PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
 www.konami-pes2013.com/2013/05/pro-evolution-soccer-2014-teaser/
😊JoeyPorter
én a fifa 14et már előjegyeztem...csebi
hol lehet?én az előzőt az 576-ban rendeltem,most is lehet ott?Kenny
galaxisban

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
már csak 13 nap!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.ign.com/articles/2013/05/31/dishonored-dev-reportedly-takes-over-prey-2
Hohó...végül csak jó kezekben fog kikötni ?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Resident Evil Revelationsben csak nálam....remeg/akadozik a karakter pár másodpercenként és használja a cpu-t majdnem 100%-on a játék? Pedig a gépemnek simán vinnie kéne full grafon is akár, de még lowest grafikán is ugyan ezt csinálja. Felraktam az 1. updatet is, de semmit nem oldott meg. :/Raven17
Ezt a játékot nem próbáltam, de mostanában igen szarul optimalizálják a játékokat (lehet az nvdia vagy amd kártya...tök mind1) . Nézz körül hátha jött hozzá már újabb update vagy vmi peccs....illetve ha van engine file abban át lehet írni az értékeket a saját gépedhez.Greengo
Patchet találtam azóta újabbat, de az sem javított a helyzeten, sőt talán még rosszabb is lett. Engine fájl alatt nem igen tudom mire gondolsz, mert ilyet még nem csináltam. 😊
Ahogy olvastam a fórumokat nem csak Én szenvedek ezzel, de ami elkeserítőbbb, hogy különböző konfiguak szóval még csak nem is az van, hogy egy bizonyos kártyát vagy procit nem szeret. (AMD, Nvidia tényleg mind1, mert mindkét féltől jött panasz) Na mindegy, úgy nézki akkor nekem ez a Resi rész kimarad...
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Resident Evil Revelationsben csak nálam....remeg/akadozik a karakter pár másodpercenként és használja a cpu-t majdnem 100%-on a játék? Pedig a gépemnek simán vinnie kéne full grafon is akár, de még lowest grafikán is ugyan ezt csinálja. Felraktam az 1. updatet is, de semmit nem oldott meg. :/Raven17
Ezt a játékot nem próbáltam, de mostanában igen szarul optimalizálják a játékokat (lehet az nvdia vagy amd kártya...tök mind1) . Nézz körül hátha jött hozzá már újabb update vagy vmi peccs....illetve ha van engine file abban át lehet írni az értékeket a saját gépedhez.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Resident Evil Revelationsben csak nálam....remeg/akadozik a karakter pár másodpercenként és használja a cpu-t majdnem 100%-on a játék? Pedig a gépemnek simán vinnie kéne full grafon is akár, de még lowest grafikán is ugyan ezt csinálja. Felraktam az 1. updatet is, de semmit nem oldott meg. :/
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 www.konami-pes2013.com/2013/05/pro-evolution-soccer-2014-teaser/
😊JoeyPorter
én a fifa 14et már előjegyeztem...csebi
hol lehet?én az előzőt az 576-ban rendeltem,most is lehet ott?Kenny
tegnap jött meg az 576 nyári katalógusa, 14.000 konzolra 9 pc-re az előrendelési ár, ennél biztosan lesz olcsóbban máshol.
ez meg ha tényleg helytálló kép (és gondolom a ps4-re jövő játék ára is ennyi lesz) akkor még 1,5 évet biztosan maradok a ps3-nál.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
 www.konami-pes2013.com/2013/05/pro-evolution-soccer-2014-teaser/
😊JoeyPorter
én a fifa 14et már előjegyeztem...csebi
hol lehet?én az előzőt az 576-ban rendeltem,most is lehet ott?

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
 www.konami-pes2013.com/2013/05/pro-evolution-soccer-2014-teaser/
😊JoeyPorter
én a fifa 14et már előjegyeztem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 www.konami-pes2013.com/2013/05/pro-evolution-soccer-2014-teaser/
😊

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
a Van Helsingről én is jókat hallottam, vagy csak mert vannak Steam függő ismerőseim 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként büszkék lehetünk a magyar srácokra is, mert igen jóra sikerült a Van Helsing.
A sztori simán veri a Dio/Torchlight párost (érthető módon). Katarina is sokkal jobb "pet", ráadásul ő szervesen részt is vesz a játékban. Mellékküldetések is érdekesebbek/értelmesebbek. Sokkal komplexebb, mindent testre lehet szabni. Tényleg igazi kihívást nyújt. Rengeteg újítás a műfajban, mint a "Tower Defense-ezés." Játékmenetbe nekem Diablo 2 élményt hozza vissza egy kicsit.

