PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Igazából úgy gondoltam, hogy pölö csak ez a világ van-e, vagy van olyan kiegészítés, mely az egész világot változtatja meg. Az a baj, hogy egyedül picit egyhangú lett nekem, főleg, hogy sok teremtményért( pl tehén, vagy ha nincs szerencsém malac) el kell mennem messzire, és utána nem találok vissza. Neked eredetibe van meg, vagy virágboltos. Ha az utóbbi esetleg tudnál segíteni egy picit, hogy hogy kell elindítani a multit? 😊Double B
Erre kell kiatlaálni, hogy mit mivel lehet (pl. sazporítani az állatokat, odavezetni őket bizonyos helyekre, manipulálni a környezetet stb.), ha az ember célokat tűz ki benne, akkor nagyon is élvezetes még egyjátékos módban is. Próbálj eljutni a Nether-be, vagy az End-be 😊 vagy csak keress dungeon-okat, piramisokat, dzsungel templomokat.
Nekem virágboltos, sajnos, már nagyon tervezzük a megvásárlást, mert nem összeg, és nem kéne szarakodni a frissítésekkel és szerverrel...
mineshafter.appspot.com oldalon tudod a virágboltosat teljesként használni, ott leírják hogyan. A szervert is ennek a segítségével tudod. De ahhoz kell sokminden más is. Illetve nekem a legutóbbi frissítés óta nem megy a szerverem :/ szóval most én is a megoldást kutatom, de yt-on vagy google-n rákeresel a tört szerver létrehozására, akkor sok segítség van. Kicsit bonyolult, de sajnos már én sem emlékszem a pontos menetére :/


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Új Madden nekem óriási csalódás, egy 2007es játékhoz képest pláne ugyanis nekem a 08 pc-n volt az utolsó madden élményem. Tök idióta a mozgás benne és az egész játékmenet messzebb van a valóságtól mint a 08-ban. A grafika sem nagy szám, a playek közti átvezetésben szép de akció közben alig van változás. Soha nem adnék érte 14990 magyar forintot.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
igen a star warsnál ez a pénzhajhászás nem tetszett nagyon...
guild warst nagyon dicsérték majd jobban utánanézek, hogy megéri-e a pénzét, nem is tudom hirtelen mennyibe kerül...
Trekkes én sem voltam...
LotRO is fizetős amúgy?csebi
LotRo teljesen ingyenes, a Riders of Rohannal pedig egész jó, új irányba vitték.
Ha leszeded akkor érdemesebb Steamről, mert a hivatalos honlapra iszonyat lassan tölt.süti
steamről jön már!
de ha jól látom a Riders of Rohan 25 erzsi-be fájna

köszi a tippeket!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
igen a star warsnál ez a pénzhajhászás nem tetszett nagyon...
guild warst nagyon dicsérték majd jobban utánanézek, hogy megéri-e a pénzét, nem is tudom hirtelen mennyibe kerül...
Trekkes én sem voltam...
LotRO is fizetős amúgy?csebi
LotRo teljesen ingyenes, a Riders of Rohannal pedig egész jó, új irányba vitték.
Ha leszeded akkor érdemesebb Steamről, mert a hivatalos honlapra iszonyat lassan tölt.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jah és ha érdekelnek ilyen dolgok, akkor van benne redstone (ami tulajdonképpen áram) és mindenféle logikai kapukat lehet vele csinálni, teljesen úgy működnek, mint az áramkörök, erről igen hosszú minecraftwiki oldal van. Na az már igen csak megdobja a dolgokat 😊 (és van még egy a minecraft-ra épülő verzió, a Tekkit, na az tele van minden műszaki finomsággal, gépeket lehet benne csinálni, mindenféle szortírozó rendszereket, kb végtelen ipari lehetőség van benne 😀 de ez egy másik téma már)pc_x
Hát kapja be aki kitalálta az egészet... 😀 Gondoltam leszedem és kipróbálom, hogy milyen sp módban, erre egész éjszakára ott ragadtam.. 😀

