PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 674 — Illegális gyakorló
Ja, most néztem, hogy a konfigos kérdést nem Te tetted fel, úgyhogy bocs, benéztem 😊
Ami bezavart, hogy abban is Asrock lap volt említve, ezért kötöttem össze a kettőt 😊

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
codegen táp fel sem merült... hát nem sokon múlott h asrock a75 pro-4 lett de füstölésen túl kép és hang hibákat is olvastam ezért nem választottam azt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 674 — Illegális gyakorló
Pedig jók az Asrock lapok. De ha ennyire féltél tőle, miért kérdeztél róluk? 😛
Annak azért örülök, hogy az ipari hulladék Codegen helyett végül normális tápot választottál 😊

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
na én a következő konfigot rendeltem meg:

ASUS F2A85-M LE
AMD A10-5700 3.40GHz FM2 BOX
CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ8GX3M2A1866C9
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD5000AAKX
LG GH24NS95 Fekete OEM
THERMALTAKE VO100K1W2N Commander GS-III
FSP FSP400-60APN

az Asrock alaptól nagyon féltem, ezért vettem az Asust! több embertől olvastam, hogy elfüstölt neki...

remélem hétvégére megkapom.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mennek az adventi leárazások:
 advent.gamestar.hu/
 www.576.hu/
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Amikor kijött a játék, akkor sokat olvastam róla és több cikk is Franciaországot jelölte meg mint lehetséges folytatási helyet (belsős infókra alapozva)Habi
de most őszintén, mi a nem tökéletes alap egy asszaszinok vs templomosok háttérből irányított konfliktusra, ha nem fr. a liberté, égalité, fraternité korában?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
valóban, csak elfelejtettem, sorry

most kettő között gondolkozom amúgy
Asus FM2A85M-LE
Asrock FM2 A75 Pro-4

egyik matx másik sima atx, és kb ugyanaz az ár

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Asrock alaplapokról mik a vélemények?csebi
Nem pár napja kérdezted ugyanezt? 😮pc_x
de, és még válaszoltunk is Neki... 😀

|
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Asrock alaplapokról mik a vélemények?csebi
Irodai gépemben az van, pont annyit kapok, mint amit fizettem, nagy játékra nem használnám.

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Asrock alaplapokról mik a vélemények?csebi
Nem pár napja kérdezted ugyanezt? 😮


több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
Asrock alaplapokról mik a vélemények?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Amikor kijött a játék, akkor sokat olvastam róla és több cikk is Franciaországot jelölte meg mint lehetséges folytatási helyet (belsős infókra alapozva)


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Viszont egyre biztosabbnak tűnik, hogy jön a folytatás 2013 végén vagy 2014 elején 😊 Hogy hogyan, arról jelenleg ötletem sincsen.shawnka
“History Is Our Playground”, ahogy pár hónapja az Ubi egyik embere mondta 😊jjncaa
Egyébként a Lafayettes részek alatt elgondolkodtam, hogy egy francia forradalmas folytatást Connorral simán össze lehetne hozni. De aztán olvastam az interjút, amiben mondták, hogy sok lebaszás érte őket a majd' 3 évszázadnyi ugrás miatt, és hogy nem feltétlenül kell előrefelé menniük a történelemben. Ugyanebben az interjúban volt, hogy nem akarják továbbvinni a protagonistákat.
shawnka
francia forradalom szerintem jobban adta volna magát alaphelyzetben is (annyi olyan esemény van, ami feldolgozásért kiállt, hogy az leírhatatlan. én már vizionáltam is a "Marat meggyilkolása, ám mondjuk a feleségünket gyanúsítják meg és kapják el..." ), mint az amcsi, de ha már így alakult, akkor tényleg oda lehetne tekerni a dolgokat. az, hogy most jött egy ilyen interjú semmit sem jelent szvsz.

el tudnék képzelni egy AC-t amúgy az ókori Babilonban, vagy középkori Fr./Angliában, mondjuk ókori Róma is jó lenne felőlem. sőt akármi ameddig érdekes a story és van kellő hangulat..brk
Egyiptomot és a feudális Japánt látom sok helyen, de a készítők azt mondták, hogy unalmasnak tartják ezeket a helyszíneket.

