PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kellene nekem egy kis segítség valakitől aki ért a PS3hoz. Megérkezett a konzolom, PS3 slim 500GB, HDMI kábellel. Egy régebbi projektoros TVm van, amin nincs HDMI csatlakozó még (utólag derült ki mikor megjött a PS) Van rá valami mód, hogy össze tudjam kötni őket?
Azóta vettem egy kábelt, aminek egyik vége HDMI a másik RGB, de azzal se működik. Minden ötletet nagyon szívesen várok.visi_b
HDMI-Scart vagy HDMI-DVI

nekem utóbbi van, azzal nagyon fasza.shawnka
Nagyon tudod már a kábelezés mikéntjét! 😉 😛

De, hogy ne csak Shawnkát basztassam: Sima Scart-Scart madzag is jó, csak nem lesz HD a kép. Elvileg van is a dobozban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Kellene nekem egy kis segítség valakitől aki ért a PS3hoz. Megérkezett a konzolom, PS3 slim 500GB, HDMI kábellel. Egy régebbi projektoros TVm van, amin nincs HDMI csatlakozó még (utólag derült ki mikor megjött a PS) Van rá valami mód, hogy össze tudjam kötni őket?
Azóta vettem egy kábelt, aminek egyik vége HDMI a másik RGB, de azzal se működik. Minden ötletet nagyon szívesen várok.visi_b
HDMI-Scart vagy HDMI-DVI

nekem utóbbi van, azzal nagyon fasza.shawnka
Pénteken megpróbálkozom szerezni valamit. Elég idegesítő, mert egy 22"os tvn tudtam kipróbálni 😕

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kellene nekem egy kis segítség valakitől aki ért a PS3hoz. Megérkezett a konzolom, PS3 slim 500GB, HDMI kábellel. Egy régebbi projektoros TVm van, amin nincs HDMI csatlakozó még (utólag derült ki mikor megjött a PS) Van rá valami mód, hogy össze tudjam kötni őket?
Azóta vettem egy kábelt, aminek egyik vége HDMI a másik RGB, de azzal se működik. Minden ötletet nagyon szívesen várok.visi_b
HDMI-Scart vagy HDMI-DVI

nekem utóbbi van, azzal nagyon fasza.
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Kellene nekem egy kis segítség valakitől aki ért a PS3hoz. Megérkezett a konzolom, PS3 slim 500GB, HDMI kábellel. Egy régebbi projektoros TVm van, amin nincs HDMI csatlakozó még (utólag derült ki mikor megjött a PS) Van rá valami mód, hogy össze tudjam kötni őket?
Azóta vettem egy kábelt, aminek egyik vége HDMI a másik RGB, de azzal se működik. Minden ötletet nagyon szívesen várok.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999


fasza fasza fasza

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Most játszottam végig a 400 days Walking Dead DLC-t. Próbáltam rákeresni, de nem találtam választ, hogy a következő évadban csak azokkal játszhatunk, akik | elmennek a táborból Taviával? Nálam mindenki ment, csak Shel és Becca nem. | Van valami info erről?MattMiller
én úgy tudom, hogy csak enyhe hatással lesz a season 2-ra.
több mint 10 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Most játszottam végig a 400 days Walking Dead DLC-t. Próbáltam rákeresni, de nem találtam választ, hogy a következő évadban csak azokkal játszhatunk, akik | elmennek a táborból Taviával? Nálam mindenki ment, csak Shel és Becca nem. | Van valami info erről?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
remélem érthetően leírtam pm-ben 😀 amúgy 7,5k-s csomagot szoktam nyitni, pc-n az van meg 5k. Néha néha van jumbo pack, ami 15k. Ps-n máshogy van? 😮


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így húztam ki nemrég Ibrahimovic-ot 😀

Asbee
Ez mi?
Nem értem a cuccot annyira, hogy mit csinál. 😀
Nekem alapból nincs mindegyik pakk, amit a csóka nyit.
Asszem 5-7,5-15-30K-s pakkok vannak, már a jobbak közül.
De még csak 80-as játékos sem jött egyszer sem.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.shawnka
nanananaKenny
nekem se jött be annyira az SA, számomra a legbesztebb a VC volt, de amúgy mindegyiket imádtam!

|
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így húztam ki nemrég Ibrahimovic-ot 😀



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
legjobb gta lesz az tuti...bár ez az aktuális legújabbról mindig elmondható 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.shawnka
nananana

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ja ez nagyon szép kis opció... amúgy nekem bejövős az MK, kipróbáltam a storyt is a towert is meg az egyszemélyes harcot is... nagyon jó!csebi
Van benne bőven pár órányi tartalom, főleg ha a 300 kihívásos tornyon is végigmegy az ember. Úgyhogy még ha nem is lett igazi komplete edition, mert hiányoznak belőle tartalmak így is jól jártunk. Ráadásul csak 6k lesz a dobozos verzió.

Holnap 4-kor pedig tessenek gépközelben lenni:
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Nagyon szépen köszönöm a MK portolását végző csapatnak, hogy gondoltak azokra is, akiknek nem xbox kontrolleljük van. Options menüben a gamepad beállításnál csak kérte, hogy üssem le az egyik gombot, és automatikusan bekalibrálta a Logiteches vezérlőmet. (Amit mostanság gyakorlatilag az összes játék magasról lesz*r.) Úgyhogy így kényelmesen hátradőlve év után újra kényelmesen hátradőlve élvezhetem a vérengzést.süti
ja ez nagyon szép kis opció... amúgy nekem bejövős az MK, kipróbáltam a storyt is a towert is meg az egyszemélyes harcot is... nagyon jó!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊Habi
Én próbálkozok mint állat,de elég idegőrlő,mikor már 120-adjára csinálod ugyanazt a 40 másodperces szakaszt 😀 Próbálkoztam már analóggal és az iránygombokkal is.Ti hogy álltok?Én összetettben(magyar) 160. vagyok azt hiszem,de csak egy gold van eddig 😕JoeyPorter
én szarul 😀 nem volt túl sok időm sem vele játszani, de tényleg grafikára remek, de tudom hogy ez a játék megkívánna 2 joyt, x+1 káromkodást és rengeteg idegességet 😀 mert ez hogy egy centit lemegyek a kerékvetőről 4 kerékkel és körelvétel az nagyon felbasz 😀
Dávid jól megy, mert csórinak van kormánya 😀Habi
Most néztem a friss ranglistákat és az első 44-ben 2 olyan ember van csak,aki kontrollerrel játszik 😀

Blitzburgh!Nekem tavaly csinálta ezt a PES-nél,hogy nem akarta elfogadni az online pass-t,mert USA-s accountról próbáltam regisztrálni.Átléptem a magyarba,ahol már engedte.Ha meg van a regisztráció utána már tudtam neten játszani az USA-s accounttal is 😊

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na eddig a gyors Nike trainer és egy félidőnyi meccs után határozottan tetszik az új NCAA... de a dynastyra vagyok kíváncsi csak hát sok időm még nem volt ( és sajna nem is lesz )hogy belekezdjek

több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt lehet sejteni,hogy a csacsi-ragyi tökúj madden-ben levő online-passt miért nem fogadja el?
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊Habi
Én próbálkozok mint állat,de elég idegőrlő,mikor már 120-adjára csinálod ugyanazt a 40 másodperces szakaszt 😀 Próbálkoztam már analóggal és az iránygombokkal is.Ti hogy álltok?Én összetettben(magyar) 160. vagyok azt hiszem,de csak egy gold van eddig 😕JoeyPorter
én szarul 😀 nem volt túl sok időm sem vele játszani, de tényleg grafikára remek, de tudom hogy ez a játék megkívánna 2 joyt, x+1 káromkodást és rengeteg idegességet 😀 mert ez hogy egy centit lemegyek a kerékvetőről 4 kerékkel és körelvétel az nagyon felbasz 😀
Dávid jól megy, mert csórinak van kormánya 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na a Last of us kivégezve! 😊 Nagyszerű befejezés,nincs semmi nagy csavar,vagy váratlan fordulat,de szerintem tökéletesen illik a történethez és a karakterekhez,főleg Joelhoz.Nem mellesleg egyáltalán nem lehetetlen egy második rész 😊 Mindenesetre egy élmény volt ez a 25 óra 40 perc,köszönöm naughty dog!

U.i.: a stáblista alatt jöttem rá hogy Joel hangját ugyan az a színész,Troy Baker adja,aki a BiA trilogia Baker őrmesterének a megszemélyesítésért is felelt,szerintem nem is rosszul 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon szépen köszönöm a MK portolását végző csapatnak, hogy gondoltak azokra is, akiknek nem xbox kontrolleljük van. Options menüben a gamepad beállításnál csak kérte, hogy üssem le az egyik gombot, és automatikusan bekalibrálta a Logiteches vezérlőmet. (Amit mostanság gyakorlatilag az összes játék magasról lesz*r.) Úgyhogy így kényelmesen hátradőlve év után újra kényelmesen hátradőlve élvezhetem a vérengzést.