PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálomAsbee
na kiprószáltad? 😛Divat
egész fasza, egyre jobban kezdem megszokni, talán kicsit jobb is mint sourceAsbee
nekem is tetszik, de egyszerűen nem bírok ráállni AK-ra és m4a1-re...szorszba pedig olyan szép kis fejeseket pöttyintgettem velük, itt meg.... 😕

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálomAsbee
na kiprószáltad? 😛Divat
egész fasza, egyre jobban kezdem megszokni, talán kicsit jobb is mint source


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálomAsbee
na kiprószáltad? 😛

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
szerintem nincsen semmi baj a uPlayjel. csak Ubi játékokkal foglalkoznak, teljesen király tartalmakat tesznek elérhetővé a pontjaidért és a rendszerük is egyszerű. jó a Steam, de nem árt a világnak ez sem.shawnka
Amíg megmarad egy R* Social szinten, és én eldönthetem, hogy akarom-e használni nincs vele bajom. Mikor majd minden játékhoz még külön a kiadó szar kliensét is fel kell tenni, akkor majd lesz. Origin is egy rakás szar, de muszáj vagy futtatni, ha EA játékot veszel...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek

Gyönyörű lesz, ha minden kiadó saját Steam másolatot fog készíteni... ^^süti
szerintem nincsen semmi baj a uPlayjel. csak Ubi játékokkal foglalkoznak, teljesen király tartalmakat tesznek elérhetővé a pontjaidért és a rendszerük is egyszerű. jó a Steam, de nem árt a világnak ez sem.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859


még szerencse, h leszokóban voltam/vagyok gépezésről, különösen nehéz időszak jön kockulás szempontjából: CS:GO,FIFA 13,HITMAN,MOHAA:WF,GTA V :rolleyes:Divat
de nagyon várom már, a Blood Money-t unásig toltam már, imádom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

Gyönyörű lesz, ha minden kiadó saját Steam másolatot fog készíteni... ^^
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sleeping Dogs elsőre kegyetlenül tetszik 😀 Igaz autós részt megcsinálhatták volna jobban.Asbee
és valóban kúrvajó 😀 bár én még csak motort vezettem de nekem azzal semmi bajom Drip
Azért egy GTA-ban klasszisokkal jobb. Tegnap ki is játszottam, igen fasza kis játék 😀 Karaoke-nál konkrétan meghaltam 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sleeping Dogs elsőre kegyetlenül tetszik 😀 Igaz autós részt megcsinálhatták volna jobban.Asbee
és valóban kúrvajó 😀 bár én még csak motort vezettem de nekem azzal semmi bajom

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki próbálta már felrakni a L.A.Noire magyarosítását? Mert én olyan negyedjére próbáltam most, de valami hiba mindig van, a sírba visz a dolog....Newman
Magyarositasok.hu-n írnak rengetegféle megoldást.
süti
Tudok róla, sajnos....mert több megoldást is kipróbáltam és mindig van valami hiba, elég idegesítő.... :/ (mondjuk az az igazsás, hogy már a patch feltelepítése után vannak problémáim, nem is a magyarosítással, mert odáig ugye elkéne jutni)

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki próbálta már felrakni a L.A.Noire magyarosítását? Mert én olyan negyedjére próbáltam most, de valami hiba mindig van, a sírba visz a dolog....Newman
Magyarositasok.hu-n írnak rengetegféle megoldást.

Kijátszottam a Metrót:

Így, hogy mindent felfedeztem benne, az egyik kedvencem lett, pedig legelőször végig se akartam játszani. 😊 Úgyhogy várom szeretettel a Last nightot, és drukkolok a THQ-nak... 😐
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki próbálta már felrakni a L.A.Noire magyarosítását? Mert én olyan negyedjére próbáltam most, de valami hiba mindig van, a sírba visz a dolog....

