PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Empire: Total War-ról vkinek van véleménye? gondolkozom rajta, hogy beújítom!csebi
Ha szereted a körökre osztott, birodalom építgetős stratégiát, akkor mindenképpen szerezd be.
Az összes TW mind jól sikerült, hogy melyik lesz a kedvenced inkább a kor sajátosságai határozzák meg. Szóval ha szereted a 18. századot akkor pedig telitalálat.süti
a civ 5 az hasonló ugye? mert azt egyszer kétkedve raktam fel, de nagyon megimádtam, rongyosra játszottam

most gondolkodom egy empire: total war collection beszerzésén

köszi a választ

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Empire: Total War-ról vkinek van véleménye? gondolkozom rajta, hogy beújítom!csebi
Ha szereted a körökre osztott, birodalom építgetős stratégiát, akkor mindenképpen szerezd be.
Az összes TW mind jól sikerült, hogy melyik lesz a kedvenced inkább a kor sajátosságai határozzák meg. Szóval ha szereted a 18. századot akkor pedig telitalálat.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Empire: Total War-ról vkinek van véleménye? gondolkozom rajta, hogy beújítom!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, PS3-on másnak sem engedi Madden 13-nál az onlinera felcsatlakozni?
Azt írják, karbantartás van, de lehet, csak nálam van hiba, nem értem mindenesetre.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?BlitzHawk
Hát alapjáraton nem mivel az NCAA NTSC régiójú. Viszont ha boxod RGH-s akkor igen .

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Dishonored. Most jutottam el oda, hogy végigjátsszam és nem bántam meg, de sok véleménnyel ellentétben nagyon nem az év(2012) játéka. Ok rengeteg megoldás van és az ellenfelek kiiktatása is nagyon változatos, de a sztori onnan, | hogy elárulnak a társaid nagyon összecsapott és a gyenge befejezés mellett azért érdekelt vna ki az a barom aki az álmaimban oltogat, illetve Sokolov és Piero karakterétől is többet vártam vna az előzmények után. | A pozitívumokat és negatívumokat mérlegre téve és hozzávéve, hogy nem túl hosszú játék nálam ez 7/10. Kicsit fejleszthették vna még a játékot és akkor tényleg nagyot szólhatott vna.Greengo
BOOOOOO!!!!!!444négy 😛süti
Oké a 7/10 nagyon szigorú volt..egy nyolcast simán megkap, de nem is a játékmenet(mert az csillagos 10-es) inkább a sztori második fele ami kiverte nálam a biztosítékot. Kicsit olyan érzésem volt, hogy féltávnál jöttek rá, hogy nem lesz elég a ráfordított összeg. Ám azóta megnéztem pár videót a készítők játékmenetéről és olyan megoldásokat láttam, hogy kedvet kaptam az újrajátszásra. 😛 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Számomra jó döntés új irányba vinni az AC-t, mert egyedül a 3. rész tudott lekötni. Főleg a kor sajátosságai miatt, a kalózokat is bírom, úgyhogy ez se lesz rossz. Viszont ez egyelőre tisztára Warrior Within...
Viszont a régi fanok csalódottságát is megértem, én is sok játéknál anyáztam, hogy ennyire új stílusba vitték el a régi kedvenceimet.süti
kicsit olyan mintha, a készítők minden réteget igyekeznének kiszolgálni. A 3. rész ezzel az amerikai zászlós kiadással egyértelműen az amerikai fogyasztóknak szólt. Engem tényleg már az tölt el várakozással, hogy vajon a 20. századi Altair, melyik Birodalomban fog gyilokolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon unatkoztam és megtudtam hogyan kell letölteni EA oldalára feltöltött videókat, így csináltam egy válogatást legnagyobb és legviccesebb góljaimról 😀 (Minőség sajnos nem a legjobb, de így vannak fenn ott is videók...)



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
viszont egyelőre érdekesebb kérdés nálam, hogy ki fog befeküdni az Animusba, és miért. a kalózság és a térség miatt valami kincses dolgot vizionálok. nyilván a cucc hatásos lehet Juno ellen, és akkor Desmond apja lesz a delikvens.shawnka
én annak örülnék a legjobban, ha azt a minervás-júnós szálat végleg elhagynák, és végre tényleg a történelemre koncentrálnának 😊 a legutóbbi részben nekem már sok volt a világvégés agymenésből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
viszont egyelőre érdekesebb kérdés nálam, hogy ki fog befeküdni az Animusba, és miért. a kalózság és a térség miatt valami kincses dolgot vizionálok. nyilván a cucc hatásos lehet Juno ellen, és akkor Desmond apja lesz a delikvens.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Számomra jó döntés új irányba vinni az AC-t, mert egyedül a 3. rész tudott lekötni. Főleg a kor sajátosságai miatt, a kalózokat is bírom, úgyhogy ez se lesz rossz. Viszont ez egyelőre tisztára Warrior Within...
Viszont a régi fanok csalódottságát is megértem, én is sok játéknál anyáztam, hogy ennyire új stílusba vitték el a régi kedvenceimet.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hétfőn jön a hivatalos bejelentés, de azóta már kiszivárgott egy trailer is. Én még pont láttam, de azóta már letörölték szerintem mindenhonnan. Szóval, a lényeg: ACIV - Október 29.shawnka
nagyon nem illik bele ebbe a karibi-szigetvilág + kalózok témába nekem az asszaszin - templomos konfliktus, de cserébe nagyon jó játékot ki lehet ebből hozni. csak nem úgy kell rá tekinteni, mint egy AC-re. a fehér kapucni meg felesleges itt.
Edward viszont egy trailer alapján már sokkal szimpatikusabb, mint Connor.brk
AC wikián gyorsan elolvastam mindent, amit idáig lehet tudni Haytham apjáról. Elég jó a története, a trailer alapján meg LEGYEN MÁR OKTÓBER VÉGE 😀
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Hétfőn jön a hivatalos bejelentés, de azóta már kiszivárgott egy trailer is. Én még pont láttam, de azóta már letörölték szerintem mindenhonnan. Szóval, a lényeg: ACIV - Október 29.shawnka
nagyon nem illik bele ebbe a karibi-szigetvilág + kalózok témába nekem az asszaszin - templomos konfliktus, de cserébe nagyon jó játékot ki lehet ebből hozni. csak nem úgy kell rá tekinteni, mint egy AC-re. a fehér kapucni meg felesleges itt.
Edward viszont egy trailer alapján már sokkal szimpatikusabb, mint Connor
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hétfőn jön a hivatalos bejelentés, de azóta már kiszivárgott egy trailer is. Én még pont láttam, de azóta már letörölték szerintem mindenhonnan. Szóval, a lényeg: ACIV - Október 29.

