PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Fifa 13 karrier módban ha egy fiatal alacsonyabb képességű játékossal vagytok titeket is le szokott cserélni a gép az 50. perc környékén(attól függ, hogy meddig megy a játék megállás nélkül) csinálhatok bármit, rúghatok 3-4 gólt egy meccsen, akkor is lecserél. Illetve valaki próbálta már az FM 13-at. Akár virágboltos, akár eredeti verzióban?Double B
Igen én már a 3. szezonomat tolom vele és van benne egy-két jó újítás. Én minden évben megveszem, mert ha visszaosztom lejátszott óraszámra az árát akkor elég nevetséges összeg jön ki és tényleg kellemes kikapcsolódást nyújt.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
XanTam 9 — Giants fan
Már megjelent, bár nem működik tökéletesen. Amúgy ki próbálta már ki a legújabb NFS-t? Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de nekem tetszik. Low grafikán is eszméletlenül jól néz ki, be lehet járni az egész várost, kezdettől lehet jobb verdákkal menni (Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series az egyik legjobb kocsi, ezzel az aventadorig minden ellenfelet le lehet győzni).
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amúgy kíváncsi vagyok rá rendesen. Nekem eddig a San Andreas hangulata jött be a legjobban, többek között a vidéki helyszínek miatt is. Illetve azért az állandó napsütés is jobban bejön, mint a borongós New yorki időjárás. De azért nagyon remélem kijön PC-re is...
Illetve valaki próbálta már az FM 13-at. Akár virágboltos, akár eredeti verzióban?Double B
Előbbi változatban megjelent már?Asbee
Én úgy tudom igen. A kalózöbölben és a kóroson is láttam fent, csak nem tudom mennyire működik.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Amúgy kíváncsi vagyok rá rendesen. Nekem eddig a San Andreas hangulata jött be a legjobban, többek között a vidéki helyszínek miatt is. Illetve azért az állandó napsütés is jobban bejön, mint a borongós New yorki időjárás. De azért nagyon remélem kijön PC-re is...
Illetve valaki próbálta már az FM 13-at. Akár virágboltos, akár eredeti verzióban?Double B
Előbbi változatban megjelent már?Asbee
én VC buzi voltam mindig is, de SA is jó volt, remélem lesz újra gyúrás meg minden....PC-re sok jó hírem továbbra sincs, előrendeléseket is levették, a múltkori R* keménykedés után... 😕

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy kíváncsi vagyok rá rendesen. Nekem eddig a San Andreas hangulata jött be a legjobban, többek között a vidéki helyszínek miatt is. Illetve azért az állandó napsütés is jobban bejön, mint a borongós New yorki időjárás. De azért nagyon remélem kijön PC-re is...
Illetve valaki próbálta már az FM 13-at. Akár virágboltos, akár eredeti verzióban?Double B
Előbbi változatban megjelent már?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Fifa 13 karrier módban ha egy fiatal alacsonyabb képességű játékossal vagytok titeket is le szokott cserélni a gép az 50. perc környékén(attól függ, hogy meddig megy a játék megállás nélkül) csinálhatok bármit, rúghatok 3-4 gólt egy meccsen, akkor is lecserél. Illetve valaki próbálta már az FM 13-at. Akár virágboltos, akár eredeti verzióban?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez mikor jön ki? Mert nem hallottam róla,viszont arról hallottam, hogy azt bejelentették pár hete, hogy jön az Elder Scrolls 6.Stez
December 4-én, de csak X-boxra. Majd ha lejár az exkluzivitás lesz csak PS-re és PC. Az előző DLC, a Downguard is csak a héten jön PC-re...

Ilyen hülyeséget is, hogy sok a warez nálatok, akkor kapjátok be, Steamen se vehetitek meg a játékot... Arcpálma...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


Hál'isten a régiókorlátnak köszönhetően ebből is szépen kimaradunk... Magyarország, én így szeretlek.süti
Ez mikor jön ki? Mert nem hallottam róla,viszont arról hallottam, hogy azt bejelentették pár hete, hogy jön az Elder Scrolls 6.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nah végre belekezdtem az ACIIIba. Nekem nagyon bejön egyenlőre, az adatbázis amiben minden részletesen le van írva magyarul hihetetlen klassz. Igazság szerint most már tudom nagyon, hogy simán csak megnézni a végigjátszást nem elég, ez a játék él és teljesen magával ragad, totál más élmény játszani vele mint csak nézni. A tenger, a hajók, Boston remek.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Hál'isten a régiókorlátnak köszönhetően ebből is szépen kimaradunk... Magyarország, én így szeretlek.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pfúúúú, de jó, hogy nem CD-ről játszok a LIMBO-val, mert akkor már a géppel együtt hajítottam volna ki az ablakon az egészet...

Azért is:

Tecső nélkül (legelső 1-2 cseptört néztem meg mikor még nem tudtam mi az ábra), 4,4 óra alatt végigjátszva... (A)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na megérte szidni, felnyitottam újabb csomagot: Robinho 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Maddenben nem lehet szerződést hosszabbítani? Fifában csomagok meg elég nagy átbaszások, utóbbi napokban nyitottam néhányat, de áhh. Igazából szórakozás már csak az egész, tudom hogy nem éri meg, de hátha. Csapatom már egész fasza, jobb játékosokat nemigen tudok szerezni. Talán Gomez 18-20 ezer körül, aki upgrade-t jelenthet. De pl. Reus meg Götze is kegyetlen drága, nem beszélve pl Schweinsteigerről vagy Lahmról. Ráálltam német vonalra, így csak német vagy Bundesliga játékosok jöhetnek nálam szóba. Csináltam videókat is legtöbb nyitásról, itt van egy: katt Többi a csatornámonAsbee
De, van contract card, 16 meccsre, 32 meccsre, 40 meccsre, és 80 meccsre, de sokféle kártya van, nem mindegyikkel enged hosszabbítani, bár azok ritkák. Van olyan jkátékos, aki top ratinggel bír, de csak 4 meccsre van szerződése, és nem enged hosszabbítani. Ilyet akkor kapok, amikor egy csapatnak végigtolok a 16 meccses alapszakaszából 12-t. És ugye minden játékosnak szerződése van, alapból egy szezonnyi, tehát 16 meccses, de minden meccsért el is visz egyet, szóval azért tud az fogyni. 😊
De 4 meccsért lófaszt nem ér az a kapott lap, eladni sem lehet, szóval kb. kuka.
AZ külön tetszik, hogy legendákat is tudok venni, és legendákat is tudok játszatni. Nálam jelenleg kezdő QB Aikman, futó Walter Payton, LG Upshaw, vettem áron alul egy 97-es Michael Irvin kártyát, és egy 96-os Dave Casper legend kártyát. És velük lehet hosszabbítani, szóval megéri, ha áron alul megtalálod egy liciten.
A licit része a legizgalmasabb, én legalábbis azt élvezem nagyon. Egy rakat kártya van kint, legendek, nem legendek, ha sokat figyeled az aktuális aukciókat, mindig találhatsz áron alul nagyon jó kártyákat.
Én a 96-os Aikman kártyámat 3000-ért vettem, Caspert szintén, Payton drágább buli volt, 5000 környékén elhoztam, Derrick Brooksot vettem 3500 környékén, Irvint meg 4 körül, ilyen áron azóta sem találok többet, a legolcsóbb 97-es Irvin legend card is 7000 környékén van, de általában 8-10K körül.
És a legend kártyák alapból 10000-et érnek, szóval mondhatni ezeket elég olcsón tudtam megvenni.
De vannak mondjuk durva posztok, SS-en a 97-es Polamalu eddig a legjobb, amit láttam, de az 7-10K alatt nincs. A CB-kből is 7-10K környékén vannak a 96-97-es overallosok.
Mondjuk az a jó, hogy az aukción azt is írja, hogy hány meccsre van még szerződése a játékosnak, akit nézel, és ezzel is lehet nagyot kifogni. Én például megvettem egy 95-ös Hakeem Nicks kártyát, mert szaros 2000 coinba került, ami 16 meccses szerződéssel nem érné meg, de ennek 96 mérkőzésre volt még szerződése! 😀
Fél évig kb. nem is kell ránéznem. 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maddenben nem lehet szerződést hosszabbítani? Fifában csomagok meg elég nagy átbaszások, utóbbi napokban nyitottam néhányat, de áhh. Igazából szórakozás már csak az egész, tudom hogy nem éri meg, de hátha. Csapatom már egész fasza, jobb játékosokat nemigen tudok szerezni. Talán Gomez 18-20 ezer körül, aki upgrade-t jelenthet. De pl. Reus meg Götze is kegyetlen drága, nem beszélve pl Schweinsteigerről vagy Lahmról. Ráálltam német vonalra, így csak német vagy Bundesliga játékosok jöhetnek nálam szóba. Csináltam videókat is legtöbb nyitásról, itt van egy: katt Többi a csatornámon


