PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
a Mafia 2 mennyire jó? van olyan hangulatban mint a Godfather?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Az első rész nagyon tetszett, az újat még nem próbáltam, de tényleg baráti áron van.
És a Diablo 1-2 alkotógárdájának egy része vett részt a készítésében, így talán nem véletlen a dio2 "hatás" sem 😊Bálesz
Jaja, azt tudom. Háziállatokon és horgászaton nem is tér el másban. Nekem mégis valahogy jobb érzés leülni elé. Tesztek alapján meg pont ugyanott van, mint a vetélytárs csak jó 5 ezerrel olcsóbban. Pénteken jelenik meg dobozosan is, arra szerintem be is ruházok (ha steamworksös). Legalább lesz már mivel játszani. Demo van a honlapon vagy steamen is. Ha más is úgy dönt, hogy beruházna rá, keressen fel. 😊süti
nekem nagyon tetszik a torchlight 2, néha ha kiagyalom magam hét közben kiélem legalább magam😀; csak sajnos pár hardcore karakterem elhullott már😕, legalábbis legnehezebb fokon tényleg nehéz és nagyon tetszetős és hangulatos a játék

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az első rész nagyon tetszett, az újat még nem próbáltam, de tényleg baráti áron van.
És a Diablo 1-2 alkotógárdájának egy része vett részt a készítésében, így talán nem véletlen a dio2 "hatás" sem 😊Bálesz
Jaja, azt tudom. Háziállatokon és horgászaton nem is tér el másban. Nekem mégis valahogy jobb érzés leülni elé. Tesztek alapján meg pont ugyanott van, mint a vetélytárs csak jó 5 ezerrel olcsóbban. Pénteken jelenik meg dobozosan is, arra szerintem be is ruházok (ha steamworksös). Legalább lesz már mivel játszani. Demo van a honlapon vagy steamen is. Ha más is úgy dönt, hogy beruházna rá, keressen fel. 😊
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Az első rész nagyon tetszett, az újat még nem próbáltam, de tényleg baráti áron van.
És a Diablo 1-2 alkotógárdájának egy része vett részt a készítésében, így talán nem véletlen a dio2 "hatás" sem 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
és az mit jelent ? 😛 Utánna tolhatom tovább ? Drip
Utána tolhatod tovább, bizonyos megkötések mellett. Kevesebb karaktered lehet, nem PvP-zhetsz, nincs aukciós ház meg ilyenek. Sztori miatt viszont mindenképpen érdemes akkor is érdemes felrakni.


Akkor inkább hagyd 😊 Nekem tetszik, kikapcsol, a farmolást sem unom, de ha már az elején unod, akkor ne erőltesd szerintem.
Esetleg próbáld ki a Torchlight 2-t, azt eléggé dícsérik.Bálesz
Pont a Torchlight miatt kérdeztem, mert az pedig nagyon bejön. Számomra érdekesebb karakterek, jobb fejlődés rendszer (dio 2), meg modolhatóság. Valamelyik hack 'n' slasht akarom megvenni, azért kérdeztem, de akkor úgy hiszem ez el is dőlt (főleg, hogy fele annyiba kerül). Egyébként kipróbálásra a Dio 3 fanoknak is ajánlom a Torchlightot, bőven megférnek egymás mellett.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Süti:
Ha a Dio 3 bétában nem fogott meg egyik kaszt sem, meg úgy a játék egészében sem, és most hogy újra felraktam a starter packot is majdnem, hogy eluntam magam, akkor a későbbiekben lesz olyan változás, ami miatt még megszerethetem ?
Akkor inkább hagyd 😊 Nekem tetszik, kikapcsol, a farmolást sem unom, de ha már az elején unod, akkor ne erőltesd szerintem.
Esetleg próbáld ki a Torchlight 2-t, azt eléggé dícsérik.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
máshol nehezen játszhatnak, mert wirágboltba még nincs...legalábbis PC-s verzsön..

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki játszik innen "bolti" FIFA 13-al (PC)😊? Csak mert akkor az addolhat a friendsek közé ha úgy gondolja név: jackzoltan, még erősen ismerkedési szinten vagyok a játék nyújtotta online lehetőségekkelJack Zoltán
felvagyvéve


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 041
Ki játszik innen "bolti" FIFA 13-al (PC)😊? Csak mert akkor az addolhat a friendsek közé ha úgy gondolja név: jackzoltan, még erősen ismerkedési szinten vagyok a játék nyújtotta online lehetőségekkel
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Érdekel valakit Madden NFL 13 PS Store Online letöltés féláron?szelim
Ment PM!

több mint 11 éve
szelim Cleveland Browns 61
Érdekel valakit Madden NFL 13 PS Store Online letöltés féláron?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tud-e valaki valamit arról,hogy az SWTOR ingyenyes lenne -e 😮Drip
Llv 15-ig, hamarosan pedig átvált mikro tranzakciósra.süti
és az mit jelent ? 😛 Utánna tolhatom tovább ?

