NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ja Fahrenheit alap meg persze a Heavy Rain is, nagy kedvencemet, az Alan Wake-t is utólag írtam bele a kommentbe... A legújabb Deus Ex és az LA Noire viszont feltétlen megy a megnézendők listájára (az RDR után, ami iszonyat hangulatos, még jó hogy megszerettem a westernt az elmúlt időben 😊), a háborús játékok ilyen téren nem igazán jönnek be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Red dead redemption lesz elsőre, de ha van jobb ötlet, hallgatom 😊jjncaa
Ha esetleg ez is belefér:
BF3 pályavideók. Csaszino1 (magyar) tolmácsolásában
 www.youtube.com/user/csaszino1?feature=CBIQwRs%3D

itt amin látod h BF3 pályanév HD ,azokat nézd meg ha érdekel ez a témakör. Nagyon jól játszik a srác és poénos is 😀
plusz maga a látvány is eléggé ott van ha hd-ben nézed


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Red dead redemption lesz elsőre, de ha van jobb ötlet, hallgatom 😊jjncaa
Biztos vagyok benne hogy ismered/sanszos hogy már meg is volt és véletlenül maradt ki, de az abszolút csúcs ebben a kategóriában a Heavy Rain.
Talán az LA Noire-t is említetted már valahol/valamikor... ez a kettő nálam veri az RDR-t. Az is teljesen pöpec, de valahogy arra nem kattantam rá ennyire, ez a kettő (+Skyrim) sokkal jobban megfogott.
Sok ilyen játékom van, szeretem ezt a stílust 😊

Hasonló érdekes próbálkozás volt a Fahrenheit, néhány évvel korábbról.. ennek a grafikáján azért meg is látszik, hogy 2000-es évek közepe.

Van még a rendkívül sokat hypolt Ico/Shadow of the Colossus - ezek kicsit más jellegűek, és szintén elég régiek, de hátha bejönnek.. ugyanez a stúdió már évek óta dolgozik egy harmadik játékon (The Last Guardian), én arra várok már jó ideje.. de valszeg nem lesz semmi belőle 😕

+1 Grim Fandango (=Tim Burton film 😀), de az meg már őskori.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a védekezés a 12ben át lett alakítva. Sokkal nehezebb lett, ám ha megtanulsz faszán védekezni, akkor nagyon-nagyon nehéz lesz megverni.
Nézd meg a videókat arról, hogy hogy kell védekezni. Lezárás és hasonló dolgok kombinációi nagyon jól tudnak jönni.
AZ UT-t érdemes elkezdeni, nagyon jó élményt kínál a játék. És ez net alapú, akkor már felvehetsz barátlistára is 😀
kinghabi néven pörgetem


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így elsőre nekem nem valami kellemes az irányítás, szerelni nehéz, a becsúszással kb. lehetetlen is, a lövés meg össze-vissza megy. 😀
És olyan orbitális védőhibák voltak eddig, hogy csak néztem. 😀 Amikor meg az ellenfél támad, hát pont a szerelési nehézségek miatt szinte lehetetlen megállítani bárkit is.
Egyelőre még nagyon szokom.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.Stez
aki előrendelte az már megkapta, amúgy passzolom h kirakták-e..hívd fel kérdezd meg őket!Divat
Elmentem és megvettem, gameshopnál már 25-e óta kint van a polcokon. Hamarosan tolom vele egy kicsit, kíváncsi leszek, hogy így 5-6 éves kihagyás után milyen élményt tud nyújtani a fifa.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DE: Human Revolution
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Red dead redemption lesz elsőre, de ha van jobb ötlet, hallgatom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Tudnátok ajánlani olyan játékokat, melyek a storyline terén roppant erősek és szinte filmszerű élményt nyújtanak? Alan Wake, Assassin's Creed, Uncharted, Mass Effect, Mafia, Gta, Sleeping Dogs már megvoltak, ezekhez hasonlókat keresek, kösz a tippeketjjncaa
Max Payne, Brothers In Arms kb ezek jutottak eszembe hirtelen
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Tudnátok ajánlani olyan játékokat, melyek a storyline terén roppant erősek és szinte filmszerű élményt nyújtanak? Alan Wake, Assassin's Creed, Uncharted, Mass Effect, Mafia, Gta, Sleeping Dogs már megvoltak, ezekhez hasonlókat keresek, kösz a tippeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
amúgy ezért célszerű előrendelni, olcsóbb+ futárköltséget is el szokták engedni... 😛