Az érdekelne, hogy a szigetet hogyan lehetne megváltoztatni? ha jól értelmezem erre szolgálnak a texture packok ugye?Double B
Mondom én 😊
Amire gondolsz, szerintem az valóban a texture pack változtatgatás (abból is rengeteg van, de sok a gagyi). A legjobb szerintem vagy az eredeti 😊 vagy ez:  bdcraft.net/
bár ez kicsit jobban eszi a gépet (de több féle textúrája van az állatoknak, moboknak, stb., meg szép 😊)pc_x
Igazából úgy gondoltam, hogy pölö csak ez a világ van-e, vagy van olyan kiegészítés, mely az egész világot változtatja meg. Az a baj, hogy egyedül picit egyhangú lett nekem, főleg, hogy sok teremtményért( pl tehén, vagy ha nincs szerencsém malac) el kell mennem messzire, és utána nem találok vissza. Neked eredetibe van meg, vagy virágboltos. Ha az utóbbi esetleg tudnál segíteni egy picit, hogy hogy kell elindítani a multit? 😊Double B
Ha este hazaertem, akkor majd megprobalok nem elfelejteni válaszolni 😊


több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
milyen MMO-t ajánlotok, aminek van története is és ingyenes? nézegettem az old republic-ot de az állítólag nagyon lekorlátozza azt, aki nem fizet. A star Trek-es az mennyire jó? és a gyűrűs?csebi
Ha CSAK(!) a sztori érdekel belevághatsz az ToR-ba, végig tudod vinni. Persze az EA nem bírta megállni, hogy minden szarért ne kérjen pénzt. De ugyanúgy megkapod az összes companiont, űrhajót, stb.
LotRO Amadeus kedvence (?), sztori tekintetében az se rossz, de én például teljesen elsiklottam felette, illetve a mellék küldetések és egyebek igen háttérbe szorítják.
Star Treket nem bírtam (amúgy se vagyok Trekkes).

Esetleg ha szánsz rá egy kis pénz magot is akkor Guild Wars (havidíj nincs), mellé pedig még könyvet is tudsz olvasni ami jobban elmélyíti a dolgokat.süti
igen a star treknél ez a pénzhajhászás nem tetszett nagyon...

guild warst nagyon dicsérték majd jobban utánanézek, hogy megéri-e a pénzét, nem is tudom hirtelen mennyibe kerül...

Trekkes én sem voltam...
LotRO is fizetős amúgy?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Jah és ha érdekelnek ilyen dolgok, akkor van benne redstone (ami tulajdonképpen áram) és mindenféle logikai kapukat lehet vele csinálni, teljesen úgy működnek, mint az áramkörök, erről igen hosszú minecraftwiki oldal van. Na az már igen csak megdobja a dolgokat 😊 (és van még egy a minecraft-ra épülő verzió, a Tekkit, na az tele van minden műszaki finomsággal, gépeket lehet benne csinálni, mindenféle szortírozó rendszereket, kb végtelen ipari lehetőség van benne 😀 de ez egy másik téma már)pc_x
Hát kapja be aki kitalálta az egészet... 😀 Gondoltam leszedem és kipróbálom, hogy milyen sp módban, erre egész éjszakára ott ragadtam.. 😀

Az érdekelne, hogy a szigetet hogyan lehetne megváltoztatni? ha jól értelmezem erre szolgálnak a texture packok ugye?Double B
Mondom én 😊
Amire gondolsz, szerintem az valóban a texture pack változtatgatás (abból is rengeteg van, de sok a gagyi). A legjobb szerintem vagy az eredeti 😊 vagy ez:  bdcraft.net/
bár ez kicsit jobban eszi a gépet (de több féle textúrája van az állatoknak, moboknak, stb., meg szép 😊)pc_x
Igazából úgy gondoltam, hogy pölö csak ez a világ van-e, vagy van olyan kiegészítés, mely az egész világot változtatja meg. Az a baj, hogy egyedül picit egyhangú lett nekem, főleg, hogy sok teremtményért( pl tehén, vagy ha nincs szerencsém malac) el kell mennem messzire, és utána nem találok vissza. Neked eredetibe van meg, vagy virágboltos. Ha az utóbbi esetleg tudnál segíteni egy picit, hogy hogy kell elindítani a multit? 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem hinném, hogy walmartos bevásárló táskák vannak ott 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
milyen MMO-t ajánlotok, aminek van története is és ingyenes? nézegettem az old republic-ot de az állítólag nagyon lekorlátozza azt, aki nem fizet. A star Trek-es az mennyire jó? és a gyűrűs?csebi
Ha CSAK(!) a sztori érdekel belevághatsz az ToR-ba, végig tudod vinni. Persze az EA nem bírta megállni, hogy minden szarért ne kérjen pénzt. De ugyanúgy megkapod az összes companiont, űrhajót, stb.
LotRO Amadeus kedvence (?), sztori tekintetében az se rossz, de én például teljesen elsiklottam felette, illetve a mellék küldetések és egyebek igen háttérbe szorítják.
Star Treket nem bírtam (amúgy se vagyok Trekkes).

Esetleg ha szánsz rá egy kis pénz magot is akkor Guild Wars (havidíj nincs), mellé pedig még könyvet is tudsz olvasni ami jobban elmélyíti a dolgokat.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Amúgy a texture packeket a start menüben beírod, hogy %appdata% és a .minecraft mappában van a texture pack mappa, oda kell berakni, nyílván 😊
Érdemes letölten az MCpatcher programot, ott könnyen lehet kezelni ezeket 😊


több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jah és ha érdekelnek ilyen dolgok, akkor van benne redstone (ami tulajdonképpen áram) és mindenféle logikai kapukat lehet vele csinálni, teljesen úgy működnek, mint az áramkörök, erről igen hosszú minecraftwiki oldal van. Na az már igen csak megdobja a dolgokat 😊 (és van még egy a minecraft-ra épülő verzió, a Tekkit, na az tele van minden műszaki finomsággal, gépeket lehet benne csinálni, mindenféle szortírozó rendszereket, kb végtelen ipari lehetőség van benne 😀 de ez egy másik téma már)pc_x
Hát kapja be aki kitalálta az egészet... 😀 Gondoltam leszedem és kipróbálom, hogy milyen sp módban, erre egész éjszakára ott ragadtam.. 😀

Az érdekelne, hogy a szigetet hogyan lehetne megváltoztatni? ha jól értelmezem erre szolgálnak a texture packok ugye?Double B
Mondom én 😊
Amire gondolsz, szerintem az valóban a texture pack változtatgatás (abból is rengeteg van, de sok a gagyi). A legjobb szerintem vagy az eredeti 😊 vagy ez:  bdcraft.net/
bár ez kicsit jobban eszi a gépet (de több féle textúrája van az állatoknak, moboknak, stb., meg szép 😊)


több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Jah és ha érdekelnek ilyen dolgok, akkor van benne redstone (ami tulajdonképpen áram) és mindenféle logikai kapukat lehet vele csinálni, teljesen úgy működnek, mint az áramkörök, erről igen hosszú minecraftwiki oldal van. Na az már igen csak megdobja a dolgokat 😊 (és van még egy a minecraft-ra épülő verzió, a Tekkit, na az tele van minden műszaki finomsággal, gépeket lehet benne csinálni, mindenféle szortírozó rendszereket, kb végtelen ipari lehetőség van benne 😀 de ez egy másik téma már)pc_x
Hát kapja be aki kitalálta az egészet... 😀 Gondoltam leszedem és kipróbálom, hogy milyen sp módban, erre egész éjszakára ott ragadtam.. 😀

