PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
ha gtakon kívűl HALO-zni akarsz box, ha Gran turismozni PS

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
World of Warplanes is igen jó 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
..és akkor vissza a víz alá :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/digital-reality-csod-closed-magyar-fejleszto-studio.html
Mi lesz a Digital Reality-vel?Amadeus91
Mondjuk az, hogy mégse mennek csődbe... 😊
Az IG viszont nagyon jó lett volna. 😕
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
1 hónap és MADDEN25 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
koszi.en is igy gondoltam de nem leltem infot rola..meddig tamogatjak a ps2?
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
a pro soccer kijon meg iden ps2re?ZoliMP
Október körül szerintem igen

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.shawnka
nanananaKenny
nekem se jött be annyira az SA, számomra a legbesztebb a VC volt, de amúgy mindegyiket imádtam!Divat
SA a legjobb

mondjuk a vonatos küldetés minden idők egyik leggecibbje

5-ben első dolgom lesz meglátogatni a régi környéket 😊
(persze bmx-el)briareos
ALL YOU HAD TO DO IS FOLLOW THE DAMN TRAIN CJ!

Amúgy nekem is a SA a kedvencem.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
a pro soccer kijon meg iden ps2re?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
 www.gamestar.hu/digital-reality-csod-closed-magyar-fejleszto-studio.html

Mi lesz a Digital Reality-vel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gaiman játékot készít 😉
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
amúgy aki jó multis shootert keres Blacklight:Retribution
és még ingyenes is

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most komolyan nincs ilyen "singleplayerben játszható multiplayer feeling botokkal" a BF3-ban mint a BF2ben volt? Most ez is egy faszom CoD lett? 😒Hanni
Mi a francot akarsz a botoktól?

Vagy mi van? Nem teljesen világos, hogy mi a problémád 😀gdavid
CoD = Unalmas lineáris scriptelt szájtátásra gyúró fostalicska.
BF = Ticket visszaszámlálós, bázisfoglalós, cast választós Multi móka, aminek a Single Player része is ugyanez, botok ellen.

Világos?
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.shawnka
nanananaKenny
nekem se jött be annyira az SA, számomra a legbesztebb a VC volt, de amúgy mindegyiket imádtam!Divat
SA a legjobb

mondjuk a vonatos küldetés minden idők egyik leggecibbje

5-ben első dolgom lesz meglátogatni a régi környéket 😊
(persze bmx-el)

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most komolyan nincs ilyen "singleplayerben játszható multiplayer feeling botokkal" a BF3-ban mint a BF2ben volt? Most ez is egy faszom CoD lett? 😒Hanni
Mi a francot akarsz a botoktól?

Vagy mi van? Nem teljesen világos, hogy mi a problémád 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most komolyan nincs ilyen "singleplayerben játszható multiplayer feeling botokkal" a BF3-ban mint a BF2ben volt? Most ez is egy faszom CoD lett? 😒
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A minap megvettem a Medal of Honor Warfighter PC játékot eredetiben mert elérhető árban volt számomra (3000ft).
Feltelepítem megy minden rendesen csak az első pályán, mikor kiugrik az emberem a csónakból a parton, a fegyvert befordítja és nem lehet lőni vele! Mi lehet a probléma? Patch kell hozzá?GhostLead
Nem kizárt, mert még az EA is beismerte, hogy annyira bugosan adták ki, hogy erősen ajánlották mindenkinek, hogy játék előtt patcheljék.
Más ötletem sajna nincs, ha ez se segítene keresd fel valamelyik nagyobb pc-s oldal játék topicját is.
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A minap megvettem a Medal of Honor Warfighter PC játékot eredetiben mert elérhető árban volt számomra (3000ft).
Feltelepítem megy minden rendesen csak az első pályán, mikor kiugrik az emberem a csónakból a parton, a fegyvert befordítja és nem lehet lőni vele! Mi lehet a probléma? Patch kell hozzá?
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
...ez sem rossz 😀 . Mondjuk én kapásból kikapcsolnám a frissítéseket és csak ha nagyon nyöszörög vmiért telepítenék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Remélem ide befér:
Szombat óta kb 7x frissítette magát az MS keretrendszer 4-hez valami, ami gond, hogy utána kb egy óra míg telepíti magát, találkoztatok már ilyennel? És mi a megoldás?
Köszi!NB2
format c:
enter
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Remélem ide befér:
Szombat óta kb 7x frissítette magát az MS keretrendszer 4-hez valami, ami gond, hogy utána kb egy óra míg telepíti magát, találkoztatok már ilyennel? És mi a megoldás?
Köszi!
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A PSen nincs scart csatlakozó csak HDMI. Így ez a lehetőség kiesett. Mindenképp olyan kell aminek az egyik fele HDMI.visi_b
18 éve vannak PS gépeim, hidd el, hogy van rajta 😉 Keresek mindjárt egy képet neked, hogy mit keress.

Ha Slimed van, akkor:  muszakishop.hu/images/9/900000083_2.jpg (jobbról a 2. kimenet - multi AV out a neve, a másik vége Scart, adják a géphez.)

Ha Super Slimed van:  psxshop.hu/media/catalog/product/cache/1/image/800x600/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/s/o/sony_ps3_super_slim_2.jpg (szintén jobbról a 2. és ugyanaz minden, mint fentebb).

A kábel így néz ki:  www.youtube.com/watch?v=taCxNgkTxtQ (0:42-nél a videón).gdavid
A csatlakozó megvan, de a kábel nincs. Nem volt a csomagban. De akkor majd ilyet is keresek pénteken.

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A PSen nincs scart csatlakozó csak HDMI. Így ez a lehetőség kiesett. Mindenképp olyan kell aminek az egyik fele HDMI.visi_b
18 éve vannak PS gépeim, hidd el, hogy van rajta 😉 Keresek mindjárt egy képet neked, hogy mit keress.

Ha Slimed van, akkor:  muszakishop.hu/images/9/900000083_2.jpg (jobbról a 2. kimenet - multi AV out a neve, a másik vége Scart, adják a géphez.)

Ha Super Slimed van:  psxshop.hu/media/catalog/product/cache/1/image/800x600/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/s/o/sony_ps3_super_slim_2.jpg (szintén jobbról a 2. és ugyanaz minden, mint fentebb).

A kábel így néz ki: (0:42-nél a videón).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Kellene nekem egy kis segítség valakitől aki ért a PS3hoz. Megérkezett a konzolom, PS3 slim 500GB, HDMI kábellel. Egy régebbi projektoros TVm van, amin nincs HDMI csatlakozó még (utólag derült ki mikor megjött a PS) Van rá valami mód, hogy össze tudjam kötni őket?
Azóta vettem egy kábelt, aminek egyik vége HDMI a másik RGB, de azzal se működik. Minden ötletet nagyon szívesen várok.visi_b
HDMI-Scart vagy HDMI-DVI

nekem utóbbi van, azzal nagyon fasza.shawnka
Nagyon tudod már a kábelezés mikéntjét! 😉 😛

De, hogy ne csak Shawnkát basztassam: Sima Scart-Scart madzag is jó, csak nem lesz HD a kép. Elvileg van is a dobozban.gdavid
A PSen nincs scart csatlakozó csak HDMI. Így ez a lehetőség kiesett. Mindenképp olyan kell aminek az egyik fele HDMI.