még egyikben se csalódtam, úgyhogy továbbra is nagyon várós:

több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
bem fikazni jottem.
en is elkezdtem az idei nfl evet.ps2 espn 2k5 13as roster.
neztem gameplayt a maddenrol.egyszeruen a hangulata nem fog meg.Igaz nem fenyeget az a veszely h elesben is ki tudjam probalni...erdekes a 2k sorozat nba reszeit kiprobaltam.ott sem tetszik mar a hangulata.vmit nagyon eltalaltak az utolso nfles programjuknal.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
most értem el még csak oda, hogy végigvigyem a Red Dead Redemptiont. Hát basszus, rég nem volt így rám hatással egy játék zárása ...Drip
me3 megvolt?briareos
már régóta pótlistán van a trilógia. az első részt még bírta a gépem (úgyahogy) de a 2.tól már nem tudtam folytatni. Amióta meg boxom van egyszerűen még nem vettem rá magam , hogy elkezdjem az egészet

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
most értem el még csak oda, hogy végigvigyem a Red Dead Redemptiont. Hát basszus, rég nem volt így rám hatással egy játék zárása ...Drip
me3 megvolt?

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ezeket a Pirate ship, The Hogs, 12th Man kártyákat csak mezekre lehet beváltani vagy később máshoz is kellhetnek? (nem tudom, hogy a tavalyiban volt-e ilyen) Csak, mert most kaptam egy ilyet egy reward packből és ha csak mezhez lehet használni akkor inkább eladom.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
ezek a playbookok mennyire hitelesek?
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A sok madden közt egy kis off:  www.proevo.hu/peshungary-proevo-pes-xbox360-pc-ps3-kozosseg-online-offline-bajnoksagok-tartalmak-hirek/39-pes-hungary-community-hirek/1525-pes-2014-elorendeles 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...Raven17
Az elején fogsz is még szenvedni. 😊
Én is úgy kezdtem, hogy az All-pros meccseknél megnéztem, mely ágak azok, ahol nem nagyon találkozom elit QB-val.
Aztán igazából észre sem vettem, de elkezdtem verni a top Qb-s csapatokat is. Nehéz, mert nagyon kevés az idő, mivel én beállítottam, hogy az óra lepörögjön 13 másodpercre, így igazából ha félidőnként 1-1 driveot vezethetek, már az remek. Nincs mese, mindig TD-t kell szerezni, és még akkor sem biztos a meccs, mert oda kell figyelni a time managementre is, mivel ha 30 másodpercnél többet hagyok az órán, akkor az ellenfél tutira eljut még pontszerzésig. Nagyon oda kell figyelni, igazából ha már egyszer ki tudod védekezni az ellenfél támadását, akkor király vagy. 😀Stez
Igen, nálam is ilyesmi az óra, és tényleg ha sikerül 1x kivédekezni az ellenfélt és utána CJ2K-el TD-t futni akkor nyertem, másik esetben RG3-vel dobok egy intet és vesztettem. 😀 (igazából így buktam el a meccseim nagy részét, hogy ha sikerült is kivédekezni az ellenfélt akkor tuti eladtam a labdát egy idióta passzal. Mostanában már inkább csak futok CJ-vel am is a speed runt nyomatom chemistryben)Raven17
Én is pontosan ezt csináltam.
Az elején szerváltam egy olyan futót, akinél nagyon magas a speed, aztán csak oldalra futottam. Sok eesetben az sem ment, de aztán jött 1-2 upgrade a falba, meg azért megtanultam, hogy kell hatékonyan futni, aztán azóta nem tudnak megállítani, plusz így az idővel is kedvemre tudok játszadozni. Mondjuk én az elején dobálgattam a pickeket is, de ha megtalálod azokat a játékokat, amivel nem tudnak mit kezdeni a védelmek és általában benézik, akkor simán nyerő leszel. Én pont emiatt már az elején beruháztam 700-ért egy Colts Offensive playbookba, Colts fanként sok éve, minden maddenben azt tolom, így ismerem már, mint a tenyeremet. 😊
Aztán mivel a futás már nagyon jól megy, kicsit átfókuszáltam a védelemre, hogy azért legyen pár drive, amit kivédekezek, mert anélkül nem nyerhetek, aztán a chemistryt átraktam pass rushra. Láthatóan jobb is a DL-em, a futásom viszont semmivel sem rosszabb. Ajánlom, majd próbáld ki, hogy ha gondod van az ellenfél kivédekezésével.
De hát fontos, hogy ha passzolsz, akkor jó időben tedd, mert az előző szériákkal ellentétben itt elég sok a pick és ha be van kapcsolva a ball hawk, akkor a jobb kezű védők simán lehalásszák a passzaidat. All-pron owner módban is lazán volt olyan, hogy dobtam 6 picket, de futottam 190 yardot és 3 TD-t, a védelem nyomott 12 sacket, szedtek 2 picket és nagyon simán nyertem így is 37-3-ra a Texans ellen, amelynek a támadói és a védelme sem rossz elvileg. 😀
Mondjuk a hosszú passzok kurva nehezek lettek, a 13-ban lazán, könnyen ment. De ez sem baj, örülök a nehezítésnek, meg a sok újításnak.

