PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztosHabi
Pedig eddig még csak egy szűk 3 órát tudtam vele lenni de máris imádom 😊 .Még csak most bízták Joelra Ellie-t,találkoztam az első "runnerekkel"(brutálisak),Tess meg abszolut nem olyan mint amilyennek a trailerek alapján gondoltam!(az állattenyésztés vizsgának meg a kurva anyját!nem baj,hétfőn délután rávetem magam 😊 )

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztos


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem csak a spórolásra, hanem az álmatlan éjszakákra is fel kell készülni:




Világkongresszus bevezetése nagyon bejön. Rome II meg... látott már valaki rossz TW játékot ?
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀shawnka
és még a Bátlefíld négy is ide sorolható... (spórolásra fel 😀 )Habi
gétéaöt meg smafu? 😮 😊Divat
az szeptember közepén lesz, nem november-december tájékán, ezért hagytam ki 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Sajnos a benti gépemen nincs fent a steam, de a C:\program files\steam könyvtárból kell egy fájl kitörölni (talán valami .log), amit újra fog generálni és az megoldja a problémádat!
Este már pontosan meg tudom mondani.Egon
az jó lenne mert most b*szta fel megint az agyam ezt a rendszert.
olyan 2 óra hosszás próbálgatás után és 17 email-be érkezett aktiváló kód után be tudtam lépni.
kijelentkeztem, most be akarok lépni és megint kéri a kódot. de mi a f****ért? azt írja ki hogy új számítógépről jelentkezek be... istenem... (-_-)
egyszer jussak be, kikapcsolom ezt a szar guard rendszert. már azt kellett volna pár órával ezelőtt is.
de azért szívsen fogadom a megoldásodat majd!Ventura
A Steam könyvtárban a ClientRegistry.blob fájlt mozgasd el a könyvtárból, majd indítsd újra a Steamet az utolsó kóddal!
Ha ez nem jön be, akkor jelenleg több ötletem sajnos nincs 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
Sajnos a benti gépemen nincs fent a steam, de a C:\program files\steam könyvtárból kell egy fájl kitörölni (talán valami .log), amit újra fog generálni és az megoldja a problémádat!
Este már pontosan meg tudom mondani.Egon
az jó lenne mert most b*szta fel megint az agyam ezt a rendszert.
olyan 2 óra hosszás próbálgatás után és 17 email-be érkezett aktiváló kód után be tudtam lépni.
kijelentkeztem, most be akarok lépni és megint kéri a kódot. de mi a f****ért? azt írja ki hogy új számítógépről jelentkezek be... istenem... (-_-)
egyszer jussak be, kikapcsolom ezt a szar guard rendszert. már azt kellett volna pár órával ezelőtt is.
de azért szívsen fogadom a megoldásodat majd!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
áááá, de utálom ezt a steam rendszert! most van ez a steam guard nevezetű dolog, ami extra védelmet ad (amit én persze nem kértem, hanem autmoatikusan alkalmazta a rendszert, de állítólag ki lehet kapcsolni).
szóval a problémám az, hogy kéri a jelszót, rámegyek hogy küldje ki az emailemre a jelszót. ki is küldi, beírom, de azt írja ki, hogy:

"That code is too old and has expired.
Check your email folder a more recent email and click back to try again, or click the next button to request a new email with a new code."


ha a next-re megyek (tehát hogy generáljon újat és küldje el az emailemre), akkor ugyanezt írja ki - már 12-szer próbáltam meg...

van olyan akinek volt hasonló problémája vagy információkkal rendelkezik a probléma megoldásához?Ventura
Sajnos a benti gépemen nincs fent a steam, de a C:\program files\steam könyvtárból kell egy fájl kitörölni (talán valami .log), amit újra fog generálni és az megoldja a problémádat!
Este már pontosan meg tudom mondani.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Így azért élvezetesebb játszani 😊


 www.origo.hu/techbazis/20130612-csak-reggelit-nem-keszit-a-szuperszek.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
áááá, de utálom ezt a steam rendszert! most van ez a steam guard nevezetű dolog, ami extra védelmet ad (amit én persze nem kértem, hanem autmoatikusan alkalmazta a rendszert, de állítólag ki lehet kapcsolni).
szóval a problémám az, hogy kéri a jelszót, rámegyek hogy küldje ki az emailemre a jelszót. ki is küldi, beírom, de azt írja ki, hogy:

