PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
elő kéne rendelnem, de még várok vmi igazán ó ajánlatra.. 😊Divat
Engem csak a hülye Origin aggaszt... Egyszerűen undorodom tőle.

Az xboxosok meg bekaphatják a Deadlight miatt. Már elegem van, hogy 3 konzollal kéne rendelkeznem...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lassan érik a skyrim topik.... 😀
holmi mohával mi csak offolunk itt! 😊Divat
Hát most főként Skyrim megy, mivel asszony születésnapomra megveszi nekem a Madden 13-mat, de az csak augusztus 31-én jelenik emg alapból, az olimpiának lassan vége, szóval így néha valamivel nem árt elütni az időt.
Bár manapság megint elővettem az NBA 2k12-t, de most nem rendes rosterekkel tolom, hanem fantasy draftoltam egyet. Egész jól elszórakozom azzal is. 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lassan érik a skyrim topik.... 😀
holmi mohával mi csak offolunk itt! 😊

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, de tudod, mi a ciki? 😀
Hogy a Greyboardsok vezetőjét, aki sárkány testben volt, én kinyírtam, mivel a Bladek kiadták küldetésnek, aztán neten írták, hogytök mindegy, kinyírom-e vagy sem. 😀 Én kinyírtam, viszint most Arngeir nem áll velem szóba, mert kinyírtam azt a majmot. 😀 😀Stez
Megnéztem, hogy a Bladeknek utána milyen küldetéseket lehet csinálni, de semmi érdemleges jutalom nincs, úgyhogy én életben hagytam Paarthurnaxot. Azt mondjuk nem tudtam, hogy ha megölöd, akkor ennyit a Greybeardekről.vassadi
Most egy sárkány betámadott, ki is nyírtam, felvettem a cuccokat tőle, és amikor elmentem azonnal fegyverkovácshoz, akkor nem voltak nálam a cuccok.. Nem is értem ezt, hogy mi a fene van, de tényleg nincs ott a nálam lévő cuccok között asárkánytól kapott csontok, stb.. pedig emlékszem, hogy előtte pár perccel felvettem őket. Szóval csúcs...

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Warfighterhez a Linkin Park adja a zenét. 😉
 www.youtube.com/watch?v=JbaPKMUSACM&feature=player_embeddedsüti
elő kéne rendelnem, de még várok vmi igazán ó ajánlatra.. 😊

