NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
2 óra után eddig csalódás az AC3, szürke környezet, szürke karakterek, unalmas, lineáris sztori, és én még az amerikai történelmet se bírom. 😀 Tudom, hogy meglehetősen kevés, de ennyi után továbbra is az AC2 a legjobb a sorozatban.gsn
többen is írták, hogy az első 4 fejezet nem éppen jó, de utána nagyon beindul a storyHabi
mondanám, hogy true story, de nem, szerintem elég bután épül most fel a történet

de elég jó dolog "személyesen" ott lenni olyan történelmi eseményeken, mint a bostoni teadélután 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2 óra után eddig csalódás az AC3, szürke környezet, szürke karakterek, unalmas, lineáris sztori, és én még az amerikai történelmet se bírom. 😀 Tudom, hogy meglehetősen kevés, de ennyi után továbbra is az AC2 a legjobb a sorozatban.gsn
többen is írták, hogy az első 4 fejezet nem éppen jó, de utána nagyon beindul a story


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gsn 3 548
2 óra után eddig csalódás az AC3, szürke környezet, szürke karakterek, unalmas, lineáris sztori, és én még az amerikai történelmet se bírom. 😀 Tudom, hogy meglehetősen kevés, de ennyi után továbbra is az AC2 a legjobb a sorozatban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sírva röhögős MoH videóbemutató. 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Csúnya illegális dolgot írok, de aki meg tud szánni egy működő windows hetes lemezzel, pesti átadással, az kérem keressen meg pm-ben... (Az üzenet automatikusan megsemmisíti önmagát)jjncaa
| ha ráér vasárnapig, akkor tudok adni | shawnka
Mivel nem tolongtak a jelentkezők, ezért rá 😊 kösz

Nézem közben az ac3 végigjátszását, és azt leszámítva, hogy az amerikai történelemmel alapból lekenyereztek, azt kell mondjam, jobbra számítottam... A sztori se akar összeállni koherens egésszé, és olyan hibákat sem javítottak ki, hogy a térdig érő fűben öt centire el lehet bújni az ellenségtől, akiket egy társuk váratlan halála sem nagyon ráz meg

Tényleg túl könnyű a játék, ez zavart a red dead redemptionben is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
FPS-t azért szvsz szentségtörés konzolon játszani 😊Asbee
Akkor ha esetleg lesz valamikor rá lehetőséged,próbáld ki a mozgásérzékelős stukit!Én a BF-el meg Resident-el ütöttem így egy kicsit és nagyon ott van.Százszor jobb,mint a bill+egér/controller 😊

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
lényeg, hogy a futár nem hozta ki az előrendelt ACIII játékomat...kénytelen leszek ma inni


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
FPS-t azért szvsz szentségtörés konzolon játszani 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem megyek bele az asztali gép vs. konzol témába. Szerintem pc-t (csak) játékra tartani felesleges. Játék: konzol, minden más: laptop.
Az, hogy Te megveszed (Dub) a nagynevű várt játékokat, az egy kis százalék + gondolom nálad is ez a kisebb halmaz (no offense). Amint abbamarad az illegális letöltés, egyből kijön minden pc-re, időben.
(Félreértések elkerülése végett, én is használom a "virágboltokat", de sosem sírok, ha valami nem jön ki pc-re)


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fifánál én most úgy látom, hogy megvéve teljesen más játékélményt nyújt az egész, mikor csak gép ellen bobóckodtamAsbee
ez sztem minden multis játékra elmondható, és azoknál pedig egyáltalán nincs warez... 😊Divat
Nyilván. Mondjuk korábban már írtam, van egy hely (cdkulcsok.info) ahol olcsóbban meg lehet venni eredetiben játékokat. Fifa így 6000 Ft-ba került, BF3 meg anno 4000-be. Kb. 2 játék 1 áráért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akik pc-s változatért sírnak, azok mikor vettek utoljára játékot? Pénzért? (tisztelet a minimális kivételnek) Ez szimpla biznisz. pc_x
Miért, tudtommal x-boxt is ki lehet flashelni, és csodálkoznék ha PS-3-ra ne lenne valami hasonló megoldás.Dub
ps-re nincs ilyen megoldás, mert aki ezt kifejlesztette, azt likvidálták. Ezért volt anno a ps network leállás is.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fifánál én most úgy látom, hogy megvéve teljesen más játékélményt nyújt az egész, mikor csak gép ellen bobóckodtamAsbee
ez sztem minden multis játékra elmondható, és azoknál pedig egyáltalán nincs warez... 😊

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én is megszoktam venni(általában előrendelve), de hazudnék ha azt mondanám, h sose voltam/leszek még wirágboltban, és konzolon is működik az effajta biznisz...ja és manapság már jó védelmek vannak, szal aki akar az tud tenni a warez ellen ilyen formában is.

