PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hnaptól pedig 10 év után MK PC-re!!! 😛

|
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.html

több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na most van egy kis időm írni bővebben a Last of Usról,kihasználnám az alkalmat.Igazából három szóval tudnám leginkább jellemezni,ördögien magával ragadó!Nem vittem még végig,nem tudok pontos adatokat a játék hosszáról,mert igyekeztem minden lehetséges spoilert kerülni a megjelenés előtt,de érzésem szerint kb a játék 80%nál tarthatok,így talán már le lehet vonni a megfelelő következtetéseket.A legelső dolog ami az embert elkápráztatja az a "élő lélegző" környezet.....Cowboykarcsi
néztem gameplay videókat és hát azt mondom váóó.sajnos nagyon utálom a horrort. nem szeretek félni, de ahogy elnéztem nagyon vonzó ez a "természet visszahódította az egykori területét" világ.
szóval megkérdezném, hogy nagyon bekuleltatós a játék? sokszor ijesztgetik az embert?Ventura
Nem vészes 😊 mondjuk én sose tudtam "klasszikus" értelemben parázni videojátékon,a megfelelő filmeken viszont annál inkább.vannak benne hangulatos részek,nem mondom hogy kifejezetten felemelő egy tök lepukkant,sötét,hotel alagsorában,tökig érő vizben gázolni,kb csak annyit látsz amit a zseblámpa meg tud világítani és persze lehet hallani hogy mások is vannak idelenn... :p nem feltétlen félelmetes szerintem ez sem sokkal inkább nyomasztó de egyébként én tényleg azt mondom ez ne tartson vissza,a játék 70%ában semmiben nem félelmetesebb egy átlag zombis/emberevős horrornál,nem is az "ijjesztgetés" a játék fő célja.Cowboykarcsi
Én is pont így vagyok vele. Néztem gameplayt és hát... Szanaszét estem milyen jó. Csak nagyon fosós vagyok 😀 Anno Crysis-nál is amikor lent kellett úszkálni és közben hátulról jöttek néha, kikapcsoltam a gépet és hagytam faternak had csinálja meg 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, kinek van madden 13-ma PS3-ra?
Gyorsba kéne nyernem 3 meccset, de a netem irtó szánalom, nem tudok így végigtolni semmit sem. 😀
Gondoltam valaki besegíthetne, hogy háromszor kilép ellenem, elvileg azt beírja győzelemnek nekem.
10 perces művelet, csak ultimate teambe kellene 4 győzelem online, hogy tudjak játszani communitybe, ahol már sok cpoint kapok egy győzelemért.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
17 év után van ismét hálóőr az NHL borítóján. Vanbiesbrouckot követően Brodeurnek sikerült.

u.i.: Remélem ma már megkezdődik a Steam Summer Sale...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
nálam szintén ez a szitu (mármint hogy a '08 óta nem Maddeneztem). persze, hiányozna az új verzió, bár az az igazság, hogy akkor új gépet is kellene venni, mert a '08 még éppen belefért a gépem őskori konfigurációjába, de azzal csúcsra is lett járatva a videokártya meg a processzor teljesítménye...slowmotion
Én kinőttem már abból a korból,hogy egy játék miatt konfigot fejlesszek(valahogy mindig inkább másra költöm a pénzem),egyedül csak az FM vagy a FIFA esetében tenném ezt meg.Kenny
hát, még nekem is a 2,4-es celeron van egy 128 megás 5200-as GeForce-szal, plusz olyan régi típusú a RAM, hogy kiegészíteni nem tudnám, mert ilyet már talán nem is árulnak sehol.
most lehet úgy kilenc-tíz éves a konstrukció, és kb pont a minimálisan szükséges konfig alsó határát veri.

lehet, ha eladnám valami múzeumba, akkor jobban járnék...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
nálam szintén ez a szitu (mármint hogy a '08 óta nem Maddeneztem). persze, hiányozna az új verzió, bár az az igazság, hogy akkor új gépet is kellene venni, mert a '08 még éppen belefért a gépem őskori konfigurációjába, de azzal csúcsra is lett járatva a videokártya meg a processzor teljesítménye...slowmotion
Én kinőttem már abból a korból,hogy egy játék miatt konfigot fejlesszek(valahogy mindig inkább másra költöm a pénzem),egyedül csak az FM vagy a FIFA esetében tenném ezt meg.