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Warfighterhez a Linkin Park adja a zenét. 😉
 www.youtube.com/watch?v=JbaPKMUSACM&feature=player_embedded
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Ja, de tudod, mi a ciki? 😀
Hogy a Greyboardsok vezetőjét, aki sárkány testben volt, én kinyírtam, mivel a Bladek kiadták küldetésnek, aztán neten írták, hogytök mindegy, kinyírom-e vagy sem. 😀 Én kinyírtam, viszint most Arngeir nem áll velem szóba, mert kinyírtam azt a majmot. 😀 😀Stez
Megnéztem, hogy a Bladeknek utána milyen küldetéseket lehet csinálni, de semmi érdemleges jutalom nincs, úgyhogy én életben hagytam Paarthurnaxot. Azt mondjuk nem tudtam, hogy ha megölöd, akkor ennyit a Greybeardekről.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos végigjártam kb. az összevárost és falut, és sárkány sehol sem volt, szóval egyelőre várok, hátha felbukkan majd egy. 😊Stez
Akkor megismétlem magam: 😊
"A legegyszerűbb, ha visszamész olyan helyekre, ahol van Word Wall (térképen sárkányfej jelöli), ott többnyire van sárkány akkor is, ha korábban már jártál ott. És ha High Hrothgarban beszélsz Arngeirrel, akkor van olyan lehetőség, hogy megjelöl a térképen egy helyet, ahol van Word Wall, itt pedig az esetek többségében van sárkány (meg egy extra Shout is jön így egyúttal)."vassadi
Ja, de tudod, mi a ciki? 😀
Hogy a Greyboardsok vezetőjét, aki sárkány testben volt, én kinyírtam, mivel a Bladek kiadták küldetésnek, aztán neten írták, hogytök mindegy, kinyírom-e vagy sem. 😀 Én kinyírtam, viszint most Arngeir nem áll velem szóba, mert kinyírtam azt a majmot. 😀 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Sajnos végigjártam kb. az összevárost és falut, és sárkány sehol sem volt, szóval egyelőre várok, hátha felbukkan majd egy. 😊Stez
Akkor megismétlem magam: 😊
"A legegyszerűbb, ha visszamész olyan helyekre, ahol van Word Wall (térképen sárkányfej jelöli), ott többnyire van sárkány akkor is, ha korábban már jártál ott. És ha High Hrothgarban beszélsz Arngeirrel, akkor van olyan lehetőség, hogy megjelöl a térképen egy helyet, ahol van Word Wall, itt pedig az esetek többségében van sárkány (meg egy extra Shout is jön így egyúttal)."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah köszi, igazából magamtól rájöttem, hogy hogyan fejlesszem fel a smithinget, én is pont az Iron Daggerekkel toltam fel, de így kb. 10 perc alatt. 😊 48-asról, az a durva. Most megvan, elvileg tudok is Dragon cuccokat kovácsolni, vagyis tudnék, mert most az alapanyag a baj. Mert kinyírtam egy rakat sárkányt már, viszont a dragon bonest sokszor eldobtam a faszba, mert kibaszottul nehéz, és párszor, amikor túlterhelődtem, akkor azt dobtam el. :/
És most meg hiába használom a Call Dragon Shoutot, sárkány jön, de most csak köröz az égen, meg viszont nem támad. Szóval keményen egy dragon testpáncélt tudtam csinálni, több dragon cuccra viszont nincs hozzávalóm, dragon hozzávalókat meg sehol sem találtam senkinél, gondolom nem is adnak. Meg hát hiába nőttem fel lvl 33-ra, dragon cuccokat venni továbbra sem tudok, a kovácsoknál a glass a legjobb, illetve egynél volt 1-2 ebony cucc is, de az a maximum.
Csak imádom, hogy amikor kéne, akkor bezzeg nem támad be semmilyen sárkány se, hogy gyorsan szerezzek vértekhez kellő cuccokat tőlük. 😀
Stez
Dragon (és Daedric) tárgyakat csak te magad tudsz gyártani, ilyenekkel nem kereskedik senki, és találni sem lehet.

A legegyszerűbb, ha visszamész olyan helyekre, ahol van Word Wall (térképen sárkányfej jelöli), ott többnyire van sárkány akkor is, ha korábban már jártál ott. És ha High Hrothgarban beszélsz Arngeirrel, akkor van olyan lehetőség, hogy megjelöl a térképen egy helyet, ahol van Word Wall, itt pedig az esetek többségében van sárkány (meg egy extra Shout is jön így egyúttal).

A sárkánycsontok cipelése nálam úgy volt megoldva, hogy a csizmán lévő Enchantment 29 ponttal növeli a carrying capacity-t, 70-es Heavy Armor szintnél van olyan perk, hogy a viselt nehézpáncélok nem számítanak bele, és az egyik sárkánypap, Volsung maszkja is 20 ponttal növeli, ezt szoktam még felvenni. Meg vannak olyan potionok, amik egy időre megnövelik a carrying capacity-t - betárazod a csontokat, bedobsz egy ilyet, és egyből fast travel a kovácshoz. Whiterunban ott van rögtön jobbra, ahogy megérkezel. A csontokat meg nyugodtan otthagyhatod, nem fognak eltűnni.

Szerk.: A legjobb kimaradt - ha a Steed Stone-t aktiválod, az plusz 100 pontot ad carrying capacity-re, és a használatban lévő felszerelést nem számolja bele.vassadi
Sajnos végigjártam kb. az összevárost és falut, és sárkány sehol sem volt, szóval egyelőre várok, hátha felbukkan majd egy. 😊

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekiálltam Borderlandsezni megint. Imádom 😀tenorx
hangolódsz a folytatásra? 😛Divat
Igen 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekiálltam Borderlandsezni megint. Imádom 😀tenorx
hangolódsz a folytatásra? 😛

|
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekiálltam Borderlandsezni megint. Imádom 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Jah köszi, igazából magamtól rájöttem, hogy hogyan fejlesszem fel a smithinget, én is pont az Iron Daggerekkel toltam fel, de így kb. 10 perc alatt. 😊 48-asról, az a durva. Most megvan, elvileg tudok is Dragon cuccokat kovácsolni, vagyis tudnék, mert most az alapanyag a baj. Mert kinyírtam egy rakat sárkányt már, viszont a dragon bonest sokszor eldobtam a faszba, mert kibaszottul nehéz, és párszor, amikor túlterhelődtem, akkor azt dobtam el. :/
És most meg hiába használom a Call Dragon Shoutot, sárkány jön, de most csak köröz az égen, meg viszont nem támad. Szóval keményen egy dragon testpáncélt tudtam csinálni, több dragon cuccra viszont nincs hozzávalóm, dragon hozzávalókat meg sehol sem találtam senkinél, gondolom nem is adnak. Meg hát hiába nőttem fel lvl 33-ra, dragon cuccokat venni továbbra sem tudok, a kovácsoknál a glass a legjobb, illetve egynél volt 1-2 ebony cucc is, de az a maximum.
Csak imádom, hogy amikor kéne, akkor bezzeg nem támad be semmilyen sárkány se, hogy gyorsan szerezzek vértekhez kellő cuccokat tőlük. 😀
Stez
Dragon (és Daedric) tárgyakat csak te magad tudsz gyártani, ilyenekkel nem kereskedik senki, és találni sem lehet.

A legegyszerűbb, ha visszamész olyan helyekre, ahol van Word Wall (térképen sárkányfej jelöli), ott többnyire van sárkány akkor is, ha korábban már jártál ott. És ha High Hrothgarban beszélsz Arngeirrel, akkor van olyan lehetőség, hogy megjelöl a térképen egy helyet, ahol van Word Wall, itt pedig az esetek többségében van sárkány (meg egy extra Shout is jön így egyúttal).

A sárkánycsontok cipelése nálam úgy volt megoldva, hogy a csizmán lévő Enchantment 29 ponttal növeli a carrying capacity-t, 70-es Heavy Armor szintnél van olyan perk, hogy a viselt nehézpáncélok nem számítanak bele, és az egyik sárkánypap, Volsung maszkja is 20 ponttal növeli, ezt szoktam még felvenni. Meg vannak olyan potionok, amik egy időre megnövelik a carrying capacity-t - betárazod a csontokat, bedobsz egy ilyet, és egyből fast travel a kovácshoz. Whiterunban ott van rögtön jobbra, ahogy megérkezel. A csontokat meg nyugodtan otthagyhatod, nem fognak eltűnni.

