PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk az Ultimate Team miatt tutira úgy szerezném meg a Maddent, hogy tudjak az online résszel is játszani.
Számomra a franchise is jó volt, hónapokat elszórakoztam vele adott esetben, viszont az UT-vel egészen két héttel ezelőttig állandóan játszottam, annyira le tudott kötni. Annyi kártya és széria van, annyi lehetőség volt online és CPU ellen is játszani, valamint az IRL történések alapján folyton belerakták a játékba az újításokat és a plusz Coin szerzési lehetőségeket és eseményeket, hogy így számomra szinte megunhatatlan volt.
Ha bírod az ilyen szórakozásokat, akkor jobban jársz, ha eredetibe szerzed be a Maddent. Gondolom NCAA-ba nem nagyon van Ultimate Team része a játéknak.

több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
@Dub: sokat fejlődött az ncaa14 a 13hoz képest az biztos. Pedig a 13 is nagyon sokat fejlődött 1 éve és sztem remekül sikerült, rengeteg lehetőség van benne, még mindig találok vmi újat. Az NCAA-nél azonban fontos, hogy a dynasty csak úgy megy ha toborzol is, amiről azért kell pár videót is nézni, a cpu nem fog új játékosokat szerezni neked. Milyen konzolt vettél? Egyébként egy évben én nem tanácsolnám 2 gyakorlatilag ugyan olyan játék beszerzését, még ha egyikben FA időszak, míg másikban toborzó időszak van és teljesen eltérnek egymástól.
Én is egyébként most a madden25-re ruházom be, előrendelve. Plusz itthon az ncaa-t nem lehet megszerezni, én a playstation netes oldaláról töltöttem le a 13-t és azért úgy 15.500ra jöttem ki. A madden pedig 12 ingyen házhozszállítással.
Plusz mindkettő konzol netes felületén fent vannak a demók, érdemes kipróbálni őket.
Habi
250 gigás Xbox360 lett belőle, holnap hozza az ember, ha minden igaz. Olvastam, hogy a PS3 jobb, de ezt tudja hozni okosba. 😊 Igazából nekem túl sokat nem mond, hogy mennyit fejlődött a tavalyihoz képest, mert x éve volt dolgom utoljára ps2-es konzollal. Offseasonben melyik köti le jobban az embert, vagy hasonló? Régen szerettem elszórakozni offseasonnel. Másrészt felajánlotta, hogy + 5 ezerért lehet vele valamit variálni, hogy az innen-onnan leszedett játékok is mennek rajta SD-kártyáról vagy ha felrakom a belső vinyójára. Ezt érdemes hozzákérni, működőképes lehet? Mert akkor lehet megoldom úgy, hogy az NCAA-t megveszem rendesen, a Maddent meg biztos le lehet szedni majd valahonnan. Gondolom utóbbinál akkor az online multiról mindenképp le kell mondani. Végülis a GTA 5-ös videók vettek rá, hogy rászánjam magam valami konzolra, de nyilván azért az anyagi lehetőségek végesek, így mindent nem feltétlenül akarok/tudok megvenni eredetibe. Egy 50-nél többet nem akarok játékvásárlásra szánni így első körbe, ebből 30-at tuti elvisz a GTA meg valamelyik amfocis játék.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Elég jutányos áron tudok hozzájutni, szóval úgy döntöttem beszerzek végül egy konzolt. A kérdésem az lenne, hogy az NCAA 14-et mennyire érdemes beszerezni? Van valakinek esetleg valami tapasztalata? Az új Maddent mindenképpen szeretném majd megvenni + hamarosan GTA 5, érdemes a Madden mellé az NCAA-re is költeni, vagy inkább hasznosabb más játékra szánni azt a pénzt?Dub
kurvajó az NCAA. bár én a 13-mal játszok, de mindenképpen megéri.shawnka
De mi a helyzet a Heavy Rain-nel?😉zavi27
haladgatok vele, de sokat mond az időmről, hogy eddig augusztusban 2 NCAA meccset tudtam mindössze lejátszani 😊
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Elég jutányos áron tudok hozzájutni, szóval úgy döntöttem beszerzek végül egy konzolt. A kérdésem az lenne, hogy az NCAA 14-et mennyire érdemes beszerezni? Van valakinek esetleg valami tapasztalata? Az új Maddent mindenképpen szeretném majd megvenni + hamarosan GTA 5, érdemes a Madden mellé az NCAA-re is költeni, vagy inkább hasznosabb más játékra szánni azt a pénzt?Dub
kurvajó az NCAA. bár én a 13-mal játszok, de mindenképpen megéri.shawnka
De mi a helyzet a Heavy Rain-nel?😉
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
hu,ez a watch dogs nagyon jó lesz,tiszta Person of Interest.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Maddenben sikerült kijavítaniuk a sack értékeket, mert franchise módban igen fura dolgokat produkált 13 meg azért 12 is...Asbee
Engem mondjuk kifejezetten idegesít, hogy már évek óta nem számolja a gép fél sackeket, assist tacklet meg úgy kétévente egyet.
Mondjuk viszont amit hiányoltam az új maddenekből, hogy owner módban játszhatsz ismét, mindenről magad dönthetsz a franchiseban, azt ismét belerakták, az bejön.
Remélem, hogy még superstar módba ismét belerakják a combinet, TC-t és különféle interjúkat, teszteket, amik a régiekben szintén benne voltak, de már egy ideje kivették. Meg a superstar drafton is újíthatnának, mert elég vicces volt a 13-ban, hogy magát a draftot nem mutatta, csak rákérdezett, hogy első körös legyen a játékosom, vagy late round, aztán akármelyikre nyomtam, utána az információknál az volt beírva, hogy 1/10-en draftolták a playát. 😀
Ezek azért számomra elég hangulatromboló hibák és hiányosságok.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem Maddenben sikerült kijavítaniuk a sack értékeket, mert franchise módban igen fura dolgokat produkált 13 meg azért 12 is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
@Stez: európai játékot európai profilon kell aktiválni és azon is játsz inkább. Tökmind1, hogy osztrák vagy magyar.