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
tud-e valaki valamit arról,hogy az SWTOR ingyenyes lenne -e 😮Drip
Llv 15-ig, hamarosan pedig átvált mikro tranzakciósra.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tud-e valaki valamit arról,hogy az SWTOR ingyenyes lenne -e 😮

több mint 11 éve
szelim Cleveland Browns 61
Eladó PS3 játékok!

Madden NFL 09
Madden NFL 10
Madden NFL 11
Madden NFL 12
NCAA Football 09
NCAA Football 11
NBA LIVE 08
NBA 2K11
UFC Undisputed 2009
UFC Undisputed 2010

Jutányos áron vihetők vagy cserélhetők!

Elérhetőségeim:

Fórum (PM)
Telefon: 06/30-586-9115
E-mail: szelim@ohio.usa.com
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk nem a legnehezebb szinten volt... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
7000 Ft-t simán megért. Húúú ultimate team...Egész jó. Gerával lőttem egy kisebbfajta gólt: kattAsbee
😂 a kapus majdnem becsúsztatta,ahelyett hogy felnyújtotta volna a kezét 😀JoeyPorter
Már az 5 évvel ezelőtti Fifában is ez volt... Sose értettem, miért hangoztatják minden évben, hogy mennyire életszerű, már-már szimulátor...

Ha a Dio 3 bétában nem fogott meg egyik kaszt sem, meg úgy a játék egészében sem, és most hogy újra felraktam a starter packot is majdnem, hogy eluntam magam, akkor a későbbiekben lesz olyan változás, ami miatt még megszerethetem ?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
7000 Ft-t simán megért. Húúú ultimate team...Egész jó. Gerával lőttem egy kisebbfajta gólt: kattAsbee
😂 a kapus majdnem becsúsztatta,ahelyett hogy felnyújtotta volna a kezét 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
7000 Ft-t simán megért. Húúú ultimate team...Egész jó. Gerával lőttem egy kisebbfajta gólt: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a karrier mód nagyon bejön Fifában, az elején főleg tetszik, hogy az IRL-hez reálisan van megadva az átigazolási keret, a mocskos arab tulajú csapatoknak egy rakat költőpénzük van, míg egy Milannak simán kevesebb a zsidó Berlusconi miatt, mint mondjuk egy Atletico Madridnak. És az árak is reálisak, kurva jó játékost brutális áron tudsz csak megvenni, ezzel együtt viszont a te jó játékosaidat is simán túlfizetik, ha olyan van. Amikor megkeres a PSG, a City vagy a Chelsea, akkor mindig simán tűllövöm a játékosom árát, és általában ki is fizeti valamelyik gazdag csapat. 😊
Mondjuk a sok sérülés nagyon idegesítő, szinte 2-3 hetente lesérül valaki, ráadásul javarészt nem 1-2 hetekre, hanem 2-3-4-5 hónapokra, ami elég brutál.
De összességében nekem nagyon bejön ez a játékmód, bár még csak edzőt kreáltam, saját játékost nem.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Blood Bowl? 😛
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF3 pályavideók. Csaszino1 (magyar) tolmácsolásában
 www.youtube.com/user/csaszino1?feature=CBIQwRs%3D

itt amin látod h BF3 pályanév HD ,azokat nézd meg ha érdekel ez a témakör. Nagyon jól játszik a srác és poénos is 😀
Habi
Óriási a pali, most gyorsan meg is néztem 4 videóját szétszakadtam rajta. 😀Hanni
jól adja elő az biztos 😀 a kiejtés pedig feledhetetlen 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Van rajtam kívül itt, aki MMORPG-zik?Gyurma Pappa
89es warrior 😊tenorx
én még csak ma vettem meg, de szigorúan a párom nyomására 😂 remélem jövőhétre 90-es sámán 😊
egyébként mostanában inkább guild wars 2 van terítéken, csak a megagiga pvp-hez kell egy proci fejlesztés :

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Van rajtam kívül itt, aki MMORPG-zik?Gyurma Pappa
89es warrior 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Van rajtam kívül itt, aki MMORPG-zik?