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan


még szerencse, h leszokóban voltam/vagyok gépezésről, különösen nehéz időszak jön kockulás szempontjából: CS:GO,FIFA 13,HITMAN,MOHAA:WF,GTA V :rolleyes:

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálom


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
WoTban nem ugyanígy van? De.😀Hanni
Azért nem játszok már azzal se. 😛süti
Hát én is csak ha nagyon nagyon ráérek, iszonyatos indulatokat tud gerjeszteni az emberben... 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WoTban nem ugyanígy van? De.😀Hanni
Azért nem játszok már azzal se. 😛
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bekerültem a world of warplanes closed betába, zseniális az a játék. A WoT-hoz képest sokkal jobban pörög, meg ugye itt nincs bokor mögött álldogálás 3 percig.
Egyelőre nagyon nehéz még számomra joy-al de a szívás itt sokkal élvezetesebb, mint a WoT elején volt.kzol
Helyette viszont szarik mindenki a vadászbombázókra,inkább megy bele mindenki a bolyba, mint a hülye, és csak mennek körbe-körbe, mert senkinek semmi fogalma róla, hogy milyen egy dog fight.
süti
WoTban nem ugyanígy van? De.😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bekerültem a world of warplanes closed betába, zseniális az a játék. A WoT-hoz képest sokkal jobban pörög, meg ugye itt nincs bokor mögött álldogálás 3 percig.
Egyelőre nagyon nehéz még számomra joy-al de a szívás itt sokkal élvezetesebb, mint a WoT elején volt.kzol
Helyette viszont szarik mindenki a vadászbombázókra,inkább megy bele mindenki a bolyba, mint a hülye, és csak mennek körbe-körbe, mert senkinek semmi fogalma róla, hogy milyen egy dog fight.
több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Bekerültem a world of warplanes closed betába, zseniális az a játék. A WoT-hoz képest sokkal jobban pörög, meg ugye itt nincs bokor mögött álldogálás 3 percig.
Egyelőre nagyon nehéz még számomra joy-al de a szívás itt sokkal élvezetesebb, mint a WoT elején volt.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan


váááá jöjjön már ki!!!!!!!! most már biztosan előrendelem...

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg én találtam magyar nnyelvű leírást is, meszerint egy csókát kell egy küldetésben megkérni, aki kigyógyít belőle, talán Falion, vagy valami ilyennek hívják a fószert. Csak az a baj, hogy odamentem Morthalba, és azonnal betámadott mindenki, és ő is ezek után. A másik, hogy a Társaságnál elvileg ha a Körbe bekerülsz, akkor vérfarkassá változtatnak, akkor meg nem lehetsz vamp többet, csak engem a vamp dolog miatt az a baj, hogy a Társaság tagjai is betámadnak minden alkalommal, pedig megcsináltam nekik küldetést és a tagja is vagyok...
Szóval ezek fényében is kurvára passz. De akárhová megyek most, akármelyik városba, betámadnak az emberek.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Valaki Skyrimben találkozott már azzal, hogy valami harc után vámpírrá változott a karakterem, és azóta mindenki betámad, meg a napfényben semmi staminája sincs emberemnek. Nem tudom, hogy lett vamp, viszont kurva előnyös lenne, ha valahogy megoldható lenne a dolog. 😀Stez
Én igen, de semmi megoldást nem találtam rá, és egy idő után már annyira idegesített, hogy hagytam a f****ba is a játékot. Azóta be sem tettem a boxba a Skyrimet, viszont a megoldás engem is érdekelne, mert ki szeretném játszani.PredatorAbsolute
 elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_%28Skyrim%29#Curing_vampirism_2
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fifa13 legújabb trailer:
 www.youtube.com/watch?v=cNnmAlEnUt0&feature=player_embedded

és elvileg már fent van ps storeon a Madden13 Demo is 😊Habi
pes demojával játsszotam, de sajna nem az igazi, megint kezdenek leszakadni fifától, pedig pár éve jobbak voltak...és hálisten PC-sek is megint megkapják új fifát.Divat
Nekem viszont nagyon üt a PES.Szokni kell a mozgásokat meg az irányítást (még nekem is,aki a PES 2 óta játszik vele),de bejövős nagyon :cool:JoeyPorter
én is lekaptam a pes-t. azért jobb mint a tavalyi, de nem jön be vmi nagyon. Ez a gyors taktika szerkesztés nagyon-nagyon bejön, a Fifanál azért bonyolultabb/lassabb. Nagyjából ennyi jó dolgot találtam benne 😀
viszont a maddent még mindig nem találtam 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Valaki Skyrimben találkozott már azzal, hogy valami harc után vámpírrá változott a karakterem, és azóta mindenki betámad, meg a napfényben semmi staminája sincs emberemnek. Nem tudom, hogy lett vamp, viszont kurva előnyös lenne, ha valahogy megoldható lenne a dolog. 😀Stez
Én igen, de semmi megoldást nem találtam rá, és egy idő után már annyira idegesített, hogy hagytam a f****ba is a játékot. Azóta be sem tettem a boxba a Skyrimet, viszont a megoldás engem is érdekelne, mert ki szeretném játszani.