Ami engem jobban foglalkoztat az az, hogy ebből a szituációból | hogyan tudunk visszaülni az Animusba? Bár Desmond története lezárult, azért kaptunk egy bitangszemét cliffhangert a végére.

Új főszereplő a jelenben? Papa Miles? Shaun?
|
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Viszont egyre biztosabbnak tűnik, hogy jön a folytatás 2013 végén vagy 2014 elején 😊 Hogy hogyan, arról jelenleg ötletem sincsen.shawnka
“History Is Our Playground”, ahogy pár hónapja az Ubi egyik embere mondta 😊jjncaa
Egyébként a Lafayettes részek alatt elgondolkodtam, hogy egy francia forradalmas folytatást Connorral simán össze lehetne hozni. De aztán olvastam az interjút, amiben mondták, hogy sok lebaszás érte őket a majd' 3 évszázadnyi ugrás miatt, és hogy nem feltétlenül kell előrefelé menniük a történelemben. Ugyanebben az interjúban volt, hogy nem akarják továbbvinni a protagonistákat.
shawnka
francia forradalom szerintem jobban adta volna magát alaphelyzetben is (annyi olyan esemény van, ami feldolgozásért kiállt, hogy az leírhatatlan. én már vizionáltam is a "Marat meggyilkolása, ám mondjuk a feleségünket gyanúsítják meg és kapják el..." ), mint az amcsi, de ha már így alakult, akkor tényleg oda lehetne tekerni a dolgokat. az, hogy most jött egy ilyen interjú semmit sem jelent szvsz.

el tudnék képzelni egy AC-t amúgy az ókori Babilonban, vagy középkori Fr./Angliában, mondjuk ókori Róma is jó lenne felőlem. sőt akármi ameddig érdekes a story és van kellő hangulat.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Írjunk petíciót a 48-49-es forradalom és szabadságharcért 😀shawnka
Aláírom én is! Sőt, ha összejön akkor még a játékot is megveszem!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Viszont egyre biztosabbnak tűnik, hogy jön a folytatás 2013 végén vagy 2014 elején 😊 Hogy hogyan, arról jelenleg ötletem sincsen.shawnka
“History Is Our Playground”, ahogy pár hónapja az Ubi egyik embere mondta 😊jjncaa
Egyébként a Lafayettes részek alatt elgondolkodtam, hogy egy francia forradalmas folytatást Connorral simán össze lehetne hozni. De aztán olvastam az interjút, amiben mondták, hogy sok lebaszás érte őket a majd' 3 évszázadnyi ugrás miatt, és hogy nem feltétlenül kell előrefelé menniük a történelemben. Ugyanebben az interjúban volt, hogy nem akarják továbbvinni a protagonistákat.

Írjunk petíciót a 48-49-es forradalom és szabadságharcért 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Viszont egyre biztosabbnak tűnik, hogy jön a folytatás 2013 végén vagy 2014 elején 😊 Hogy hogyan, arról jelenleg ötletem sincsen.shawnka
“History Is Our Playground”, ahogy pár hónapja az Ubi egyik embere mondta 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Viszont egyre biztosabbnak tűnik, hogy jön a folytatás 2013 végén vagy 2014 elején 😊 Hogy hogyan, arról jelenleg ötletem sincsen.

