NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!Habi
Köszi, ha már veszek valamit, akkor az 201-as sorozat lesz. 😛
És így a folytonos visszajelzések utn egyre jobban húzok én is a Fifa 13 felé, majd még átgondolom, aztán néhány nap múlva lesz valami. De szerintem ebből Fifa 13 lesz. Remélem megéri, ha már kibaszok rá ennyi pénzt. 😀Stez
majd holnap-holnapután írok vmi beszámolót a 13ról ha érdekel. Egyébként 12>11 a fifaban is 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!Habi
Köszi, ha már veszek valamit, akkor az 201-as sorozat lesz. 😛
És így a folytonos visszajelzések utn egyre jobban húzok én is a Fifa 13 felé, majd még átgondolom, aztán néhány nap múlva lesz valami. De szerintem ebből Fifa 13 lesz. Remélem megéri, ha már kibaszok rá ennyi pénzt. 😀Stez
Mondjuk én is only Pes-es vagyok és voltam is,már az első szériával is nyomatam PSX-en 😀 Tavaly elhívtak haveromék Fifázni,kb 3 órát nyomtuk,szerintem elég is lett belőle egy életre 😀 Egyébként most pont olyanokat olvasok,hogy a PES mennyivel jobb idén.A játékosok nem egyszerre mozognak,mint a Fifaban,vagy élethűbb az ívelés illetve a hangulat is jobb.Nem akarok ebben állást foglalni,mivel csak PES-el játszom és ez valószínűleg így is lesz amíg a széria bírja,de valószínű,hogy az a legjobb megoldás,ha kipróbálod mindkét demot.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!Habi
Köszi, ha már veszek valamit, akkor az 201-as sorozat lesz. 😛
És így a folytonos visszajelzések utn egyre jobban húzok én is a Fifa 13 felé, majd még átgondolom, aztán néhány nap múlva lesz valami. De szerintem ebből Fifa 13 lesz. Remélem megéri, ha már kibaszok rá ennyi pénzt. 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
Hát szerintem már jobban megéri megvenni a fifát, Én nagy fifa párti voltam egészen 2006-ig, utánna áttértem a Pes sorozatra, ami szerintem évekig jobb volt mint a FIFA legalábbis PC-n, aztán valahogy elvesztette nálam a várázsát a PES, és a FIFA 11 már szerintem jobb volt mint a konkurens aktuális kiadása, és szerintem idén is sokkal jobb lesz a FIFA 13, mint a PES 2013
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap érkezik házhoz a fifa13 😊Habi
Honnan rendelted meg ?
( Én eddig arra várok hogy a TESCO-ban megjelenjen a polcokon 😀 ) Jack Zoltán
platinumshop

tescora ne várj, alapjáraton drágábbak a játékok ott. 11.900 + ingyen házhozszállítás az előrendelőknek


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
holnap érkezik házhoz a fifa13 😊Habi
Honnan rendelted meg ?
( Én eddig arra várok hogy a TESCO-ban megjelenjen a polcokon 😀 )
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap érkezik házhoz a fifa13 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
egy ilyen konfig mennyire számít elfogadhatónak?

alaplap: Asrock H61-M/USB3
Proci: Intel Pentium G850 2.9GH Box
Proci hütő: Gyári Intel
Memória: Kingmax DDR 4GB 1333 Mhz
vidikártya: Sapphire HD6570 1GB DDR 11191-26-20G
HDD: WD Cavier Blue 250 GB WD2500AAKX (van otthon hozzá egy 160 GB hordozható is)
Optikai: Samsung 22X SH-222AB/BEBE fekete
Ház: Codegen 3343-A11 450 W
Táp: Codegen 450 W

kijönne 95 ezerből

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
játszott valaki vagy játszik valaki a civilization 4-el? lenne egy két kérdésem.

a.) a városomban X idő után előbb piros fej (elégedetlenség), majd egy zöld fej (betegség) is megjelenik. hogy tudom ezeket elhárítani, kezelni?

b.) miért van az, hogy ha egy második várost építek akkor egy munkás képzése például 90 körbe kerül, míg az elsőnek alapított városnál csak 3-6, stb kör?

egyenlőre ennyi lenne, de biztos vannak még, mert most kezdtem el. civilizationnal soha nem játszottam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
F1 2012: ugyanaz, mint az előző (igen, még a videók is). Egyedül a challenge-ek adnak némi pluszt.