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Éreztem, hogy ez a Mass Effect 2. rész ráfog tenni egy lapáttal az előző részre, de ekkora minőségi ugrásra nem számítottam, óriási, így 11 órányi játék után.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
nálam szintén ez a szitu (mármint hogy a '08 óta nem Maddeneztem). persze, hiányozna az új verzió, bár az az igazság, hogy akkor új gépet is kellene venni, mert a '08 még éppen belefért a gépem őskori konfigurációjába, de azzal csúcsra is lett járatva a videokártya meg a processzor teljesítménye...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
Ja nem, úgy szerintem sem megy.
Van egyébként madden 08-am PC-n is, de a netem rohadt szar, állandóan akad, laggol, ha online játszom és nem a gép ellen, így annyira nem erőltettem.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.

több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
ezeket hogy lehet betenni? mert én lvl49 vagyok és még életemben 1et se használtam el 😀#1patsfan
van egy menüpont, EAS FC talán. Rámész, ott vannak hírek, katalógus, kihívás, ranglista talán. Belemész a katalógusba és akkor ott tudsz vásárolni. A szinted mellett írja, hogy mennyi lóvéd is van. Mezeket, fejlesztéseket a profidhoz, cipőket, UT fejlesztéseket, karrier fejlesztéseket, egyszóval nagyon sok mindent tudsz vásárolni.
Például a mecénás esete: aktiválás után érkezik egy új tulaj a csapatodhoz és kapsz tőle lóvét. Megveszed, belépsz a karrieredbe, aztán elvileg 1 nap után érkeznek az arabok és kapsz tőlük lóvét. Fontos, hogy előbb már menjen a karriered és utána vedd a cuccost. De például a mezek kurva jók. Ezt a funkciót nagyon eltalálták.Habi
megtaláltam köszi 😊
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezeket hogy lehet betenni? mert én lvl49 vagyok és még életemben 1et se használtam el 😀#1patsfan
van egy menüpont, EAS FC talán. Rámész, ott vannak hírek, katalógus, kihívás, ranglista talán. Belemész a katalógusba és akkor ott tudsz vásárolni. A szinted mellett írja, hogy mennyi lóvéd is van. Mezeket, fejlesztéseket a profidhoz, cipőket, UT fejlesztéseket, karrier fejlesztéseket, egyszóval nagyon sok mindent tudsz vásárolni.
Például a mecénás esete: aktiválás után érkezik egy új tulaj a csapatodhoz és kapsz tőle lóvét. Megveszed, belépsz a karrieredbe, aztán elvileg 1 nap után érkeznek az arabok és kapsz tőlük lóvét. Fontos, hogy előbb már menjen a karriered és utána vedd a cuccost. De például a mezek kurva jók. Ezt a funkciót nagyon eltalálták.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
Mi az, hogy fifába nem kapom meg a győztes meccsekért járó TP-t? pedig csatlakozva vagyok az EA-hez, és bejelentkezésnél kaptam is 10 TP-t arra, hogy elkezdtem a fifát, de karrier módban nem kapok semmi TP-t, eddig kaptam... És nem, nincs meg a napi 2000TP és tegnap sem volt meg, akkor sem adott semmit.Stez
szimulálod vagy játszod? én ma toltam egy kicsit, igaz azt nem néztem, hogy kaptam-e a meccsek után TP-t, de majd csekkolom és szólok.
edit: nekem sem ad TP-t, de már képességjátékra sem. Ezért is utáltam meg ezt a szart, folyamatosan ledobál netről, nem adja meg a TP-t sem sokszor, bug bug hátán. A 14re már be sem ruházok, pedig óriási fifa buzi voltamHabi
Azért nem vagyok hülye 😊
Lejátszottam nyilván. Szimulálásért sosem adott TP-t.
De most két napja akkor sem, ha lejátszom. Jó nagy köcsög, szintet léptem volna ma, és tudtam volna venni tehetségkutatót. :/Stez
sorry, nem vágtam mennyire figyeled 😊
nyomj neten egy meccset, arra biztos ad TP-t. Egyébként ez melyik tehetségkutató? Aki ad egy listát egy rövid idő után, hogy kik lesznek faszák? én a mecénást próbáltam ki most, kaptam 80 millió eurót az új tulajtól plusz a fizetési keretet is megnövelték 200.000 euróval 😊Habi
Igazából most vagyok lvl 24-en, 25-ön megkapnám a tehetségkutatót, aki egy darab jövendőbeli sztár nevét dobja csak ki, nem többét. Lvl 26-on meg megkapnám a mecénást.
Gondoltam, hogy 2-3 nap alatt lépek két szintet, és kezdek egy teljesen új karriert, valami angol 2-3. ligás csapattal, és akkor annál a karriernél nyomtam volna be a mecénást és a tehetségkutatót. De hát ez így storno...
Amúgy nem tudom mitől függ, hogy mecénásnál mennyi pénzt hoz az új tulaj, én egyszer próbáltam ki, bár teszem hozzá, nem oda adta be, ahová szerettem volna, így semmit sem ért végül, de nekem ott 60 milliót adott csak, nem 80-at, a heti fizetési keretet pedig nem is emelte. 😊Stez
ezeket hogy lehet betenni? mert én lvl49 vagyok és még életemben 1et se használtam el 😀
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Basszus, kipróbáltam a Deadpoolt, ez valami zseniális 😀

