PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
láttam már virágboltban, de nem vágtam, hogy hogy lehet már 4.-5. rész. amúgy ez ilyen egérrel kattingatós, vagy billentyűzettel kell irányítani?Double B
1 rész kb 1-2 órás csak...bill+egér interaktív játék, sok párbeszéd van benne, ahol ugye válaszod alapján fejlődik a cselekmény(pl 2 ember közül melyiket mented meg), mozgástér kicsi, de azért akad pár gondolkodós rész, h mit is kéne csinálni...nem egy hentelős játék, szal aki nem szereti ezt a stílust, az könnyen megunhatja, engem arra pár órára jól leköt.Divat
Haverom játszik vele, ő nagyon szereti a játékot, és a sorozatot is.zavi27
én is így vagyok vele, ezért is dobtam be, hátha vkinek megtetszik, és elvesz pár órát az életéből... 😀

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
láttam már virágboltban, de nem vágtam, hogy hogy lehet már 4.-5. rész. amúgy ez ilyen egérrel kattingatós, vagy billentyűzettel kell irányítani?Double B
1 rész kb 1-2 órás csak...bill+egér interaktív játék, sok párbeszéd van benne, ahol ugye válaszod alapján fejlődik a cselekmény(pl 2 ember közül melyiket mented meg), mozgástér kicsi, de azért akad pár gondolkodós rész, h mit is kéne csinálni...nem egy hentelős játék, szal aki nem szereti ezt a stílust, az könnyen megunhatja, engem arra pár órára jól leköt.Divat
Haverom játszik vele, ő nagyon szereti a játékot, és a sorozatot is.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
láttam már virágboltban, de nem vágtam, hogy hogy lehet már 4.-5. rész. amúgy ez ilyen egérrel kattingatós, vagy billentyűzettel kell irányítani?Double B
1 rész kb 1-2 órás csak...bill+egér interaktív játék, sok párbeszéd van benne, ahol ugye válaszod alapján fejlődik a cselekmény(pl 2 ember közül melyiket mented meg), mozgástér kicsi, de azért akad pár gondolkodós rész, h mit is kéne csinálni...nem egy hentelős játék, szal aki nem szereti ezt a stílust, az könnyen megunhatja, engem arra pár órára jól leköt.

|
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
van valakinek tapasztalata a DC Universe Online című csodával?shawnka
alapvetően nem rossz kis játék, csak nincsenek igazi célok benne, ráadásul a MMO második M-je nem elég hangsúlyos... sok időt nem szántam rá, de alapvetően "viccnek" jó.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
láttam már virágboltban, de nem vágtam, hogy hogy lehet már 4.-5. rész. amúgy ez ilyen egérrel kattingatós, vagy billentyűzettel kell irányítani?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
erősen spoileres vidi Far Cry 3-ról:
Divat
most vittem ki az egyet, ha meglesz az új gép, akkor jön majd a 2, és természetesen a 3-ra is benevezek!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_teszt

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pfúúú, Max Payne 3 12 euróért... Gyorsan el is jöttem szabira... 😐 😂
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
erősen spoileres vidi Far Cry 3-ról:

|
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
van valakinek tapasztalata a DC Universe Online című csodával?shawnka
letöltöttem, játszottam vele 3-4 órát és abbahagytam. de amúgy jó kis játék, csak az mmo-k nem nekem valók.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
van valakinek tapasztalata a DC Universe Online című csodával?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez a FIFA 13 botrányosan kezelhetetlen számomra. bár lehet, hogy ha nem a FIFA 08 az utolsó a szériából, amivel komolyabban játszottam, akkor nem lenne ennyire vészes. de így 20-25 meccs után is még komoly gondjaim vannak.shawnka
Billentyűzettel vagy gamepaddal játszod?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ez a FIFA 13 botrányosan kezelhetetlen számomra. bár lehet, hogy ha nem a FIFA 08 az utolsó a szériából, amivel komolyabban játszottam, akkor nem lenne ennyire vészes. de így 20-25 meccs után is még komoly gondjaim vannak.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Áhh miért ilyen lassú az SW-TOR??? Már lassan egy napja jön😀 😀 Amúgy kíváncsi vagyok milyen lesz,az utolsó mmo amivel játszottam az az entropia universe volt.Double B
nekem is így töltött Drip
Na lejött. Hát eddig nagyon nem vágom a szitut. Egérrel nem is lehet lőni? Illetve leguggolni? Mert mindig felbukkan a támadásnál a zöld ábra, de semmi.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Áhh miért ilyen lassú az SW-TOR??? Már lassan egy napja jön😀 😀 Amúgy kíváncsi vagyok milyen lesz,az utolsó mmo amivel játszottam az az entropia universe volt.Double B
nekem is így töltött

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Áhh miért ilyen lassú az SW-TOR??? Már lassan egy napja jön😀 😀 Amúgy kíváncsi vagyok milyen lesz,az utolsó mmo amivel játszottam az az entropia universe volt.
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Vannak tippek jó, sztoriban igényes, nem a hentelésre épülő RPG-re? Én még anno a Baldur's Gate sorozaton szocializálódtam, vagyis valami ilyesmi jelleg érdekelne.

Elder Scrolls, Witcher 1-2. megvoltak az elmúlt évek termései közül.somoskovig
Dragon Age: Origins. Ja és a 2-t messze elkerülni.Chevy
Semmi baj nincs a 2vel, csak nem egy Origins.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hitman: Absolution
wooohoooo!jjncaa
ne fájdítsd a szívemet 😕
Bár ha minden összejön akkor a karácsonyfa alá bekerül 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Hitman: Absolution
wooohoooo!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na én se fogok az AC3-al játszani 😕
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Vannak tippek jó, sztoriban igényes, nem a hentelésre épülő RPG-re? Én még anno a Baldur's Gate sorozaton szocializálódtam, vagyis valami ilyesmi jelleg érdekelne.

Elder Scrolls, Witcher 1-2. megvoltak az elmúlt évek termései közül.somoskovig
Dragon Age: Origins. Ja és a 2-t messze elkerülni.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Vannak tippek jó, sztoriban igényes, nem a hentelésre épülő RPG-re? Én még anno a Baldur's Gate sorozaton szocializálódtam, vagyis valami ilyesmi jelleg érdekelne.

Elder Scrolls, Witcher 1-2. megvoltak az elmúlt évek termései közül.somoskovig
Dragon Age origins meg Dragon Age Awakening?
Plusz, nekem bejött a Kingdoms of Amalur Reckoning is, igazi időtemető, bár nem kapott túl jó kritikákat.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ahhoz pofa kéne, ha nem adnák ki PC-re...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Vannak tippek jó, sztoriban igényes, nem a hentelésre épülő RPG-re? Én még anno a Baldur's Gate sorozaton szocializálódtam, vagyis valami ilyesmi jelleg érdekelne.

Elder Scrolls, Witcher 1-2. megvoltak az elmúlt évek termései közül.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
és akkor immár hivatalos, h csak ps-re és xboxra jön a GTAV:  gamepod.hu/hir/gta_v_pc_es_wii_u_megfontolas_targyat_kepezik.html

legalább fél-1 évet várhatnak a PC-sek az átportolásra megint, feltéve ha lesz egyáltalán.Divat
fasza 😕