PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Most ülök a 220 ezren várok pár hetet, hogy csökkenjenek az árak 😊
Csak egy frank gore-t és gronkot vettem.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, az remek.
Akkor xboxosoknak nem kicsit könnyebb dolguk van, én nálam ez a 3 pakk van mióta megvettem, ha meg megveszem a pro pakkot, baszik beadni normális játékosokat, csak ilyen 80-as szarokkal szúrja ki a szemem.
Teszem hozzá mindezt úgy, hogy kb két poszt van, ahol 80-as játékosom van, a QB és a HB, és csak erre a kettőre adott be eddig 80-as játékost nekem. Érted nem az, hogy legalább akkor adna más posztra játékost, ami ha nem is nagy upgrade, de upgrade.
Mondom, így semmit sem fejlődik a csapatom, pedig már 3 pro pakkot vettem.
Csodás így a játék. 😀
Amíg nem lesz olyan mázlim és bead valami jó kártyát, amit sokért eladhatok, addig így egy helyben toporgás lesz az UT nekem. 😀

több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
ez ilyen microsoft pontos volt (volt felesleges microsoft pontom abbol vettem) én xbox 360-n játszom.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
15 pro pack, ki is raktam oket watt 100k, ap 220, alatta nagyon nem is volt. Ha az egyik elmegy mar happy vagyok. Kozben 18ert vettem egy elite bradytkzol
Na most frankón, belestem UT-ba ma gyorsan, nálam most is csak 3 pakkot lehet venni.
2500-as Beginner pakkot, 7500-as Pro pakkot, illetve 250000-res Gold pakkot...
Mi a tök? Vettem ma is egy Pro pakkot, egy 80-as rookie Charles volt benne, vicc.
Hol a frászban vannak ezek a pakkok, amiket Te láttál?
Mondom, írva van, hogy majd lesz más pakk is ezeken kívül, de egyelőre nincs hozzájuk ár írva, így venni sem lehet mást.
Másnál sincsen más pakk PS3-nál, csak ezek?
Mert ez így kezd idegesíteni kurvára... 10 kártyából szaros egy gold lapot ad be ugye a Proban, 7500-ért... és ezek az arany lapok is szarok ráadásul, 80-as játékosok általában.
De ahogy olvasom, hogy másnál több pakk van és sorra húzza a 85+-os játékost...
Hát azért no comment ez így, én meg a fos pakkokért szenvedek Pron is az ellenfelek leverésével.

több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
270k aron elment ap 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hogy a csába lett nektek 15.000 pénzetek 3 nap után? 😀

EA már kezdi, megvertem a ramst ultimate team challangben, connection error a meccs végén 😊Habi
Fasza, én nem találkoztam azzal a pakkal még tegnap délutánig.
Ki volt rakva sok variáció, de még nem volt áruk, nem lehetett őket venni.
Habi, játszottunk. 😀
Semmi több. Én elkezdtem tolni a tuti 500-as pénzekért előszezon meccseket, ahol csukott szemmel sem lehet veszíteni, plusz még belekezdtem regular meccsekben is 1-2 csapatnál. Nyitottam eddig két 7,5K-s Pro pakkot, fosok jöttek mindegyikből, de az összes játékost kb. kiraktam aukcióra. A 73-mas Gilmore cardot is elvitték egy ezresért, ami jó ár.
Mondjuk így a csapat nem fejlődik és kibaszott nehéz pro-n verni az ellenfeleket, szóval így utólag belegondolva bánom 1-2 játékos eladását.
Csak hát az volt bennem, hogy még az elején 75-80-as játékosért is simán kapok 1000-1500 coint, ami sokszorosa, mint amit pár hét múlva, vagy akár csak pár nap múlva lehet értük kapni.
De mondom, ne volt jó taktika annyira, pár játékost meg kellett volna tartanom, hogy a csapat is erősödjön valamit, mert ez most jelenleg kétségbeejtő, hogy Pron alig tudom verni az ellenfeleket.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hogy a csába lett nektek 15.000 pénzetek 3 nap után? 😀

EA már kezdi, megvertem a ramst ultimate team challangben, connection error a meccs végén 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
15 pro pack, ki is raktam oket watt 100k, ap 220, alatta nagyon nem is volt. Ha az egyik elmegy mar happy vagyok. Kozben 18ert vettem egy elite bradyt
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk AP-t és Wattot tuti kiraknám aukcióba még most az elején, brutális pénzt lehet szerintem kapni értük. 😀
100K-t szerintem megkapsz a kettőért simán, és akkor még keveset is mondtam. Ha meg csak annyit kapsz és veszel 5-6 ilyen 15K-s bundle pakkot, amit mondtál, rögtön egy fél csapatni kurva jó játékost kidobna. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen 15-ös bundleből?
Nála csak Beginner pack van, egy Gold pack 250K-ért és Pro pack 7,5K-ért.
Vagy közben betoltak valami új pakkot is? 😀
Mert ezeket még tegnap nem engedte nálam venni a gép.

több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sikerult bontani egy 15-s bundlebol, elite AP (98), elite jj watt (96), elite d ware (88), elite fitzgerald (88) kicsit rohadt makos vagyok 😀
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah nem a demoban levő skill trainer teljesítése után jártak a legend kártyák Madden UT-be. Itt a teljes játékban kell megcsinálni a skill trainereket (van vagy kb 14 különféle) és utána kapod a kártyákat.
Manning, CJ2k, edzők, Marino, Derrik Thomas DE/OLB, SUH, AP, stb.
Nagyon jó drillek vannak.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
nekem 7500-as csomagból jött egy 86-os forte 😀 de a többi az lószar...


több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy aki szokott Ultimate Teamezni, annak azt ajánlom, most kezdje el tolni, mert most még a kisebb lapokat is sokkal drágábban tudjátok eladni. Tény, hogy megvenni is, ami meg hátrány, de hát nem lehet minden szép és jó. 😀
Mondjuk sokkal nehezebb lett ez az UT, alapból azt tapasztalom, hogy nagyon ritkán ad jó lapokat és általában ilyen 76-82-es játékosokkal szúrja ki a szemed.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
engem az basz fel, hogy nem tudják átrakni az ncaa-ben levő kamerát a védelembe. Mert ott bárkivel vagy a védelemből, le tudod magad "lockolni" hozzá, és az ő szemszögéből megy a kamera amivel sokkal jobb játszani és jobban tudsz védekezni. Ez hiányzik nekem nagyon.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csodálatos első pro pakkom...
Gilmore 73
Sherman 78 (rookie version)
Mike Williams 80

És ennyiben ki is merültek a használható lapok...
Ahogy látom, nem adogat durva lapokat, csak nagyon ritkán.
Örülök neki, mert így egy év lesz mindig, amíg egy pro pakknyi coint összegyűjtök, a csapatba meg alig jön valaki, aki upgrade lenne. Semmi javulás, ezáltal nem tudom majd megverni a jobb csapatokat, ahol valamivel több coint kaphatnék. 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami kurvára zavar még mondjuk, hogy nem tudom mozgatni a kamerát snap előtt jobbra és balra, csak ritkán engedi ezt a gép nekem. Pedig mondjuk mindig megnézném, melyik WR épp melyik gomb lesz majd. De így elég nehéz.Stez
Utoljára a Madden '10-zel játszottam, de emlékeim szerint a R2 gombbal lehetett megnézni, hogy melyik WR/TE/RB/FB, milyen route-ot fog futni és melyik gomb az övé. Az R2+right stickkel pedig nézelődni lehetett. Lehet, hogy azóta változtattak már rajta, de előtte hosszú évekig ez volt a gombkiosztás.gdavid
Igen, ez volt. 😊
Madden 13-mam is volt és ugyanígy lehetett megnézni ezeket a dolgokat. De most ebből az ideiből ezt kivették. Vagyis például jobbra-balra csak néhány esetben engedi forgatni a kamerát. De évekig llandóan lehetett mozgatni, sosem volt ezzel gond, ezért nem értem, mire volt ez jó...
És ez rohadt idegesítő, mert szinte az összes snapnél viszont az van, hogy nem látom a két szélső WR fölött az ikont.
R2-nél mutatja a routeokat most is, azzal nincsen baj, csak az előbbi bibi az szerintem elég nagy hiba volt az EA részéről.

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ami kurvára zavar még mondjuk, hogy nem tudom mozgatni a kamerát snap előtt jobbra és balra, csak ritkán engedi ezt a gép nekem. Pedig mondjuk mindig megnézném, melyik WR épp melyik gomb lesz majd. De így elég nehéz.Stez
Utoljára a Madden '10-zel játszottam, de emlékeim szerint a R2 gombbal lehetett megnézni, hogy melyik WR/TE/RB/FB, milyen route-ot fog futni és melyik gomb az övé. Az R2+right stickkel pedig nézelődni lehetett. Lehet, hogy azóta változtattak már rajta, de előtte hosszú évekig ez volt a gombkiosztás.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, hát habár ez még mindig nem végleges, de azért pár meccsből, amit le tudtam szűrni:

