PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Előre is köszönöm, ha szánsz erre egy kis időt.Soldados
 www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mss32
DOWLOAD MSS32.DLL FIXER
Ezt letöltöd, és fel is teszi magának a fájlt, szóval neked nem is kell vele semmit babrálnod, csak simán futtatnod.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀Double B
csak fel kellett dobnom...azóta meg mki szid, h fertőt hoztam! 😀

|
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jövő héten megrendelem az új gépemet, és akkor én is beszállok a walking dead-be! már alig várom!csebi
nincs nagy gépigénye, sztem most is belevághatsz...Neked is garantáltan elvesz akkor pár órát az életedből... 😊

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
jövő héten megrendelem az új gépemet, és akkor én is beszállok a walking dead-be! már alig várom!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Előre is köszönöm a segítséget!Soldados
Szerintem szimplán az mss32.dll hiányzott.
Ezek dinamikus csatolású könyvtárak, melyek a Windows segédfájlait tartalmazzák. Egy alkalmazás több segédfájlt is tartalmazhat, illetve fordítva, egy .dll több alkalmazáshoz is lehet szükséges. Ezek általában nem is működnek egymás nélkül, mint ahogy a te esetedben sem. Viszont előnye, hogy a főprogram indításakor, a .dll-ben tárolt programkódok nem kerülnek a memóriába.
Az mss32.dll-t pedig a Commandos is igényelhette, és felrakhatta magának.

Egyébként manuálisan is elhárítható a hiba (ha legközelebb találkozol ilyennel). Csak beírod a gugliba a .dll nevét, és kidob egy rakat oldalt ahonnét letölthető, Ezután már csak a Windows/System32 mappába kell bemásolni.süti
Ahogy pc_x jelezte, számtech analfabéta vagyok.

Megkérhetlek, hogy lépésről lépésre leírod nekem, hogy mi a teendő, de teljesen dedósan, mert nem értek hozzá. Amit itt leírtál az jól hangzik, csak nem sokat értettem belőle, azt meg pláne nem tudtam leszűrni, hogy háríthatom el a problémát. 😕

Előre is köszönöm, ha szánsz erre egy kis időt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Előre is köszönöm a segítséget!Soldados
Szerintem szimplán az mss32.dll hiányzott.
Ezek dinamikus csatolású könyvtárak, melyek a Windows segédfájlait tartalmazzák. Egy alkalmazás több segédfájlt is tartalmazhat, illetve fordítva, egy .dll több alkalmazáshoz is lehet szükséges. Ezek általában nem is működnek egymás nélkül, mint ahogy a te esetedben sem. Viszont előnye, hogy a főprogram indításakor, a .dll-ben tárolt programkódok nem kerülnek a memóriába.
Az mss32.dll-t pedig a Commandos is igényelhette, és felrakhatta magának.

Egyébként manuálisan is elhárítható a hiba (ha legközelebb találkozol ilyennel). Csak beírod a gugliba a .dll nevét, és kidob egy rakat oldalt ahonnét letölthető, Ezután már csak a Windows/System32 mappába kell bemásolni.süti
Uhh, Soldinak most aztán feladtad a leckét, neki még a gép bekapcsolása is gondot okoz 😀


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Előre is köszönöm a segítséget!Soldados
Szerintem szimplán az mss32.dll hiányzott.
Ezek dinamikus csatolású könyvtárak, melyek a Windows segédfájlait tartalmazzák. Egy alkalmazás több segédfájlt is tartalmazhat, illetve fordítva, egy .dll több alkalmazáshoz is lehet szükséges. Ezek általában nem is működnek egymás nélkül, mint ahogy a te esetedben sem. Viszont előnye, hogy a főprogram indításakor, a .dll-ben tárolt programkódok nem kerülnek a memóriába.
Az mss32.dll-t pedig a Commandos is igényelhette, és felrakhatta magának.

Egyébként manuálisan is elhárítható a hiba (ha legközelebb találkozol ilyennel). Csak beírod a gugliba a .dll nevét, és kidob egy rakat oldalt ahonnét letölthető, Ezután már csak a Windows/System32 mappába kell bemásolni.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
A vonatos rész nagyon epic, legalábbis nekem, én is kipróbálnám milyen lehet így utazni. Közbe remélem gyorsan jön a 4. 5.-rész magyarosítása, mert addig nem akarok belekezdeni.

Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀Double B
van hozzá magyarítás? 😀
mondjuk nekem gyakorlás miatt is jól jön h angolul tolom, nem vmi nehéz amúgy...mondjuk 2 zombihent között kell szótárazni is kicsit! 😀Divat
Van 😀 😀 Gyakorlásra tényleg jó( én az FM-et használom arra 😀 ) de most valahogy számomra élvezetesebb magyarul játszani 😀
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1-2 hete rákattantam a retro játékokra. Megszereztem a GTA 3-at. Már csak 2-3 feladat van hátra, tehát totál a végén járok.

De ma az alábbi üzenet fogad, amikor elindítanám a játékot:

kék sávban: gta3.exe - Belépési pont nem található
üzenet: Az eljárás belépési pontja (_AIL_enumerate_3D_providers@12) nem található a DLL-ben (mss32.dll).
Op. rendszer: Windows XP

Mi a faszomat jelent ez? Megb@sz az ideg, hogy 2 feladattal a vége előtt nem tudom elindítani ezt a szart. Ha van olyan informatikában jártas ember, aki tudna segíteni, azt megköszönném.

Plusz infó: tegnap még játszottam vele, majd miután befejeztem, feltelepítettem a Commandos nevű játékot (készülve, hogy a GTA 3-t kivégeztem). Ez a játék most elindul. Esetleg ekkor történhetett vmi gikszer ami miatt nem indul most a GTA 3?

