PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm.. DoW, WA, DC, SS meghatározói életemnek... sok-sok időt raboltak el már, nagyvilági dolgoktól... CoH és DoWII annyira nem szippantott be, de remélem a Sega felkarolja még ezt a stílust és megörvendeztet még minket jónéhány fasza kis RTS-el... 😀Collapo
Creative Assemblytől se lesz rossz a Warhammer. 😊süti
Átnézve a CA játékait, lehet, hogy egy jobban kidolgozott, RTW szerű játékot kapunk? 😀 Érdekes lenne a campaign map és a battle map egy erősebb keveréke, mint ami a SS és a DC kapcsán volt... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
már nagyon rá vagy izgulva...
ennyire várod?csebi
Van aki nem várja ? 😀
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Srácok! Aki jártas az ilyen jellegű dolgokban, kérem írja meg nekem, hogy hol és miként lehet elérni a Ski Jumping sorozatot! (2010- 2012 bármelyik jó lenne) Előre is nagyon köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
Divat
már nagyon rá vagy izgulva...
ennyire várod?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

|
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az "új" DMC nekem baromira bejön.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hm.. DoW, WA, DC, SS meghatározói életemnek... sok-sok időt raboltak el már, nagyvilági dolgoktól... CoH és DoWII annyira nem szippantott be, de remélem a Sega felkarolja még ezt a stílust és megörvendeztet még minket jónéhány fasza kis RTS-el... 😀Collapo
Creative Assemblytől se lesz rossz a Warhammer. 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
CoH és a W40k meg nem erősített források szerint a Sega kezébe került. Azt hiszem jobban nem is kívánhattunk volna. 😊süti
Hm.. DoW, WA, DC, SS meghatározói életemnek... sok-sok időt raboltak el már, nagyvilági dolgoktól... CoH és DoWII annyira nem szippantott be, de remélem a Sega felkarolja még ezt a stílust és megörvendeztet még minket jónéhány fasza kis RTS-el... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
CoH és a W40k meg nem erősített források szerint a Sega kezébe került. Azt hiszem jobban nem is kívánhattunk volna. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az Arkham Asylum és az Arkham City épül egymásra ? Csak mert rég tervezem h elkezdem őket csak nem tom melyikkel kezdjem. Nyílván ha egymás folytatása akkor az Asylummal Drip
nyilván első-második részről beszélünk. én nem kezdeném el a City-t, amíg nem fejeztem be az Asylumot.shawnka
ja azóta az Asylumot el is kezdtem hasonló okokból 😀 Eddig nagyon tetszik !

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 107 — Tyrone Creek
az Arkham Asylum és az Arkham City épül egymásra ? Csak mert rég tervezem h elkezdem őket csak nem tom melyikkel kezdjem. Nyílván ha egymás folytatása akkor az Asylummal Drip
nyilván első-második részről beszélünk. én nem kezdeném el a City-t, amíg nem fejeztem be az Asylumot.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
az Arkham Asylum és az Arkham City épül egymásra ? Csak mert rég tervezem h elkezdem őket csak nem tom melyikkel kezdjem. Nyílván ha egymás folytatása akkor az Asylummal Drip
Nem kimondottan,d e azert van par utalas benne, de jatszhato az elozmeny nelkul is.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az Arkham Asylum és az Arkham City épül egymásra ? Csak mert rég tervezem h elkezdem őket csak nem tom melyikkel kezdjem. Nyílván ha egymás folytatása akkor az Asylummal

