PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csődbe ment a THQ. 😕
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megint lerombolják Karthágót. 😕


Viszont a Róma 2 után jön egy Warhammeres cím a Creative Assemblytől. Hjaj csak lenne már it (vagy legalább egy Dark Millenium...).

Jah meg jön a ToR-hoz is a kieg. 😉
Bár ez a mentsük meg a galaxist a Huttoktól... Hmm, Hmm...süti
És én megint porba tiporhatom majd Rómát 😍
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na hátha tud valaki válaszolni a problémámra. Az lenne,hogy elkezdtem a MW 3-at. De időnként (mintha az autosaveknnél csinálná) egyszherűen kifagy a kép, de a játék, legalábbis a zene megy tovább. Ilyenkor egyedül a reset a megoldás. nem tudja valaki ,hogy mitől van ez, és hogyan lehetne helyrehozni?

és az egésszel az a gáz, hogy hiába írja, hogy mondjuk 2,8% megcsinálva rámegyek a folytatásra, és az elejétől kezdi.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 049 — Lucas Scott
elkezdtem a dishonored-t, hát eléggé bejön, sztem megérte az 5.5ezret

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
dishonored-öt próbálta már vki? én most töltöm steamen!csebi
Végigjátszottam, nekem nagyon bejött.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
dishonored-öt próbálta már vki? én most töltöm steamen!csebi
Nekem elsőre bejött, aztán valahogy valami más elterelt előle. Többféle játék összevagdosása...
Aztán valaki írta, hogy ha nem a Dishonored, akkor nem tudja mi más lehetne az év játéka.
Úgyhogy pár hete újra előkaptam én is, és most már én is ezen a véleményen vagyok. (Amúgy is jobban szeretem az új címeket, mint a folytatásokat).

Megint lerombolják Karthágót. 😕


Viszont a Róma 2 után jön egy Warhammeres cím a Creative Assemblytől. Hjaj csak lenne már it (vagy legalább egy Dark Millenium...).

Jah meg jön a ToR-hoz is a kieg. 😉
Bár ez a mentsük meg a galaxist a Huttoktól... Hmm, Hmm...süti
az szerintem én voltam 😀

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 049 — Lucas Scott
Total War Napoleon az jó amúgy?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
dishonored-öt próbálta már vki? én most töltöm steamen!csebi
Nekem elsőre bejött, aztán valahogy valami más elterelt előle. Többféle játék összevagdosása...
Aztán valaki írta, hogy ha nem a Dishonored, akkor nem tudja mi más lehetne az év játéka.
Úgyhogy pár hete újra előkaptam én is, és most már én is ezen a véleményen vagyok. (Amúgy is jobban szeretem az új címeket, mint a folytatásokat).

Megint lerombolják Karthágót. 😕


Viszont a Róma 2 után jön egy Warhammeres cím a Creative Assemblytől. Hjaj csak lenne már it (vagy legalább egy Dark Millenium...).

Jah meg jön a ToR-hoz is a kieg. 😉
Bár ez a mentsük meg a galaxist a Huttoktól... Hmm, Hmm...
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
anyád, besza-behu... Ez már most az év játéka, pedig még ki sem jött!!!

 gamepod.hu/hir/tomb_raider_guide_to_survival_1_2.htmlDivat
Legyen már Február-Március!! 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 049 — Lucas Scott
dishonored-öt próbálta már vki? én most töltöm steamen!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
anyád, besza-behu... Ez már most az év játéka, pedig még ki sem jött!!!

 gamepod.hu/hir/tomb_raider_guide_to_survival_1_2.htmlDivat
Engem meggyőztek. De régen is volt a Tomb Raider 2...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
anyád, besza-behu... Ez már most az év játéka, pedig még ki sem jött!!!

 gamepod.hu/hir/tomb_raider_guide_to_survival_1_2.html

|
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hát befejeztem az utolsó TWD részt. Nagyon érzelemdús vége lett, bár nem erre számítottam, én naív. | Azért durva, hogy az eredeti csapat közül egyedül Clem élte túl. Lee halála kicsit szarul esett, mert ő volt a kedvencem. Ez most picit elvette a kedvem a második évadtól, de mocsok jó játék, szóval nem fogom sokáig húzni, hogy ne játsszak vele. | Double B
második évadra tippek?
| megyünk tovább Clemmel? új szereplők? esetleg azok, akiket a dombon láttunk? |
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát befejeztem az utolsó TWD részt. Nagyon érzelemdús vége lett, bár nem erre számítottam, én naív. | Azért durva, hogy az eredeti csapat közül egyedül Clem élte túl. Lee halála kicsit szarul esett, mert ő volt a kedvencem. Ez most picit elvette a kedvem a második évadtól, de mocsok jó játék, szóval nem fogom sokáig húzni, hogy ne játsszak vele. |
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.Habi
Tudtommal nem lehet összekötni őket ... vagy ezt hogy érted ? mert draft class-t nem tudsz importálni és a saját karakteredet sem tudod átvinni Drip
Hát nem az idei szériából vették ki ezt a funkciót?! 😕
kár érte, ezzel kicsit csökkent a madden esélyeHabi
ja én is anyáztam egyet ...

