PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Valaki ért itt a különféle xbox turpisságokhoz?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Most volt alkalmam kipróbálni az új NFS-t.Azt kell mondjam,egy az egyben lekoppintották a Burnout Paradise-t,csak licenszelt kocsikkal.Eddig is Burnout párti voltam,ezután meg csak mégjobban az lettem

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
A World in Conflict steamről fut már a Massgate helyett?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Visszanéztem pár hsz-t, nehogy véletlenül felrója azt valaki, hogy nem olvastam utána, de nem találtam semmit.
Két kérdésem lenne:

Assassins Creed 3-ról vélemény?
JC6
Pedig nagyon részletesen kibeszéltük november végén.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nincs valakinek kedve kijátszani velem a saints row-t co-opban az öcsikért ? 😐
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
süti, ha nem egyszer lehetne lájkolni, kapnál most vagy 10et tőlm 😀 köszi az infót
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Visszanéztem pár hsz-t, nehogy véletlenül felrója azt valaki, hogy nem olvastam utána, de nem találtam semmit.
Két kérdésem lenne:

Assassins Creed 3-ról vélemény?
Illetve a Rome TW-hoz hasonló új, tölthető stratégia érdekelne...JC6
Nekem nagyon nem jött be egyik AC se (jó, majd beülök a sarokba 1 órára...), de a 3 nagyon megfogott. Igaz egyik kedvenc történelmi korom (ellentétben az előzőekkel), a játékban pedig több történelmi szereplő, és utalás is található. Ennek megfelelően a nagyvárosok is szépen kidolgozott, korhű másolatok. Mindenképpen élvezetes volt bennük rohangászni. Nagy pozitívum a tengeri csata, bár, hogy mi köze van egy indiánnak, meg úgy általában az AC-nak hozzá más kérdés, de a játék egyik legszórakoztatóbb része. Bár a vadonban is élvezetes a fákon való rohangálás, és vadászat. A város menedzselés új színt visz a játékmenetbe, és valamelyest nagyobb szabadságot is ad.

Szóval szerintem mindenképpen megéri az árát. Ha bejöttek az előző részek, vagy ha téged is érdekel a függetlenségi háború, akkor pedig főleg.


Tölthető stratégia milyen ? 😀
Szvsz TW-n kívül mást nem érdemes játszani. 😐
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Visszanéztem pár hsz-t, nehogy véletlenül felrója azt valaki, hogy nem olvastam utána, de nem találtam semmit.
Két kérdésem lenne:

Assassins Creed 3-ról vélemény?
Illetve a Rome TW-hoz hasonló új, tölthető stratégia érdekelne...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha esetleg eddig vkinek kimaradt volna a Batman játék, most steamen -75%-al jóárasítva megkaphatja:  store.steampowered.com/sale/wintersale2012_batmanfranchise
én az arkham cityt most pótlom 1500HUF nem pénz érte, és mivel GOTY így az összes DLC-t tartalmazza....

illetve karácsony miatt csomó játék akcióba(naponta óránként változnak az akciók)

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 gamepod.hu/hir/gta_v_kepek_karacsonyra_2.html

csini aza merülős cucc, bár F16 se rossz... 😀Divat
nekem a cápás jön be 😀
már anno is mindig eszembejutott, hogy unalmas, amikor csak úgy úszom az óceánban minden gond nélkül, talán egy kis plusz cápakalandot belecsempésznek az 5-be. 😀Stez
ugyan ki félne attól a dagadt cápától...bár lehet bekapott már egy olyan cuki kis tengeralattjárót! 😀Divat
pedig adna egy kis plusz feszkót a játékba 😀
és legalább nem az lenne, hogy ha menekülni kell, becsapódom a vízbe és elúszom a faszba, hanem legalább lenne benne valami rizikó is, hogy jön Spielberg cápája és egybe lenyel 😀Stez
amúgy ezt pl lego:karib tenger kalózaiba megoldották! fasza volt 😀

