PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ncaa Football 12höz tudnátok friss 2013as szezon rostert mondani PS3hoz? Úgy működne hogy a játékon belül a roster update-nél beírom az ID-t, és akkor azt letölti ugye? Szóval ilyen roster ID-t tudtok modanni, vagy hogy hol találok?zavi27
én youtubeon kerestem a 13hoz. Egész korrektet sikerült találnom. ID-t kell beírni ahogy mondod.utána betöltöd és aztán pedig már automatán fogja betölteni mindig. Legalább is 13nál így van.
ha nem megy, írj nyugodtan.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Ncaa Football 12höz tudnátok friss 2013as szezon rostert mondani PS3hoz? Úgy működne hogy a játékon belül a roster update-nél beírom az ID-t, és akkor azt letölti ugye? Szóval ilyen roster ID-t tudtok modanni, vagy hogy hol találok?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


 www.gamekapocs.hu/hir/33913/hivatalos_erkezik_a_batman_arkham_origins
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nincs valakinek egy Max Payne 3 mentése, hard nehézségen (hogy unlockolva legyen a következő 2 szint) ?

Esetleg a social clubról nem lehetne letölteni a beállításokat ?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki tud valamit erről a Lords of Football nevű játékról ? Ahogy elnézem egy manager játék sims köntösben ?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Van olyan itt aki esetleg játszik az mlb 2k12-vel? Mert nekem az a nagy problémám, hogy sem a gamepadem, se a billentyűzetem nem érzékeli rendesen.Double B
én tolom billentyűn, és ott hiába állítod be a gombokat, másokkal felcseréli, ezért én tesztelés után felírtam a helyes gombokat, és úgy tudok játszani...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Van olyan itt aki esetleg játszik az mlb 2k12-vel? Mert nekem az a nagy problémám, hogy sem a gamepadem, se a billentyűzetem nem érzékeli rendesen.
több mint 11 éve
szelim Cleveland Browns 61
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ja és akkor jut eszembe, a 1313 is kaszálva lett?! csodás....Raven17
Igen. Bár még reménykedhet, hogy valami külsős fejlesztő brigád felkarolhatja, és vállalja, hogy befejezi, és ki is adja. Viszont erre vajnyi kevés az esély.
Különösen fájó ez azóta, hogy kiderült Boba Fettről szólt volna a játék... (mint ahogy az várható is volt).
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
aki itt most veri az asztalt meg sír, az mondjon 3 jó LucasArts játékot az elmúlt 5 évből

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A disney bezárta a LucasArtsot...

"As a result of this change, we’ve had layoffs across the organization. We are incredibly appreciative and proud of the talented teams who have been developing our new titles.”



30 éves cég, rengeteg jó SW játék. Minden alkalmazott kirúgva, minden fejlesztés alatt álló játék elkaszálva.
Köszönjük disney !süti
Régen jók voltak. Manapság már rosszak. Nem sírok miattuk. Az SW játékokat úgyis folytatják, nagy pénz van bennük.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A disney bezárta a LucasArtsot...

"As a result of this change, we’ve had layoffs across the organization. We are incredibly appreciative and proud of the talented teams who have been developing our new titles.”



30 éves cég, rengeteg jó SW játék. Minden alkalmazott kirúgva, minden fejlesztés alatt álló játék elkaszálva.
Köszönjük disney !süti
Elmennek a ......-ba. Egy ilyen nagy multú céget csak úgy bezárni?? Grat Disney! Már ott megutáltam őket mikor miattuk kellett összecsapni a Clone Warst (ami a sok kritika ellenére sztem igenis egy jó sorozat volt, főleg a 3. évadtól kezdve lett igazán jó és komolyodott meg, de persze sokan csak az 1. évadig jutottak (vagy addig se) és megállapították, hogy ez egy nagy szar gyerekeknek szóló baromság, pedig rohadtul nem, na mindegy) És kaptunk egy idióta, értelmetlen összecsapott valamit, jópár szálat nyitva hagyva. Most meg ez....
Remélem akkor már a filmet is jól elcseszik. Alapból az, hogy szerepel majd benne mind a 3 régi főszereplő nem sok jót igér. (mondjuk én alapból jobban örültem volna egy régi köztársaság idején játszódó résznek, mert nekem az a kedvenc SW időszakom)

Ja és akkor jut eszembe, a 1313 is kaszálva lett?! csodás....
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A disney bezárta a LucasArtsot...

"As a result of this change, we’ve had layoffs across the organization. We are incredibly appreciative and proud of the talented teams who have been developing our new titles.”



30 éves cég, rengeteg jó SW játék. Minden alkalmazott kirúgva, minden fejlesztés alatt álló játék elkaszálva.
Köszönjük disney !süti
na neeee ... mégis hogyan és miért ?