Előre is köszönöm a segítséget!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A vonatos rész nagyon epic, legalábbis nekem, én is kipróbálnám milyen lehet így utazni. Közbe remélem gyorsan jön a 4. 5.-rész magyarosítása, mert addig nem akarok belekezdeni.

Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀Double B
van hozzá magyarítás? 😀
mondjuk nekem gyakorlás miatt is jól jön h angolul tolom, nem vmi nehéz amúgy...mondjuk 2 zombihent között kell szótárazni is kicsit! 😀

|
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Walking Dead nálam is nagy kedvenc, most fejeztem be az ep5-öt és hát... | Ennél szomorúbb befejezést még nem láttam játékokban. Az utolsó kép soroknál már könnyeztem. Pedig mikor feljött az opció, hogy le lehet vágni Lee karját kezdtem reménykedni, hogy talán mégis túléli, de sajnos nem. Carley után Lee is elment. 😕 Mondjuk ezért is imádom ezt a franchiset, mert itt akármi megtörténhet. Carley halálánál is teljesen ledöbbentem. Aztán a 4. rész végén a harapás...
Kíváncsi leszek, hogy folytatják a 2. évadot és, hogy ki lesz az új főszereplő na meg arra is, hogy Clem kiket látott a messzi távolban. (van egy olyan érzésem, hogy nem Omidot és Christát)
|


Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀Double B
Igen.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀Divat
hát igen 😀 😀 mondjuk nagyon durva, a 3. résznél járok és úgy hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek 😀Double B
jah durva, végére senki se marad...bár jönnek helyettük újak | Carleyt sajnálom legjobban 😕 | Divat
Hát igen | őt én is. Mondjuk még Markot meg Katjaat és Kacsát, Lily meg amilyen őrült lett nem. De ahogy nézem nincs is olyan verzió, hogy Carley megmenekül. |

A vonatos rész nagyon epic, legalábbis nekem, én is kipróbálnám milyen lehet így utazni. Közbe remélem gyorsan jön a 4. 5.-rész magyarosítása, mert addig nem akarok belekezdeni.

Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀Divat
hát igen 😀 😀 mondjuk nagyon durva, a 3. résznél járok és úgy hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek 😀Double B
jah durva, végére senki se marad...bár jönnek helyettük újak | Carleyt sajnálom legjobban 😕 | Divat
az AC3 utáni projektem ez lesz. elhatároztam, hogy bevárom az 5. részt, és utána nekiesek.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀Divat
hát igen 😀 😀 mondjuk nagyon durva, a 3. résznél járok és úgy hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek 😀Double B
jah durva, végére senki se marad...bár jönnek helyettük újak | Carleyt sajnálom legjobban 😕 |

|
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀Divat
hát igen 😀 😀 mondjuk nagyon durva, a 3. résznél járok és úgy hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.change.org/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc

nemhiszem, h bármit is elérnek vele, max h ne 1 hanem csak fél évet kelljen rá várnunk...

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀

|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
szerintem nem 😊
a Hitman meg első blikkre jó csak, nekem komoly csalódás a történet és az AI egyaránt (2012-ben egy lopakodós játékban sorra ki tudod úgy nyírni az őröket, hogy a sarokba dobsz mondjuk egy vázát, azok meg odamennek megnézni...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Pénteken végre kézhez kaptam az ACIII-at. Ma jutottam el a tényleges játszásig, lendületből el is jutottam a sequence 5-ig. elég gyorsan megy, sajnos még nem annyira jelentek meg a mellékküldetések, a kalendáriumlapokat meg gyorsan összeszedtem. Haytham annyira nem volt szimpatikus karakter, nagyjából a hajó út közepe óta éreztem, hogy ő bizony | templomos | . Aztán végre bejött Connor, megkapta a motivációt (ejj, a sasos jelenet nagyon epic volt), aztán egy gyors kiképzés után megindultunk 1770 Bostonjába. Itt tartok, Connor teljesen kedvelhető karakter nálam. Bár nem egy Ezio szint, de reménykedem benne, hogy képes lesz azt elérni 😊
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Uh, most kezdtem el PS3-on a Batman Arkham Asylumot, 1 óra után beszippantott.😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem tudom Lolozik-e itt valaki de ez allat :
 m.youtube.com/?reload=3&rdm=maag5b42h#/playlist?list=PL8742F75EF72BE914&desktop_uri=%2Fplaylist%3Flist%3DPL8742F75EF72BE914
Toca
én csak dota2, de arra most rendesen rá vagyok állva... 😀

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nem tudom Lolozik-e itt valaki de ez allat :
https://www.youtube.com/img/desktop/yt_1200.png
YouTube
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
láttam már virágboltban, de nem vágtam, hogy hogy lehet már 4.-5. rész. amúgy ez ilyen egérrel kattingatós, vagy billentyűzettel kell irányítani?Double B
1 rész kb 1-2 órás csak...bill+egér interaktív játék, sok párbeszéd van benne, ahol ugye válaszod alapján fejlődik a cselekmény(pl 2 ember közül melyiket mented meg), mozgástér kicsi, de azért akad pár gondolkodós rész, h mit is kéne csinálni...nem egy hentelős játék, szal aki nem szereti ezt a stílust, az könnyen megunhatja, engem arra pár órára jól leköt.Divat
Haverom játszik vele, ő nagyon szereti a játékot, és a sorozatot is.zavi27
én is így vagyok vele, ezért is dobtam be, hátha vkinek megtetszik, és elvesz pár órát az életéből... 😀Divat
akkor jó, majd kipróbálom. bár a sorozatot, meg a képregényt nem ismerem.

közben virágboltban megvettem az fm 12-t, mert úgy néz ki, hogy 13 nem lesz egy darabig, nálunk meg nem árusítják.