Ami viszont nem jön be, az meg talán pont egy hack'n'slash lényege lenne; fejlődési rendszer és loot. Előbbi nekem túl korlátozott. Igaz, hogy ellehet menni a 3 féle irányban és a skillekre extrákat pakolni, de ez kevés. Ugye adódik Van Helsing karakteréből. A lootnak meg azért nincs sok értelme, mert a karaktered ugyanúgy néz ki... Így gyakorlatilag nem igen lehet menőzni a haveroknak...

Igaz még az elején vagyok, és bár vegyes érzelmekkel, de a 10 eurós árát mindenképpen megéri.
Ráadásul, úgy néz ki a külföldi sajtó se húzza le csak azért mert magyar (lásd King Arthur):  www.metacritic.com/game/pc/the-incredible-adventures-of-van-helsing, és Steam jelen pillanatban is 3500 játékosa van.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bejön nagyon a Dishonored, az egész délelőttöm elment vele és észre sem vettem, hogy telik az idő 😀

több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Ma nekem is volt Tigrissel 2700, és 3500 sebzéses (ez utóbbi Top Gun mellett) bukóm is. Ráadásul még a 6. kilőtt tankom után is ekézett a cseten egy gyógyegér KT, aki mint kiderült, harmadannyit sebzett, mint én. Amikor ezt szóvá tettem neki csata után, letiltott 😀
Ma sem zártam volna rossz napot, ha a Tigrissel az 5-ből 5 bukót nem kaptam volna meg ajándékba a WG-től 😀

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
wothoz annyit tudok súgni, hogy arra tessék koncentrálni, hogy 70% de sokkal inkább 75% felett lőjetek! és akkor nagy baj nem lehet a végeredményt illetően. 😊sapka
Nahát ezzel most tudnék vitatkozni....
Sebezhetek én az ARL44-el sorozatban 1000 fölött, de akkor is vesztünk. Volt olyan meccs ahol a csapatból 10-en összesen sebeztek kemény 37!! hp-t....így aztán sokra mentem azzal, hogy én 1500-at sebeztem. Én se vagyok egy elit játékos, de azért amilyen gyógyegerekkel találkoztam ma este az valami vicc, pedig még nincs is hétvége, akkor szoktak lenni ilyen gyökerek...WR-ben vissza is estem 50%-ra.
Szóval a lényeg, hogy hiába lő az ember pontosan és sebez sokat, ha a többiek kb. semmit se csinálnak akkor esélytelen az ember a győzelemre.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez azért igen ütősre sikeredett. 😀
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Én is azt hittem aztán a múlthéten meguntam és eladtam olyan 670 csatával. Jó nekem 5-ös bohóckodásra a PzIV+ gold derp ^^,Hanni
Még...ha minden igaz, a 8.6-ban jön a T5-ös trollágyú nerfelés (M4 Sherman, PzIV), csökkentik a prém lőszer penjét igen szépen.

M3Lee az elején nekem is szenvedős volt, a végére majdhogynem megszerettem. Hozta a 4-5 frages köröket, a csúcs pedig egy top gun-kanyar lett vele, utána el is adtam. A csúcson kell abbahagyni 😀

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pedig ott jobb ha az M6 irányából mész különben az alap ágyúval nagyon sokat fogsz szívni a T29el. Az M3 Lee meg nagyon jó kis tank én a végére egész megszerettem. Bár az all time favourite a Tigris marad. Azt és a KV1est soha nem fogom eladni.visi_b
Én is azt hittem aztán a múlthéten meguntam és eladtam olyan 670 csatával. Jó nekem 5-ös bohóckodásra a PzIV+ gold derp ^^,
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Pedig ott jobb ha az M6 irányából mész különben az alap ágyúval nagyon sokat fogsz szívni a T29el. Az M3 Lee meg nagyon jó kis tank én a végére egész megszerettem. Bár az all time favourite a Tigris marad. Azt és a KV1est soha nem fogom eladni.visi_b
Pont ezért gyüjtöm rá a free xp-t. 😀
M3 Lee nekem anno nagyon nem jött be, mondjuk akkor még elég kezdő voltam, most már azért biztos jobb lennék vele. Gondolkoztam is rajta, hogy visszaveszem és kifejlesztem az M6-ig pont az ágyú miatt, de akkor meg nem lett volna elég pénzem megvenni a T29-et, ami ugye ezen a héten akciós szóval mindenképpen most akartam megvenni.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mondjuk én szerintem 9-10-es tankot am se nagyon fogok venni, mert eléggé minuszos meccseket mennék velük + olvastam, hogy a sok arty is élvezhetetlenné teszi a 10-es csatákat, dehát ez még amúgy is odébb van, alapból még csak tegnap vettem meg az első 7-es tankom. 😀Raven17
szerintem ez nincs így semmilyen irányból, nem veszélyesek a magas artyk, csak jobban kell figyelni+jobb pozíciókat választani+ügyesebben alkalmazkodni=tapasztalat
a t30 és a pattonnal nem vagyok negatív az biztos (mondjuk mindkettő elit, és a t30 hatalmas nagy szenvedés 😀), objekttel mondjuk az vagyok még, és az e75 sem tetszett; 10-est meg nem veszek 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Pedig ott jobb ha az M6 irányából mész különben az alap ágyúval nagyon sokat fogsz szívni a T29el. Az M3 Lee meg nagyon jó kis tank én a végére egész megszerettem. Bár az all time favourite a Tigris marad. Azt és a KV1est soha nem fogom eladni.

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
Szerintem free xp-t T7-re nem érdemes elszórni. Ráadásul ha az M6 felől közelíted a T29-et, akkor nem a stock ágyúval kell majd bohóckodni.
Én olyan szinten spóroltam eddig a free xp-vel, hogy összejött 110k, abból beáldoztam kb 25-öt a BL10-re, mert az ISU-t nem bírtam elviselni már a kisebb ágyúkkal.
Szerintem a következő, amire költök az az E-75 lesz, de az még odébb van 😊

Amúgy Balesz1899 néven vagyok megtalálható, ha esetleg valaki néha szakaszozni szeretne. (51%WR, de rohamozom az 52-t 😊. kicsivel 1000feletti eff., 990-es WN6, szóval a nagy átlagba tartozom, de minden mutatóm fejlődik folyamatosan szerencsére.)Bálesz
Igen csak Én nem az M6 felől megyek hanem Jumbo felől és mivel a Sherman tankokat mindenképp kiakartam próbálni az M3 Lee-vel meg nem volt kedvem tovább szenvedni ezért nekem a T1 Heavy és az M6 kimarad. 😊
Az szép, nekem talán a rekord 15-20 között van, annál feljebb sose tudok menni, mert általában valami akciós eventen elköltöm. 😀 Mondjuk én szerintem 9-10-es tankot am se nagyon fogok venni, mert eléggé minuszos meccseket mennék velük + olvastam, hogy a sok arty is élvezhetetlenné teszi a 10-es csatákat, dehát ez még amúgy is odébb van, alapból még csak tegnap vettem meg az első 7-es tankom. 😀

Akkor már Én is leírom az adataim, hogy könnyebb legyen megtalálni egymást: Kobemaister néven vagyok fent, kb. 1800-1900 csata, 990 Effi és 860 körüli WN6 érték, 51% WR.
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Nekem szerencsére elég olcsón kijött a SPershing egy nvidiás 7500goldos kóddal (ráadásul pont le volt árazva 15%-al a tank is), annyi még belefért. Azért egy T34-Löwe árkategóriát már nem költenék a játékra 😊

A pontos lövéssel általában nincs gondom (a sokak által pontatlannak tartott T1HT-val is valami 76%-on vagyok, de van tankom, ahol 80 feletti), csak az alacsony tierű tankok és a 152millis extra pontatlan kályhacsövek húzzák le az összesítést 😊

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A pénz nem nagy gáz, általában vannak jó kis T5 eventek (bár most pont lemaradtam a T1HT+KV1 80% credit pluszos hétvégéről), azokkal jól lehet farmolgatni olyankor.
(plusz nekem ott a SuperPershing a garázsban, nem engedi, hogy elfogyjon a pénz 😀)Bálesz
Hát ezaz 😀 Nekem is kellene egy rohadt premium tank. De nincs kedvem erre most pénzt áldozni 😀 A mostani event nekem kb 500k pluszt jelentett. Nekem a KV1 biztosítja a pénzt.
sapka lőnék én pontosan csak a rohadt ellenfél mindig mozog és nem hagyja hogy eltaláljam 😀 😀 😀

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
wothoz annyit tudok súgni, hogy arra tessék koncentrálni, hogy 70% de sokkal inkább 75% felett lőjetek! és akkor nagy baj nem lehet a végeredményt illetően. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!