Szerk.: A legjobb kimaradt - ha a Steed Stone-t aktiválod, az plusz 100 pontot ad carrying capacity-re, és a használatban lévő felszerelést nem számolja bele.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Elkészült a teljes lista QB ratingeket illetően Madden 13-hoz!  www.easports.com/madden-nfl/news/article/complete-qb-ratings-in-madden-nfl-13JoeyPorter
Tom Brady deep accuracy 88, Drew Brees deep accuracy 84, LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Érted, VIcké is 84-es például, de amúgy Brady pont, hogy szarabb lett deep passzt illetően, Brees meg jó fos szezont hozott le, alig dobott deep passzt, na ja... -_-Stez
És ki a legjobb? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaaa, hogy így.
Szóval smithing kell hozzá. Mert az nekem eddig valami 41 körüli, de a karakterem már simán lvl 30-as.
És az a baj, hogy nem engedi, hogy minden fegyverkovácsnál fejlesszem a kovácsolást, hanem így kb. 2 szintenként engedi, hogy 5 szintet tanuljak, de lvl 30-on már eléggé ritka a szintlépés. :/
De vicces, mert nekem már lvl 20-tól is ugyanaz az 5-6 féle elem van, amiből tudok gyártani cuccot.
Ebony és deadric cuccot például még sose dobott ki nekem, pedig gondoltam, lvl 30 után azért már valamit csak csak adhatna...Stez
Perkeket kell kiosztani Smithingnél, úgy lehet felnyitni az egyes típusokat. Utána pedig már csak az alapanyag kell hozzá.
A legegyszerűbben egyébként úgy lehet fejleszteni a Smithinget, ha folyamatosan Iron Daggereket gyártasz. Viszonylag olcsó, mert csak egy Iron Ingot és egy Leather Strip kell hozzá, és ehhez képest relatíve sokat is dob a Smithing szintjén egy Iron Dagger legyártása. Ezeket utána pedig egyből el is lehet adni valakinek, így még valamit vissza is kapsz az amúgy sem vészes árból, amit az alapanyagokért kifizetsz. Javaslom Whiterunt, közvetlenül a bejárattól jobbra ott a kovács, bent a házban az öregtől és kint a lányától is tudsz venni tárgyakat, plusz Whiterunban a Skyforge-nál lévő Companionos kovácstól is lehet venni. Iron Ingot és Leather Strip pedig mindig van náluk, és nekik utána el is adhatod a legyártott tárgyakat. Kb. naponta töltődik fel újra a kínálatuk. Én 100-as szintig Iron Daggerek készítésével nyomtam fel, plusz az olyan tárgyak fejlesztése, amit használtam/használok is, és természetesen akiknél pénzért lehet tanulni a Smithing skillt.vassadi
Jah köszi, igazából magamtól rájöttem, hogy hogyan fejlesszem fel a smithinget, én is pont az Iron Daggerekkel toltam fel, de így kb. 10 perc alatt. 😊 48-asról, az a durva. Most megvan, elvileg tudok is Dragon cuccokat kovácsolni, vagyis tudnék, mert most az alapanyag a baj. Mert kinyírtam egy rakat sárkányt már, viszont a dragon bonest sokszor eldobtam a faszba, mert kibaszottul nehéz, és párszor, amikor túlterhelődtem, akkor azt dobtam el. :/
És most meg hiába használom a Call Dragon Shoutot, sárkány jön, de most csak köröz az égen, meg viszont nem támad. Szóval keményen egy dragon testpáncélt tudtam csinálni, több dragon cuccra viszont nincs hozzávalóm, dragon hozzávalókat meg sehol sem találtam senkinél, gondolom nem is adnak. Meg hát hiába nőttem fel lvl 33-ra, dragon cuccokat venni továbbra sem tudok, a kovácsoknál a glass a legjobb, illetve egynél volt 1-2 ebony cucc is, de az a maximum.
Csak imádom, hogy amikor kéne, akkor bezzeg nem támad be semmilyen sárkány se, hogy gyorsan szerezzek vértekhez kellő cuccokat tőlük. 😀

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
más:
Na ki találja ki, hogy mit jelentenek be 5 nap múlva? (nem lesz nehéz 😊)
 www.youtube.com/watch?v=oWKbNFuONig&feature=player_embeddedRaven17
Grid 2. DiRT mellett labdába fog rúgni ?

Death Rally meg egész érdekes. Nem jó játék, semmi extra, még a zene is ismétlődik. Talán még a DR klónoktól is elmarad, viszont nagyon addiktív lett. Bár én már inkább vagyok casual, mint hard-core játékos, de odaszögezett a képernyő elé pedig csak ki akartam próbálni. Viszont, hogy a sztori mód 1. pályáját fullos kocsival se tudtam megoldani, az felidegesített, úgyhogy sikerült az Escapre csapnom...
süti
Az 1. résszel többet játszottam, mint bármelyik Dirtel szóval nálam tuti. 😊

Death Rally: Hát.....nem igazán emlékeztet a régi Death Rallyra. A ranglista teljesen eltűnt, szabotálni nem lehet (max ha random felhív valami csávó, hogy akarom-e) Autót se lehet venni csak az alkatrészeit összegyűjteni aztán ha megvan mind onnantól használhatod. Az embereknek nincs még egy nyamvadt képe sem, (max a bossoknak, pedig ezt már régen is megoldották) és kb. bármelyik versenyen elindulhatsz bármikor. A végtelen lőszerről nem is beszélve. (kivéve az extra fegyvereknél amiket természetesen megint nem megvenni kell hanem megkapod őket ha ezeknek is összegyűjtöd az összes darabját) Story mód meg megint nagy csalódás, mert már az 1. pályán nem bírok átjutni, mert esélytelen elmenekülni a zsaruk elől. (ha el is jutok az út végéig akkor ott meg lesz egy blokád ami nem enged tovább és simán szétlőnek)
Az egyetlen pozitívuma a játéknak, hogy meghozta a kedvem ahhoz, hogy újra leszedjem a régit. 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Jaaa, hogy így.
Szóval smithing kell hozzá. Mert az nekem eddig valami 41 körüli, de a karakterem már simán lvl 30-as.
És az a baj, hogy nem engedi, hogy minden fegyverkovácsnál fejlesszem a kovácsolást, hanem így kb. 2 szintenként engedi, hogy 5 szintet tanuljak, de lvl 30-on már eléggé ritka a szintlépés. :/
De vicces, mert nekem már lvl 20-tól is ugyanaz az 5-6 féle elem van, amiből tudok gyártani cuccot.
Ebony és deadric cuccot például még sose dobott ki nekem, pedig gondoltam, lvl 30 után azért már valamit csak csak adhatna...Stez
Perkeket kell kiosztani Smithingnél, úgy lehet felnyitni az egyes típusokat. Utána pedig már csak az alapanyag kell hozzá.
A legegyszerűbben egyébként úgy lehet fejleszteni a Smithinget, ha folyamatosan Iron Daggereket gyártasz. Viszonylag olcsó, mert csak egy Iron Ingot és egy Leather Strip kell hozzá, és ehhez képest relatíve sokat is dob a Smithing szintjén egy Iron Dagger legyártása. Ezeket utána pedig egyből el is lehet adni valakinek, így még valamit vissza is kapsz az amúgy sem vészes árból, amit az alapanyagokért kifizetsz. Javaslom Whiterunt, közvetlenül a bejárattól jobbra ott a kovács, bent a házban az öregtől és kint a lányától is tudsz venni tárgyakat, plusz Whiterunban a Skyforge-nál lévő Companionos kovácstól is lehet venni. Iron Ingot és Leather Strip pedig mindig van náluk, és nekik utána el is adhatod a legyártott tárgyakat. Kb. naponta töltődik fel újra a kínálatuk. Én 100-as szintig Iron Daggerek készítésével nyomtam fel, plusz az olyan tárgyak fejlesztése, amit használtam/használok is, és természetesen akiknél pénzért lehet tanulni a Smithing skillt.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Skyrimmel kapcsolatosan valaki tudja, hogy hol, kitől tudom beszerezni a legjobb fegyvereket és pajzsokat meg vérteket?
Fegyverkovácsoknál ali-alig vannak új, eddig nem ismert cuccok, és amik vannak, azok meg sokkal gyengébbek az aktuális steel cuccoknál, meg elven mace-nél.
Mikor töltődik a játék, akkor mutat van mikor karaktereket, van, mikor különféle cuccokat a játékból, ott láttam sárkány pajzsot például, de láttam olyan fullos vértet és ruhát is, amivel eddig még abszolut nem találkoztam.Stez
Alapvetően minél magasabb szintű vagy, annál jobb tárgyakat találhatsz (ládák, stb.). De a legbiztosabb, ha te magad gyártod le őket, amihez viszont magas Smithing skill kell. Ahogy nő, úgy tudsz egyre jobb fajtájú (Iron, Steel, Ebony, Daedric, stb.) tárgyakat gyártani és fejleszteni. Nem tudom, Smithingre mennyire mentél rá, én 100-as szintig feltoltam, most fullos Dragon heavy armorom van, minden darabja Legendary-re fejlesztve.