"That code is too old and has expired.
Check your email folder a more recent email and click back to try again, or click the next button to request a new email with a new code."


ha a next-re megyek (tehát hogy generáljon újat és küldje el az emailemre), akkor ugyanezt írja ki - már 12-szer próbáltam meg...

van olyan akinek volt hasonló problémája vagy információkkal rendelkezik a probléma megoldásához?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀shawnka
és még a Bátlefíld négy is ide sorolható... (spórolásra fel 😀 )Habi
gétéaöt meg smafu? 😮 😊

|
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nekem meg holnap érkezik a Last of us! 8) Csak az a szar hogy hétfőn meg állattenyésztés vizsga,elég keményen kéne tanulni,nem tudom mi lesz belőle 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀shawnka
és még a Bátlefíld négy is ide sorolható... (spórolásra fel 😀 )


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

|
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


Lehet, hogy ki se bírom várni a 4 megjelenését...süti
uhhh...ez borzongatóan jó, talán az eddigi legjobb gameplay ever


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/nincs-neted-akkor-vegyel-xbox-360-at.html

😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Lehet, hogy ki se bírom várni a 4 megjelenését...
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
mondjuk ps4-nél egyedül gamepad az ami nagyon aggaszt. Bal analóg kar sokkal jobb helyen van xboxnál. Anno kipróbáltam öcsém ps gamepadra hasonlító kontrollerét, hát nagyon rossz volt kezemnekAsbee
Hát Én ezzel meg pont fordítva vagyok. 😀 1x kipróbáltam egy xbox kontrollert, de borzalmas volt, nagyon nem állt kézre az, hogy a bal analóg fent van. Persze ez megszokás kérdése, valószínű ha nem PS1-PS2 és PS3-am lett volna az elmúlt években (+ még a gépemhez lévő kontroller is olyan elrendezésű mint egy PS kontroller) hanem Xbox és Xbox360 akkor Én is ugyan ezt mondanám. 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondjuk ps4-nél egyedül gamepad az ami nagyon aggaszt. Bal analóg kar sokkal jobb helyen van xboxnál. Anno kipróbáltam öcsém ps gamepadra hasonlító kontrollerét, hát nagyon rossz volt kezemnek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sony csak nem nyugszik meg itt.
Lehet, hogy régiózár se lesz a PS4-en.
 www.gamestar.hu/e3-2013-a-regiozar-mukodese-a-ps4-en.html
Nem lenne mindegy az a ~30 ezer forint...

Ezek után pedig már csak apróság, hogy az új konzol merevlemeze is cserélhető lesz.süti
Nem lesz régiózár tudtommal. A 30e pedig marad, mert annyi a posta 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sony csak nem nyugszik meg itt.
Lehet, hogy régiózár se lesz a PS4-en.
 www.gamestar.hu/e3-2013-a-regiozar-mukodese-a-ps4-en.html
Nem lenne mindegy az a ~30 ezer forint...

Ezek után pedig már csak apróság, hogy az új konzol merevlemeze is cserélhető lesz.süti


egész nap ezen szakadok... 😊

|
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sony csak nem nyugszik meg itt.
Lehet, hogy régiózár se lesz a PS4-en.
 www.gamestar.hu/e3-2013-a-regiozar-mukodese-a-ps4-en.html
Nem lenne mindegy az a ~30 ezer forint...

Ezek után pedig már csak apróság, hogy az új konzol merevlemeze is cserélhető lesz.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Mondjuk én nem értem, hogy milyen árfolyam és/vagy számítást figyelembe véve jön ki az, hogy 1 dollár = 1 euró...süti
amerikába más az áfa, ezért lényegében: 1 nettó dollár ~ 1 bruttó euróDivat
USA-ban nincs szövetségi (és állami) ÁFA. De, ha ezt leszámítjuk, akkor is drágább Európában 12-15%-kal a cucc 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: