PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben ebben a pillanatban dobtak be új kihívást, weekly challanget, 4 meccset lehet benne tolni, első 3 all pro, 4. all madden. Jó coint ad, plusz reward pakkot.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én UT-ban tolom All-pro ellenfél ellen, de eddig olyan 14-1-el állok úgy, hogy 80-as rookie Brees dobált nálam, és 75-ös rookie CJ2K futott. CB-im 75-73-69-esek, WR-ek 76-74-73. Szóval szarok. És a top csapatokat verem, mint a Falcons, pats, Packers, 49ers, Hawks.
Chemistrynek átállítottam a 22-es pass rusht, így azért a DL oda is ér a QB-hoz párszor.
De most kezd tetszeni a játék, végre nem az van, hogy a védő mellett nem lehet elfutni, hanem tutira szerel, ha a közelében vagy. 1-2 gyors irányváltással vagy cuttal lazán át lehet baszni őket, ahogyan IRL is lazán elküldik a védőket a gyorsabb futók sok esetben.
Most így nyerem a meccseket általában és 1500-2000 coint kapok, plusz már 3 reward pakkot kaptam. Normális játékos nem volt bennük, egy 80-as Ninko volt upgrade, meg egy 81-es legendary Marino rookie kártya, amit el is adtam 2250-ért.
De azért összességében igen viccs, hogy sokadik pro pakk után is azt mondom, hogy 90 közeli játékost még nem láttam. Sőt, 85+-osat sem.
Sőt, 82+-t sem. 😀 82-es volt a legjobb.
De átlagban azt látom, hogy senkinek sem dobálgatja a brutál lapokat. Youtoubeon is, csóri forma 250K-ért megvette a gold pakkot, és csupa 75-78-as játékos volt benne, plusz egy 82-es Tyron Smith, az vitte a pálmát. 😀

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát én azért úgy vagyok vele, h jobb kézzel fogni és a dobozát(netán steelbookot) kirakni a polcra! PC-s játékipart is még jobban támogatva, mint szimpla jó árasított kulcsokkal! 😊

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ha valaki kicsit olcsóbban szeretne teljesen legálisan eredeti játékokat (korábban már linkeltem is azt hiszem):  cdkulcsok.info/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
igen csak a dlc-k vannak rajta, én személyes átvételt választottam a meló miatt...poszter nem igazán érdekel, úgysem tenném ki, stresszlabdám van, azt meg nem is használom 😀

meg lehet venni 23-án a cd-t és ahogy olvasom legkésőbb 26tól lehet majd aktiválni és tölteni...

jaja nyomhatunk itt úgysem tolhatod az állandó flyt 😉csebi
de ez focis stresszlabda! amúgy én se tudom h eszik-e v isszák 😀

ahonnan én rendeltem elő, az elvileg 25-én jön(nálunk sajna nincs ilyen bolt, tuskóba meg tököm veszi meg, így marad a futár ingyé), meg is örülnék ha hétfőn megkapom, és csütörtökig nézegethetem Dzsudzsiékat rajta... 😊

találok másik bugot itt is ne aggódj...(régi fifába, talán 08-asba volt egy flyhoz hasonló cucc, lehetett vele aratni rendesen) 😛 😉Divat
már alig várom, hogy kitapasztald a bugokat... amúgy a 13-mal csak emiatt játszom most, hogy picit felfrissítsem a fifa tudásom (10 óta nem játszottam, elég fura is volt elsőre...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
igen csak a dlc-k vannak rajta, én személyes átvételt választottam a meló miatt...poszter nem igazán érdekel, úgysem tenném ki, stresszlabdám van, azt meg nem is használom 😀

meg lehet venni 23-án a cd-t és ahogy olvasom legkésőbb 26tól lehet majd aktiválni és tölteni...

jaja nyomhatunk itt úgysem tolhatod az állandó flyt 😉csebi
de ez focis stresszlabda! amúgy én se tudom h eszik-e v isszák 😀

ahonnan én rendeltem elő, az elvileg 25-én jön(nálunk sajna nincs ilyen bolt, tuskóba meg tököm veszi meg, így marad a futár ingyé), meg is örülnék ha hétfőn megkapom, és csütörtökig nézegethetem Dzsudzsiékat rajta... 😊

találok másik bugot itt is ne aggódj...(régi fifába, talán 08-asba volt egy flyhoz hasonló cucc, lehetett vele aratni rendesen) 😛 😉