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Speedlink. de mondom, ezzel nem volt gond eddig a menüben most is működik, de a játékban nem. és másnál is előfordult már ilyen hiba ahogy olvasgattam a neten.totomario
Akkor nincs ötlet. Igaz amilyen régen játszottam vele, már a billentyűkiosztásra se emlékszem, lehet anno nálam is így ment, azért nem is erőltettem... 😐
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valakinek ötlet?totomario
Milyen game pad ?süti
Speedlink. de mondom, ezzel nem volt gond eddig a menüben most is működik, de a játékban nem. és másnál is előfordult már ilyen hiba ahogy olvasgattam a neten.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valakinek ötlet?totomario
Milyen game pad ?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A disney bezárta a LucasArtsot...

"As a result of this change, we’ve had layoffs across the organization. We are incredibly appreciative and proud of the talented teams who have been developing our new titles.”



30 éves cég, rengeteg jó SW játék. Minden alkalmazott kirúgva, minden fejlesztés alatt álló játék elkaszálva.
Köszönjük disney !
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Van valaki aki játszik közületek MLB 2k12-vel? Fellépett nálam egy probléma, ami, mint utólag kiderült fórumok és kommentek alapján, nem csak nálam hiba, hanem még jó pár másik embernél is.
Idézném az egyik kommentelőt:

"olyan problémám van hogy dual pad-al játszom de dobásnál nem a jobb karral kell dobnom (mint régebben) hanem a dobás gombját kell hosszan nyomnom, mintha billentyűzeten játszanék... régebben nem volt ilyen gond, de most újra felraktam a játékot és van... ha valaki megdobna egy megoldással azt nagyra értékelném! előre is köszi a segítséget"

tulajdonképpen nem ismeri fel azt a kontrollert, amit eddig igen, és most csak billentyűzettel enged játszani, meg egérrel.

Valakinek ötlet?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
mikor olvastam az új videóról, vártam, hogy mikor teszed be 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nekem nagyon bejött 😀 azt hittem alapból ilyen a játék 😀 úgy csináltam a történelmet ahogy én akartam. Megrendeztem a partraszállást,csináltam az ellenfélnek egy brutál védővonalat és megpróbáltam feltörni, stb.. és persze a vége mindig happy end lett ,mert én nyertem. Engem ilyen formában is lekötött a játék 😀

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ez merész!! 😀 Ilyet sosem csináltam. Csak klasszikusan felépítettem a nemzetet az alapoktól és szétütöttem mindenkit a végén. És ez így élvezetes volt? 😀kristóf17
mondjuk ha felépítetted a colosseum, kolosszus, agyagsereg kombót akkor kb lehetetlen volt kikapni, ebbe kicsit beleuntam. de tényleg zseniális játék volt.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
játszott valaki a Rise of Nations-el? kéne egy kis segítségszampi#33
mond.brk
Mennyire szerettem te jó ég!! 😊)kristóf17
Azért beírom ide hátha valaki tud segíteni. Régebben játszottam vele és nem tudom hogy de minden nemzetet minden sereget én irányítottam.1 napja keresem azt a beállítást amivel ez újra megtörténhet, de egyenlőre sikertelenül. tud valaki ebben segíteni mit kell nyomni vagy hol kell beállítani, hogy Solo Game-ben én legyek kb az ISTEN? 😀 Ha beállítom minden országnak a saját profilom az nem jó mert nem támadhatom magam.szampi#33
játszott valaki a Rise of Nations-el? kéne egy kis segítségszampi#33
mond.brk
Mennyire szerettem te jó ég!! 😊)kristóf17
Azért beírom ide hátha valaki tud segíteni. Régebben játszottam vele és nem tudom hogy de minden nemzetet minden sereget én irányítottam.1 napja keresem azt a beállítást amivel ez újra megtörténhet, de egyenlőre sikertelenül. tud valaki ebben segíteni mit kell nyomni vagy hol kell beállítani, hogy Solo Game-ben én legyek kb az ISTEN? 😀 Ha beállítom minden országnak a saját profilom az nem jó mert nem támadhatom magam.szampi#33
Ez merész!! 😀 Ilyet sosem csináltam. Csak klasszikusan felépítettem a nemzetet az alapoktól és szétütöttem mindenkit a végén. És ez így élvezetes volt? 😀
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
játszott valaki a Rise of Nations-el? kéne egy kis segítségszampi#33
mond.brk
Mennyire szerettem te jó ég!! 😊)kristóf17
Azért beírom ide hátha valaki tud segíteni. Régebben játszottam vele és nem tudom hogy de minden nemzetet minden sereget én irányítottam.1 napja keresem azt a beállítást amivel ez újra megtörténhet, de egyenlőre sikertelenül. tud valaki ebben segíteni mit kell nyomni vagy hol kell beállítani, hogy Solo Game-ben én legyek kb az ISTEN? 😀 Ha beállítom minden országnak a saját profilom az nem jó mert nem támadhatom magam.

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
játszott valaki a Rise of Nations-el? kéne egy kis segítségszampi#33
mond.brk
Mennyire szerettem te jó ég!! 😊)