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 gamepod.hu/hir/gta_v_kepek_karacsonyra_2.html

csini aza merülős cucc, bár F16 se rossz... 😀Divat
nekem a cápás jön be 😀
már anno is mindig eszembejutott, hogy unalmas, amikor csak úgy úszom az óceánban minden gond nélkül, talán egy kis plusz cápakalandot belecsempésznek az 5-be. 😀Stez
ugyan ki félne attól a dagadt cápától...bár lehet bekapott már egy olyan cuki kis tengeralattjárót! 😀Divat
pedig adna egy kis plusz feszkót a játékba 😀
és legalább nem az lenne, hogy ha menekülni kell, becsapódom a vízbe és elúszom a faszba, hanem legalább lenne benne valami rizikó is, hogy jön Spielberg cápája és egybe lenyel 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/fejlesztok-es-kiadok-karacsonyi-jokivansagai.html
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 gamepod.hu/hir/gta_v_kepek_karacsonyra_2.html

csini aza merülős cucc, bár F16 se rossz... 😀Divat
nekem a cápás jön be 😀
már anno is mindig eszembejutott, hogy unalmas, amikor csak úgy úszom az óceánban minden gond nélkül, talán egy kis plusz cápakalandot belecsempésznek az 5-be. 😀Stez
ugyan ki félne attól a dagadt cápától...bár lehet bekapott már egy olyan cuki kis tengeralattjárót! 😀

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 gamepod.hu/hir/gta_v_kepek_karacsonyra_2.html

csini aza merülős cucc, bár F16 se rossz... 😀Divat
nekem a cápás jön be 😀
már anno is mindig eszembejutott, hogy unalmas, amikor csak úgy úszom az óceánban minden gond nélkül, talán egy kis plusz cápakalandot belecsempésznek az 5-be. 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 gamepod.hu/hir/gta_v_kepek_karacsonyra_2.html

csini aza merülős cucc, bár F16 se rossz... 😀


és állítólag márc 26 lesz a konzolosok napja! 😕

|
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
COD Black Ops
COD Black Ops 2
COD World at War

ezekről valakinek vélemény? (melyikkel érdemes kezdenem? 😀 )Newman
nyilván a World at Warral 😀
sokan nem szeretik, de nekem bejött. no meg elengedhetetlen a Black Ops történetéhez, mert az egész a WaW-ra épül fel.

Black Ops 2 felejthető, de szépen lezárja a történetet, ha jól csinálod (4 befejezése van).shawnka
Na, még jó, hogy megkérdeztem, mert nem tudtam, hogy a WaW-ra épül. (alapból a Black Ops-szal kezdtem volna) Kösz. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
COD Black Ops
COD Black Ops 2
COD World at War

ezekről valakinek vélemény? (melyikkel érdemes kezdenem? 😀 )Newman
nyilván a World at Warral 😀
sokan nem szeretik, de nekem bejött. no meg elengedhetetlen a Black Ops történetéhez, mert az egész a WaW-ra épül fel.

Black Ops 2 felejthető, de szépen lezárja a történetet, ha jól csinálod (4 befejezése van).
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
COD Black Ops
COD Black Ops 2
COD World at War

ezekről valakinek vélemény? (melyikkel érdemes kezdenem? 😀 )

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és tudod mi a vicces? h előtte hónapokig nem találtam, már majdnem pénzért vettem... azóta még steam sorra küldi őket! 😊

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
miért nem szóltál h nincs? nekem van 5db is, ha vkinek kell még síkitson! Divat
Hogy betudtok spájzolni. 😀 Kíváncsiságból ráírtam haveromra is, hogy ugyan nincs-e fölös kulcsa, erre írja, hogy van még 6... 😀

Egy kis ínyencség:
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Elég jó játéknapjaim, heteim vannak/lesznek. PS3on 2 csodás Batmanjáték, közben 500 ftért megvett The Witcher (2007) PC-re.😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 store.steampowered.com/

Holiday akció. 😉

És kaptam Dota 2 kulcsot. 😉
Ajánlom, hogy holnap ne legyen világvége...süti
miért nem szóltál h nincs? nekem van 5db is, ha vkinek kell még síkitson!

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 store.steampowered.com/

Holiday akció. 😉

És kaptam Dota 2 kulcsot. 😉
Ajánlom, hogy holnap ne legyen világvége...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
így akkor last light sem lesz?csebi
Elviekben a bejelentett, és a még fejlesztés alatt álló játékok is kiadásra kerülnek. (Jelenleg egy olyan cég kezében vannak, aminek a tulajdonosai állják majd a kiadásokat).
Míg tart a csődeljárás, és el nem árvereznek mindent, addig a THQ is segíti a fejlesztők munkáját. Az elnök nyilatkozata alapján pedig nem fog eltűnni a cég, csak "újrakezdik".
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Csődbe ment a THQ. 😕süti
így akkor last light sem lesz?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.