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?Divat
a galaxisban, de még májusban adtam le, most csak véglegesítettem a rendelést, elvileg szept 23-ra lesz meg! az UT-t miatt veszem meg, fifa-t sosem vettem eredetiben, de utóbbi 1 évben viszonylag sok eredetire ruháztam be (dead island goty+riptide, dishonored, total war: empire)csebi
azt néztem én is, h-h már hétfőn viszik ki, mikor csak 27-én jelenik meg.
nekem már van pár, én most konzolvilágtól rendeltem elő(itt is elvileg előbb megkapod): ingyenes házhoz szállítás+DLC-k+poszter+STRESSZLABDA!!! 😀
galaxisba csak DLC-ket adnak hozzá nem?

majd tolhatunk nyitónapon párat a régi csaták emlékére!! 😛Divat
igen csak a dlc-k vannak rajta, én személyes átvételt választottam a meló miatt...poszter nem igazán érdekel, úgysem tenném ki, stresszlabdám van, azt meg nem is használom 😀

meg lehet venni 23-án a cd-t és ahogy olvasom legkésőbb 26tól lehet majd aktiválni és tölteni...

jaja nyomhatunk itt úgysem tolhatod az állandó flyt 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?Divat
a galaxisban, de még májusban adtam le, most csak véglegesítettem a rendelést, elvileg szept 23-ra lesz meg! az UT-t miatt veszem meg, fifa-t sosem vettem eredetiben, de utóbbi 1 évben viszonylag sok eredetire ruháztam be (dead island goty+riptide, dishonored, total war: empire)csebi
azt néztem én is, h-h már hétfőn viszik ki, mikor csak 27-én jelenik meg.
nekem már van pár, én most konzolvilágtól rendeltem elő(itt is elvileg előbb megkapod): ingyenes házhoz szállítás+DLC-k+poszter+STRESSZLABDA!!! 😀
galaxisba csak DLC-ket adnak hozzá nem?

majd tolhatunk nyitónapon párat a régi csaták emlékére!! 😛

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?Divat
a galaxisban, de még májusban adtam le, most csak véglegesítettem a rendelést, elvileg szept 23-ra lesz meg! az UT-t miatt veszem meg, fifa-t sosem vettem eredetiben, de utóbbi 1 évben viszonylag sok eredetire ruháztam be (dead island goty+riptide, dishonored, total war: empire)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
All-maddenen meg kb pontháború az egész. Ellenfél szétfut és passzokból is hoz olyan játékokat, amelyeknél 10 méteres körzetben nincs védő az elkapó közelében. Igaz én is lazán be tudok vinni neki 4-5 TD-t. De ez így akkor is kicsit fura...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na első teljes meccs megvolt nekem is, career módban Cowboys ellen első meccs, 41-20-ra nyertem all-pro-n. Félek ez túl könnyű lesz, nehezebben meg túl nehéz lenne...Asbee
naja én is így voltam/ vagyok vele ... 5-6-al állok perpill all-pron ... volt olyan, hogy simán hoztam meccseket( Bengals,Ravens) és volt ahol szenvedtem (Chiefs, Steelers). Utóbbiak akkor amikor a slidereknél csak kicsit emeltem az ellenfél erején, de tényleg nem sokkal max 5-10 ponttal. All- Madden-re így meg nem is merem, tenni, mert 60-as qb accuracy-val szarrá dobálnak a QB-k.
szóval most ilyen kísérleti szakaszba vagyok próbálom megtalálni a kellemes kihívást, és nem a kurva anyázós kihívást 😀

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
mi ez az ut pakkok stb?
Csak erdelodom.
Nem maddenezek.ZoliMP
Ultimate team mód. Kártyákat kell gyűjteni és akik megvannak azokkal lehet utána meccselni online vagy offline. Kártyákat meg főként csomagokból vehetsz vagy aukción, néha meccsek után is kapsz.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na első teljes meccs megvolt nekem is, career módban Cowboys ellen első meccs, 41-20-ra nyertem all-pro-n. Félek ez túl könnyű lesz, nehezebben meg túl nehéz lenne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most vertem meg a Cardsot is, ezzel megvan az első Reward pakkom regular szezonért.
Csodás pakk lett, egy 72-es Peria Jerry jött, ami 70+-os, de pont DT-ből van 3 jobb is nála, szóval boldog vagyok.
Kaptam még egy ilyen Collectible kártyát, amiről fingom sincs, mire jó, mert játszatni nem nagyon lehet, azzal meg kitörölhetem, hogy collectionbe kellhet majd, az soká lesz úgy is. 😀
Kiraktam piacra, The 12th man, Hawksos kártya.
Meg előtte egy Pro pakkot is nyitottam, abban meg volt egy Madden 04-es Garza Collectionable, de hát nem tudok vele mit kezdeni.

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma végre nekem is megjött az NFL 25.
Owner mód nagyon bejön, örülök, hogy visszarakták a régi dolgokat + mivel nekem kimaradt a tavalyi rész így a twitteres dolog meg a játékos fejlődés is mind újdonság volt. 😀 Raidersel kezdtem el egy karriert. Stadionban minden 1-es, irányítom nincs, az 1. előszezon meccsen sima vereség szóval lesz munka bőven a csapattal. 😊
UT-ban CJ2K-t választottam kapitánynak, mert Ő lebutítva is elég jó statokkal rendelkezett. Irányítónak egyből jött RG3 is valami bónusznként szóval az offense az már most tetszik. 😀 Első meccseket rohadt könnyen behúztam, kb. csak oda kellett adni a labdát CJ-nek és egyből TD, remélem később azért lesz valami kihívás is. 😀
A csomagokkal nekem sincs nagy szerencsém eddig, kaptam egy loyality packet amiből jött egy 81-es player, de balszerencsémre Stevan Ridley akit még eladni se lehet úgy, hogy király...😀Raven17
Loyaltis playákat nem engedi aukción eladni. Azokat mindenképp megkapod indulás után, én is megkaptam.
Azokban a pakkokban nem is lesz olyan jó játékos, csak ilyen rookie verziókat dobálgat be.
Regular meccset nyomtál, vagy pre-seasont?
mert PS az rookie nehézségi szint, míg a regularos meccsek közül az elsők pro-s szintűek, a későbbi meccsek meg all prosok.
Én toltam egy all pros regular meccset Jets ellen, Sancho fossá passzolt. 😀
És végül kiszoptam 14-10-re, de hát... ideges voltam nem kicsit...
De úgy döntöttem, hogy addig fogok próbálkozni, amíg nem sikerül... Mert 3 meccset kell még nyernem Reward pakkhoz, nagyon kellene. 😀
Csak sajnos a pass rushom és a pass #D-m nagyon trutyi, így mindenki szétdobál.Stez
Ez azért fura, mert a másik két playat akit kaptam belőle meg eladhatnám. 😀 (70-es meg 68-as CB) Ridley meg arany kártya nem rookie, azokat csak az alap csomagból kaptam. (Ryan, Gore, D. Thomas, B. Marshall)
1. regular meccsig nyomtam, addig nem volt nehéz. Nézegettem, hogy utána nehezebbre lesz rakva a fokozat, talán akkor már lesz valami kihívás is. 😊
Mondjuk egy hülyeséget már most csináltam, mert nem néztem, hogy egy 61-es RB-m bevan válogatva valami heti gyűjthető kártyákhoz (NFC East RB-k) és csak szimplán felraktam 300 coinért közbe meg 1000-1500 között megy. 😀 El is vitték pár perc alatt. 😀
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 938
en meg ps2 espn 2k5.A 2011es maddent is veri meg..de ezt leirtam itt par honapja.Roster is van hozza mindenfele.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
mi ez az ut pakkok stb?
Csak erdelodom.
Nem maddenezek.ZoliMP
ez nekem is új, de mondjuk nekem a '08 óta minden kimaradt, és azzal is kb tavaly játszottam utoljára...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 938
mi ez az ut pakkok stb?
Csak erdelodom.
Nem maddenezek.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?

