PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
TWD Survival Instinct-et valaki próbálta már?Csajom elő akarta rendelni nekem de végül lebeszéltem róla félek hogy semmi köze a TWDhez,csak felhasználják a Dixon bratyókat egy most amúgy is jol fútó márákval egy agyatlan zombihentelős játékhoz. Ha nem is a Talle Tale Games féle TWD,azért ha egy kicsit is próbál különleges lenni én be próbálkoznék vele szívesen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamekapocs.hu/hir/33593/friss_trailert_kapott_a_metro_last_light
Remélem a Deep Silver hagyja rendesen befejezni...

 www.gamekapocs.hu/hir/33584/thief_egyetlen_oles_nelkul_vegigjatszhato
Hál'isten a Thief is megmarad a lényegénél. Square Enixtól nem is lehetne jobb kezekben.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt hallottad, hogy visszarendelte a filmet? 😀Double B
Halottam, és igaza is volt. 😊
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Itt van még egy reklám:


Már én se nagyon bírom kivárni a megjelenést. 😀
Bár továbbra is vannak kétségeim, de Ken Levine-ben még nem kellet csalódni.süti
Azt hallottad, hogy visszarendelte a filmet? 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Itt van még egy reklám:


Már én se nagyon bírom kivárni a megjelenést. 😀
Bár továbbra is vannak kétségeim, de Ken Levine-ben még nem kellet csalódni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GTA V-ig jó lesz... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Érdemes végignézni, és figyelni a szöveget. 😀


+"A Slitherine és a Games Workshop megállapodást kötött, a fejlesztőcég multiplatform stratégiai játékot készít, ami a Warhammer 40.000-univerzumban játszódik majd. A részletekre még várni kell."
Ráadásul körökre osztott stratégián gondolkoznak. 😉
 www.gamekapocs.hu/hir/33524/uj_warhammer_40_000_strategia_keszul
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Hihetetlen jó a Starcraft HotS! Hemzseg az ötletektől, igényességtől, PC-n év játéka gyanús nekem már most!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kicsit jó trailer:

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=abJNBtqGzaM

Nagyon kíváncsi vagyok már rá, mert gameplay videók lapján a harcrendszer elég agyatlannak tűnik, viszont a sztori jól hangzik.süti
Számolom vissza a hátralévő napokat. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kicsit jó trailer:



Nagyon kíváncsi vagyok már rá, mert gameplay videók lapján a harcrendszer elég agyatlannak tűnik, viszont a sztori jól hangzik.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/hogyan-mentette-meg-lara-croft-egy-fiatal-srac-eletet.html

Aki steamen játszik és most vagy ezután ér Shantytownba, megtenné nekem, hogy csinál egy külön mentést amit elküldene nekem ?
Illetve talán megoldható, hogy virágbolti mentést is elfogadna.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
[
Kinek mi. Nekem ez egy fantasztikus Uncharted 2, mig a regi Lara egy ugrabugralo platformjatek. En orulok a valtozasnak.zavi27
Na de az volt a Tomb Raider, az ugrabugra, a kapcsolós rejtvények, a kevés ellenfél. Amúgy te is azt írod, hogy egy Uncharted lett 😀ender1112
Nekem az a legnagyobb dicseret, szoval ha latvanyban, jatekmenetben, szinvonalban olyan, akkor az nekem csillagos otos. De nyilvan nem egybe lekoppintottak az egeszet, hanem hogy csak atvettek ami jo a masikban, es esetleg mar elavultabb, vontatotabb a regi mar 100szor leragott jatekmenetben.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Én régi rajongó vagyok, de nem találtam meg benne, amit vártam. Az még oké, hogy eltűntek a kicentizett ugrássorozatok, de hova lettek a rejtvények? Van helyette az az idióta gyorsgomb nyomogatás, meg plusz tapasztalati pont a kivégzésekért...WTF?
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
[
Kinek mi. Nekem ez egy fantasztikus Uncharted 2, mig a regi Lara egy ugrabugralo platformjatek. En orulok a valtozasnak.zavi27
Na de az volt a Tomb Raider, az ugrabugra, a kapcsolós rejtvények, a kevés ellenfél. Amúgy te is azt írod, hogy egy Uncharted lett 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ahogy viszem a Dishonored-et egyre jobban tetszik... az elején leszartam, és gyilkoltam, de most próbálok csak fojtani, remélem a magas faktort majd lentebb tudom vinni...csebi
Ugye, ugye. ^^

