NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az Arma válasza a Ghostra 😀
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dio mellett kieget kap az Xcom is, az EVE Valkyrie-t nem bánnám ha nem az MMO-ba ágyaznák és jönne egy jó kis űrlövölde (igaz elvileg jön a TIE fighter reboot és az új X is).

Mindenesetre továbbra is a legnagyobb kedvencem (a Thief mellett):


Óriása lehetőségek vannak benne, a Square Enix-ben pedig megvan, hogy ezt valóra is tudják váltani.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
DIII kieg O_O

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

ésssssss SAMARAS góóóóóóóóóóóóóóól a bajorok ellen!!! 😀

|
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
De még anno olvastam valami ilyet, hogy ha előrendeled ( gondolom az USA-ban) akkor 23-án hozzájutsz. Még valami Ultimita Team-es ajándékot is kapsz vagy mi a szösz. Ezért gondoltam, hogy 23-án (esetleg 24) már "innen-onnan" belehetne szerezni 😀 😊

Szerk.: na itt is ilyesmit ír  www.easports.com/madden-nfl/buy/USDrip
szerintem csak season tickettel lehet hozzájutni 23-án, mert azzal 3 nappal korábban hozzájuthatsz az EA játékokhoz (20 dollár egy évre), nem kötelez vételre és ha nem tetszik akkor csak letörlöd és nem veszed meg. Szóval az ilyen "trial version" nagyjából, nem hiszem, hogy "innen-onnan" meg tudnád szerezni 27-e előtt.Habi
ahha na ezt viszont nem tudtam 😊

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
De még anno olvastam valami ilyet, hogy ha előrendeled ( gondolom az USA-ban) akkor 23-án hozzájutsz. Még valami Ultimita Team-es ajándékot is kapsz vagy mi a szösz. Ezért gondoltam, hogy 23-án (esetleg 24) már "innen-onnan" belehetne szerezni 😀 😊

Szerk.: na itt is ilyesmit ír  www.easports.com/madden-nfl/buy/USDrip
szerintem csak season tickettel lehet hozzájutni 23-án, mert azzal 3 nappal korábban hozzájuthatsz az EA játékokhoz (20 dollár egy évre), nem kötelez vételre és ha nem tetszik akkor csak letörlöd és nem veszed meg. Szóval az ilyen "trial version" nagyjából, nem hiszem, hogy "innen-onnan" meg tudnád szerezni 27-e előtt.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
De még anno olvastam valami ilyet, hogy ha előrendeled ( gondolom az USA-ban) akkor 23-án hozzájutsz. Még valami Ultimita Team-es ajándékot is kapsz vagy mi a szösz. Ezért gondoltam, hogy 23-án (esetleg 24) már "innen-onnan" belehetne szerezni 😀 😊

Szerk.: na itt is ilyesmit ír  www.easports.com/madden-nfl/buy/US

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden25 skills trainert érdemes nyüstölni a demoban, főleg azoknak akik megveszik a játékot, mert a team drillek jó teljesítése után, ultimate team kártyákat kapsz (ball hawk után pl Barry Sanderst)Habi
23.-a az early release igaz ?Drip
27-re van írva (ez gondolom a us release) én platinumshopból rendeltem, ott 30. a megjelenés napja (és szerintem ez igaz a világ összes többi részére)


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Madden25 skills trainert érdemes nyüstölni a demoban, főleg azoknak akik megveszik a játékot, mert a team drillek jó teljesítése után, ultimate team kártyákat kapsz (ball hawk után pl Barry Sanderst)Habi
23.-a az early release igaz ?

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
15 perc és kezdődik a Gamescomom az EA konferencia. Magyar kommentárral pedig közvetíti az Otherworld.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden25 skills trainert érdemes nyüstölni a demoban, főleg azoknak akik megveszik a játékot, mert a team drillek jó teljesítése után, ultimate team kártyákat kapsz (ball hawk után pl Barry Sanderst)


JT Daniels fan
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Nem hiszem el, hogy még nem volt itt.
Kurva sok jó játék van most a Humble Bundleban, ocsóé'

 www.humblebundle.com/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
GTA V online gameplay:
 blog.us.playstation.com/2013/08/15/grand-theft-auto-online-revealed/Habi
a San Andreas jó a többi egy nagy szar 😀

több mint 10 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
@Cowboykarcsi: én próbáltam ps-en a demot, de ordenálé szar volt. nem tudom, egyszerűen nem tudtam bevenni egy kanyart sem még kb 90-el sem...lehet velem van a baj 😀Habi
Hmmm...Az mondjuk nem feltétlen rossz dolog hogy nem annyira arcade hogy egyből repesztesz kilóhússzal' lapra fordított géppel 😊 Nem tudom,mennyire vagy jártas amúgy motorversenyes játékokban?Cowboykarcsi
Szerintem elég jó, de érdemes először a Moto3-ban kezdeni és aztán feljebb lépni, mert egyből a MotoGP az tényleg elég nehéz és hamar elmehet a kedve az embernek... A motorbeállításokra is oda kell figyelni, egy jó beállítással rögtön könnyebb az irányítás.


Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Warhammer fanok ne felejtsék el, hogy kijött a Space Hulk is. 😉
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
GTA V online gameplay:
 blog.us.playstation.com/2013/08/15/grand-theft-auto-online-revealed/Habi
"game of the year '13,'14,'15" 😊

kell vennem egy konzolt....kizárt h kibírjam a PC megjelenésig! (bár egy nvidiás csóka azt mondta, h ősszel jön...mondjuk szvsz esélytelen)Divat
Azt is mondta melyik ősszel? 😀Asbee
"this fall"... 😊

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GTA V online gameplay:
 blog.us.playstation.com/2013/08/15/grand-theft-auto-online-revealed/Habi
"game of the year '13,'14,'15" 😊

kell vennem egy konzolt....kizárt h kibírjam a PC megjelenésig! (bár egy nvidiás csóka azt mondta, h ősszel jön...mondjuk szvsz esélytelen)Divat
Azt is mondta melyik ősszel? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
GTA V online gameplay:
 blog.us.playstation.com/2013/08/15/grand-theft-auto-online-revealed/Habi
"game of the year '13,'14,'15" 😊

kell vennem egy konzolt....kizárt h kibírjam a PC megjelenésig! (bár egy nvidiás csóka azt mondta, h ősszel jön...mondjuk szvsz esélytelen)

|
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
@Cowboykarcsi: én próbáltam ps-en a demot, de ordenálé szar volt. nem tudom, egyszerűen nem tudtam bevenni egy kanyart sem még kb 90-el sem...lehet velem van a baj 😀Habi
Hmmm...Az mondjuk nem feltétlen rossz dolog hogy nem annyira arcade hogy egyből repesztesz kilóhússzal' lapra fordított géppel 😊 Nem tudom,mennyire vagy jártas amúgy motorversenyes játékokban?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
GTA V online gameplay:
 blog.us.playstation.com/2013/08/15/grand-theft-auto-online-revealed/


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az szép. A következő NCAA játékban ( Ami College Football 15 néven jön majd elvileg) megszűnik a SEC, B1G és a Pac 12 konf ... és elvileg várhaó még további romlás is ...

Stez: tökéletesen igazad van, amiket felsoroltál azok engem is nagyon frusztráltak... bár a superstar módot szerintem ott is hagytam a francba az elején... 08ba az volt a kedvenc elfoglaltságom de mostanra kiveszett belőle az élet pont azért mert elvetették a régi ötleteket( TC, Combine, interjú stb). Bár én asszem UFA WR voltam és ott annyit írt h valamit láttak bennem a csapatnál 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ezen én is erősen gondolkodtam, hogy hagyom a virágbolti verziót és megvenni eredetiben, csak ezen a csodás xboxon még nincs wifi, még egy kábelt meg nehézkes lenne elvezetni ide 😀 Meg igazából még elvagyok egyjátékos móddal. Majd valamikor 1 év múlva remélem sikerül majd beszerezni egy PS 4-t vagy Xbox One-t (addig talán pénzem is lesz rá meg remélhetőleg kijön pár gyermekbetegség is), majd akkor megveszem következő Maddent. Anno kicsit talán hülyeség volt flasheltetni xboxot, úgyis csak 3-4 játékkal játszok, mással tudok pc-n is...Évente 2 játék megvásárlása meg finanszírozható.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk az Ultimate Team miatt tutira úgy szerezném meg a Maddent, hogy tudjak az online résszel is játszani.
Számomra a franchise is jó volt, hónapokat elszórakoztam vele adott esetben, viszont az UT-vel egészen két héttel ezelőttig állandóan játszottam, annyira le tudott kötni. Annyi kártya és széria van, annyi lehetőség volt online és CPU ellen is játszani, valamint az IRL történések alapján folyton belerakták a játékba az újításokat és a plusz Coin szerzési lehetőségeket és eseményeket, hogy így számomra szinte megunhatatlan volt.
Ha bírod az ilyen szórakozásokat, akkor jobban jársz, ha eredetibe szerzed be a Maddent. Gondolom NCAA-ba nem nagyon van Ultimate Team része a játéknak.Stez
a 14-ben vanshawnka
Ebben az esetben akkor passzolom a kérdést, azzal még nem játszottam.
Én egy éve vagyok folyamatos Ultimate Team fan, rossz játék nem lehet, aminek van ilyen része. Kivéve a Fifát, mert az egy szar. 😀Stez
Nekem nem tetszett,folyton olyanokat dobott a gép akik tele voltak 95+os legend játékosokkal,természetesen esélyem sem volt ellenük,maradtam csak a sima online match-eknélJoeyPorter
Nekem nagyon bejött.
Először a CPU challenge-eket kell kipipálni és gyorsan, könnyebben coint szerezni, hogy tudj erős pakkokat venni, plusz aukción nagyon jó, akár legend játékosokat is ki tudsz fogni baromi olcsón.
Mondjuk azt nem tudom, hogy dobott ki neked ilyen ellenfeleket, mivel elvileg csak olyat dob ki a gép, mint amilyen a csapatod overallja, vagy annál gyengébbet.