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A hétvégén kipróbáltam a Madden ultimate team-et, mert már annyian mondták, hogy jó.
Hát az biztos, hogy igazuk volt. 😊
Kezdetben nagyon bejön, de utána mondjuk egy kicsit unalmasabb lesz, miután megcsináltam a Legendary meccseket, a Halloween most feared meccseket, amikkel több coint kapok, meg normálisabb kártyákat, utána tulajdonképpen a regular marad, de az nekem unalmas. 16 meccset letolni, hogy kapjak egy normális kártyát, de ami meg büdös nagy mocsokság, hogy letoltam két sorozatot, hogy megkapjam a jó kártyákat a 12. meccsen, erre odatolt a gép két 4 meccsre elegendő lapot. Hiába jó a 99-es Rodgers, nem azért szenvedtem érte idáig, hogy szaros 4 meccs után kivághassam tulajdonképpen.
Az mondjuk jó, hogy folyton növekszik a meccs hossza és vele az ellenfél ereje, de akkor is unalmas így. Kevés mód van szerintem, örülnék, ha beraknának még 2-3 féle okosságot, amivel picit több coint is tudok szerezni, mint ugye volt ez a mostani Halloween kiadás, bár itt is csak most feared kártyákat ad, amik ilyen 85-86-os overall körül vannak, de két meccsért az nem rossz, a coint is jobban adja, a második meccsért a kártya mellé már 1000 coint ad.
Az aukciós rész viszont tetszik, jó pár legend kártyát vettem baromi jó áron. 😊
Tegnap meg próba szerencse alapon vettem egy 9000-es all-pro packot, gondoltam úgyis átbaszás, nem éri meg, erre meg bedobta a 99-es top rated Megatront. 😀 Köpni-nyelni nem tudtam, komoly volt.

Toltam a Fifa ultimate teammel is, az viszont szar. Nekem nem jön be. Hiába magyar nyelvű, ami könnyítené a dolgokat, de nekem valahogy nem jó. Sokkal unalmasabb a Maddennél, nekem egyszerűen már túl sok.
Maradok a Maddennél. 😛

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sírva röhögős MoH videóbemutató. 😀
 www.youtube.com/watch?v=3XdzywB-n64&feature=g-all-u[süti
PC-n és PS-en vezet, Dobozon meg harmadik. 😂

Hmm, Hmm. Vagy a HTML todásom fakult meg, vagy a fórum nem kezeli rendesen, de akkor itt a link a 43. heti járékeladásokról bővebben:  www.gamestar.hu/magyar-jatekszoftver-eladasi-toplista-2012-43-het.html
több mint 11 éve
gsn 3 548
Elkezd azért alakulni Connor belépésétől az AC3, és végül is arra is kapunk magyarázatot, miért annyira zord az eleje (talán a Haytham rész végén levő váratlan (?) felismerés következménye az elejének a komorsága és eseménytelensége, és nem szimplán Haytham karakterének). Viszont Connor sem ér fel Ezio szintjére sajnos. A vadászgatás, hajóskapitánykodás viszont tényleg jó plusz dolog az előző részekhez képest.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
azért a végén csak kiadnak egy ME 1-3 CE editiont, minden DLC-vel, mert így kb csak a non-pcsek fogják megvenni

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jól emlékszem anno többen is írták, hogy majd akkor veszik meg a Mass Effectet, ha az egész trilógiát egyberakják:

Csak kár, hogy a dobozon, és pár DLC-n kívül nincsen semmi extra hozzá...

Viszont a Skyrim PE elég tetszetős:

Csak a kurva régiókorlátot törölnék már el...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy kicsit offolom az AC3 témát: lehet mégis sírhatunk a GTA V-ért, mert R* fórumokon azt pedzegetik, h nem fog jönni később se PC-re...........qrva fasza lenne mondhatom

|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
2 óra után eddig csalódás az AC3, szürke környezet, szürke karakterek, unalmas, lineáris sztori, és én még az amerikai történelmet se bírom. 😀 Tudom, hogy meglehetősen kevés, de ennyi után továbbra is az AC2 a legjobb a sorozatban.gsn
többen is írták, hogy az első 4 fejezet nem éppen jó, de utána nagyon beindul a storyHabi
mondanám, hogy true story, de nem, szerintem elég bután épül most fel a történet

de elég jó dolog "személyesen" ott lenni olyan történelmi eseményeken, mint a bostoni teadélután 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2 óra után eddig csalódás az AC3, szürke környezet, szürke karakterek, unalmas, lineáris sztori, és én még az amerikai történelmet se bírom. 😀 Tudom, hogy meglehetősen kevés, de ennyi után továbbra is az AC2 a legjobb a sorozatban.gsn
többen is írták, hogy az első 4 fejezet nem éppen jó, de utána nagyon beindul a story


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gsn 3 548
2 óra után eddig csalódás az AC3, szürke környezet, szürke karakterek, unalmas, lineáris sztori, és én még az amerikai történelmet se bírom. 😀 Tudom, hogy meglehetősen kevés, de ennyi után továbbra is az AC2 a legjobb a sorozatban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan