PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
A pénz nem nagy gáz, általában vannak jó kis T5 eventek (bár most pont lemaradtam a T1HT+KV1 80% credit pluszos hétvégéről), azokkal jól lehet farmolgatni olyankor.
(plusz nekem ott a SuperPershing a garázsban, nem engedi, hogy elfogyjon a pénz 😀)

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
Szerintem free xp-t T7-re nem érdemes elszórni. Ráadásul ha az M6 felől közelíted a T29-et, akkor nem a stock ágyúval kell majd bohóckodni.
Én olyan szinten spóroltam eddig a free xp-vel, hogy összejött 110k, abból beáldoztam kb 25-öt a BL10-re, mert az ISU-t nem bírtam elviselni már a kisebb ágyúkkal.
Szerintem a következő, amire költök az az E-75 lesz, de az még odébb van 😊

Amúgy Balesz1899 néven vagyok megtalálható, ha esetleg valaki néha szakaszozni szeretne. (51%WR, de rohamozom az 52-t 😊. kicsivel 1000feletti eff., 990-es WN6, szóval a nagy átlagba tartozom, de minden mutatóm fejlődik folyamatosan szerencsére.)Bálesz
Azért 110K free XPt összeszedni nem semmi. Én max 15Kig jutottam el, de ha valami akció van és valamelyik olyan tank van olcsón ami kellene akkor annak a kifejlesztésére el szoktam költeni.
Nálam mindig a pénz a szűk keresztmetszet meg a garázsban a hely 😀

több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
Szerintem free xp-t T7-re nem érdemes elszórni. Ráadásul ha az M6 felől közelíted a T29-et, akkor nem a stock ágyúval kell majd bohóckodni.
Én olyan szinten spóroltam eddig a free xp-vel, hogy összejött 110k, abból beáldoztam kb 25-öt a BL10-re, mert az ISU-t nem bírtam elviselni már a kisebb ágyúkkal.
Szerintem a következő, amire költök az az E-75 lesz, de az még odébb van 😊

Amúgy Balesz1899 néven vagyok megtalálható, ha esetleg valaki néha szakaszozni szeretne. (51%WR, de rohamozom az 52-t 😊. kicsivel 1000feletti eff., 990-es WN6, szóval a nagy átlagba tartozom, de minden mutatóm fejlődik folyamatosan szerencsére.)

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀Asbee
Oké majd holnap felveszlek aztán rád írok, hogy ha fent leszel.Raven17
Engem is felvehettek. visi néven játszom.visi_b
Benne vagy a HTO klánban és kb. 4600 csatád van? Csak, mert a kereső még kidobott pár Visit szal inkább biztosra megyek. 😀Raven17
Igen az a visi vagyok én 😀

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok!

A humble bundleben a héten az Alan Wake és az Alan Wake kiegészítő van, annyiért, amennyit fizetsz érte!

 www.humblebundle.com/weekly

Van egy fasza játékom kieggel 220 forintért ^^
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamekapocs.hu/hir/34573/hivatalos_jon_pc_re_a_mortal_kombat
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀Asbee
Oké majd holnap felveszlek aztán rád írok, hogy ha fent leszel.Raven17
Engem is felvehettek. visi néven játszom.visi_b
Benne vagy a HTO klánban és kb. 4600 csatád van? Csak, mert a kereső még kidobott pár Visit szal inkább biztosra megyek. 😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...süti
Annyira azért nem mint a PS-é . 😀 Azért nem lesz rossz az új doboz....tetszett a hangvezérléses irányítás.
COD Ghost bemutató is elég látványosra sikeredett. Elég sok NFL-es tartalmat is bemutattak...szval sztem nem volt rossz felvezetés.]Greengo
Konzolt azért veszek, hogy játsszak rajta. Minden szirszarhoz ott a gépen a net, meg a TV. Egy másodpercnyi gameplayt se mutattak be ráadásul. Mikor Haloról volt szó, akkor megörültem hogy na végre Halo 5, erre bejelentik hogy plebkirály Spielberg TV sorozatot csinál belőle 😂 Meg mi ez hogy net nélkül nem megy majd, meg használt játékkal se lehet játszani rajta? Ez mindenről szól majd, csak a játékokról nem.Delete
Az MS már a 360-al is próbált jobban nyitni az átlag amerikaiak irányába (különböző TV-s szolgáltatások már voltak rá). Nem a HC gamerek érdeklik őket, bár azért játék is lesz rá bőven, ebben biztos vagyok. A Sony maradt a játék vonalon, az MS meg egy komplett szórakoztató rendszert akar. Nyers teljesítményben a PS4 jelenleg jobbnak tűnik, de azért nem mondanám ilyenkor még, hogy az MS rossz úton jár.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...süti
Annyira azért nem mint a PS-é . 😀 Azért nem lesz rossz az új doboz....tetszett a hangvezérléses irányítás.
COD Ghost bemutató is elég látványosra sikeredett. Elég sok NFL-es tartalmat is bemutattak...szval sztem nem volt rossz felvezetés.]Greengo
Konzolt azért veszek, hogy játsszak rajta. Minden szirszarhoz ott a gépen a net, meg a TV. Egy másodpercnyi gameplayt se mutattak be ráadásul. Mikor Haloról volt szó, akkor megörültem hogy na végre Halo 5, erre bejelentik hogy plebkirály Spielberg TV sorozatot csinál belőle 😂 Meg mi ez hogy net nélkül nem megy majd, meg használt játékkal se lehet játszani rajta? Ez mindenről szól majd, csak a játékokról nem.


