PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maddenben meg vannak nagyon érdekes dolgok...Szerelések számánál nem veszi figyelembe az assisstant tackle-t, mindenkinél 0 van, mikor meccs után néztem, játékosoknak meg jóval kevesebb szerelés mint amennyi kéne hogy legyen. Kíváncsi vagyok mennyit zuhannak majd az értékek... Ez már alapból ront a játékélményen. Asbee
Valóban.2 napja kezdtem el még csak most értem el a Brownsal az alapszakasz első meccséhez (PS meccseket hagyom a francba) de meccs végén döbbenten vakartam a fejem,hogy mi a szösz van ... Nyílván nem fogom emiatt fikázni,mert ez a career mode nagyon tetszik eddig.Egyedül a pálya az ami még zavar... KR-nél vagy mikor megnézem a routeokat olyan mintha egy tenisz pályán szaladnának Drip
Egyébként megvetted vagy "megvetted"? Mert ugyebár XGD3-as lemezformátum van és nem olyan íróm van amivel ki tudnám írni dvd-re a teljes adatot, ezért arra gondoltam esetleg ez lehet az oka. Meg az van, hogy a menüben csak egy számot hajlandó lejátszani, azt ismételgeti állandóan...Így kicsit leront az élményből nálam az egész.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Maddenben meg vannak nagyon érdekes dolgok...Szerelések számánál nem veszi figyelembe az assisstant tackle-t, mindenkinél 0 van, mikor meccs után néztem, játékosoknak meg jóval kevesebb szerelés mint amennyi kéne hogy legyen. Kíváncsi vagyok mennyit zuhannak majd az értékek... Ez már alapból ront a játékélményen. Asbee
Valóban.2 napja kezdtem el még csak most értem el a Brownsal az alapszakasz első meccséhez (PS meccseket hagyom a francba) de meccs végén döbbenten vakartam a fejem,hogy mi a szösz van ... Nyílván nem fogom emiatt fikázni,mert ez a career mode nagyon tetszik eddig.Egyedül a pálya az ami még zavar... KR-nél vagy mikor megnézem a routeokat olyan mintha egy tenisz pályán szaladnának

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?Newman
Nekem van, ha kell szólj és adok belépési adatokat.Rataxes
közben megoldódott, de azért köszi 😊

Sikerült végre felraknom az L.A.Noire-t. Eléggé akadt a gépemen, de még türhető mértékben.
Így kell lezárni egy játékot.... 😛
| Kérdés feltevésben csak olyan 70%-ot hoztam így, viszont elképesztő nyomozói megérzéseim vannak, mert Black Dalia-t egyből tudtam, hogy kicsoda lesz. Túlságosan nyájas volt a pultos, egyből őt gyanúsítottam, miután mondta a "spanyol" ügynél az egyik kocsmatulajdonos, hogy egy átmeneti pultos szolgálta ki a nőt, utánna meg már szinte biztos volt, büszke voltam magamra amikor kiderült, hogy tényleg ő volt.... 😀 |
Így net nélkül olyan 4 nap alatt lepörgettem.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hát nem tudom, annyira nem érzem ez far crynak, több tomb raider van benne...de azért kiproszáljuk! 😊Divat
Engem meg pont ez a videó győzött meg. 😊 Eddig annyira nem kötött le. Ha tényleg megcsinálják, hogy minden ennyire élő legyen már jó pár órát bele lehet ölni. Csak nehogy a sztori kárára történjen.
több mint 11 éve
dr0725 New England Patriots 467
végre madden 13 in da house 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
süti
hát nem tudom, annyira nem érzem ez far crynak, több tomb raider van benne...de azért kiproszáljuk! 😊

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
alig lett jó:
 ac3.gameshop.hu/Habi
hát ez eléggé fapfapfapshawnka
Külön öröm látni, hogy végre kezdenek beállni normális árakra a játékok. Kivéve a nem mondom melyik kiadó. 😛

Maddenes baki:  www.gamestar.hu/kellemetlen-baki-a-madden-nfl-13-ban.html
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
alig lett jó:
 ac3.gameshop.hu/Habi
hát ez eléggé fapfapfap
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?Newman
Nekem van, ha kell szólj és adok belépési adatokat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
alig lett jó:
 ac3.gameshop.hu/


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ncaa-ben úgy játszom, hogy offenset én irányítom, védelmet szimulálom.
A 3. évemben járok, a ND függetlenségét megszüntetettem és beraktam a pac12be. Velük játszottam a conf.champ meccset. 52-45re vezettem (az A+os védelmem 45 pontot kapott az A- támadósortól...) de az egy yardoson vagyok 3rd and goal volt hátra még 1perc és az eddig még Fumblet nem vétő rb-m fumblet nyom és az ellenfél 99yardos fumble ret TD-t ér el. Döntetlen. Jöhet a hosszabbítás. TDnálam, TD náluk. köv kört ők kezdik támadásban, de csak FG mondom akkor megnyerem a meccset erre ők támadnak (meglepődök és én irányítom a védelmet) majd az endzoneba bedobott labdát lekapom. Ezek után pedig a játék kiírja, hogy vesztettem sajnos 62-59re. Lényeg, hogy támadhattam a győzelemért 😀

mérgemben megvettem a nascar 2011 the game című játékot. Nagyon bejön 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maddenben meg vannak nagyon érdekes dolgok...Szerelések számánál nem veszi figyelembe az assisstant tackle-t, mindenkinél 0 van, mikor meccs után néztem, játékosoknak meg jóval kevesebb szerelés mint amennyi kéne hogy legyen. Kíváncsi vagyok mennyit zuhannak majd az értékek... Ez már alapból ront a játékélményen. Igazából a nehézségi szintet nem könnyű beállítani. Az jó, hogy továbbra is könnyedén állítható minden egyes részlet, de valahogy már a 12-ben sem volt nálam az igazi. Play után meg elég komikus mikor egymáson fetrengenek a játékosok vagy épp a földön fekvőben fetrengenek. A menüben a zenék is háááát...Ezen kívül azonban nem panaszkodok, egész korrekt lett. Különösen jó, hogy a játékosokat meccsről meccsre lehet fejleszteni a kapott XP alapján.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
felvettelek, egyre jobban kezdek ráérezni fegyókra, főleg AK-ra...bár még néha nagyon durván fel tud húzni a szórásuk, sebzésük!Divat
Engem meg beszippantott új madden 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!Divat
Nem tudom, akkor lehet a HSP-t teszem fel. A fifahungaryt ismerem, de az az oldal egyre rosszabb lett, ahogy egyre több részre vált szét. Akkor még kurva jó volt, mikor még a peshungary sem jött létre.Schleck
nem vágom jó ideje nem látogatom aktívan, de régen mikor még versenyszerűen fifáztam, akkor nívós oldal volt...de amúgy minek fifa12-zöl? mindjárt jön 13, v nosztalgiázás gyanánt hangolódsz az újra? 😊Divat
Csak azért a fifa12, mert most jutott eszembe és még van egy hónap a 13-ig. 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!Divat
Nem tudom, akkor lehet a HSP-t teszem fel. A fifahungaryt ismerem, de az az oldal egyre rosszabb lett, ahogy egyre több részre vált szét. Akkor még kurva jó volt, mikor még a peshungary sem jött létre.Schleck
nem vágom jó ideje nem látogatom aktívan, de régen mikor még versenyszerűen fifáztam, akkor nívós oldal volt...de amúgy minek fifa12-zöl? mindjárt jön 13, v nosztalgiázás gyanánt hangolódsz az újra? 😊

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀Asbee
egy steamid-t dobjál már plsDivat
Asbee néven vagyok ott isAsbee
felvettelek, egyre jobban kezdek ráérezni fegyókra, főleg AK-ra...bár még néha nagyon durván fel tud húzni a szórásuk, sebzésük!

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀Asbee
egy steamid-t dobjál már plsDivat
Asbee néven vagyok ott is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!Divat
Nem tudom, akkor lehet a HSP-t teszem fel. A fifahungaryt ismerem, de az az oldal egyre rosszabb lett, ahogy egyre több részre vált szét. Akkor még kurva jó volt, mikor még a peshungary sem jött létre.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?Newman
haveromét szoktam néha használni, miért?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀Asbee
egy steamid-t dobjál már pls

|
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?