|
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.Stez
aki előrendelte az már megkapta, amúgy passzolom h kirakták-e..hívd fel kérdezd meg őket!Divat
Én ma még nem láttam sehol sem, TESCO-ban hirdetve holnaptól vasárnapig 8900 Ft-ért, utánna 10 500 ért ha jól emlékszem
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.Stez
aki előrendelte az már megkapta, amúgy passzolom h kirakták-e..hívd fel kérdezd meg őket!

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!Divat
én az NHL-ből csak a 09-et láttam PC-re, de akkor ezek szerint van újabb??csebi
nekem úgy rémlik, aztán lehet rosszul.. 😊

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!Divat
én az NHL-ből csak a 09-et láttam PC-re, de akkor ezek szerint van újabb??

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!burzum
Ha keresel a neten, akkor találsz friss rostert a 08-as Maddenhez is. Emlékeim szerint nem jelent meg újabb Madden PC-re azóta.

Meg van még ez, bár nem tudom milyen, soha nem próbáltam ki:
 www.ea.com/nfl-head-coach
Gyurma Pappa
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.

A Head Coach-os tippet viszont köszönöm, meg fogom nézni!

Valaki esetleg ismer még más, "menedzser"-es NFL-játékot?burzum
Van még a Football Mogul nevezetű game, az is NFL manager :  www.gamestar.hu/football-mogul-2012-ingyen.html

egy-két érdekesség a játékból:

Bármelyik szezontól lehet indulni 1970-2011 között.

Valós módon öregednek a játékosok és változnak a statisztikáik.

lehet egy próbát megér
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!

|
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.

több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!burzum
Ha keresel a neten, akkor találsz friss rostert a 08-as Maddenhez is. Emlékeim szerint nem jelent meg újabb Madden PC-re azóta.

Meg van még ez, bár nem tudom milyen, soha nem próbáltam ki:
 www.ea.com/nfl-head-coach
Gyurma Pappa
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.

A Head Coach-os tippet viszont köszönöm, meg fogom nézni!

Valaki esetleg ismer még más, "menedzser"-es NFL-játékot?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!burzum
Ha keresel a neten, akkor találsz friss rostert a 08-as Maddenhez is. Emlékeim szerint nem jelent meg újabb Madden PC-re azóta.

Meg van még ez, bár nem tudom milyen, soha nem próbáltam ki:
 www.ea.com/nfl-head-coach

több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
játszott valaki vagy játszik valaki a civilization 4-el? lenne egy két kérdésem.

a.) a városomban X idő után előbb piros fej (elégedetlenség), majd egy zöld fej (betegség) is megjelenik. hogy tudom ezeket elhárítani, kezelni?

b.) miért van az, hogy ha egy második várost építek akkor egy munkás képzése például 90 körbe kerül, míg az elsőnek alapított városnál csak 3-6, stb kör?

egyenlőre ennyi lenne, de biztos vannak még, mert most kezdtem el. civilizationnal soha nem játszottam.Ventura
Akkor így hót fáradtan:
a, 1-2 egységet hagy mindig a városban védelemnek. Aztán fejlesztésnél olyan épületeket építs, amik a lakók boldogságát vagy biztonságát növelik.

b, mert kevesebb a lakos, egy idő után felgyorsulnak ott is a dolgok, amint megindul a népesedés.

Amúgy igen bonyolult stratégiai játék, ha nem vagy perfekt angolból akkor magyarosítást mindenképpen szerezd be, tutorialt meg tippeket olvasd át. Ha van még kérdés akkor zargass nyugodtan.
egy ilyen konfig mennyire számít elfogadhatónak?csebi
Attól függ mire. 95-ből jobbat is ki lehetne hozni. Nem rég raktam össze egy konfigot a kérdések topikban, aztán PM-eztünk is, ha érdekel a dolog írj rám és előkotrom valahonnan. (meg írd meg pontosan mire kell a gép).