ahogy olvastam a teszteket az új Tomb Raider-ben elvették a Lara Croft lényegét, ez igaz amúgy?csebi
Benne van a lényege, csak tudni kell bánni vele. Sokkal akció dúsabb lett, és én sem örülök neki, hogy egyes részeket nem lehet lopakodással megoldani, de egy hentelős TPS-től azért igen messze van. Szerintem sikeresen megoldották a készítők, hogy a káposzta is megmaradjon, és a kecske is jól lakjon. Ugyanúgy megtalálják a régi rajongók is benne a nekik valót Rengeteg felfedeznivaló van a szigeten, amit bűn kihagyni, mivel ezek adják a játék érdemi részét, míg a lövöldözések csak kiegészítések. Tegyétek a szívetekre a kezeteket, és mondjátok azt, hogy 2013-ban szívesen költenétek egy"ugra-bugrálós" játékot.
Továbbra is tartom, hogy lenyűgöző a játék, és mindenképpen megéri az árát.


Jah és amúgy meg elfogyott a Max Payne 3 a Steamen. 😀 Ezt is megértük, hogy elfogy egy digitális játék. 😂
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
ahogy olvastam a teszteket az új Tomb Raider-ben elvették a Lara Croft lényegét, ez igaz amúgy?
csebi
Igen, igaz. Jó játék, de ez már nem Tomb Raider, csak egy hentelős TPS.ender1112
Kinek mi. Nekem ez egy fantasztikus Uncharted 2, mig a regi Lara egy ugrabugralo platformjatek. En orulok a valtozasnak.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ahogy olvastam a teszteket az új Tomb Raider-ben elvették a Lara Croft lényegét, ez igaz amúgy?
csebi
Igen, igaz. Jó játék, de ez már nem Tomb Raider, csak egy hentelős TPS.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
ahogy olvastam a teszteket az új Tomb Raider-ben elvették a Lara Croft lényegét, ez igaz amúgy?

ahogy viszem a Dishonored-et egyre jobban tetszik... az elején leszartam, és gyilkoltam, de most próbálok csak fojtani, remélem a magas faktort majd lentebb tudom vinni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
MLB the Show 13at hogyan tudok venni, legegyszerűbben, legolcsóbban PS3ra?zavi27
sztem legjobban úgy jössz ki ha psn-ről veszed meg
kis hazánkban nem hiszem, hogy lehet majd venni, max zavvi-ról tudod majd megrendelni, de úgy sem biztos, hogy olcsóbbra kijössz mint psn-en. És akkor oda még tudsz toborozni is vkit, hogy felesben megvegyétek (lehet engem? 😀 )Habi
Nincs net a ps3amon, és nem is tervezem. Magyar boltban kapható valahol itthon?zavi27
Az 576-nál szokott lenni néhány darab, de horror áron (18-20e HUF). Én Kanadából szoktam megrendelni (idei kimarad, mert sportjátéknál kétéves forgási idővel dolgozok), amikor először lemegy az ára (40-50 CDN-re). Itt a webshop címe:  www.videogamesplus.ca/advanced_search_result.php?osCsid=f8e7fa2da21acb77d125b6c397bf122b&keywords=mlb+the+show&x=-117&y=-198
Most még 60$-ba kerül, de eddig május elejére mindig leesett az ára, persze akkor már csak kanadai borítós szokott lenni 😊