@Dub: sokat fejlődött az ncaa14 a 13hoz képest az biztos. Pedig a 13 is nagyon sokat fejlődött 1 éve és sztem remekül sikerült, rengeteg lehetőség van benne, még mindig találok vmi újat. Az NCAA-nél azonban fontos, hogy a dynasty csak úgy megy ha toborzol is, amiről azért kell pár videót is nézni, a cpu nem fog új játékosokat szerezni neked. Milyen konzolt vettél? Egyébként egy évben én nem tanácsolnám 2 gyakorlatilag ugyan olyan játék beszerzését, még ha egyikben FA időszak, míg másikban toborzó időszak van és teljesen eltérnek egymástól.
Én is egyébként most a madden25-re ruházom be, előrendelve. Plusz itthon az ncaa-t nem lehet megszerezni, én a playstation netes oldaláról töltöttem le a 13-t és azért úgy 15.500ra jöttem ki. A madden pedig 12 ingyen házhozszállítással.
Plusz mindkettő konzol netes felületén fent vannak a demók, érdemes kipróbálni őket.

@Cowboykarcsi: én próbáltam ps-en a demot, de ordenálé szar volt. nem tudom, egyszerűen nem tudtam bevenni egy kanyart sem még kb 90-el sem...lehet velem van a baj 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
motogp 2013al van itt valakinek tapasztalata?kikerült aa capcom karmai közül a cím,a milestone hátha nem csinált rosszat,az SBK játékok nagy része kimondottan jó,fasza lenne már végre egy igazi motogp játék.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem rossz ez az új madden!Bár sok mindenben nem változott a tavalyihoz képest,azért bővült a playbook,jobban lehet játszani az option játékokat.Elvileg azt írja,hogy 30 új mozgás van benne,mondjuk én csak 3-4-et láttam az alatt a 2 meccs alatt amit nyomtam.A meccs közbeni sideline report is egész jó