több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)Kenny
12-t tolom otthon, sajnos nem találtam használható pirate verziót a neten...csebi
Küldöm privátba a működő 13 linket.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)Kenny
12-t tolom otthon, sajnos nem találtam használható pirate verziót a neten...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez az új Xbox úgy néz ki, mint egy VHS magnó.Amadeus91
Csak visszafelé kompatibilis...

[
Annyira azért nem mint a PS-é . 😀 Azért nem lesz rossz az új doboz....tetszett a hangvezérléses irányítás.
COD Ghost bemutató is elég látványosra sikeredett. Elég sok NFL-es tartalmat is bemutattak...szval sztem nem volt rossz felvezetés.Greengo

Jah, csak baszhatod az egészet, mert az összes tv-s cucc Amerikán kívül nem lesz elérhető. CoD és Madden ugyanúgy jön PS-re is, úgyhogy szvsz a marketing bullshiten kívül nem volt semmi.
Ez egy konzol amit azért veszel, hogy játssz rajta, PS-én legalább bemutatták mit tud. Mondjuk nincs 1 hónap és itt az E3, ott ha nem robbant valami nagyon exluzív címmel az xbox szerintem kezdheti is ásni magát. Mondjuk már így is van ellene egy Last of Us, Beyond Two Souls, Dio 3, és talán lassan egy Last guardian is...

Mondjuk ez is szépen összefoglalja a konferenciát:  www.ign.com/articles/2013/05/21/sony-stock-up-nine-percent-after-xbox-one-reveal 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 581 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha segítség kell WoT-osoknak fordulhattok hozzám is bátran, segítek amiben tudok 😊 HannibalXX néven futok
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀Asbee
Oké majd holnap felveszlek aztán rád írok, hogy ha fent leszel.Raven17
Engem is felvehettek. visi néven játszom.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Batman is új szinkronhangot kapRaven17
én úgy tudom neki maradni fog!
gameplayt azért még várjuk meg, de sztem is bizakodhatunk, h méltó "utód/előd" lesz... 😊Divat
Conroy nem tudni ki lesz, Batmant viszont az a színész fogja megszólaltatni, aki Ezio volt.shawnka
és tényleg: Kevin Conroy will be in Arkham Origins, but not as Batman, despite his storied career with that character. Arkham Origins stars Roger Craig Smith as Batman and Troy Baker as the Joker.

hát érdekes!


új vhs magnó viszont elég szar lett, és még hardverbe is gyengébb, mint a ps4...lehet sony bérenc leszek én is inkább.

|
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...süti
Annyira azért nem mint a PS-é . 😀 Azért nem lesz rossz az új doboz....tetszett a hangvezérléses irányítás.
COD Ghosts bemutató is elég látványosra sikeredett. Elég sok NFL-es tartalmat is bemutattak...szval sztem nem volt rossz felvezetés.

Itt pedig egy filmes trailer már 2014-es dátummal Shinji Mikami rendezésében horrorkedvelőknek:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀Asbee
Oké majd holnap felveszlek aztán rád írok, hogy ha fent leszel.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Batman is új szinkronhangot kapRaven17
én úgy tudom neki maradni fog!
gameplayt azért még várjuk meg, de sztem is bizakodhatunk, h méltó "utód/előd" lesz... 😊Divat
Conroy nem tudni ki lesz, Batmant viszont az a színész fogja megszólaltatni, aki Ezio volt.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Batman is új szinkronhangot kapRaven17
én úgy tudom neki maradni fog!
gameplayt azért még várjuk meg, de sztem is bizakodhatunk, h méltó "utód/előd" lesz... 😊

|
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...süti
ez az új Xbox úgy néz ki, mint egy VHS magnó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)Kenny
engem nem,csak néha elfelejtek aludni amikor megindul a szekér😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)Kenny
az a másik ami beszippantott... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)