Dub: meg van a konzolnak az előnye és hátránya is, egyszer kell kifizetni, és évekre le van tudva, na már most egy PC-nél ezt ha haladni akarsz a korral, akkor évente meg kell tenni VGA,CPU upgrade-el, igaz legalább "normális" grafika van...néha én is úgy voltam vele, h kéne venni egy dobozt, de még nem álltam át a sötét oldalra, meg is őrülnék ha FPS-t kontrollerrel kéne nyomnom!4! 😊

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fifánál én most úgy látom, hogy megvéve teljesen más játékélményt nyújt az egész, mikor csak gép ellen bobóckodtam


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Akik pc-s változatért sírnak, azok mikor vettek utoljára játékot? Pénzért? (tisztelet a minimális kivételnek) Ez szimpla biznisz. pc_x
Miért, tudtommal x-boxt is ki lehet flashelni, és csodálkoznék ha PS-3-ra ne lenne valami hasonló megoldás. Ergo, aki akarja, ugyanúgy leszedheti ezekre is a játékot, maximum a multi módot bukja, de ez a veszély a letöltött PC-s játékoknál is fennáll.
Egyébként azt a párat, amit igazán várok, én pl meg szoktam rendesen venni. Ilyen pl az őskori 2 óta az összes GTA rész, de jelenleg az AC3-ban is nagyon erősen gondolkozom. Évente megjelenő sportjátékokért, vagy 1 hét alatt végigjátszható single módos FPS-ekért (multi nem érdekel) viszont valóban már jobban meggondolja az ember, hogy pénzt adjon-e. Egyszerűen csak unom már, hogy egy rakat fasza játék fél évvel később jelenik meg mint a konzolos verzió, vagy meg sem jelenik. Ennyivel nagyobb üzlet lenne a konzol? Sosem fogom megérteni miért jobb egy játékkonzolt venni, mint valamivel drágábbért egy komplett PC-t, amit egymillió más dologra is tud használni az ember.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Akik pc-s változatért sírnak, azok mikor vettek utoljára játékot? Pénzért? (tisztelet a minimális kivételnek) Ez szimpla biznisz.


több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és a PC ? Menjenek már a picsába, mindig a PC-seket kell szopatniDub
nagyjából fél évvel a konzolok után fog majd megjelenni pc-re. De állítólag ez nem újkeletű dolog a Rockstarnál.Habi
így van 4 is így jött ki, viszont jó hír h akik akkor portolták őket kibaszták, és helyettük, akik a max payne 3-at portolták át konzolról PC-re, ők fogják csinálni...szal elvileg jól is lesz optimalizálva...de valóban szar érzés h megint a PC-seket szopatják a konzolosok javára!Divat
nem tudom. valszeg a konzolosok sokkal nagyobb nyereséget tudnak nekik produkálni, amit a 3 évnyi fejlesztés után akar a RS és abból a pénzből fedeznék a pc-re optimalizálást...vagy nem tudom 😀 vagy csak pc-re alapból később készül el az optimalizálás és ha már kész a termék akkor ki akarják rakni a piacra.
holnap itt az AC3 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
cserébe PC-n szarrá modolhatod majd

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és a PC ? Menjenek már a picsába, mindig a PC-seket kell szopatniDub
nagyjából fél évvel a konzolok után fog majd megjelenni pc-re. De állítólag ez nem újkeletű dolog a Rockstarnál.Habi
így van 4 is így jött ki, viszont jó hír h akik akkor portolták őket kibaszták, és helyettük, akik a max payne 3-at portolták át konzolról PC-re, ők fogják csinálni...szal elvileg jól is lesz optimalizálva...de valóban szar érzés h megint a PC-seket szopatják a konzolosok javára!

|
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és a PC ? Menjenek már a picsába, mindig a PC-seket kell szopatniDub
nagyjából fél évvel a konzolok után fog majd megjelenni pc-re. De állítólag ez nem újkeletű dolog a Rockstarnál.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
PS3ra és Boxra
Habi
és a PC ? Menjenek már a picsába, mindig a PC-seket kell szopatni
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PS3ra és Boxra


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 810 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Forza Horzion első pár verseny után kikúrt jó 😮 Iszonyat hangulata van !

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hivatalosan még meg sem jelent az AC3 de már fent van a végigjátszás. Tudom sokan szeretitek megnézni a végigjátszást, szóval itt is van az egész egy helyen:
 www.youtube.com/playlist?list=PL1l3G8KnZrl4Z_EFf9fsWfutVzwM0MQ_v


JT Daniels fan