Maga a játékmenet semmi extra, de a beszólások 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha menedzserkedni akarsz, ott van football manager 😛 fifa online az igaziAsbee
Nekem nem sajnos.
Hála a netemnek, maximum ultimate teamre vállalkozhatok, ott is max gép ellen. Sajnos onlineon kurva lassú a játék, de ez maddenben is így van, ultimate megy, amíg nem másik user ellen játszom.
De maddenben a gép ellen is szórakoztató volt az ultimateben a játék, a fifa ut viszont nem tetszik, így pár nap után lepattantam róla. Nekem a karrier jobban bejön, én vagyok a menedzser is, de én játszom a meccseket is.
Csak utálok olyan csapattal kezdeni, ahol sok az átigazolási pénz, mert abban nincs semmi kihívás.
De már halálra toltam mindenféle karriert, azért gondoltam, hogy kb utoljára belekezdek valami angol kisligás csapatba, ahová viszont betolok egy mecénást és szórakozgatok kicsit. 😀
Lassan már a madden 25-el kezdek számolni, azzal úgy is eljátszogatok majd hónapokat.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha menedzserkedni akarsz, ott van football manager 😛 fifa online az igazi


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az, hogy fifába nem kapom meg a győztes meccsekért járó TP-t? pedig csatlakozva vagyok az EA-hez, és bejelentkezésnél kaptam is 10 TP-t arra, hogy elkezdtem a fifát, de karrier módban nem kapok semmi TP-t, eddig kaptam... És nem, nincs meg a napi 2000TP és tegnap sem volt meg, akkor sem adott semmit.Stez
szimulálod vagy játszod? én ma toltam egy kicsit, igaz azt nem néztem, hogy kaptam-e a meccsek után TP-t, de majd csekkolom és szólok.
edit: nekem sem ad TP-t, de már képességjátékra sem. Ezért is utáltam meg ezt a szart, folyamatosan ledobál netről, nem adja meg a TP-t sem sokszor, bug bug hátán. A 14re már be sem ruházok, pedig óriási fifa buzi voltamHabi
Azért nem vagyok hülye 😊
Lejátszottam nyilván. Szimulálásért sosem adott TP-t.
De most két napja akkor sem, ha lejátszom. Jó nagy köcsög, szintet léptem volna ma, és tudtam volna venni tehetségkutatót. :/Stez
sorry, nem vágtam mennyire figyeled 😊
nyomj neten egy meccset, arra biztos ad TP-t. Egyébként ez melyik tehetségkutató? Aki ad egy listát egy rövid idő után, hogy kik lesznek faszák? én a mecénást próbáltam ki most, kaptam 80 millió eurót az új tulajtól plusz a fizetési keretet is megnövelték 200.000 euróval 😊Habi
Igazából most vagyok lvl 24-en, 25-ön megkapnám a tehetségkutatót, aki egy darab jövendőbeli sztár nevét dobja csak ki, nem többét. Lvl 26-on meg megkapnám a mecénást.
Gondoltam, hogy 2-3 nap alatt lépek két szintet, és kezdek egy teljesen új karriert, valami angol 2-3. ligás csapattal, és akkor annál a karriernél nyomtam volna be a mecénást és a tehetségkutatót. De hát ez így storno...
Amúgy nem tudom mitől függ, hogy mecénásnál mennyi pénzt hoz az új tulaj, én egyszer próbáltam ki, bár teszem hozzá, nem oda adta be, ahová szerettem volna, így semmit sem ért végül, de nekem ott 60 milliót adott csak, nem 80-at, a heti fizetési keretet pedig nem is emelte. 😊