háh, mégse:
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
 www.youtube.com/watch?v=p8TH0nKHGqA
örökzöld magyar játék. Amadeus91
Mestermű ! Imperium Galactica mellett a másik nagy kedvencem volt gyerekkoromba. Ennek köszönhetem, hogy a fejlesztőkkel is jóba voltam. Nagyon sajnáltam, hogy tönkre mentek. 😕 Ráadásul a DR is eléggé más irányba ment el.
Azért a Black Hole most szép zászlóshajónk, és remélhetőleg a Heroes herce-hurca sem viselte meg őket.süti
 www.digitalreality.eu/latest-news/imperium-galactica-stargazer-launched

 stargazer.imperiumgalactica.com/
új IG? (remélem meg is valósul) imádtam a 2. részét, de a Haegemonia is bejött anno. Amadeus91
Őszinte leszek, azóta mióta ezekkel játszottam nem találtam ilyen jó stratégiai játékokat. Iszonyat mennyire szerettem mindkettőt. Keresek-keresek hasonlót (vagy mint a Panzers phase one és Rush For berlin) De nem találtam már évek óta ami megfogott volna.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Az új Sim City demójával játszott valaki, mert kíváncsi lennék a véleményére!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kár, hogy még több mint fél év, nagyon elférne most a játékpiacon ez a játék



JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dishonored. Most jutottam el oda, hogy végigjátsszam és nem bántam meg, de sok véleménnyel ellentétben nagyon nem az év(2012) játéka. Ok rengeteg megoldás van és az ellenfelek kiiktatása is nagyon változatos, de a sztori onnan, | hogy elárulnak a társaid nagyon összecsapott és a gyenge befejezés mellett azért érdekelt vna ki az a barom aki az álmaimban oltogat, illetve Sokolov és Piero karakterétől is többet vártam vna az előzmények után. | A pozitívumokat és negatívumokat mérlegre téve és hozzávéve, hogy nem túl hosszú játék nálam ez 7/10. Kicsit fejleszthették vna még a játékot és akkor tényleg nagyot szólhatott vna.Greengo
BOOOOOO!!!!!!444négy 😛

NyamNyam:


Last Light pedig Május 14, addig pedig elleszek az L.A. Noire-ral. 2 év után végre sikerült hozzáférnem...

+10k a Shogun 2 GE:  cdgalaxis.hu/kepek/pcg_shogun_2_total_war_gold_varhato_tartalom.jpg
Mondjuk valami extrát igen b*szhattak volna hozzá. :/
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
még közel sem hivatalos, csak pletyka... 😊ghstzR
tényleg szeretnél fogadni?shawnka
 www.facebook.com/assassinscreed

Sonka 1-0 ghstzR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom régi módi vagyok, de én mennyire vágytam erre már, és mióta nem tudtam megszerezni, megtalálni 😀 tessék:

 www.oldgames.sk/en/game/fifa-soccer-96/download/7590/

szerintem élvezni fogjátok ez volt az első Fifa amivel játszottam még C64-n és nagyon élvezhető szvsz hajrá!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Dishonored. Most jutottam el oda, hogy végigjátsszam és nem bántam meg, de sok véleménnyel ellentétben nagyon nem az év(2012) játéka. Ok rengeteg megoldás van és az ellenfelek kiiktatása is nagyon változatos, de a sztori onnan, | hogy elárulnak a társaid nagyon összecsapott és a gyenge befejezés mellett azért érdekelt vna ki az a barom aki az álmaimban oltogat, illetve Sokolov és Piero karakterétől is többet vártam vna az előzmények után. | A pozitívumokat és negatívumokat mérlegre téve és hozzávéve, hogy nem túl hosszú játék nálam ez 7/10. Kicsit fejleszthették vna még a játékot és akkor tényleg nagyot szólhatott vna.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
még közel sem hivatalos, csak pletyka... 😊ghstzR
tényleg szeretnél fogadni?
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
még közel sem hivatalos, csak pletyka... 😊


több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
20. században rengeteg lehet csak 1-2 példa: el lehet indítani az I. világháborút is ... utána a szovjetek: Trockij, Kirov, aztán jöhet a III. Birodalom, majd JFK szóval rengeteg táptalaj van...

amúgy vmikor már el kellene kezdenem az AC-t, de most nincs rá időm sajna...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.