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Szvsz szépen leépítették a sorozatot...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.Habi
Tudtommal nem lehet összekötni őket ... vagy ezt hogy érted ? mert draft class-t nem tudsz importálni és a saját karakteredet sem tudod átvinni Drip
Hát nem az idei szériából vették ki ezt a funkciót?! 😕
kár érte, ezzel kicsit csökkent a madden esélye


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
végeztem az 5. epizóddal.

teljesen letargikus állapotban vagyok jelenleg, nagyjából csak azzal tudnám összehasonlítani, amit a LOST és az FNL végén átéltem. de még ezeknél sem mertek előrántani egy ekkora fordulatot.

közel hihetetlen mit műveltek a Telltale-nél, teljesen jogos az év játéka díj. mondjuk ebben biztosan segített az is, hogy olyan volt, mintha a képregényt interaktív formában néztem volna, de.. áh, nincsenek szavak.

várom a második évadot!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.Habi
Tudtommal nem lehet összekötni őket ... vagy ezt hogy érted ? mert draft class-t nem tudsz importálni és a saját karakteredet sem tudod átvinni

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Ó, nagyon köszi! Akkor ezt alkalmazom 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez mennyire bankkártya-megadós? Megvenném a csomagot, de nem szívesen adom ki a kártya-adataimat (ha jól tudom, a bankomnál nincs ilyen internet-kártya szerű, és csak emiatt nem akarok számlát nyitni máshol). Skrillről (Moneybookers) nem lehet fizetni? 😀 Esetleg Paypal?

Az ingyenes metro pedig már jön le, remélem ezzel nem lesz gebasz, a "nem teljesen hivatalos" anno fagyott, mint a franc.Bálesz
Paypal megoldás is van. Összeg és e-mail cím megadása után klikk alul rá.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 049 — Lucas Scott
na elkezdtem tegnap a Walking Dead-et, hát adja magát nagyon eddig 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
És támogassátok is a THQ-t !
 www.humblebundle.com/
9 játék annyiért, amennyit fizetsz érte.
süti
Ez mennyire bankkártya-megadós? Megvenném a csomagot, de nem szívesen adom ki a kártya-adataimat (ha jól tudom, a bankomnál nincs ilyen internet-kártya szerű, és csak emiatt nem akarok számlát nyitni máshol). Skrillről (Moneybookers) nem lehet fizetni? 😀 Esetleg Paypal?

Az ingyenes metro pedig már jön le, remélem ezzel nem lesz gebasz, a "nem teljesen hivatalos" anno fagyott, mint a franc.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hali.
Gondolkodok azon, hogy idén megveszem a Football Manager 2013-at, látva, hogy nem igen sikerül feltörni..
Kérdésem a következő lenne: aki már játszik vele, annak milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Illetve, ha megvenném, akkor automatikusan hozzáférést kapnék majd a legújabb patch-ekhez?
(csak ezzel szoktam játszani,offline, ill. nem értek ilyen Steamekhez..stb :/ )
Üdv!bogec7
1-2 újítás van benne, ezt neked kell eldöntened, hogy érdemes-e ezért megvenned. Én megvettem, most 2028-ban tartok. Steamen keresztül folyamatosan frissíti a játékot, de játszhatsz offline is.Egon
én a madden13 és az fm13 között vacilálok. Sok infót kaphatsz az fmhungary oldalon. Bár, hogy nem lett megbuherálva a játék, eléggé lecsökkent az írók száma 😀Habi
Azon ne gondolkozz 😉
Nekem az is megvan és egyértelműen a Madden13 a jobb!!!Egon
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ingyenes Metro 2033! 😊
 gamepod.hu/hir/ingyenes_a_metro_2033.htmlxrace77
És támogassátok is a THQ-t !
 www.humblebundle.com/
9 játék annyiért, amennyit fizetsz érte.