- A futójátékot eléggé felturbózták, kurva nehéz levinni az ellenfél futóját és a falak is jobban blokkolnak.
- A rookie szint nevetségesen könnyű, de a pro-ban viszont azért már van szopás rendesen. Ultimateben tolom, és ugye a csapatom ilyen 60-80-as játékosokkal van tele, bár inkább 60 körüli játékosokkal, meg is látszik. Nem bírom megállítani az ellenfél QB-ját egyszerűen. Minden passza complete szinte, a WR-ek simán verik a CB-S-eket.
De ezt egyelőre betudom a rating különbségeknek azért. De mondom, UT-ban már azért szenvedés van pro csapatok ellen is, ami durva azért. 😀
- Néhány mozdulat egész szép lett. Már néha hasonlít is az igazi mozgásra. 😀 RB-WR mozgásra gondolok főként.
- Viszont ami nekem nagyon nem tetszik, az az interception. Kurva rondán húzzák le a védők a labdát, darabosan, mint ha abban meg visszalépett volna a madden 5-6 évet. 😀 A fumble is fura, már rég kiszedem a labdát az ellenféltől, mire kiírja, hogy fumble. 😀
- Összességében viszont a játék közbeni animációk tetszenek, jobb, élvezhetőbb a játék. A sideline riport is jó.
- Tetszenek a szerelések, habár kurva nehéz szerelni a futót, de finomítottak a védők mozgásán és a szerelésen. Szebb lett sokkal a diving tackle is, öröm volt nézni.
- UT-ban azért kurvára kevés pénzszerzési lehetőséget raktak be így az elején. Ráadásul a legtöbb az all-pro, all-madden szintű, szóval azért kérdéses, hogy a fenébe fogok így erős csapatot összerakni. 😀 Ki kell várni jó eséllyel, amíg fejlesztik és bővítik az UT részt a játékban.

Azt veszem észre, hogy csomó mindenben visszatértek a régebbi maddenekhez, más részben pedig nagyon sokat finomítottak a 13-mon, és ennek az eredménye ez a játék.

Jó, tetszik, élvezhető.
Ami kurvára zavar még mondjuk, hogy nem tudom mozgatni a kamerát snap előtt jobbra és balra, csak ritkán engedi ezt a gép nekem. Pedig mondjuk mindig megnézném, melyik WR épp melyik gomb lesz majd. De így elég nehéz.

Jah, meg hát a TD örömök is jók lettek. Habár még csak 3-4 félét láttam, de azért remélem, nem ez az összes.
Jó azokat látni, amiket IRl is gyakran tolnak a játékosok és ugye 1-1 emberre külön megcsinálták az IRL TD örömét.
Ezek tök jó dolgok, ezek teszik szerintem igazán hangulatossá a játékot.

Szerintem legalábbis.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na én majd arra leszek kíváncsi, hogy PS4/XboxOne változathoz képest mennyi különbség lesz PC-s Fifa között...Asbee
ez nyílt titok, PC-s fifa lényegében marad a 13-as, mivel nem kapja meg a konzolos újításokat...és állítólag 16-ig nem is fogja! bár ezt csak nem meri megint megtenni az EA!
idén így nálam szvsz pár fifa után megint PES pártiság lesz!Divat
anno pár éve ugyanez volt...Asbee
vágom, de most majd az új APU-k miatt azért vmivel jobb a helyzet "közös" fejlesztés terén, ezért is reménykedek a maddenbe is!

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na én majd arra leszek kíváncsi, hogy PS4/XboxOne változathoz képest mennyi különbség lesz PC-s Fifa között...Asbee
ez nyílt titok, PC-s fifa lényegében marad a 13-as, mivel nem kapja meg a konzolos újításokat...és állítólag 16-ig nem is fogja! bár ezt csak nem meri megint megtenni az EA!
idén így nálam szvsz pár fifa után megint PES pártiság lesz!Divat
anno pár éve ugyanez volt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na én majd arra leszek kíváncsi, hogy PS4/XboxOne változathoz képest mennyi különbség lesz PC-s Fifa között...Asbee
ez nyílt titok, PC-s fifa lényegében marad a 13-as, mivel nem kapja meg a konzolos újításokat...és állítólag 16-ig nem is fogja! bár ezt csak nem meri megint megtenni az EA!
idén így nálam szvsz pár fifa után megint PES pártiság lesz!

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Na megvanik az új Madden végre. 😊
Ma azt hiszem, meglesz a napi programom, aztán majd később írok valami rövidke beszámolót az első tapasztalatokról. 😀Stez
mennyire irigyellek... annyira sajnálom, hogy nincs keretem konzolra... hátha majd esnek, ha jönnek az új kiadások...csebi
ezért kell visszatérni madden 08-azni... 😛 😀
amúgy szvsz ha jönnek a next genes játékok, talán lesz vmi esély végre új PC-s maddenre!Divat
szép álom a visszatérés 😀 sajnos nagyon nincs időm rá, hogy újra online toljam (még néha 1-2 órával előtte sem tudom, hogy ráérek-e játszani v nem...), cpu ellen meg már rongyosra játszottam a 08-t...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na én majd arra leszek kíváncsi, hogy PS4/XboxOne változathoz képest mennyi különbség lesz PC-s Fifa között...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na megvanik az új Madden végre. 😊
Ma azt hiszem, meglesz a napi programom, aztán majd később írok valami rövidke beszámolót az első tapasztalatokról. 😀Stez
mennyire irigyellek... annyira sajnálom, hogy nincs keretem konzolra... hátha majd esnek, ha jönnek az új kiadások...csebi
ezért kell visszatérni madden 08-azni... 😛 😀
amúgy szvsz ha jönnek a next genes játékok, talán lesz vmi esély végre új PC-s maddenre!

|