|
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma végre nekem is megjött az NFL 25.
Owner mód nagyon bejön, örülök, hogy visszarakták a régi dolgokat + mivel nekem kimaradt a tavalyi rész így a twitteres dolog meg a játékos fejlődés is mind újdonság volt. 😀 Raidersel kezdtem el egy karriert. Stadionban minden 1-es, irányítom nincs, az 1. előszezon meccsen sima vereség szóval lesz munka bőven a csapattal. 😊
UT-ban CJ2K-t választottam kapitánynak, mert Ő lebutítva is elég jó statokkal rendelkezett. Irányítónak egyből jött RG3 is valami bónusznként szóval az offense az már most tetszik. 😀 Első meccseket rohadt könnyen behúztam, kb. csak oda kellett adni a labdát CJ-nek és egyből TD, remélem később azért lesz valami kihívás is. 😀
A csomagokkal nekem sincs nagy szerencsém eddig, kaptam egy loyality packet amiből jött egy 81-es player, de balszerencsémre Stevan Ridley akit még eladni se lehet úgy, hogy király...😀Raven17
Loyaltis playákat nem engedi aukción eladni. Azokat mindenképp megkapod indulás után, én is megkaptam.
Azokban a pakkokban nem is lesz olyan jó játékos, csak ilyen rookie verziókat dobálgat be.
Regular meccset nyomtál, vagy pre-seasont?
mert PS az rookie nehézségi szint, míg a regularos meccsek közül az elsők pro-s szintűek, a későbbi meccsek meg all prosok.
Én toltam egy all pros regular meccset Jets ellen, Sancho fossá passzolt. 😀
És végül kiszoptam 14-10-re, de hát... ideges voltam nem kicsit...
De úgy döntöttem, hogy addig fogok próbálkozni, amíg nem sikerül... Mert 3 meccset kell még nyernem Reward pakkhoz, nagyon kellene. 😀
Csak sajnos a pass rushom és a pass #D-m nagyon trutyi, így mindenki szétdobál.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na megvan virágboltból, all pro-n nyomtam egy félidőt szépen indult 😀 Rögtön egy kickoff return TD Jernigannel 😀 Volt még egy vicces játék:  instagram.com/p/dw_tQaSaNf/#


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma végre nekem is megjött az NFL 25.
Owner mód nagyon bejön, örülök, hogy visszarakták a régi dolgokat + mivel nekem kimaradt a tavalyi rész így a twitteres dolog meg a játékos fejlődés is mind újdonság volt. 😀 Raidersel kezdtem el egy karriert. Stadionban minden 1-es, irányítom nincs, az 1. előszezon meccsen sima vereség szóval lesz munka bőven a csapattal. 😊
UT-ban CJ2K-t választottam kapitánynak, mert Ő lebutítva is elég jó statokkal rendelkezett. Irányítónak egyből jött RG3 is valami bónusznként szóval az offense az már most tetszik. 😀 Első meccseket rohadt könnyen behúztam, kb. csak oda kellett adni a labdát CJ-nek és egyből TD, remélem később azért lesz valami kihívás is. 😀
A csomagokkal nekem sincs nagy szerencsém eddig, kaptam egy loyality packet amiből jött egy 81-es player, de balszerencsémre Stevan Ridley akit még eladni se lehet úgy, hogy király...😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kiszivárgot Witcher 3 gameplay:
 www.vgleaks.com/leak-first-witcher-3-gameplay-footage/
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most ülök a 220 ezren várok pár hetet, hogy csökkenjenek az árak 😊
Csak egy frank gore-t és gronkot vettem.kzol
Megnéztem 1-2 videót youtubeon, xboxnál a gép a bundle packokat engedi, de csak microsoft pontokért, PS3-nál ott nincs ár írva, nem lehet venni azokat a bundle pakkokat, amiket Te tudtál szerválni. 😊
Csak hát ezt így nem értem most, hogy PS3-nál mi a kukiért nem engedi venni ezeket a szarokat. Ezt hogyan gondolták?
Közben 4. Pro pakkom is megvéve, ismét csodás. 😀
77-es Polamalu, ez 2-3-mas upgradet jelent a poszton, plusz egy 79-es DT-t is kaptam még, ez is némi upgrade. És egy 69-es center, ez is kis upgrade.
De hát lófütty igazából.
Néztem aukciókat, hátha valami jó WB-HB-WR-CB-t el tudok hozni korrekt pénzért, de egyelőre brutális árak vannak, ennyit nem adok ki most játékosért, amikor ilyen szar a csapat.