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na most van egy kis időm írni bővebben a Last of Usról,kihasználnám az alkalmat.Igazából három szóval tudnám leginkább jellemezni,ördögien magával ragadó!Nem vittem még végig,nem tudok pontos adatokat a játék hosszáról,mert igyekeztem minden lehetséges spoilert kerülni a megjelenés előtt,de érzésem szerint kb a játék 80%nál tarthatok,így talán már le lehet vonni a megfelelő következtetéseket.A legelső dolog ami az embert elkápráztatja az a "élő lélegző" környezet.....Cowboykarcsi
néztem gameplay videókat és hát azt mondom váóó.sajnos nagyon utálom a horrort. nem szeretek félni, de ahogy elnéztem nagyon vonzó ez a "természet visszahódította az egykori területét" világ.
szóval megkérdezném, hogy nagyon bekuleltatós a játék? sokszor ijesztgetik az embert?Ventura
Nem vészes 😊 mondjuk én sose tudtam "klasszikus" értelemben parázni videojátékon,a megfelelő filmeken viszont annál inkább.vannak benne hangulatos részek,nem mondom hogy kifejezetten felemelő egy tök lepukkant,sötét,hotel alagsorában,tökig érő vizben gázolni,kb csak annyit látsz amit a zseblámpa meg tud világítani és persze lehet hallani hogy mások is vannak idelenn... :p nem feltétlen félelmetes szerintem ez sem sokkal inkább nyomasztó de egyébként én tényleg azt mondom ez ne tartson vissza,a játék 70%ában semmiben nem félelmetesebb egy átlag zombis/emberevős horrornál,nem is az "ijjesztgetés" a játék fő célja.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mi az, hogy fifába nem kapom meg a győztes meccsekért járó TP-t? pedig csatlakozva vagyok az EA-hez, és bejelentkezésnél kaptam is 10 TP-t arra, hogy elkezdtem a fifát, de karrier módban nem kapok semmi TP-t, eddig kaptam... És nem, nincs meg a napi 2000TP és tegnap sem volt meg, akkor sem adott semmit.Stez
szimulálod vagy játszod? én ma toltam egy kicsit, igaz azt nem néztem, hogy kaptam-e a meccsek után TP-t, de majd csekkolom és szólok.
edit: nekem sem ad TP-t, de már képességjátékra sem. Ezért is utáltam meg ezt a szart, folyamatosan ledobál netről, nem adja meg a TP-t sem sokszor, bug bug hátán. A 14re már be sem ruházok, pedig óriási fifa buzi voltamHabi
Azért nem vagyok hülye 😊
Lejátszottam nyilván. Szimulálásért sosem adott TP-t.
De most két napja akkor sem, ha lejátszom. Jó nagy köcsög, szintet léptem volna ma, és tudtam volna venni tehetségkutatót. :/Stez
sorry, nem vágtam mennyire figyeled 😊
nyomj neten egy meccset, arra biztos ad TP-t. Egyébként ez melyik tehetségkutató? Aki ad egy listát egy rövid idő után, hogy kik lesznek faszák? én a mecénást próbáltam ki most, kaptam 80 millió eurót az új tulajtól plusz a fizetési keretet is megnövelték 200.000 euróval 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az, hogy fifába nem kapom meg a győztes meccsekért járó TP-t? pedig csatlakozva vagyok az EA-hez, és bejelentkezésnél kaptam is 10 TP-t arra, hogy elkezdtem a fifát, de karrier módban nem kapok semmi TP-t, eddig kaptam... És nem, nincs meg a napi 2000TP és tegnap sem volt meg, akkor sem adott semmit.Stez
szimulálod vagy játszod? én ma toltam egy kicsit, igaz azt nem néztem, hogy kaptam-e a meccsek után TP-t, de majd csekkolom és szólok.
edit: nekem sem ad TP-t, de már képességjátékra sem. Ezért is utáltam meg ezt a szart, folyamatosan ledobál netről, nem adja meg a TP-t sem sokszor, bug bug hátán. A 14re már be sem ruházok, pedig óriási fifa buzi voltamHabi
Azért nem vagyok hülye 😊
Lejátszottam nyilván. Szimulálásért sosem adott TP-t.
De most két napja akkor sem, ha lejátszom. Jó nagy köcsög, szintet léptem volna ma, és tudtam volna venni tehetségkutatót. :/