PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nem akar esetleg valaki mostanában elkezdeni World of Tanksozni? Van két fölös meghívó kódom. (3 napi prémiumot és 1000 aranyat ad)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Így azért csak jobb játszani (Xbox 720 IllumiRoom):
 www.youtube.com/watch?v=sJ4hWa6y710

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DA-DA-DAAAM !
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most rakom inkább ide, gondolom több Republic Commando fan van (és akik sajnálják, hogy nincs folytatása).
Viszont vigasztalódhatunk ezzel:
 www.szukits.hu/republic-commando/816-karen-traviss-tzharc-konyv-000817.html
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Beyond: Two souls TrailerHabi
Rakom is borítékba a PS4 árát...
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Beyond: Two souls Trailer

35 perces gameplay:


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
azért az nevetséges, hogy egy mlb játékot sem adtak ki idén PC-re...
így vihetem tovább a tavalyi my playereket MLB-ből: egy 1st baseman az Astros-nál (most lesz a rookie szezonom de ovr-ban én vagyok a legjobb a csapatban 😀) meg egy RF a yankees-nél itt még csak első fél szezonban vagyok a draft után...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Valaki nem tud olcsón MLB: The Show 12/13-at? Vevő lennék rá.szelim
Arra en is!😊
több mint 11 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valaki nem tud olcsón MLB: The Show 12/13-at? Vevő lennék rá.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mty2wE--yw8 asszem tudom mivel fogom tölteni a nyaramat 😮 zseniálisnak tűnik!Cowboykarcsi
Nyaralhatok nálad ? 😐süti
Már elő is lett rendelve 😊 Ha addig nem jön közbe semmi pénzügyi gond akkor júni. 14től jöhetsz 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Június 7 a Skyrim Legendary Edition megjelenés időpontja:  www.ign.com/articles/2013/04/25/skyrim-legendary-edition-outed-by-retailer?abthid=51793b04b2e8faa72000000a
Sajna a DLC-ken kívül semmi más extrát nem tartalmaz. 😕

Hadd kampányoljak az L.A. Noire mellett is; Iszonyatosan hangulatos, remek sztorival, és magas újrajátszhatósági szinttel, amit érdemes is kihasználni. Nekem eddig 51 órám van benne, de még mindig képes lekötni, most pedig csak 10 euró a Steamen.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mty2wE--yw8 asszem tudom mivel fogom tölteni a nyaramat 😮 zseniálisnak tűnik!Cowboykarcsi
Nyaralhatok nálad ? 😐
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
dosboxot próbáltad? az elég fasza, igaz kell alá vas rendesen.
használat sem valami bonyi, ha rákeresel guglin találsz rakatszám dosbox oldalakat ahol mindent leírnak

több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 866 — Steelers fan
Használt már valaki dos emulatort vagy bármilyen más programot, amelynek segítségével vígan futnak xp-n is a régi, 286-os gépen is futó játékok? Nosztalgiázni támadt kedvem a Warlords első részével, de egyik verzió sem akar elindulni. Állítólag ez a progi lehet a megoldás, dehát én azt se tudom, mi fán terem...
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
asszem tudom mivel fogom tölteni a nyaramat 😮 zseniálisnak tűnik!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Beyond Two Souls forgatókönyve. 😊
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
soul caliburt adják már inkább ki 😀briareos
Az is jöhetne. 😀 (egyedül Street Fightert nem bírom (természetesen az kijött pc-re is...))
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
soul caliburt adják már inkább ki 😀

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én most azért szorítok nagyon, hogy igazzá váljon a pletyka, és jöjjön a Mortal Kombat PC-re. ^^
süti
Na azért Én is. Bár már megvan ps3-ra, de csak az alap verzió és ha jól olvastam akkor pc-re a DLC karakterekkel együtt érkezne szóval már csak ezért is érdekelne, de a másik fontosabb dolog, hogy ha az kijön akkor talán van esély arra is, hogy az Injusticet is kiadják pc-re ami nálam a Tekken után tuti favorit verekedős játék lenne, mert imádom a DC univerzumot. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gameplay videók alapján is elég jó játéknak tűnik :  www.youtube.com/watch?v=ZzXY2RmeOaMGreengo
Várom én is (mondjuk, mint sci-fi nem meglepetés...). Érdekes sztori és játékmenet, körítésnek meg egy csomó már bevált ötlet. Gameplay alapján jól is sikerült összegyúrni, kérdés, hogy az emlékfosztagatósdi mennyire fogja kihasználni az általa adott lehetőségeket.

Én most azért szorítok nagyon, hogy igazzá váljon a pletyka, és jöjjön a Mortal Kombat PC-re. ^^
Bár valószínűleg a PS4 vétel már szinte biztos, The Last of Us és a Beyond Two Souls miatt...
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan


Gameplay videók alapján is elég jó játéknak tűnik :  www.youtube.com/watch?v=ZzXY2RmeOaM


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Ez qrva nagy! 😀


és ha már Dishonored akkor itt a következő már értelmesebb DLC (előzmények - Daud ) :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Addig nézzétek még le nem szedik.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Most láttam fantasztikus videókat a Ncaa college basketball játékról. Ezt tényleg leállítottak 2010ben?😕 Kapható ez még PS3-ra még valahogy, illetve szerezhetők be rosterfrissitések rá?