Torchlight 2: Sokkal több lett, mint egy szegény ember Diabloja. Iszonyatosan hangulatos bevezető CGI trailerrel egyből magával ragadott, úgyhogy tuti vétel (6k). Igaz játékmenet stb, megegyezik a Diabloval, de az eltérő karakterek, skill rendszer és egyebek mellett bőven megéri ránézni. Mondjuk Dio3-ról nem valószínű, hogy átfognak szokni (inkább az elfogultság, mintsem a minőség miatt), de új RPG-seknek igen erősen ajánlott.
Úgyhogy keresünk még 2 embert Steamen keresztül megvenné, és tudunk spórolni majdnem 2 ezret fejenként. (Bár lehet maradok a dobozosnál, CDG-n 5 ezer mindössze).
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem meg pont az tetszik, hogy még 4-5-6-7. körben is kibaszott nagy stealeket tudsz húzni.
Én például 3/20-ra húztam egy, az egyetemi szezon első felében egy standard top10-be sorolt futót azért, mert az egyetemi szezon második felében összeszedett valami kisebb sérülést, és még karaktergondokat írtak nála a scoutok, ezért csúszott simán. Na most azóta csórikám #1 RB lett lazán, rushing yards leader nálam, rushing TD leader, és 3/20-ra 80-as overallal húztam be, amikor már az első körben nála szarabb játékos kiment vagy 15. 😀 Ja, és már az elején kinéztem a csávót, és direkt vártam, és egy sima jövő évi 5. körrel + akkori évi 4. körrel bementem érte, kurva olcsó volt.
Most meg, azóta volt még egy draft, ahol egy top15-be várt ILB-t vittem el 3/24-re, aki azért csúszott, mert az egyetemi szezon utolsó 3 meccséről eltiltották, mert hogy karaktergondjai vannak, és kakaskodott az egyik saját csapattársával. 82-es ratinggel húztam ki. 😛
Esküszöm, csak azért tolom le az unalmas szezonokat, mert már a fasza draft élmény jár a fejemben. 😊Stez
Igen nézegettem énis a csapatoknál a draftolt játékosokat és vannak nagy stealek meg bustok,nekem is kúrvára tetszik a draft meg az offseason ... csak én nagyon szarul toltam le 😀 bár eleve a scoutingot is félvállró vettem...biztos voltam benne h a csávót elérem majd szal őt kimaxoltam a többieket meg csak így hébe hóba ...aztán most koppantam...na de majd legközelebb 😛

Egyébként valaki tudja,hogy az L.A Noire-ban hogy működik a free roaming...sorozatban jönnek majd az ügyek és aközött lehet össze vissza menni ? Mert olvastam h vannak mellékküldetések de azokat,hogy fogom tudni megcsinálni ? Most járok a 4. ügynél Drip
Nekem a scouting fontos volt, így a HC-nál kapott XP-nél az első dolgom az volt, hogy az Expert Scoutot kiváltottam, ami hetente 2000 scout pontot ad, nem 1000-et. A másik meg, hogy egy játékosnál csak a posztjánál fontosabb tulajdonságokat nézem meg, fölöslegesekre nem költök el pontokat. Így évente egy 15-20 játékost bőven le tudok scoutingolni magamnak, hogy minden fontosat tudjak az adott playáról.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 827 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nekem meg pont az tetszik, hogy még 4-5-6-7. körben is kibaszott nagy stealeket tudsz húzni.
Én például 3/20-ra húztam egy, az egyetemi szezon első felében egy standard top10-be sorolt futót azért, mert az egyetemi szezon második felében összeszedett valami kisebb sérülést, és még karaktergondokat írtak nála a scoutok, ezért csúszott simán. Na most azóta csórikám #1 RB lett lazán, rushing yards leader nálam, rushing TD leader, és 3/20-ra 80-as overallal húztam be, amikor már az első körben nála szarabb játékos kiment vagy 15. 😀 Ja, és már az elején kinéztem a csávót, és direkt vártam, és egy sima jövő évi 5. körrel + akkori évi 4. körrel bementem érte, kurva olcsó volt.
Most meg, azóta volt még egy draft, ahol egy top15-be várt ILB-t vittem el 3/24-re, aki azért csúszott, mert az egyetemi szezon utolsó 3 meccséről eltiltották, mert hogy karaktergondjai vannak, és kakaskodott az egyik saját csapattársával. 82-es ratinggel húztam ki. 😛
Esküszöm, csak azért tolom le az unalmas szezonokat, mert már a fasza draft élmény jár a fejemben. 😊Stez
Igen nézegettem énis a csapatoknál a draftolt játékosokat és vannak nagy stealek meg bustok,nekem is kúrvára tetszik a draft meg az offseason ... csak én nagyon szarul toltam le 😀 bár eleve a scoutingot is félvállró vettem...biztos voltam benne h a csávót elérem majd szal őt kimaxoltam a többieket meg csak így hébe hóba ...aztán most koppantam...na de majd legközelebb 😛

Egyébként valaki tudja,hogy az L.A Noire-ban hogy működik a free roaming...sorozatban jönnek majd az ügyek és aközött lehet össze vissza menni ? Mert olvastam h vannak mellékküldetések de azokat,hogy fogom tudni megcsinálni ? Most járok a 4. ügynél

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
THPS HD 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 970
a BioWare két alapítója kiszáll a buliból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként így a Madden 10 után nekem rohadtul bejön a draft a 13-ban. Alapból az tetszik, hogy minden rookienak valami emberi arca van, így sokkal élethűbb az egész, de az meg kurvára bejön, hogy ugye minden picket kommentál valaki, és elmondja a véleményét, ahogy a tradekről is. Meg, hogy szezon közbe a hírek között mindig lehet olvasni az NCAA-s playákról is, stb. Esküszöm, unalmasan végigtolom a szezont, és mindig a draftot, meg az FA-t várom a legjobban, kurva nagy buli számomra. 😀
Ráadásul egyes pickeket lófasz értékért is meg lehet szerezni, ha az adott csapat nem nagyon akar húzni vele.
EGyedül az zavar, hogy tradelni viszont lehetetlen, ha az adott csapat nem akarja első szándékból eladni valamelyik játékosát. Próbálkoztam brutális értékekkel, 3 első körrel is 1-2 játékosért, de semelyiket sem volt hajlandó eladni az adott csapata, holott sok esetben nem elit playáért kínáltam, csak megnéztem, hogy mennyire nehéz a trade... Hát, lehetetlen kb. normális játékost hozni, csak FA-n van esély erre.Stez
Aláírom... kúrvára kellett volna egy első körös WR de a Dolphins elhalászta előlem...na mondom akk újra töltöm és tradelek ...semmit nem akart elfogadni ... erre fel húztam egy Bust Wr-t ... meg néztem 3. körbe jobbat tudtam volna húzni ... mind1 végülis tetszik ez is,hogy nem a papírforma szerint vannak a játékosok,csak kicsit pipa lettem anno Drip
Nekem meg pont az tetszik, hogy még 4-5-6-7. körben is kibaszott nagy stealeket tudsz húzni.
Én például 3/20-ra húztam egy, az egyetemi szezon első felében egy standard top10-be sorolt futót azért, mert az egyetemi szezon második felében összeszedett valami kisebb sérülést, és még karaktergondokat írtak nála a scoutok, ezért csúszott simán. Na most azóta csórikám #1 RB lett lazán, rushing yards leader nálam, rushing TD leader, és 3/20-ra 80-as overallal húztam be, amikor már az első körben nála szarabb játékos kiment vagy 15. 😀 Ja, és már az elején kinéztem a csávót, és direkt vártam, és egy sima jövő évi 5. körrel + akkori évi 4. körrel bementem érte, kurva olcsó volt.
Most meg, azóta volt még egy draft, ahol egy top15-be várt ILB-t vittem el 3/24-re, aki azért csúszott, mert az egyetemi szezon utolsó 3 meccséről eltiltották, mert hogy karaktergondjai vannak, és kakaskodott az egyik saját csapattársával. 82-es ratinggel húztam ki. 😛
Esküszöm, csak azért tolom le az unalmas szezonokat, mert már a fasza draft élmény jár a fejemben. 😊

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 827 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyébként így a Madden 10 után nekem rohadtul bejön a draft a 13-ban. Alapból az tetszik, hogy minden rookienak valami emberi arca van, így sokkal élethűbb az egész, de az meg kurvára bejön, hogy ugye minden picket kommentál valaki, és elmondja a véleményét, ahogy a tradekről is. Meg, hogy szezon közbe a hírek között mindig lehet olvasni az NCAA-s playákról is, stb. Esküszöm, unalmasan végigtolom a szezont, és mindig a draftot, meg az FA-t várom a legjobban, kurva nagy buli számomra. 😀
Ráadásul egyes pickeket lófasz értékért is meg lehet szerezni, ha az adott csapat nem nagyon akar húzni vele.
EGyedül az zavar, hogy tradelni viszont lehetetlen, ha az adott csapat nem akarja első szándékból eladni valamelyik játékosát. Próbálkoztam brutális értékekkel, 3 első körrel is 1-2 játékosért, de semelyiket sem volt hajlandó eladni az adott csapata, holott sok esetben nem elit playáért kínáltam, csak megnéztem, hogy mennyire nehéz a trade... Hát, lehetetlen kb. normális játékost hozni, csak FA-n van esély erre.Stez
Aláírom... kúrvára kellett volna egy első körös WR de a Dolphins elhalászta előlem...na mondom akk újra töltöm és tradelek ...semmit nem akart elfogadni ... erre fel húztam egy Bust Wr-t ... meg néztem 3. körbe jobbat tudtam volna húzni ... mind1 végülis tetszik ez is,hogy nem a papírforma szerint vannak a játékosok,csak kicsit pipa lettem anno

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A 2009-ben volt ilyen,ha jól emlékszem,hogy alig lehetett sackelni.Meg futni sem lehetett egy bizonyos szint után,mert egyszerűen nem blockoltak a falemberek 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak a gáz az, hogy JPP szerzett 27 sacket egy évben, következő játékosom meg 5-t...Akárhogy állítottam, a LE hülyére verte emberét, még ha én irányítottam akkor is, a RE-t meg simán kikapcsolták a játékbólAsbee
Nekem már nem.
Mondjuk a különbségek megvannak a két oldal között, és nem is kicsit, de a LOLB felé billen a méleg nyelve, de én folyamatosan a ROLB-al megyek pass rushra már, és meg is verem a LT-t, de ugye az esetek jó részében az RB a vakoldalt védi, így rögtön jön besegíteni a LT-nek, ha megvertem, akkor pedig már nincs elég időm a legtöbb esetben, hogy odaérjek a QB-hoz. De egyébként én FA-ban leigazoltam Barnest, akivel 34 sacket toltam, és magam,hoz tradeltem Upshawt, akivel elkezdtem próbálgatni a pass rusht, az első évében 7 sacket toltam vele, a másodikban viszont már 17-et, mondjuk kurva nehéz vakoldalról a pass rush így. De azért egyre jobb, és a hurryk így is megvannak.
Így volt nekem, hogy Barnes 34 sackkel, Upshaw 17-el, és egy top7-ben draftolt 3-4-es LE-m pedig 8 sackkel zárta a szezont.
Ligaszinten a legtöbb sacket csinálta a csapat, és #1 defenset csináltam belőle. 😀

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...a World of Tanksról!csebi
Ha kicsi az fps (gyenge video kártya) és/vagy szar a ping, akkor bajos a tankot irányítani. Ugrál össze-vissza. Ezesetben ajánlom az arti-kat (önjáró löveg).
Sokat számít a kezelők gyakorlottsága, extra felszerelések. Mondhatni ég és föld. Ami kezdőként játszhatatlan szar tanknak mutatkozik, az extrásan penge lehet.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
The Walking Dead játék nagyon fasza, kellően hozza a hangulatot, másodpercek alatt kell döntened, hogy kiben bízol, kinek segítesz, kinek mennyit árulsz el magadról és ez hogy befolyásolja a kialakult kapcsolatokat, feszültség is kellemesen megvan, mint a sorozatban/képregényben, egyfajta mellékszálon követi az eredetit. Néha kell gondolkozni és mászkálni is, hogy tovább mehess, de a legfontosabb része pont az, mint az eredetinek, a zombiapokalipszis utáni emberi kapcsolatok és erkölcsi változások 😊 ajánlott 😊


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak a gáz az, hogy JPP szerzett 27 sacket egy évben, következő játékosom meg 5-t...Akárhogy állítottam, a LE hülyére verte emberét, még ha én irányítottam akkor is, a RE-t meg simán kikapcsolták a játékból


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként így a Madden 10 után nekem rohadtul bejön a draft a 13-ban. Alapból az tetszik, hogy minden rookienak valami emberi arca van, így sokkal élethűbb az egész, de az meg kurvára bejön, hogy ugye minden picket kommentál valaki, és elmondja a véleményét, ahogy a tradekről is. Meg, hogy szezon közbe a hírek között mindig lehet olvasni az NCAA-s playákról is, stb. Esküszöm, unalmasan végigtolom a szezont, és mindig a draftot, meg az FA-t várom a legjobban, kurva nagy buli számomra. 😀
Ráadásul egyes pickeket lófasz értékért is meg lehet szerezni, ha az adott csapat nem nagyon akar húzni vele.
EGyedül az zavar, hogy tradelni viszont lehetetlen, ha az adott csapat nem akarja első szándékból eladni valamelyik játékosát. Próbálkoztam brutális értékekkel, 3 első körrel is 1-2 játékosért, de semelyiket sem volt hajlandó eladni az adott csapata, holott sok esetben nem elit playáért kínáltam, csak megnéztem, hogy mennyire nehéz a trade... Hát, lehetetlen kb. normális játékost hozni, csak FA-n van esély erre.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na valaki próbálta már a FIFA 13 demót? Szerintem a 12 nagyon jóra sikeredett PC-re is ( kivételesen ) elvitt arra a szintre hogy megvegyem a 13-at eredetibe(majd egyszer) mert hát mégis több lehetőséget kínál mint a tört játékJack Zoltán
eddig csak pc-re, talán boxra jött ki a demó.
ps3ra most adták ki nem rég, töltöm le, holnap írok majd róla

másabb sokkal mint volt. olyan kicsit pesesebb. de jobb mint a pes (demo) sokkal. jó én fifabuzi vagyok, de tényleg kemény. És a meccskezdés előtt skill competition meg hatalmas fejlesztés


JT Daniels fan