PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bioshockhoz megvan a javítás. Most már nem szaggat. 😊 Neki is esek így már.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
na napokban nekiestem én is WoT-nak...csak azt nem tudom miért csak most 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valakinek lenne eladó NHL 12/13 vagy MLB: The Show 12/13 PS3-ra?
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
köszönöm ment PM

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
játszott valaki a Rise of Nations-el? kéne egy kis segítségszampi#33
mond
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
játszott valaki a Rise of Nations-el? kéne egy kis segítség

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát... Megjött az első teaser a Thiefhez 😮
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sanszos mondjuk hogy a gépem nem fogja bírni de egy próbát megér,köszi a tippet 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nem ismerem mint már mondtam kb 4-5 éve nem követem aktívan a játék piacot.Youtubeon utána néztem,ennek van singleplayer modja is?Mert én amit láttam az mind mp gameplay video volt.Amúgy fasza 😊Cowboykarcsi
van ám
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem ismerem mint már mondtam kb 4-5 éve nem követem aktívan a játék piacot.Youtubeon utána néztem,ennek van singleplayer modja is?Mert én amit láttam az mind mp gameplay video volt.Amúgy fasza 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Én nem tudom,biztos én vagyok a régi módi meg minden,tudom hogy egy jó pár éve már ez az irány,de nekem már nagyon unalmas hogy az összes "katonai" témájú játék ilyen hogy "kurva jol nézzen ki és egy 100al hajtó terepjáróból kihajolva fél kézzel ki tudjak lőni egy Apache harci helikoptert". Gondolom úgyis én vagyok az a kisebbség akit ez zavar de engem nagyon. Nem is tudom mikor játszottam utoljára ilyen játékkal(mmint katonai),talán még a BiA HH volt. Sajnálom mert egyébként nagy military buzi voltam.Cowboykarcsi
igazából ha ezen múlik játssz az ArmA 2-vel. arra egy szavad sem lehet így. nekem egyedül az volt a bajom vele, hogy a kis MOHAA-n és CoD:UO-n edződött énem 3 másodperc alatt lett szitává lőve.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Csak ámulok és bámulok. Nincs is kedvem akciózni csak nézegetem a helyet. 😀Greengo
Az akció jelenetek nekem amúgy se jönnek be. Jobban tetszett a borongósabb első rész. Mondjuk én nem szaroztam és egyből az 1999 nehézségi szinten kezdtem el. 😀 Így mondjuk egészen biztos, hogy minden egyes pixelt is átvizsgálok kétszer. 😂süti
Ezt az 1999 modot nem próbáltam, de ahogy olvasom mástól is....nagyon nehéz lehet. 😊
Gyönyörű a játék már-már túlságosan is szép, viszont az fps dropok miatt lehet félreteszem és megvárok egy javítást. Ha átírom amit kell akkor játszhatatlan lesz (emberek/tárgyak tűnnek el, nem lehet továbbhaladni ...stb)Greengo
már én is beszereztem a BS3-at, de tegnap óta rá vagyok kattanva az új Tomb Raiderre. tudom, kicsit megkésve, de nem ereszt el Lara 😀
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Csak ámulok és bámulok. Nincs is kedvem akciózni csak nézegetem a helyet. 😀Greengo
Az akció jelenetek nekem amúgy se jönnek be. Jobban tetszett a borongósabb első rész. Mondjuk én nem szaroztam és egyből az 1999 nehézségi szinten kezdtem el. 😀 Így mondjuk egészen biztos, hogy minden egyes pixelt is átvizsgálok kétszer. 😂süti
Ezt az 1999 modot nem próbáltam, de ahogy olvasom mástól is....nagyon nehéz lehet. 😊
Gyönyörű a játék már-már túlságosan is szép, viszont az fps dropok miatt lehet félreteszem és megvárok egy javítást. Ha átírom amit kell akkor játszhatatlan lesz (emberek/tárgyak tűnnek el, nem lehet továbbhaladni ...stb)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csak ámulok és bámulok. Nincs is kedvem akciózni csak nézegetem a helyet. 😀Greengo
Az akció jelenetek nekem amúgy se jönnek be. Jobban tetszett a borongósabb első rész. Mondjuk én nem szaroztam és egyből az 1999 nehézségi szinten kezdtem el. 😀 Így mondjuk egészen biztos, hogy minden egyes pixelt is átvizsgálok kétszer. 😂

Steamen 8,74 (!) euro a Hitman !
(Bár amilyen szar a forint...)
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
komment nélkül...
 www.youtube.com/watch?v=U8HVQXkeU8UHabi
És most, hogy ezt mindenki megnézte mehet is vissza mindenki Bioshockozni. MOST !
Egyelőre még nem írom le, hogy az év játéka.
| Amúgy az. | süti
Csak ámulok és bámulok. Nincs is kedvem akciózni csak nézegetem a helyet. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
komment nélkül...
Habi
Én nem tudom,biztos én vagyok a régi módi meg minden,tudom hogy egy jó pár éve már ez az irány,de nekem már nagyon unalmas hogy az összes "katonai" témájú játék ilyen hogy "kurva jol nézzen ki és egy 100al hajtó terepjáróból kihajolva fél kézzel ki tudjak lőni egy Apache harci helikoptert". Gondolom úgyis én vagyok az a kisebbség akit ez zavar de engem nagyon. Nem is tudom mikor játszottam utoljára ilyen játékkal(mmint katonai),talán még a BiA HH volt. Sajnálom mert egyébként nagy military buzi voltam.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
komment nélkül...
 www.youtube.com/watch?v=U8HVQXkeU8UHabi
És most, hogy ezt mindenki megnézte mehet is vissza mindenki Bioshockozni. MOST !
Egyelőre még nem írom le, hogy az év játéka.
| Amúgy az. |
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
komment nélkül...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 049 — Lucas Scott
amúgy azt nem is írtam, hogy milyen szomorú vagyok, hogy nem jött ki az új mlb pc-re...

a Metro meg gyönyörű

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.ign.com/articles/2013/03/22/bioshock-infinite-pc-review

DA-DA-DAAAM!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
belenéztem az új Lara-ba, és tetszik, egész jó kis játék, és gyönyörű...csebi
Ezt mondom én is. 😀
A multit viszont sajnálom. Így egy normálisabb SP DLC helyett azt a szart fogják gondozni...



Bioshock meg csak nem hagy nyugodni még elő nem rendelem...

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
TWD Survival Instinct-et valaki próbálta már?Csajom elő akarta rendelni nekem de végül lebeszéltem róla félek hogy semmi köze a TWDhez,csak felhasználják a Dixon bratyókat egy most amúgy is jol fútó márákval egy agyatlan zombihentelős játékhoz. Ha nem is a Talle Tale Games féle TWD,azért ha egy kicsit is próbál különleges lenni én be próbálkoznék vele szívesen.Cowboykarcsi
Volt róla korábban szó itt, meg trailer... akkor azt mondtam, hogy első ránézésre semmi köze a TWD mondandójához és lényegéhez. Inkább egy Left 4 Dead lehúzás 😕


több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
😊
süti
jöhetne már az a 4. rész...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
 sto.perfectworld.com/legacyofromulus

jön az első komolyabb kiegészítő a Star Trek Onlinehoz (Romulánok), ezzel első mmorpg lesz, ahol 3 külön frakcióban tudnak a játékosok verekedni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 049 — Lucas Scott
belenéztem az új Lara-ba, és tetszik, egész jó kis játék, és gyönyörű...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.