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nyomja valaki meg rajtam kivul a virgingaming-en keresztul a Maddent?Jo moka,foleg hogy ha USA-s accountot regisztralsz oda,akkor meg 3dollar kezdotoket is kapsz,en mar 11,24 dollarnal jarok,bar most szuneteltetem egy kicsit,mert hamar be tud szippantani a rendszer 😀JoeyPorter
ez micsoda egyébként? Tervben van a madden, csak kb mindenhol elfogyott raktárról és várják a szállítmányt...Habi
Lehet jatszani loveert a maddent.Vannak knockout versenyek (1024/512-es letszammal),de vannak 1v1-es szobak is 2-3dollartol.Persze lehet ingyen is gyakorolni,mert nem ugyanazok az arcok vannak az ea arenaban,mint amikor csak sima head to headet jatszol.Egy 1024-est "freerollt" 😀 nyomtam a heten,de nem sikerult menni csak 2 kort,a harmadikban kizugtam.Meg azert gyakorolni kell a scramblerek elleni vedekezest,mert az eleg gyer nekem es ott mar 80%-ban mindenki 49-ers,Seahawks,Eagles csapatokat valasztja :/ En meg csak a PIT/MIN/NE triot szoktam valtogatni matchupoktol fuggoen

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nyomja valaki meg rajtam kivul a virgingaming-en keresztul a Maddent?Jo moka,foleg hogy ha USA-s accountot regisztralsz oda,akkor meg 3dollar kezdotoket is kapsz,en mar 11,24 dollarnal jarok,bar most szuneteltetem egy kicsit,mert hamar be tud szippantani a rendszer 😀JoeyPorter
ez micsoda egyébként? Tervben van a madden, csak kb mindenhol elfogyott raktárról és várják a szállítmányt...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nyomja valaki meg rajtam kivul a virgingaming-en keresztul a Maddent?Jo moka,foleg hogy ha USA-s accountot regisztralsz oda,akkor meg 3dollar kezdotoket is kapsz,en mar 11,24 dollarnal jarok,bar most szuneteltetem egy kicsit,mert hamar be tud szippantani a rendszer 😀

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
MElyik az az nfl manager játék( nem a head coach) amelyik talán a pc gurun vagy hol volt ingyenesen letölthető? Double B
Ez engem is érdekelne!!!Egon
Erre gondoltok?

 www.sportsmogul.com/games/football2k12.html
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
MElyik az az nfl manager játék( nem a head coach) amelyik talán a pc gurun vagy hol volt ingyenesen letölthető? Double B
Ez engem is érdekelne!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
ja, most a F2P-t próbálom, meg tetszik, van német server, jó a sztori, tetszik a menete, nem lenne ez rossz szerintem, csak nem ölök bele a szabad időmből egy percet sem, ha utána jön a Pay2Win modell.
Amadeus91
Pay2Win nincs benne, egész pontosan gyakorlatilag az egész PvP-s rendszer igen korlátozott. World PvP meg amúgy se nagyon van. Csak majd lvl 50-en Ilum...süti
PVE részre értem. Úgy tudom, hogy korlátozva vannak a "raidek" meg az item hordási lehetőségek is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ja, most a F2P-t próbálom, meg tetszik, van német server, jó a sztori, tetszik a menete, nem lenne ez rossz szerintem, csak nem ölök bele a szabad időmből egy percet sem, ha utána jön a Pay2Win modell.
Amadeus91
Pay2Win nincs benne, egész pontosan gyakorlatilag az egész PvP-s rendszer igen korlátozott. World PvP meg amúgy se nagyon van. Csak majd lvl 50-en Ilum...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
Na megjöttem:
mit gondoltok a SWTOR-ról jelen állapotában?Amadeus91
Ha érdekel a sztori érdemes kipróbálni. Egyébként a sztori szálon kívül gyakorlatilag mindenért fizetni kell ha rendesen akarod használni. De például űrcsatázhatsz is, heti 3-szor (kb), de csak erre külön, kisebb összegért befizethetsz, hogy ez korlátlan legyen. Szvsz ez a rendszer gusztustalan, pénzhajhász. De végül is sokat úgy se vesztesz vele ha felrakod és megnézed.

süti
ja, most a F2P-t próbálom, meg tetszik, van német server, jó a sztori, tetszik a menete, nem lenne ez rossz szerintem, csak nem ölök bele a szabad időmből egy percet sem, ha utána jön a Pay2Win modell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
MElyik az az nfl manager játék( nem a head coach) amelyik talán a pc gurun vagy hol volt ingyenesen letölthető?