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...Raven17
Az elején fogsz is még szenvedni. 😊
Én is úgy kezdtem, hogy az All-pros meccseknél megnéztem, mely ágak azok, ahol nem nagyon találkozom elit QB-val.
Aztán igazából észre sem vettem, de elkezdtem verni a top Qb-s csapatokat is. Nehéz, mert nagyon kevés az idő, mivel én beállítottam, hogy az óra lepörögjön 13 másodpercre, így igazából ha félidőnként 1-1 driveot vezethetek, már az remek. Nincs mese, mindig TD-t kell szerezni, és még akkor sem biztos a meccs, mert oda kell figyelni a time managementre is, mivel ha 30 másodpercnél többet hagyok az órán, akkor az ellenfél tutira eljut még pontszerzésig. Nagyon oda kell figyelni, igazából ha már egyszer ki tudod védekezni az ellenfél támadását, akkor király vagy. 😀Stez
Igen, nálam is ilyesmi az óra, és tényleg ha sikerül 1x kivédekezni az ellenfélt és utána CJ2K-el TD-t futni akkor nyertem, másik esetben RG3-vel dobok egy intet és vesztettem. 😀 (igazából így buktam el a meccseim nagy részét, hogy ha sikerült is kivédekezni az ellenfélt akkor tuti eladtam a labdát egy idióta passzal. Mostanában már inkább csak futok CJ-vel am is a speed runt nyomatom chemistryben)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...Raven17
Az elején fogsz is még szenvedni. 😊
Én is úgy kezdtem, hogy az All-pros meccseknél megnéztem, mely ágak azok, ahol nem nagyon találkozom elit QB-val.
Aztán igazából észre sem vettem, de elkezdtem verni a top Qb-s csapatokat is. Nehéz, mert nagyon kevés az idő, mivel én beállítottam, hogy az óra lepörögjön 13 másodpercre, így igazából ha félidőnként 1-1 driveot vezethetek, már az remek. Nincs mese, mindig TD-t kell szerezni, és még akkor sem biztos a meccs, mert oda kell figyelni a time managementre is, mivel ha 30 másodpercnél többet hagyok az órán, akkor az ellenfél tutira eljut még pontszerzésig. Nagyon oda kell figyelni, igazából ha már egyszer ki tudod védekezni az ellenfél támadását, akkor király vagy. 😀

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
most értem el még csak oda, hogy végigvigyem a Red Dead Redemptiont. Hát basszus, rég nem volt így rám hatással egy játék zárása ...

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, gondoltam a hozzászólást egy Madden 25 beszámolóval kezdeném. Szerintem ez lett az eddigi legjobb, a futójáték tényleg nagyon jóra és látványosra sikerült idén. A nehézségi szint viszont nálam idén is problémás. Korábbi részekből csak a 12 illetve 13-hoz volt szerencsém, de ott is jelentkezett az, hogy az All-Pro szint túl könnyű. Az All-Madden szinttel pedig az volt a bajom, hogy a gép látványosan "csal", így egy szezon lejátszása után irreális statok születtek. A 13-ban elég sok időt öltem bele a sliderek beállításába, sajnos az idei résszel is sokat kell majd babrálnom.
Az UT szerintem idén jobb lett, tetszik, hogy ritkábbak az erősebb lapok, remélem ez valamilyen szinten megmarad és nem mennek el olyan irányba mint az előző részben ahol év végén már minden játékosom 95+ volt.
Akinek esetleg van kedve online játszani vegyen fel, én Xbox-on játszom, gamertagem: Bjarte1990, eddig csak amerikaiak ellen játszottam a korábbi részekkel, sajnos ezek a meccsek eléggé laggoltak.bjarte90
Hát pedig sajnos kurva könnyű lesz az UT is egy idő után.
Gondolok itt a néhány hónap múlva csatlakozókra, mert addigra jelentősen csökkenni fognak a lapok árai, így könnyen fel lehet majd tápolni a csapatod.
Én már most simán végigcsinálom a csapatoknál a full regular szezont, amiért kapok reward pakkot, plusz 7-10 ezernyi coint. A pakkokban mindig van collectable játékos, de azon kívül is 1-2 ezret be tudok belőle külön szedni, így egyetlen reg. season lejátszása után van annyi pénzem, hogy vegyek egy normális lapot olyan posztra, amivel minimum +1-el nőni fog a csapat overallja.
Azt kell mondanom, hogy baromi nehéz volt elindulni, ám most már kifejezetten komfortosan érzem magam, nem kell megszenvednek a meccsekért és a coinért, ha kinézek valami lapot, akkor pár óra alatt összeszedem rá a pénzt. Nyilván most még nem az 50K+-os, legjobb kártyákat veszem meg, hanem beérem a 87-92-es játékosokkal is, de ez is pont elég arra, hogy simán verjek mindenkit.
A regularon annyira meg tudod szedni magad, hogy nagyon jó csapattal tudsz majd nekimenni az Elite és Legendary challangeeknek, amennyiben persze türelmes vagy és nem rögtön azoknak mész neki. 😊
Csak hát ugye ha belegondolok, hogy néhány hónapon belül a jelenleg 50+-os játékosok ára is minimum a felére fog csökkenni... Jelentősen könnyebb lesz majd csapatot építeni. 😊

Az a baj egyébként, hogy annyira belejöttem az UT-ba, hogy nem tudok róla leszakadni, holott már nagyon rá vagyok állva, hogy elkezdjek normálisan connected owner módban játszani. 😀
Az élet nagy problémái... 😀

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
1. pro packom elég szegényesre sikeredett. Jött egy 81-es kicker meg egy 74-es CB ami update. Többi ment aukcióra.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, gondoltam a hozzászólást egy Madden 25 beszámolóval kezdeném. Szerintem ez lett az eddigi legjobb, a futójáték tényleg nagyon jóra és látványosra sikerült idén. A nehézségi szint viszont nálam idén is problémás. Korábbi részekből csak a 12 illetve 13-hoz volt szerencsém, de ott is jelentkezett az, hogy az All-Pro szint túl könnyű. Az All-Madden szinttel pedig az volt a bajom, hogy a gép látványosan "csal", így egy szezon lejátszása után irreális statok születtek. A 13-ban elég sok időt öltem bele a sliderek beállításába, sajnos az idei résszel is sokat kell majd babrálnom.
Az UT szerintem idén jobb lett, tetszik, hogy ritkábbak az erősebb lapok, remélem ez valamilyen szinten megmarad és nem mennek el olyan irányba mint az előző részben ahol év végén már minden játékosom 95+ volt.
Akinek esetleg van kedve online játszani vegyen fel, én Xbox-on játszom, gamertagem: Bjarte1990, eddig csak amerikaiak ellen játszottam a korábbi részekkel, sajnos ezek a meccsek eléggé laggoltak.bjarte90
Üdv a fórumon !
Ha a sliderekkel jutottál valamire nyugodtan oszd meg 😀

több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, gondoltam a hozzászólást egy Madden 25 beszámolóval kezdeném. Szerintem ez lett az eddigi legjobb, a futójáték tényleg nagyon jóra és látványosra sikerült idén. A nehézségi szint viszont nálam idén is problémás. Korábbi részekből csak a 12 illetve 13-hoz volt szerencsém, de ott is jelentkezett az, hogy az All-Pro szint túl könnyű. Az All-Madden szinttel pedig az volt a bajom, hogy a gép látványosan "csal", így egy szezon lejátszása után irreális statok születtek. A 13-ban elég sok időt öltem bele a sliderek beállításába, sajnos az idei résszel is sokat kell majd babrálnom.
Az UT szerintem idén jobb lett, tetszik, hogy ritkábbak az erősebb lapok, remélem ez valamilyen szinten megmarad és nem mennek el olyan irányba mint az előző részben ahol év végén már minden játékosom 95+ volt.
Akinek esetleg van kedve online játszani vegyen fel, én Xbox-on játszom, gamertagem: Bjarte1990, eddig csak amerikaiak ellen játszottam a korábbi részekkel, sajnos ezek a meccsek eléggé laggoltak.