PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mi az, hogy fifába nem kapom meg a győztes meccsekért járó TP-t? pedig csatlakozva vagyok az EA-hez, és bejelentkezésnél kaptam is 10 TP-t arra, hogy elkezdtem a fifát, de karrier módban nem kapok semmi TP-t, eddig kaptam... És nem, nincs meg a napi 2000TP és tegnap sem volt meg, akkor sem adott semmit.Stez
szimulálod vagy játszod? én ma toltam egy kicsit, igaz azt nem néztem, hogy kaptam-e a meccsek után TP-t, de majd csekkolom és szólok.
edit: nekem sem ad TP-t, de már képességjátékra sem. Ezért is utáltam meg ezt a szart, folyamatosan ledobál netről, nem adja meg a TP-t sem sokszor, bug bug hátán. A 14re már be sem ruházok, pedig óriási fifa buzi voltam


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Na most van egy kis időm írni bővebben a Last of Usról,kihasználnám az alkalmat.Igazából három szóval tudnám leginkább jellemezni,ördögien magával ragadó!Nem vittem még végig,nem tudok pontos adatokat a játék hosszáról,mert igyekeztem minden lehetséges spoilert kerülni a megjelenés előtt,de érzésem szerint kb a játék 80%nál tarthatok,így talán már le lehet vonni a megfelelő következtetéseket.A legelső dolog ami az embert elkápráztatja az a "élő lélegző" környezet.....Cowboykarcsi
néztem gameplay videókat és hát azt mondom váóó.sajnos nagyon utálom a horrort. nem szeretek félni, de ahogy elnéztem nagyon vonzó ez a "természet visszahódította az egykori területét" világ.
szóval megkérdezném, hogy nagyon bekuleltatós a játék? sokszor ijesztgetik az embert?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az, hogy fifába nem kapom meg a győztes meccsekért járó TP-t? pedig csatlakozva vagyok az EA-hez, és bejelentkezésnél kaptam is 10 TP-t arra, hogy elkezdtem a fifát, de karrier módban nem kapok semmi TP-t, eddig kaptam... És nem, nincs meg a napi 2000TP és tegnap sem volt meg, akkor sem adott semmit.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mirror's Edge

Nem értem miért, de eddig valahogy nálam kimaradt, pedig valami elképesztően hangulatos és szuper játék. A játékmenete igazi adrenalin löket, folyamatos rohanás, menekülés, ugrálás....teljesen magával ragadott. A grafika is nagyon szép szerintem, Faithet nagyon jól megcsinálták mind külsőre mind hangilag, a hangját különösen imádom. (pedig Triss hangját annyira nem bírtam a Witcherben, de itt nagyon jó munkát végzett Jules Dejongh) Zenében is tökéletes a játék, a Still Aliveot az elmúlt napokban rongyosra hallgattam. A story is rendben van. Negatív dolgot nem is tudnék róla nagyon mondani, talán néhány részen egy kicsit nehéz lett, de legalább van kihívás benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom! 😊
Remélem a "2." rész is ilyen jó lesz.Raven17
sztem még jobb lesz! 😊

|
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Mirror's Edge

Nem értem miért, de eddig valahogy nálam kimaradt, pedig valami elképesztően hangulatos és szuper játék. A játékmenete igazi adrenalin löket, folyamatos rohanás, menekülés, ugrálás....teljesen magával ragadott. A grafika is nagyon szép szerintem, Faithet nagyon jól megcsinálták mind külsőre mind hangilag, a hangját különösen imádom. (pedig Triss hangját annyira nem bírtam a Witcherben, de itt nagyon jó munkát végzett Jules Dejongh) Zenében is tökéletes a játék, a Still Aliveot az elmúlt napokban rongyosra hallgattam. A story is rendben van. Negatív dolgot nem is tudnék róla nagyon mondani, talán néhány részen egy kicsit nehéz lett, de legalább van kihívás benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom! 😊
Remélem a "2." rész is ilyen jó lesz.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930


HB!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
can't wait:


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na most van egy kis időm írni bővebben a Last of Usról,kihasználnám az alkalmat.Igazából három szóval tudnám leginkább jellemezni,ördögien magával ragadó!Nem vittem még végig,nem tudok pontos adatokat a játék hosszáról,mert igyekeztem minden lehetséges spoilert kerülni a megjelenés előtt,de érzésem szerint kb a játék 80%nál tarthatok,így talán már le lehet vonni a megfelelő következtetéseket.A legelső dolog ami az embert elkápráztatja az a "élő lélegző" környezet. Nekem az eddigi játékidő legalább 30%a arra ment el hogy körbejártam,megnéztem elolvastam amit csak lehetett.Iszonyat hangulatos,mind a városi részek,amit ugye majd 20 év alatt jórészt már teljesen visszafoglalt a természet,de természetfilmbe illő az is ahogy az erdők,a folyópartok kinéznek.Rengeteg feljegyzést,emlékiratot lehet találni,túlélőkről(akiknek a java része azóta már meghalt,vagy fertőzött lett),falfirkák,régi plakátok,én nagyon régen vagy talán még soha nem láttam ilyen részletgazdagon megalkotott számítógépes környezetet.Teljesen beszippantja az embert.A harc brutális!A többi túlélővel is,legyenek azok sima bandatagok,firefly felkelők,vadászok,vagy a hadsereg katonái,vagy fertőzöttek(akik pillanatok alatt,széttépik az embert,ésamikor többen támadnak rád,ha az egyik rád veti magát a többi nem vár udvariasan még te aktuális komádad leküzdöd mint sok más játékban).Főleg az utolsó kettő fajta tudja nagyon megszopatni az embert.Én az utolsó előtti fokozaton viszem(a survuval módot csak egyszeri végigjátszás után lehet "megszerezni")nem tudom könnyebbeken milyen,de itt már abszolút nincs ramboskodás.Ha többen vannak nálad jobb ha kikerülöd valahogy őket,ha nem tudod,mindenképpen úgy kell megtámadni őket,hogy ne tudjanak az oldaladba vagy a hátadba kerülni!Lehet lopakodni is,sokszor ez is a legmegfelelőbb eljárás.A sérülések megdöbbentőek,amikor egy jól irányzott shotgun lövéssel valakinek közvetlen közelről szakítod fel a mellkasát,vagy robbantod szét a fejét(az olyan apróságokról nem is beszélve mint mikor egyszer,az egyik ilyen harc során molotov koktélt akartak rám dobni,és puszta véletlenből pont akkor találtam el a delikvenst(és a kezében lévő üveget)amikor el akarta hajítani,annak rendje és módja szerint fel is robbant csórikám)az igen ledöbbentő élmény,a kézi közelharcokról nem is beszélve,ahol szó szerint bármit használhatsz ami a kezed ügyébe kerül,kb a Ryan Közlegény Megmentésének híres filmvégi "verekedős" jelenetéhez tudnám hasonlítani a játékbeli élethalál harcokat.Nem kezdjük a pályákat,fix lőszerrel,first aid kittekkel meg ilyenekkel,nem,ami marad,ahogy Te gazdálkodsz vele.Emiatt mondjuk kicsit rá is vagy "kényszerítve" hogy felfedezd a környezetet,mert folyamatosan keresgélned kell,lőszerért,élelmiszerért,szerszámokért,alkatrészekért,ugyanis ezekből lehet fabrikálni,nagyon hasznos dolgokat,a molotovkoktéllal kezdve,a "házi készítésű" szúró fegyvereken át,a csőbombákig.Ráadásul olyan rafináltan vannak ezek megoldva hogy 80%ban ezeknek ugyanazok az "alkotórészeik",kvázi nem fegyverezheted fel magad 20 mkoktéllal,15 repeszbombával,meg biztos ami fix 5 elsősegély/fertőtlenítő szettel,választani kell,offensive vagy inkább deffensive szemléletmód.(egyébként a rendes fegyvereket is lehet fejleszteni,tehát a pisztolytól kezdve egészen a karabélyokig,sőt,különféle pirulák szedegetésével Joel "képességeit" is lehet,de ezt se úgy kell elképzelni hogy karakterünk a játék végére egy robotzsaru lesz)
Ugye a két fő karakter Joel és Ellie,az elején kimondottan nehezen jönnek ki egymással,amíg Tess is velük van,miután kiderül Elliről hogy miért is olyan fontos "szállítmány",elve ő veszi rá Joelt,hogy igenis csempésszék át Elliet a megbeszélt helyre a kiderültek ellenére(Joel és Tess csempészek,ez a posztapokaliptikus állásuk,nem egy nyugdíjas meló).Persze a játék során főleg miután ketten maradnak szépen átalakul kvázi egy apa lánya kapcsolatra.Joel egy túlélő aki 20 éve,az összeomlás óta kénytelen ebben a világban élni,meg is voltak a maga "veszteségei"ez meg is látszik rajta.Ellie egy 14 éves lány,személy szerint imádom a karakterét,ő végig ezelőtt az úgynevezett karanténban élt,egy kerületnyi városrészben,Bostonban(ahonnan az egész történet indul)így teljesen más a világról alkotott képe mint Joelnak,a halált és a nélkülözést ő is jól ismeri,volt belőle bőven a "karanténban" is,nem él "töndérvilágban",viszont pl ő nem látta a világunkat az összeomlás előtt,hiszen ő már beleszületett ebbe,nem látott még jóformán semmit Boston belvárosán kívül.Folyamatosan interakcióban vannak egymással,beszélgetnek,rendesen a játék alatt is,nem csak az átvezető cutsceneekben.Nem akarom elspoilerezni ezeket,de nagyon el vannak találva szerintem,élővé teszi a utat a célunk felé,valóban formálódik,erősödik kettejük kapcsolata a mi szemünk előtt,az ezernyi megpróbáltatás során,nem csak annyiról szól a két ember története az aktív játékmenetben hogy az általunk irányított karakteren kívül folyamatosan ott van egy másik is és kész.
Tudnék még konkrétabban a játékmenetről,a különféle apróságokról írni,de szvsz fölösleges,ezeket mindenki tapasztalni fogja aki kipróbálja,ezt pedi csak ajánlani tudom.Remek és lebilincselő vegyítése egy történet központú,karakter orientált,drámának és egy igazi akciódús túlélőhorrornak,olyan látványvilággal mintha egy mozit néznél.

U.i.:Azért remélem a történet végét nem basszák el valami szarsággal,de nem úgy ismerjük a naughty dog-os srácokat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Amerikában az E3 alatt a következő megrendelések érkeztek a next-gen konzolokra:
PS4: 75.000
XBOX1: 45.000
Pedig Amerika híresen nagy box tájék, ez szerintem mindent elmond. Legtöbbet előrendelt játék mint2 konzolra a BF4.
De most már a Microsoft is reagált, pár szidott funkciót kivettek és árat is csökkenteni fognak.Habi
és máris többen rendelték elő az X1-et!

|
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Amerikában az E3 alatt a következő megrendelések érkeztek a next-gen konzolokra:
PS4: 75.000
XBOX1: 45.000
Pedig Amerika híresen nagy box tájék, ez szerintem mindent elmond. Legtöbbet előrendelt játék mint2 konzolra a BF4.
De most már a Microsoft is reagált, pár szidott funkciót kivettek és árat is csökkenteni fognak.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.Amadeus91
Játék élménye mennyire jó szerintetek? Meg mondjuk a grafika. 😊kristóf17
kurva jó, én évekig nyüstöltem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.Amadeus91
Játék élménye mennyire jó szerintetek? Meg mondjuk a grafika. 😊
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az nagyon jó ár szvsz.Nem akarok hülyeséget mondani,de úgy emlékszem mintha a ps3 valami 200 körül indult volna anno.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
125ről indul a ps4 majdHabi
Amilyen szar szokott lenni a forint még egész jól kijöttünk belőle. Ráadásul november közepén már kapható is lesz (elvileg).
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
PSN-en 6000 forint a NASCAR The Game: Inside Line, tehát a legújabb NASCAR-os játék.

Mivel egy játék két profilon is használható aktívan, akár online is, ezért lehet érdemes lenne párosával összeállni és csapatni sokan 😊
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
125ről indul a ps4 majd


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.Amadeus91
 www.gog.com/gamecard/blitzkrieg_anthology

Innen próbáld, garantáltan menni fog a mostani rendszereken is. GoG nagy királyság. 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
Még egy fórumos PS3 tulaj, király! GT6 várós, de vegyetek már BF3-at is, az se rossz móka 😊 Persze, ha csak fel nem b@szom az agyam 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Blitzkrieg?

több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Tudom, hogy egyszer ezt már kérdeztem, de akkor nem írtam fel a válaszokat és azóta eltelt több mint fél év. Szóval valami rohadt jó kis stratégiai játékra tartanék igényt. Amihez hasonlókra gondolok az a S.W.I.N.E, Warcraft 3, Panzers sorozat, Rush for berlin. Így vizsgaidőszak után már fel merek tenni ilyen játékot 😊
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀shawnka
Király. Hónap végén veszem meg és utána szerintem hetekig ez fog menni. És honnét lehet beszerezni? Itt is van valami Steamhez hasonló dolog? Vagy netről kellene rendelni?visi_b
a ps webshopjából (ps store) vettem anno, 60 dollár volt. most h kijön a 14 gondolom a 13 ára lejjebb megy, és nagyon korrekt kis játék. Így hogy netről vettem több előnyöm is van: 1. nem veszik el a lemez 😀; 2. nem kockáztatsz az amerikából jövő fuvarral; 3. nem kell várni 2 hetet mire megjön; 4. ha van haverod aki szintén szereti az amerikai focit és ugye rendelkezik ps3mal, akkor meg tudjátok osztani és ezzel felezed a költségedet.
Tudunk majd egymás ellen is nyomulni ha a 13 mellett döntesz, ha meg bármi segítség kell majd ps ügyben, szólj nyugodtan, szerencsére egyre népesebb a táborunk 😊Habi
Előre is köszönöm 😀 Tuti kellene fog a segítség.