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Srácok, valakinek van róla fogalma, hogy ha Bécsben veszek PS3-mas játékot, azt lejátssza a pár éve, itthon vett PS3-mam? Csak, mert ugye rémlik valami, hogy nem mindegyik, külföldön beszerzett játékot játssza le az itthoni gép, csak nem tudom, hogy ez az Amerikai játékoknál volt-e így, esetleg az angoloknál is? Vagy mindegyiknél?Stez
ps-nel asszem nincs ilyen problema csak a boxnal

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Elég jutányos áron tudok hozzájutni, szóval úgy döntöttem beszerzek végül egy konzolt. A kérdésem az lenne, hogy az NCAA 14-et mennyire érdemes beszerezni? Van valakinek esetleg valami tapasztalata? Az új Maddent mindenképpen szeretném majd megvenni + hamarosan GTA 5, érdemes a Madden mellé az NCAA-re is költeni, vagy inkább hasznosabb más játékra szánni azt a pénzt?Dub
kurvajó az NCAA. bár én a 13-mal játszok, de mindenképpen megéri.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, valakinek van róla fogalma, hogy ha Bécsben veszek PS3-mas játékot, azt lejátssza a pár éve, itthon vett PS3-mam? Csak, mert ugye rémlik valami, hogy nem mindegyik, külföldön beszerzett játékot játssza le az itthoni gép, csak nem tudom, hogy ez az Amerikai játékoknál volt-e így, esetleg az angoloknál is? Vagy mindegyiknél?

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mindenképp megéri !

több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Elég jutányos áron tudok hozzájutni, szóval úgy döntöttem beszerzek végül egy konzolt. A kérdésem az lenne, hogy az NCAA 14-et mennyire érdemes beszerezni? Van valakinek esetleg valami tapasztalata? Az új Maddent mindenképpen szeretném majd megvenni + hamarosan GTA 5, érdemes a Madden mellé az NCAA-re is költeni, vagy inkább hasznosabb más játékra szánni azt a pénzt?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
 www.rockstargames.com/V/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Nem tudja valaki, hogy a Dishonored DLC ma pontosan mikor jelenik meg ?süti
Steamen 19:00-től lesz elérhető.



több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudja valaki, hogy a Dishonored DLC ma pontosan mikor jelenik meg ?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
igazából csak és kizárólag a gta miatt kellett volna, de most, hogy tesóm új laptopján életemben először, több évnyi szenvedés után végre játszható minőségben el tudtam indítani a IV-et, le is mondtam a konzolról 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
Olcsóbban továbbadnám egy fórumozónak. 😉

Amúgy PS no brainer.
A már említett exluzív DLC-k mellett: jobb a hardvere, mint a boxnak, úgyhogy ilyen szempontból is tovább bírja.
Esetleg ha nagyon nem bírnád ki valamelyik boxos exluzív cím nélkül csak abban az esetben a microsoft terméke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért remélem, hogy még jó sokáig adják ki a legjobb játékokat PS3-ra, plusz maradnak az online cuccok, mert nagyon nincs kedvem PS4-et venni. 😀
Madden 13-mam pár napja bemondta az unalmasat, most már alig bírom kivárni a 25-t. 😀
Meg GTA 5 is... Van pár játék, ami kifejezetten érdekelne. Még Assasins Creed, Diablo III...

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
úgy tudom, hogy a gta4 rendelkezik, míg a gta5 rendelkezni fog ps3 exkluzív dlc-vel is. plusz az új játék multi része a hírek szerint nagyon szórakoztató lesz. akkor meg már inkább ps3, mert ott ingyen használhatod a netes felületet. Először box tulaj voltam, de váltottam a ps-re, ami kocka karrierem legjobb lépése volt. továbbá a sony szerintem jobb exkluzív címekkel rendelkezik.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
ha gtakon kívűl HALO-zni akarsz box, ha Gran turismozni PS

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
World of Warplanes is igen jó 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER