PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
NHL 09-el (PC) játszik még valaki ?Jack Zoltán
régi gépen toltam, most az újra nem raktam fel...
csináltam egy nagyon jó kacsa csapatot, fiatalok, de a régi kedvencek is megmaradtak... bajnokságban 82 meccsből volt 70 győzelmem asszem (v több) rájátszásban csak a döntőben buktam 2-t...csebi
Azt nem tudod véletlenül hogy van e hozzá valami "friss" roster? akár 2011-es, mert én valahogy nem akadtam rá hosszas keresgetés után sem, csak a magyar bajnokság patchre
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Ingyenes Metro 2033! 😊
 gamepod.hu/hir/ingyenes_a_metro_2033.html
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
NHL 09-el (PC) játszik még valaki ?Jack Zoltán
régi gépen toltam, most az újra nem raktam fel...
csináltam egy nagyon jó kacsa csapatot, fiatalok, de a régi kedvencek is megmaradtak... bajnokságban 82 meccsből volt 70 győzelmem asszem (v több) rájátszásban csak a döntőben buktam 2-t...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
NHL 09-el (PC) játszik még valaki ?
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀Divat
hát igen 😀 😀 mondjuk nagyon durva, a 3. résznél járok és úgy hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek 😀Double B
jah durva, végére senki se marad...bár jönnek helyettük újak | Carleyt sajnálom legjobban 😕 | Divat
Hát igen | őt én is. Mondjuk még Markot meg Katjaat és Kacsát, Lily meg amilyen őrült lett nem. De ahogy nézem nincs is olyan verzió, hogy Carley megmenekül. |

A vonatos rész nagyon epic, legalábbis nekem, én is kipróbálnám milyen lehet így utazni. Közbe remélem gyorsan jön a 4. 5.-rész magyarosítása, mert addig nem akarok belekezdeni.

Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀Double B
2 napja én is nekiláttam, egy-egy tétel között kiváló kikapcsolódás. ráadásul a történet is pazarul illeszkedik a TWD univerzumba, bármelyik epizód megállná a helyét a TV-ben is.
Most tartok a 3. epizódnál, nagyon bejön az egész. | Carley | nálam is favorit karakter volt. A 2. epizód főszálán viszont kifakadtam, nem akartam elhinni, hogy ez történik, bár kb. már akkor leesett, amikor Brendával a lépcsőn beszélgettem.
Az a zseniális az egészben, hogy mindig, amikor azt hiszed, hogy csináltál valami jót, sőt amikor a csoport is elhiszi, akkor kurvára beüt valamilyen formában megint a baj. Nyomom is kicsit tovább, mert felbukkant egy | vonat | !shawnka
Amugy nm lehet tudni hogy a "rendes" dobozos kiadás mikor lesz PS3ra?Mert én nem tudtam beállítani a netet a PSen,így letölteni sem tudom,de rendes dobozos verziót meg sehol se találok,pedig engem is nagyon érdekelne.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
madden 13 van pcre?csebi
Nincs.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
madden 13 van pcre?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Hali.
Gondolkodok azon, hogy idén megveszem a Football Manager 2013-at, látva, hogy nem igen sikerül feltörni..
Kérdésem a következő lenne: aki már játszik vele, annak milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Illetve, ha megvenném, akkor automatikusan hozzáférést kapnék majd a legújabb patch-ekhez?
(csak ezzel szoktam játszani,offline, ill. nem értek ilyen Steamekhez..stb :/ )
Üdv!bogec7
1-2 újítás van benne, ezt neked kell eldöntened, hogy érdemes-e ezért megvenned. Én megvettem, most 2028-ban tartok. Steamen keresztül folyamatosan frissíti a játékot, de játszhatsz offline is.Egon
én a madden13 és az fm13 között vacilálok. Sok infót kaphatsz az fmhungary oldalon. Bár, hogy nem lett megbuherálva a játék, eléggé lecsökkent az írók száma 😀Habi
Azon ne gondolkozz 😉
Nekem az is megvan és egyértelműen a Madden13 a jobb!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha valakit esetleg érdekel.
 aprod.hu/hirdetes/logitech-dual-action-kontroller-pc-hez-IDICmt.html
Logitech Dual Action kontroller PC-hez 2000Ft
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hali.
Gondolkodok azon, hogy idén megveszem a Football Manager 2013-at, látva, hogy nem igen sikerül feltörni..
Kérdésem a következő lenne: aki már játszik vele, annak milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Illetve, ha megvenném, akkor automatikusan hozzáférést kapnék majd a legújabb patch-ekhez?
(csak ezzel szoktam játszani,offline, ill. nem értek ilyen Steamekhez..stb :/ )
Üdv!bogec7
1-2 újítás van benne, ezt neked kell eldöntened, hogy érdemes-e ezért megvenned. Én megvettem, most 2028-ban tartok. Steamen keresztül folyamatosan frissíti a játékot, de játszhatsz offline is.Egon
én a madden13 és az fm13 között vacilálok. Sok infót kaphatsz az fmhungary oldalon. Bár, hogy nem lett megbuherálva a játék, eléggé lecsökkent az írók száma 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Hali.
Gondolkodok azon, hogy idén megveszem a Football Manager 2013-at, látva, hogy nem igen sikerül feltörni..
Kérdésem a következő lenne: aki már játszik vele, annak milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Illetve, ha megvenném, akkor automatikusan hozzáférést kapnék majd a legújabb patch-ekhez?
(csak ezzel szoktam játszani,offline, ill. nem értek ilyen Steamekhez..stb :/ )
Üdv!bogec7
1-2 újítás van benne, ezt neked kell eldöntened, hogy érdemes-e ezért megvenned. Én megvettem, most 2028-ban tartok. Steamen keresztül folyamatosan frissíti a játékot, de játszhatsz offline is.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
Hali.
Gondolkodok azon, hogy idén megveszem a Football Manager 2013-at, látva, hogy nem igen sikerül feltörni..
Kérdésem a következő lenne: aki már játszik vele, annak milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Illetve, ha megvenném, akkor automatikusan hozzáférést kapnék majd a legújabb patch-ekhez?
(csak ezzel szoktam játszani,offline, ill. nem értek ilyen Steamekhez..stb :/ )
Üdv!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Vége a 4. epizódnak is nálam.

Hogy én mennyire mocskos módon tudom utálni a cliffhangereket!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
na hétvégén megjött az új gép... lassan el kezdek én is mindent, még a héten nem lesz sok időm, de jövő hétvége szabi!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Másnak is bugos a madden 13? 😀
Van olyan,hogy fair catch-elek punt után,de még is elindul a játékosom,a védő meg megáll amikor odaér és szerelhetne...Vagy meccsek elején a választásoknál lemaradt egy "s" betű a select szónál.Vagy amikor ilyen tömegjelenetek vannak és a tackle után ráfekszik a labdát birtokló játékosom az ellenfélre,van hogy 10mp-ig is ott tolonganak mire földhöz ér valamelyik testrésze és megáll a játék 😀
Egyébként nem rossz,a Vikings-el kezdtem egy franchise-t,rögtön betradeltem Tebow-t,FA-ról meg leigazoltam Ochocincot 😀
Ilyen meccseket tolok AP-vel:

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TWD az év játéka! 😛 😊

 gamepod.hu/hir/vga_12_a_walking_dead_az_ev_jateka_2.htmlDivat
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
TWD az év játéka! 😛 😊

 gamepod.hu/hir/vga_12_a_walking_dead_az_ev_jateka_2.htmDivat
kicsit sajnálom, hogy az AC nem kapott semmit, de így is jó helyre ment az érem.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
TWD az év játéka! 😛 😊

 gamepod.hu/hir/vga_12_a_walking_dead_az_ev_jateka_2.html

|
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 942
bogec7!

A kérdést rosszul tettem fel. Lehet rostert frissíteni egy pc-s progi és egy usb stick segítségével. Az espn 2k5 ps2 játéknál megcsináltam. De ahogy írtam a játék hibásan jelent meg ( eredetiben van meg nekem ) és random lefagy franchise módban meccs közben, néha az első szezonban néha a másodikban.

Madden rostert nem leltem még, bár olvastam róla, de elég kevés az infó..Mindenhol az espn játékról írnak csak.
operation sport oldalon próbáld meg azért..😕

üdvVZ
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a GTA 3 után a Vice City is megjelent iPadre, kúl (pont a legjobbkor) 😀jjncaa
droidra meg elbaszta a r*...így nekem egyenlőre kimarad 😕Divat
Mit rontottak el? 😊jjncaa
h nem indul el...azóta pedig pár store-ból is kivették 😀

|
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
bogec7

PS2-re madden 12-re is lehet új rostert tölteni?
Azt hittem nem lehet...egyedül az espn2k5-ra tatláltam, de a játék hibásan jelent meg szóval az eredetivel sem megyek sokra...

hogy lehet új rostert tölteni?😊

Köszi,
VZZoliMP
Fogalmam sincs, h lehet-e, vagy nem. Sose csináltam még, csak érdeklődtem. 😊
Viszont találtam egy oldalt, ahol elvileg meg lehet szerezni a roster update-t, elvileg..
link: |  www.operationsports.com/forums/madden-nfl-football-rosters/505471-madden-12-ps2-rosters-8.html |

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
a GTA 3 után a Vice City is megjelent iPadre, kúl (pont a legjobbkor) 😀jjncaa
droidra meg elbaszta a r*...így nekem egyenlőre kimarad 😕Divat
Mit rontottak el? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 942
bogec7

PS2-re madden 12-re is lehet új rostert tölteni?
Azt hittem nem lehet...egyedül az espn2k5-ra tatláltam, de a játék hibásan jelent meg szóval az eredetivel sem megyek sokra...

hogy lehet új rostert tölteni?😊

Köszi,
VZ
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a GTA 3 után a Vice City is megjelent iPadre, kúl (pont a legjobbkor) 😀jjncaa
droidra meg elbaszta a r*...így nekem egyenlőre kimarad 😕

|