PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
Türelem... 😀 Nekem fullos lett, most gyűjtök IS-re, de így valami kegyetlen brutál 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com

Eddigi hírek számomra nem voltak túl bíztatóak, (új fejlesztők, Joker és Batman is új szinkronhangot kap (pedig Mark Hamillnél jobb Joker nincs! Remélem legalább Harleynak marad Tara Strong)) dehát az Asylumot imádtam, a Cityt is imádtam szóval ez is kötelező darab lesz. 😀Raven17
a trailer easter eggje alapján remélem felbukkan a részben Green Arrow is 😊shawnka
Jéé tényleg, Queen Industries! Elsőre felse tűnt. 😀 Mindenesetre Én is örülnék neki. 😊
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek

Eddigi hírek számomra nem voltak túl bíztatóak, (új fejlesztők, Joker és Batman is új szinkronhangot kap (pedig Mark Hamillnél jobb Joker nincs! Remélem legalább Harleynak marad Tara Strong)) dehát az Asylumot imádtam, a Cityt is imádtam szóval ez is kötelező darab lesz. 😀Raven17
a trailer easter eggje alapján remélem felbukkan a részben Green Arrow is 😊
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com

Eddigi hírek számomra nem voltak túl bíztatóak, (új fejlesztők, Joker és Batman is új szinkronhangot kap (pedig Mark Hamillnél jobb Joker nincs! Remélem legalább Harleynak marad Tara Strong)) dehát az Asylumot imádtam, a Cityt is imádtam szóval ez is kötelező darab lesz. 😀
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
A KV1S a nagy ágyúval félelmetesen jó lesz. Tier 6on rettenetesen lehet vele pusztítani. Addig szenvedős kicsit, de szinte minden új tank az ameddig a fejlesztések össze nem jönne.
Én mostanában kevesebbet játszom vele, de épp az E-75re gyűjtök, csak azért húzos a 3,5 milla.visi_b
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
A KV1S a nagy ágyúval félelmetesen jó lesz. Tier 6on rettenetesen lehet vele pusztítani. Addig szenvedős kicsit, de szinte minden új tank az ameddig a fejlesztések össze nem jönne.
Én mostanában kevesebbet játszom vele, de épp az E-75re gyűjtök, csak azért húzos a 3,5 milla.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Assasins Creed 3 milyen hosszú?
Mondjuk el tudok vele faszkodni olyan mennyiségű időt, mint akár egy Skyrimmal? Meg a játékvilág mekkora? Csak, mert nagyon filózom a beszerzésén, de nem szeretnék olyan játékot, amit 4 nap alatt végigtolok mondjuk, és nem tudok elszórakozgatni vele akár heteket is.
Illetve maga a játék hogyan néz ki? Van karakterfejlődés, szintlépés, különböző skillek, hasonlók?

Előre is köszönöm a választ!

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
World of Tanks alaposan beszippantott elmúlt pár napban 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
legtávolabbról sem vagyok CoD player de ez ott van!Remélem vállalják a "szolgáltatásaikat" más játékhoz is 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Más: Torchlight 2-t játszik valaki ?süti
régebben játszottam, jó kis hack'n'slash, mondjuk hardcore legnehezebb fokon, és sosem értem végig (bug/géplaggolt, vagy elképesztő mennyiségű sebzés a semmiből 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Nem lett rossz az új Metro:  www.metacritic.com/game/pc/metro-last-light
Bár az IGN az előddel egyetemben ez se nagyon nyerte el a tetszését:  www.ign.com/articles/2013/05/13/metro-last-light-review
A GS-nek viszont ez is bejött:  www.gamestar.hu/metro-last-light-teszt.html

Könyv nagy kedvencem, mert egy igen hangulatos, de annál rémisztő jövőképet alkotott, ezt pedig az előző játék is jól kiegészítette, így szerintem ezzel is elleszek még letudom az összes öcsit.


Más: Torchlight 2-t játszik valaki ?süti
én néha tolom egy két órát, de valahogy hiába ugyanaz a gárda csinálja mint annó a régi kedvenc diablo részeket, nálam továbbra sem tud labdába rúgni a D3 miatt, egyszerűen nem ránt be

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem lett rossz az új Metro:  www.metacritic.com/game/pc/metro-last-light
Bár az IGN az előddel egyetemben ez se nagyon nyerte el a tetszését:  www.ign.com/articles/2013/05/13/metro-last-light-review
A GS-nek viszont ez is bejött:  www.gamestar.hu/metro-last-light-teszt.html

Könyv nagy kedvencem, mert egy igen hangulatos, de annál rémisztő jövőképet alkotott, ezt pedig az előző játék is jól kiegészítette, így szerintem ezzel is elleszek még letudom az összes öcsit.


Más: Torchlight 2-t játszik valaki ?
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Na ez a játék is beszippantott 2 óra alatt: Mass Effect! Elképesztő kidolgozott világ, sztori,hangulat lesz az egész trilógia úgy érzem.😊zavi27
üdv a klubbanbriareos
Jól látom, hogy jelent meg 3 könyv is a játékhoz? Az első az előzmény az első rész elé, a 2. könyv meg a játék 2-3. rész közötti fonala?zavi27
4 könyv van.
olvastam őket, elég meeh... főleg egy volt kurva szar ott a fanok hőzöngtek is h mennyire arcon köpése az egész ME kánonnak, sajna nem emlékszem a nevére.

Igazából ha megfelelő elvárásokkal ülsz neki a könyveknek akkor nem fogsz csalódni, kicsit kiszinezik a galaxist, de ennyi, kb annyira értékesek mint a Diablo franchise könyvei.

az első könyv a ME 1 előtt játszódik jóval, Anderson vs Saren vonal
a második röviddel ME 1 után
retribution a me 2 után játszódik, az utolsó meg, asszem deception megintcsak az ME 1 után.

Ha elfogadsz egy tippet, akkor előbb kipörgeted a könyveket mielőtt nekikezdesz a ME 3nak

edit: utánanézterm a deception a gyengébb darab, azt már nem Karpyshyn írtabriareos
Koszi az infokat! En is valami ilyesmiket olvastam, hogy amit nem Karpyshyn irt az gyengebb, de a tobbirol jokat irtak, hogy eleg izgalmasak, meg azert sokat hozzatesznek ehhez a retegzett univerzumhoz. Hat lehet az elso konyvet mostanaban kene beszereznem, hogy alig kezdtem el meg az elso jatekot.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Na ez a játék is beszippantott 2 óra alatt: Mass Effect! Elképesztő kidolgozott világ, sztori,hangulat lesz az egész trilógia úgy érzem.😊zavi27
üdv a klubbanbriareos
Jól látom, hogy jelent meg 3 könyv is a játékhoz? Az első az előzmény az első rész elé, a 2. könyv meg a játék 2-3. rész közötti fonala?zavi27
4 könyv van.
olvastam őket, elég meeh... főleg egy volt kurva szar ott a fanok hőzöngtek is h mennyire arcon köpése az egész ME kánonnak, sajna nem emlékszem a nevére.

Igazából ha megfelelő elvárásokkal ülsz neki a könyveknek akkor nem fogsz csalódni, kicsit kiszinezik a galaxist, de ennyi, kb annyira értékesek mint a Diablo franchise könyvei.

az első könyv a ME 1 előtt játszódik jóval, Anderson vs Saren vonal
a második röviddel ME 1 után
retribution a me 2 után játszódik, az utolsó meg, asszem deception megintcsak az ME 1 után.

Ha elfogadsz egy tippet, akkor előbb kipörgeted a könyveket mielőtt nekikezdesz a ME 3nak

edit: utánanézterm a deception a gyengébb darab, azt már nem Karpyshyn írta

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Na ez a játék is beszippantott 2 óra alatt: Mass Effect! Elképesztő kidolgozott világ, sztori,hangulat lesz az egész trilógia úgy érzem.😊zavi27
üdv a klubbanbriareos
Jól látom, hogy jelent meg 3 könyv is a játékhoz? Az első az előzmény az első rész elé, a 2. könyv meg a játék 2-3. rész közötti fonala?
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Na ez a játék is beszippantott 2 óra alatt: Mass Effect! Elképesztő kidolgozott világ, sztori,hangulat lesz az egész trilógia úgy érzem.😊zavi27
üdv a klubban

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Na ez a játék is beszippantott 2 óra alatt: Mass Effect! Elképesztő kidolgozott világ, sztori,hangulat lesz az egész trilógia úgy érzem.😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.gamers.hu/meg-iden-megjelenhet-pc-re-a-gta-5/
sztem szép álom, túl szép.... :\Divat
Csak nehogy kimerjék úgy adni, mint a IV-et...süti
Mondjuk az tuti, hogy emiatt az egy játék miatt nem adtam még el xboxot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=2HH59-aMPtw már csak alig több mint egy hónap!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamers.hu/meg-iden-megjelenhet-pc-re-a-gta-5/
sztem szép álom, túl szép.... :\Divat
Csak nehogy kimerjék úgy adni, mint a IV-et...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.gamers.hu/meg-iden-megjelenhet-pc-re-a-gta-5/

sztem szép álom, túl szép.... :\

|
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na végre kivittem a Dishonored-t. sajnos a történet feléig nem figyeltem a gyilkolásokra, így már nem tudtam lentebb vinni, de bejövős volt nagyon! egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem eredetiben, tervezem azt, hogy újra kiviszem minél kevesebb áldozattal, de előtte még vannak más feladatok (lara is vár rám olyan 15%-on, metro, black ops)csebi
Hova?Az udvarra?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
na végre kivittem a Dishonored-t. sajnos a történet feléig nem figyeltem a gyilkolásokra, így már nem tudtam lentebb vinni, de bejövős volt nagyon! egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem eredetiben, tervezem azt, hogy újra kiviszem minél kevesebb áldozattal, de előtte még vannak más feladatok (lara is vár rám olyan 15%-on, metro, black ops)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A disney bezárta a LucasArtsot...

"As a result of this change, we’ve had layoffs across the organization. We are incredibly appreciative and proud of the talented teams who have been developing our new titles.”



30 éves cég, rengeteg jó SW játék. Minden alkalmazott kirúgva, minden fejlesztés alatt álló játék elkaszálva.
Köszönjük disney !süti
Régen jók voltak. Manapság már rosszak. Nem sírok miattuk. Az SW játékokat úgyis folytatják, nagy pénz van bennük.ender1112
 gamepod.hu/hir/az_ea-hez_kerulnek_a_lucasarts_jogok.html

bioware,dice...hmmm jól hangzik (mondjuk egy sims:SW kiadás lenne az igazán kemény!) 😊

|