Az biztos, hogy nem Connor központú epizód lesz, mert az ubinál kijelentették, hogy nem akarnak még egy trilógiát felépíteni egy karakter köré. Ha készülnek új részek, akkor mindegyik önálló főhőssel fog rendelkezni.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
írj valamit róla, mert kíváncsi lennék más emberek véleményére Connorral kapcsolatban. kedvelted? igen, miért igen, nem, miért nem.
csak mert hozzám Haytham, mint karakter sokkal közelebb áll, szerintem szórakoztatóbb is..brk
az elején bírtam nagyon. tetszett az újfajta karakter, a törzsi dolgok, a nulla családi háttér (Ezionál ugye ez elég fontos volt), az hogy Luke Skywalkerként szálltunk szembe a gonosz birodalommal. aztán a játék közepe fele varázsütésre lett az egyszerű, ám tehetséges srácból hidegvérű off-the-chart fehércsuklyás, plusz kicsit elkapkodottnak éreztem az asszaszinok-templomosok-patrióták-britek szerelmi négyszöget, a végére már kavart mindenki mindenkivel, néha elvesztettem, hogy most éppen ki kivel van 😀
Haytham az elején nagyon fura volt, Ezio apjára emlékeztetett egy az egyben. Amint jött vele a fordulat, onnantól kicsit vesztett a szimpátiámból, de amikor | összeálltak Connorral, akkor nagyon hatalmas szövegeket nyomott le, onnantól nálam ő is magasabban volt, mint a játék főhőse. A végére meggyőzést vártam volna Connor részéről, hogy belássa az apja is, hogy jó lenne társulni, szóval tipikus hepiendet. De hát ez az átállítás annyira se volt egyszerű, mint az űrszkifiben. Sajnáltam, amikor bele kellett durrantani a rejtett pengét. |
Ha belegondolsz mindkettőnek igaza van, csak nézőpont kérdése. Bár az asszaszinok a szívemnek még mindig kedvesebb csoport, de jól mondta Pitcairn, hogy nem különböznek szinte semmiben. Az egyik oldal mindig kívülállókból áll, békét és szabadságot akarnak (ami persze lehetetlen), míg a templomosok befolyást, hatalmat, hogy az elveiket ráhúzhassák a pórnépre. Gyakorlatilag mindegyik oldal az akaratát akarja érvényesíteni rajtuk, csak más módszereket használnak.

Összességében eléggé megoszló a véleményem Connorról, mert a 6. szekvenciáig tetszett a motivációja, hajóskapitányként is nagyon rendben működött, sőt talán azokat élveztem vele a legjobban. Aztán utána amikor szembeszállt Achillesszel, meg úgy viselkedett, mint aki körül forog az egész világ, mert ő most nagyon fasza gyerek, az nem annyira volt király. Majd mikor | megölte gyerekkori barátját | utána úgy éreztem visszavett egy kicsit az arcából és átértékelte(meg átfestette) a helyzetét, onnantól megint képes voltam azonosulni vele. Mondjuk sokat elmond a róla, hogy a 6. és 10. szekvenciák között jobban vártam a Desmondos részeket, mint amik az Animusban történtek.

Ami talán a legjobban zavart az az, hogy Boston és New York botrányosan ugyanolyan volt nekem. Ha nem látom a térképet, nem igen tudtam volna megkülönböztetni a két várost.

Desmond végére meg nehéz pozitív szavakat találni. | Kicsit Mass Effect 3, kicsit LOST, kicsit Mátrix. Nem örültem neki. Az ember jézus lehetett volna, és megóvhatta volna Junotól a világot. |

Lehetett volna jobb is, de azért nem bánom a vételt. Így is élveztem minden percét. 7,5/10

Meg még beszúrok ide a végére egy tetszési sorrendet:

1. Assassin's Creed II
2. Assassin's Creed: Brotherhood
3. Assassin's Creed III
4. Assassin's Creed
5. Assassin's Creed: Revelations
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
mellékküldetéseket toltad, vagy csak story?Habi
mindent. összeszedtem az utolsó tollat is.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy a mentések melyik mappában vannak?Asbee
C:\ProgramData\Orbit\46\
Rejtett mappa.süti
danke


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
mellékküldetéseket toltad, vagy csak story?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy a mentések melyik mappában vannak?Asbee
C:\ProgramData\Orbit\46\
Rejtett mappa.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
írj valamit róla, mert kíváncsi lennék más emberek véleményére Connorral kapcsolatban. kedvelted? igen, miért igen, nem, miért nem.
csak mert hozzám Haytham, mint karakter sokkal közelebb áll, szerintem szórakoztatóbb is.