Az érdekelne, hogy a szigetet hogyan lehetne megváltoztatni? ha jól értelmezem erre szolgálnak a texture packok ugye?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
milyen MMO-t ajánlotok, aminek van története is és ingyenes? nézegettem az old republic-ot de az állítólag nagyon lekorlátozza azt, aki nem fizet. A star Trek-es az mennyire jó? és a gyűrűs?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jah és ha érdekelnek ilyen dolgok, akkor van benne redstone (ami tulajdonképpen áram) és mindenféle logikai kapukat lehet vele csinálni, teljesen úgy működnek, mint az áramkörök, erről igen hosszú minecraftwiki oldal van. Na az már igen csak megdobja a dolgokat 😊 (és van még egy a minecraft-ra épülő verzió, a Tekkit, na az tele van minden műszaki finomsággal, gépeket lehet benne csinálni, mindenféle szortírozó rendszereket, kb végtelen ipari lehetőség van benne 😀 de ez egy másik téma már)


több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
köszönöm a választ. 😊 a videókkal az a baj, hogy nem nagyon tudnak lekötni ilyen olyan okok miatt, de a játéknak utánanézek, mer ígéretesnek tűnik így 😊
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Amúgy vagy youtube-on nézz róla videókat, vagy minecraftwiki.netpc_x
jútyúkon nézegettem. tehát akkor körülbelül annyi a lényege, hogy lehet építeni mindenféle dolgot, meg mászkálni, és mindezt ilyen pixeles környezetben? és maga a játékmenet az egyjátékos, vagy online?Double B
Eredetiben online és single is működik (törtben is 😛 csak ott okoskodni kell). A lényege a single survivornak, hogy ott vagy egy random generált végtelen világban, semmivel a kezedben és túl kell élned, kaját kell szerezned, fedélt a fejed felé (bár ez opcionális 😀), eszközöket barkácsolni, és felfedezni a világot, mit miből készíthetsz stb. Jah, azt említettem, hogy este meg jönnek a szörnyek? 😂
Addiktív nagyon. Single creative módban meg mindened van és mindenből végtelen, tudsz repülni, halhatatlanság stb. Ez kifejezetten építkezésre van kitalálva.
Multiban meg nyomhattok survival-t, de már nagyon sok adventure pálya is van (sőt adventure mód is, bár ezt nem annyira használják), most már mindenféle mod-ok nélkül is olyan pályákat raknak össze emberek (pl.: Hypixel), amik egy kisebb csatára emlékeztetenke, komplex küldetésekkel, labirintusokkal stb. De persze vannak fun pályák, mindenféle megoldandó rejtvényekkel. Én imádom, az a durva, hogy nem is játszok már vele (csak néha egy kis multi), de naponta nézek egy csomó videót, ezzel kapcsolatban (ajánlott csatornák yt-on: BlueXephos, CaptainSparklez stb), na kb. ennyire tud újat mutatni nap mint nap 😀


több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amúgy vagy youtube-on nézz róla videókat, vagy minecraftwiki.netpc_x
jútyúkon nézegettem. tehát akkor körülbelül annyi a lényege, hogy lehet építeni mindenféle dolgot, meg mászkálni, és mindezt ilyen pixeles környezetben? és maga a játékmenet az egyjátékos, vagy online?
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Amúgy vagy youtube-on nézz róla videókat, vagy minecraftwiki.net


több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Minecraft az pontosan milyen játék? 😀Double B
A legjobb 😊


több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
A Minecraft az pontosan milyen játék? 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Valaki ért itt a különféle xbox turpisságokhoz? JayB
pl ?Drip
RGH, de azóta már megoldódott 😊
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 816 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki ért itt a különféle xbox turpisságokhoz? JayB
pl ?

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Elkezdődött az év játékainak kihirdetése.

MMO téren mondjuk nem volt kérdés...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
 store.steampowered.com/

Holiday akció. 😉

És kaptam Dota 2 kulcsot. 😉
Ajánlom, hogy holnap ne legyen világvége...süti
Basszameg, csak most vettem észre 😀
Viszont már gazdagabb vagyok az összes CSvel, meg az AC1-AC2vel 😀