szerk.: utánanéztem gyorsan a leveleim között, tavaly nem bírtam magammal, azonnal és teljes áron vettem 😀 A postaköltség 7,5CDN volt, tehát összesen 67,5. Az árfolyam most olyan 220-225 forint között van, még mindig olcsóbb, mint az 576.gdavid
Ok, köszi! Akkor lehet várok még, amíg lejjebb megy az ára.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
MLB the Show 13at hogyan tudok venni, legegyszerűbben, legolcsóbban PS3ra?zavi27
sztem legjobban úgy jössz ki ha psn-ről veszed meg
kis hazánkban nem hiszem, hogy lehet majd venni, max zavvi-ról tudod majd megrendelni, de úgy sem biztos, hogy olcsóbbra kijössz mint psn-en. És akkor oda még tudsz toborozni is vkit, hogy felesben megvegyétek (lehet engem? 😀 )Habi
Nincs net a ps3amon, és nem is tervezem. Magyar boltban kapható valahol itthon?zavi27
Az 576-nál szokott lenni néhány darab, de horror áron (18-20e HUF). Én Kanadából szoktam megrendelni (idei kimarad, mert sportjátéknál kétéves forgási idővel dolgozok), amikor először lemegy az ára (40-50 CDN-re). Itt a webshop címe:  www.videogamesplus.ca/advanced_search_result.php?osCsid=f8e7fa2da21acb77d125b6c397bf122b&keywords=mlb+the+show&x=-117&y=-198
Most még 60$-ba kerül, de eddig május elejére mindig leesett az ára, persze akkor már csak kanadai borítós szokott lenni 😊

szerk.: utánanéztem gyorsan a leveleim között, tavaly nem bírtam magammal, azonnal és teljes áron vettem 😀 A postaköltség 7,5CDN volt, tehát összesen 67,5. Az árfolyam most olyan 220-225 forint között van, még mindig olcsóbb, mint az 576.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NCAA basketball 10-t próbálta valaki ?

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
SBK Generations.Még csak kb 2 és fél órát tudtam vele eltölteni de nagyon bejövős 😊 full simulationön nyomom,elképesztő élmény,végre nem egy arcade szar. Az olyan finomságokra meg még nem is jutott időm mint a Legends,ahol Baylissel Fogartyval vagy akár Edwardsal lehet menni. Ja és 2009től 2012ig a SS1000 kivételével minden kategória megvan,lehet hogy a championship modeot azzal kezdem hogy Hagát hozzá juttatom az első VBjéhez az 1098al 😊 Vannak még ilyen challangeek is de arra még egyáltalán nem juott időm,de ha még nagyon szar is,akkor se tudnák elbaszni a játékot. Nem tudom az előző SBK gameek milyenek voltak de ez nagyon el lett találva.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
MLB the Show 13at hogyan tudok venni, legegyszerűbben, legolcsóbban PS3ra?zavi27
sztem legjobban úgy jössz ki ha psn-ről veszed meg
kis hazánkban nem hiszem, hogy lehet majd venni, max zavvi-ról tudod majd megrendelni, de úgy sem biztos, hogy olcsóbbra kijössz mint psn-en. És akkor oda még tudsz toborozni is vkit, hogy felesben megvegyétek (lehet engem? 😀 )Habi
Nincs net a ps3amon, és nem is tervezem. Magyar boltban kapható valahol itthon?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
MLB the Show 13at hogyan tudok venni, legegyszerűbben, legolcsóbban PS3ra?zavi27
sztem legjobban úgy jössz ki ha psn-ről veszed meg
kis hazánkban nem hiszem, hogy lehet majd venni, max zavvi-ról tudod majd megrendelni, de úgy sem biztos, hogy olcsóbbra kijössz mint psn-en. És akkor oda még tudsz toborozni is vkit, hogy felesben megvegyétek (lehet engem? 😀 )


JT Daniels fan