Ja és a másik, hogy miután legyőztem Alduint, és megcsináltam a főszálat, azután a Dragon Call Shouttal kurvára nem jön oda a sárkány, amelyik elvezetett korábban Alduin templomához, de megjelenik 2-3 sárkány, és megpróbálnak engem kinyírni.
Holott azt olvastam, hogy a sárkányt, amit korábban elfogtam, ezzel a Shouttal bármikor megidézhetem, és segít nekem, ha olyan van,mivel elfogtam, így már a csicskám. 😀
Hát ezzel sem találkoztam még..Stez
Én eddig egyszer használtam, akkor megjelent, de csak körözött felettem.vassadi
Jaaa, hogy így.
Szóval smithing kell hozzá. Mert az nekem eddig valami 41 körüli, de a karakterem már simán lvl 30-as.
És az a baj, hogy nem engedi, hogy minden fegyverkovácsnál fejlesszem a kovácsolást, hanem így kb. 2 szintenként engedi, hogy 5 szintet tanuljak, de lvl 30-on már eléggé ritka a szintlépés. :/
De vicces, mert nekem már lvl 20-tól is ugyanaz az 5-6 féle elem van, amiből tudok gyártani cuccot.
Ebony és deadric cuccot például még sose dobott ki nekem, pedig gondoltam, lvl 30 után azért már valamit csak csak adhatna...

Shoutot én kipróbáltam, erre megjelent három(!) sárkány, és egy idő körözés után elkezdtek megtámadni így egyszerre, ott meg is pusztultam, mert még meneküldi sem tudtam egy tisztás közepéről, potionom meg nem volt elég..

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Skyrimmel kapcsolatosan valaki tudja, hogy hol, kitől tudom beszerezni a legjobb fegyvereket és pajzsokat meg vérteket?
Fegyverkovácsoknál ali-alig vannak új, eddig nem ismert cuccok, és amik vannak, azok meg sokkal gyengébbek az aktuális steel cuccoknál, meg elven mace-nél.
Mikor töltődik a játék, akkor mutat van mikor karaktereket, van, mikor különféle cuccokat a játékból, ott láttam sárkány pajzsot például, de láttam olyan fullos vértet és ruhát is, amivel eddig még abszolut nem találkoztam.Stez
Alapvetően minél magasabb szintű vagy, annál jobb tárgyakat találhatsz (ládák, stb.). De a legbiztosabb, ha te magad gyártod le őket, amihez viszont magas Smithing skill kell. Ahogy nő, úgy tudsz egyre jobb fajtájú (Iron, Steel, Ebony, Daedric, stb.) tárgyakat gyártani és fejleszteni. Nem tudom, Smithingre mennyire mentél rá, én 100-as szintig feltoltam, most fullos Dragon heavy armorom van, minden darabja Legendary-re fejlesztve.

Ja és a másik, hogy miután legyőztem Alduint, és megcsináltam a főszálat, azután a Dragon Call Shouttal kurvára nem jön oda a sárkány, amelyik elvezetett korábban Alduin templomához, de megjelenik 2-3 sárkány, és megpróbálnak engem kinyírni.
Holott azt olvastam, hogy a sárkányt, amit korábban elfogtam, ezzel a Shouttal bármikor megidézhetem, és segít nekem, ha olyan van,mivel elfogtam, így már a csicskám. 😀
Hát ezzel sem találkoztam még..Stez
Én eddig egyszer használtam, akkor megjelent, de csak körözött felettem.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Skyrimmel kapcsolatosan valaki tudja, hogy hol, kitől tudom beszerezni a legjobb fegyvereket és pajzsokat meg vérteket?
Fegyverkovácsoknál ali-alig vannak új, eddig nem ismert cuccok, és amik vannak, azok meg sokkal gyengébbek az aktuális steel cuccoknál, meg elven mace-nél.
Mikor töltődik a játék, akkor mutat van mikor karaktereket, van, mikor különféle cuccokat a játékból, ott láttam sárkány pajzsot például, de láttam olyan fullos vértet és ruhát is, amivel eddig még abszolut nem találkoztam.

Ja és a másik, hogy miután legyőztem Alduint, és megcsináltam a főszálat, azután a Dragon Call Shouttal kurvára nem jön oda a sárkány, amelyik elvezetett korábban Alduin templomához, de megjelenik 2-3 sárkány, és megpróbálnak engem kinyírni.
Holott azt olvastam, hogy a sárkányt, amit korábban elfogtam, ezzel a Shouttal bármikor megidézhetem, és segít nekem, ha olyan van,mivel elfogtam, így már a csicskám. 😀
Hát ezzel sem találkoztam még..

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
más:
Na ki találja ki, hogy mit jelentenek be 5 nap múlva? (nem lesz nehéz 😊)
 www.youtube.com/watch?v=oWKbNFuONig&feature=player_embeddedRaven17
Grid 2. DiRT mellett labdába fog rúgni ?

Death Rally meg egész érdekes. Nem jó játék, semmi extra, még a zene is ismétlődik. Talán még a DR klónoktól is elmarad, viszont nagyon addiktív lett. Bár én már inkább vagyok casual, mint hard-core játékos, de odaszögezett a képernyő elé pedig csak ki akartam próbálni. Viszont, hogy a sztori mód 1. pályáját fullos kocsival se tudtam megoldani, az felidegesített, úgyhogy sikerült az Escapre csapnom...
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
+1 😊
Kíváncsi leszek, hogy ez az új verzió milyen lesz.Raven17
Már van fent egy gameplay róla:  www.youtube.com/watch?v=21NQ2YzmS8c
Igaz nem a grafika a lényeg, de ha már egy Limbo vagy Trine is szépen néz ki, itt is találhattak volna valami innovatívabbat. Az irányítás se tűnik olyan pörgősnek, igaz még csak az első pályák, és a feltöltő se remekel.
A story módra viszont kíváncsi vagyok, hogy itt mit alkottak a srácok, ha már ez a védjegye a Remedynek. Van Alan Wake-em, úgyhogy -30%-kal olcsóbban megvehetem, úgyhogy szerintem élni fogok vele. süti
Nekem se tűnik olyan ütősnek, de azért kipróbálom. (már 50% lejött 😀) Aztán ha tetszik akkor lehet én is megveszem.

más:
Na ki találja ki, hogy mit jelentenek be 5 nap múlva? (nem lesz nehéz 😊)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
+1 😊
Kíváncsi leszek, hogy ez az új verzió milyen lesz.Raven17
Már van fent egy gameplay róla:  www.youtube.com/watch?v=21NQ2YzmS8c
Igaz nem a grafika a lényeg, de ha már egy Limbo vagy Trine is szépen néz ki, itt is találhattak volna valami innovatívabbat. Az irányítás se tűnik olyan pörgősnek, igaz még csak az első pályák, és a feltöltő se remekel.
A story módra viszont kíváncsi vagyok, hogy itt mit alkottak a srácok, ha már ez a védjegye a Remedynek. Van Alan Wake-em, úgyhogy -30%-kal olcsóbban megvehetem, úgyhogy szerintem élni fogok vele.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Régen de sokat nyüstöltem a Death Rallyt. 😊
 store.steampowered.com/app/108700/süti
+1 😊
Kíváncsi leszek, hogy ez az új verzió milyen lesz.